opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

Polmotors

Profil oficjalny - płatna współpraca

3/5

Na podstawie 3205 ocen
Opinie(2505)
Dodaj opinię

Opinie(2505)

Dodaj opinię
Logo
  • O nas
  • .
  • Kariera
  • .
  • Wartości
  • .
  • Historia
  • .
  • Kontakt

O nas

Kariera

Wartości

Historia

Kontakt

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Kraków
  • Katowice
  • Gliwice
  • Sosnowiec
  • Zabrze
  • Tychy
  • Bielsko-Biała
  • Bytom
  • Rybnik
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Mazańcowice
  • Komorowice Śląskie
  • Komorowice
  • Międzyrzecze Dolne
  • Ligota
  • Międzyrzecze Górne
  • Lipowiec
  • Bronów
  • Bielsko-Biała
  • Czechowice-Dziedzice
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Mazańcowice
  4. /
  5. Opinie o Polmotors Sp. z o.o.

Opinie

Opinie o Polmotors Mazańcowice

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Stanowisko

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    • 1
    • …
    • 15
    • 16
    • 17
    • …
    • 26

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o Polmotors Sp. z o.o.!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    Mmm

    24.06.2021 17:57

    Kandydat

    Ile netto można zarobić na magazynie w systemie 3 zł ? Dzięki
    ReviewUserIcon
    Marcin

    23.03.2021 12:26

    Kandydat

    Widziałem ogłoszenie na 4b na start 5000 brutto czyli ok 3600 netto czy to jest prawda? Pozdrawiam
    ReviewUserIcon
    Baty

    05.04.2021 23:34

    Pracownik

    Nie prawda
    ReviewUserIcon
    Em

    28.05.2021 16:43

    Pracownik

    Uzasadnisz? Bo podważasz to co jest prawdą
    ReviewUserIcon
    123

    25.05.2021 10:26

    Kandydat

    Witam, mam pytanie dot. pracy na zgrzewalni (Bestwińska) czy warunki są ciężkie chodzi o hałas i temperaturę. Czy trzeba uganiać się za ustawiaczem, żeby wyrobić normy. Jak wyglądają zarobki na 4b. Jak pracujecie w majówkę jeśli chodzi o 4b. Czy zakład stoi w wakacje lub na w święta na koniec roku ? Dojeżdża ktoś z Pszczyny ?
    ReviewUserIcon
    Kamil

    25.05.2021 18:50

    Pracownik

    4b 8h największa porażka!!!
    ReviewUserIcon
    Alfons

    26.05.2021 09:57

    Pracownik

    Dlaczego? Największa porazka
    ReviewUserIcon
    123

    25.05.2021 09:58

    Kandydat

    Witam, mam pytanie dot. pracy na zgrzewalni (Bestwińska) czy warunki są ciężkie chodzi o hałas i temperaturę. Czy trzeba uganiać się za ustawiaczem, żeby wyrobić normy. Jak wyglądają zarobki na 4b. Jak pracujecie w majówkę jeśli chodzi o 4b. Czy zakład stoi w wakacje lub na w święta na koniec roku ? Dojeżdża ktoś z Pszczyny ?
    ReviewUserIcon
    123

    25.05.2021 09:55

    Kandydat

    Witam, mam pytanie dot. pracy na Bestwińskiej. Czy warunki są ciężkie ? Chodzi o hałas i ciepło. Czy trzeba się uganiać za ustawiaczem żeby normy wyrobić. Jak pracujecie na 4b w np. majówkę. Czy zakład się zatrzymuje na koniec roku na święta lub w wakacje (postój). Jak wygląda z zarobkami na zgrzewalni na 4b (12h). Dojeżdża ktoś z Pszczyny ?
    ReviewUserIcon
    Kazek

    24.05.2021 12:28

    Kandydat

    Jeździ ktoś z Andrychów i ma wolne miejsce na 4 b ???
    ReviewUserIcon
    Kazek

    24.05.2021 11:05

    Kandydat

    Jest ktoś na zgrzewalni z Andrychów i dojeżdża chodzi mi o zmianę kierownika Kamila Steca?
    ReviewUserIcon
    Damian

    30.04.2021 13:12

    Kandydat

    Na jakie zarobki można liczyć w sys. 3 zmianowym? Dzięki
    ReviewUserIcon
    Piotr

    02.05.2021 19:47

    Pracownik

    Jak jesteś kumaty i robotny spokojnie 3,5 netto dostaniesz
    ReviewUserIcon
    Kam

    29.04.2021 23:11

    Kandydat

    Witam Jakie zarobki są w trybie 4 zmianowym? Pzdr
    ReviewUserIcon
    agnieszka

    27.04.2021 19:12

    Kandydat

    czesc ile wekendów wypada przy 4 brygadówce?
    ReviewUserIcon
    Marek

    17.02.2021 12:19

    Kandydat

    Mam pytanie , czy pracuje w Polmotors ktoś z ANDRYCHOWA/okolic ? Jestem chętny podjąć pracę, ale nie chce sam dojeżdżać. Dzieki za odpowiedz
    ReviewUserIcon
    Justyna

    25.03.2021 15:59

    Pracownik

    Tak jeździmy i chętnie sie z kimś konkretnym dogadamy z dojazdem ????
    ReviewUserIcon
    Marcin

    26.04.2021 20:21

    Kandydat

    Hej, ja jestem z Pisarzowic dalej szukacie kogoś do transportu?
    ReviewUserIcon
    Marcin

    26.04.2021 17:34

    Kandydat

    Cześć :) Powiedzcie mi jest ktoś może kto pracuje w Polmotors na Bestwińskiej i dojeżdża z okolicy Pisarzowice/Wilamowic/Kęty? Po weekendzie majowym zaczynam pracę i chętnie bym się z kimś zabierał, myślę że to zawsze lepiej :) Proszę o jakiś kontakt i odezwę się :) Pozdrawiam.
    ReviewUserIcon
    Tatinek

    12.02.2021 23:07

    Były pracownik

    Witam nie pracuje już w PM chyba że cztery lata ale mam przepracowane w PM prawie 24 lata i powiem wam jedno jest takie stare powiedzenie wszędzie dobrze gdzie nas nie ma i to jest prawda .Firmie trzeba robić nikt przecież nikomu nie da pieniędzy za darmo to nie komuna.Przezyłem w tej firmie różne okresy kryzys w 2008 roku itd itd ale praca zawsze była i pieniądze ZUS płacony i różne dodatki, Pracować zawsze trzeba było oj Andrzejek tego pilnował i podejrzewam że pilnuje no ale przecież musi wypracować zysk.A ja zwolniłem się dlatego że mam obecnie lepiej płatną prace jeśli ktoś się pyta jak tam jest to powiem w skrucie trzeba robić dla mamom synków to nie firma pozdrawiam
    ReviewUserIcon
    Gość

    14.04.2021 13:35

    Pracownik

    Pisać nie umiesz czyli ta firma przyjmuje każdego jak widać haha
    ReviewUserIcon
    Md.

    09.03.2021 14:26

    Kandydat

    Witam ile można zarobić w tej firmie jakie zmiany socjal itp czy może ktoś udzielić informacji bo słyszałem że firma warta uwagi
    ReviewUserIcon
    Katherina

    06.04.2021 23:34

    Pracownik

    Napewno nie na zgrzewalni Kawon na jakim dziale pracujesz ze tyle zarobisz?
    ReviewUserIcon
    Kapitan Jack

    12.04.2021 15:11

    Były pracownik

    Na zgrzewalni średnio zarabia się około 3000-3500 na rękę pracowałem w Mazańcowicach około 5 lat i byłem zadowolony . Kawon to był brygadzista to mógł 5 z przodu mieć i to na rękę :) Fajny gość ale do roboty to on się nie nadaje :) Pozdrawiam wszystkich pracowników na Mazankach miło się wspomina ten czas bardzo fajna firma i super atmosfera czasami jest nerwowo ale ogólnie z humorkiem .
    ReviewUserIcon
    Daniello

    08.04.2021 15:45

    Kandydat

    Więc ile można zarobić na 3 zmianach oraz na 4b?
    ReviewUserIcon
    Seba

    08.04.2021 21:28

    Pracownik

    Ok. 5 tys
    ReviewUserIcon
    Daniello

    09.04.2021 15:35

    Kandydat

    Brutto ?
    ReviewUserIcon
    Seba

    07.04.2021 12:57

    Pracownik

    Ciekawe czy będzie czterobrygadówka w czasie weekendu majowego.
    ReviewUserIcon
    Kamil

    16.03.2021 16:19

    Kandydat

    Witam Czy może ktoś opisać, jak wygląda płaca w Polmotors? Ile realnie można zarobić na produkcji. Dostępne są nadgodziny? Jaki socjal? Bardzo proszę o odpowiedź Dziękuje Kamil M
    ReviewUserIcon
    George

    16.03.2021 10:22

    Kandydat

    Czy praca w firmie jest ciężka fizycznie??
    ReviewUserIcon
    Józek

    06.04.2021 23:32

    Pracownik

    Bardzo ciezka. W duchocie i oparach z ocynku.(usunięte przez administratora) Place nie adekwatne do wykonywanej pracy. Nie mowiac o obcinaniu premi od poczatku roku. Podrawiam
    ReviewUserIcon
    Kam

    15.03.2021 14:05

    Kandydat

    Dziękuje za odpowiedź. Jaka jest podstawa na 4b netto?
    ReviewUserIcon
    2021

    03.12.2020 17:00

    Były pracownik

    Najlepsza decyzja w życiu, to zwolnienie się 2 lata temu z polmotorsu. Proszę pytać chętnie opowiem, o sielankowej atmosferze, co źle, co dobrze, gdzie niekompetencja i kolesiostwo jest motorem napędowym tego przedsiebiorstwa. Odpowiem dlaczego sie zwolnilem? przez kogo? i ect ect.
    ReviewUserIcon
    roda19971

    28.12.2020 20:52

    Kandydat

    Dzięki za odpowiedz
    ReviewUserIcon
    Jeniffer

    12.03.2021 23:23

    Były pracownik

    Czy możesz rozwinąć swoją wypowiedź w celu weryfikacji czy mam podobne doświadczenie?
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w Polmotors?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.

    Kontakt - Polmotors Sp. z o.o.

    57 43-391 Mazańcowice

    NIP:9372385461

    KRS:0000156358

    https://polmotors.com.pl/
    Branża główna: Części i akcesoria samochodowe
    ReviewUserIcon
    [email protected]

    12.03.2021 19:03

    Kandydat

    Witam chciałbym się zorientować czy przyjmowane są do pracy osoby po pięcdziesiątcee
    ReviewUserIcon
    Maras

    25.02.2021 18:36

    Pracownik

    Cześć Ile obecnie można zarobić na produkcji w systemie 4b? Są nadgodziny? Ile można średnio wynść na miesiąc? Jakie są dodatki? Jak wygląda socjal? Może ktoś odpowie normalnie bez jadu. Pozdrawiam Marek
    ReviewUserIcon
    Maras

    25.02.2021 17:36

    Kandydat

    Witam Zapewne pytanie padało nie raz, ale co tam;) na jakie pieniądze mogę liczyć na 4brygadówce? Są nadgodziny? Ile realnie zarabia się na produkcji? Pozdrawiam Marek
    ReviewUserIcon
    Magazyn

    21.01.2021 13:36

    Kandydat

    Witam, jak wyglada sytuacja na magazynie?
    ReviewUserIcon
    Mmm

    27.01.2021 02:09

    Były pracownik

    Też nie polecam I odradzam :)
    ReviewUserIcon
    Pytajacy

    26.01.2021 16:49

    Kandydat

    Jakie stawki na stanowisku operator wózka widłowego ?
    ReviewUserIcon
    Pytający

    04.01.2021 17:08

    Kandydat

    Cześć, jak wyglada praca w księgowości? Jaka atmosfera itp?
    ReviewUserIcon
    Odp

    25.01.2021 22:06

    Pracownik

    Atmosfera jest w porządku, nie ma na co narzekać.
    ReviewUserIcon
    Nickk

    18.01.2021 19:37

    Kandydat

    Witam. Czy są przyjęcia?
    ReviewUserIcon
    zxz

    21.01.2021 23:12

    Były pracownik

    nie
    ReviewUserIcon
    xyz

    15.01.2021 11:10

    Były pracownik

    Nie polecam
    ReviewUserIcon
    Xxx

    31.12.2020 12:25

    Pracownik

    Czy ktoś wie gdzie się więcej zarobi, na pakowalni czy jako operator maszyn? Z góry dziękuję za odpowiedź????
    ReviewUserIcon
    Op

    23.12.2020 18:40

    Kandydat

    Witam operator wózka więcej zarobi niż ludzie na produkcji
    ReviewUserIcon
    chętna

    13.12.2020 21:51

    Kandydat

    Witam , kolejny raz jest nabór na specjalistę do spraw logistyki. Powiedzcie mi czy warto? Tyle razy był już nabór a każdy odpusciłam. Aż takie zapotrzebowanie mają że dokładają kolejnych pracowników czy taka presja ????
    ReviewUserIcon
    Szwagier

    03.12.2020 13:07

    Pracownik

    Jakie kadruchy tu piszą? Tyś się chyba czegoś najadł. Bierz połowe dawki tego co bierzesz ;) Kilkanaście lat pracuje w PM i krzywdy nie mam. A ci co piszą jak im źle to pisać będą.
    ReviewUserIcon
    Tłocznik

    04.12.2020 14:25

    Pracownik

    Przychodź śmiało, roboty jest dużo, a ciągle zwożą nowe maszyny. Jak jesteś kumata i chętna do pracy to nie będziesz się musiała martwić o umowę
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    10.12.2020 18:39

    Pracownik

    Jakie nowe , ten demobil to nowe maszyny , życie powodzenia .
    ReviewUserIcon
    Ciekawy

    07.12.2020 17:34

    Kandydat

    Widze ze szukaja pracowników na wózki widłowe. Jak wygląda ich praca? Stawka dobra na start?
    ReviewUserIcon
    Betka

    05.12.2020 23:07

    Pracownik

    Witam, Wbrew negatywnym opiniom o firmie trzeba przyznać ze Polmotors to solidna firma ktora wymaga od pracownikow rzetelnej i dobrej pracy. Jezeli ktos chce pracowac i nastawi sie do pracy na produkcji moze oczekiwac godziwego wynagrodzenia. Pracuje tam kilka lat i wiem z doswiadczenia ze osoby ktore pisza te negatyne opinie porostu nie sprawdzily sie w tej pracy i teraz wyzywaja sie na firmie pisząc o negatywach. W kazdej pracy sa negatywne strony i nie zaprzeczam ze w PM tez ale trzeba pamietac ze dobrze tam gdzie nas nie ma. Problemy sa i beda ale my jako pracownicy produkcji musimy nastawic sie na 8h pracy i tyle. Od rozwiazywania problemow mamy gore ktora dwoi sie i troi aby zapewnic nam prace i naprade dobre pieniadze. Dajcie spokoj z tym pisaniem o pupilkach itd bo to nic nie da. Kazdy pracuje na swoja opinoe i sadze ze jesli jest jakis problem to wina lezy po oby dwoch stronach. Pozdrawiam i polecam prace w PM☺
    ReviewUserIcon
    Paniczka

    25.11.2020 15:34

    Kandydat

    Witam pracowników. Jak wygląda u was natężenie pracy w dobie pandemii.... Czy faktycznie pracujecie pełna para... Czy jest perspektywa dłuższej współpracy? Wiadomo, coronavirus sieje zniszczenie w branży Automotive.... Jak to wygląda realnie?
    ReviewUserIcon
    Zainteresowana Pracą

    04.12.2020 09:58

    Kandydat

    Chętnie uzyskam te same informacje :)
    ReviewUserIcon
    Ex...perth

    01.12.2020 16:35

    Pracownik

    O jakich merytorycznych opiniach na temat pracy mowa, jeśli wypowiadają sie tu tylko kadruchy z HR, którzy bladego pojęcia nie mają jak wygląda praca.
    ReviewUserIcon
    Magda

    26.11.2020 03:38

    Kandydat

    Na jaką umowę można liczyć na start? Umowa zlecenie, umowa o pracę?
    ReviewUserIcon
    Karola

    17.11.2020 14:33

    Pracownik

    Jestem ze zgrzewalni. Czytam i czytam to forum i zastanawiam sie kto to pisze. Jakieś maminsynki co ich od mleka matki oderwali. Praca jest do zrobienia i atmosfera też jest w pozadku. Jak ktoś chce pracować to pracuje. Jak ktoś chce być szefem samemu sobie - to nie to miejsce.
    ReviewUserIcon
    Zainteresowana Pracą

    17.11.2020 22:02

    Kandydat

    Czy mogłabyś powiedzieć jakie stawki oferują na początek? Czy kobieta z doświadczeniem na produkcji, ale spożywczej, a nie automotive również odnajdzie się tam?
    ReviewUserIcon
    Siwy

    17.11.2020 14:26

    Pracownik

    Pozdro dla 2 zmiany na Bestwinskiej
    ReviewUserIcon
    Radek

    05.11.2020 19:56

    Pracownik

    A ja tam pracuje i pracowal bede Pozdro dla tłoczni na bestwinskiej

    Zostaw merytoryczną opinię o Polmotors Sp. z o.o.

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.