opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

Polmotors

Profil oficjalny - płatna współpraca

3/5

Na podstawie 3205 ocen
Opinie(2505)
Dodaj opinię

Opinie(2505)

Dodaj opinię
Logo
  • O nas
  • .
  • Kariera
  • .
  • Wartości
  • .
  • Historia
  • .
  • Kontakt

O nas

Kariera

Wartości

Historia

Kontakt

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Kraków
  • Katowice
  • Gliwice
  • Sosnowiec
  • Zabrze
  • Tychy
  • Bielsko-Biała
  • Bytom
  • Rybnik
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Mazańcowice
  • Komorowice Śląskie
  • Komorowice
  • Międzyrzecze Dolne
  • Ligota
  • Międzyrzecze Górne
  • Lipowiec
  • Bronów
  • Bielsko-Biała
  • Czechowice-Dziedzice
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Mazańcowice
  4. /
  5. Opinie o Polmotors Sp. z o.o.

Opinie

Opinie o Polmotors Mazańcowice

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Stanowisko

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    • 1
    • …
    • 14
    • 15
    • 16
    • …
    • 26

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o Polmotors Sp. z o.o.!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    Ann

    20.04.2022 06:08

    Pracownik

    Czytam niektóre komentarze i chyba dzieciaki co połowe czasu ściemniają i siedzą na L4 wylewają swoje żale po rozstaniu z firmą. Polmotors jest ok, ludzie najlepsi, kierownictwo coraz lepsze! Nie słuchajcie bzdur, przyjdzcie, a sami sie przekonacie. Pozdr dla kumatych
    ReviewUserIcon
    ManU

    20.04.2022 05:53

    Kandydat

    Rozmowa kwalifikacyjna ok, zacząłem od niedawna prace, ludzie super, atmosfera git
    ReviewUserIcon
    Jaro

    19.04.2022 23:05

    Pracownik

    Godziwa pensja, duże możliwości rozwoju, dobra atmosfera. Polecam
    ReviewUserIcon
    Jaro

    19.04.2022 21:58

    Pracownik

    Praca Ok -POLECAM
    ReviewUserIcon
    Justyna

    19.04.2022 20:13

    Pracownik

    Pracowałam przed urlopem macierzyńskim, bardzo dobrze wspominam i nie mówie ostatniego słowa - do zobaczenia! Pozdr dla Zgrzewalni Mazanki :)
    ReviewUserIcon
    Mikrus

    19.04.2022 17:56

    Pracownik

    Na zgrzewalni praca spoko, wypłaty zawsze na czas, ostatnio nieźle podwyżki. Polecam
    ReviewUserIcon
    Kosiarz

    19.04.2022 17:53

    Pracownik

    Jak ktoś szuka dobrego pracodawcy, który nie gra w (usunięte przez administratora) to polecam. Robić trzeba wszędzie!
    ReviewUserIcon
    Polak

    19.04.2022 17:52

    Inne

    Chyba nie ma firmy w okolicy, która by się rozrastała w takim tempie, robi wrażenie
    ReviewUserIcon
    Kandydat

    19.04.2022 15:15

    Kandydat

    Jestem po rozmowie, pierwsze wrażenie super, rozmowa w miłej atmosferze, konkretny kierownik, czekam na odpowiedź.
    ReviewUserIcon
    XxX

    19.04.2022 14:53

    Pracownik

    Bywało różnie, ale już jest bardzo dobrze :)
    ReviewUserIcon
    Zet

    19.04.2022 14:47

    Były pracownik

    Dobrze wspominam prace w PM, po odejsciu paru osób atmosfera petarda, gdyby nie problem zdrowotny dalej bym pracował. Polecam!
    ReviewUserIcon
    Ela

    19.04.2022 09:34

    Były pracownik

    Spoko praca, fajni ludzie
    ReviewUserIcon
    Julka

    19.04.2022 09:02

    Pracownik

    Firma w obecnych czasach dała pracownikom podwyżki po kilkaset złotych w związku z inflacją, to sie ceni
    ReviewUserIcon
    Marcin

    19.04.2022 08:59

    Pracownik

    Praca spoko, dobre zarobki
    ReviewUserIcon
    Natalia

    19.04.2022 08:53

    Pracownik

    Pracuje w firmie od kilku lat, robić trzeba jak wszędzie, ale pracownik jest doceniany. Są możliwości rozwoju, ciągle nowe maszyny, lokalizacje, super ludzie :)
    ReviewUserIcon
    Sobek

    19.04.2022 08:51

    Były pracownik

    Dobre warunki pracy, podwyżki w związku z inflacją dla pracowników, dzieje sie w firmie coraz lepiej! Zastanawiam sie nad powrotem
    ReviewUserIcon
    Anonim

    11.04.2022 16:59

    Kandydat

    Witam ile obecnie można wyciągnąć pracując na prasach automatyczny ile na stanowisku brygadzisty?
    ReviewUserIcon
    Operator

    21.04.2022 13:39

    Pracownik

    4000zł na prasach jako operator, brygadzista to inna bajka, ale z przyjęcia raczej nie będziesz więc...
    ReviewUserIcon
    Krzychu

    06.03.2022 19:57

    Kandydat

    Hej. Możecie napisać jakie.premie są u was i dodatki nocne?
    ReviewUserIcon
    Administrator

    05.03.2022 10:04

    Inne

    Na stronie internetowej Aplikuj.pl w zakładce oferty pracy jest oferta pracy na stanowisko Asystentka. Czy ktoś z Was jest zainteresowany takim stanowiskiem?
    ReviewUserIcon
    K

    05.03.2022 20:42

    Pracownik

    Jakie są wymagania?
    ReviewUserIcon
    Kandydat

    25.02.2022 13:44

    Kandydat

    Dzień dobry. Czy pracuje Ktoś z Was na Piekarskiej? Jak tam jest? Czy warto się starać o pracę? Pozdrawiam.
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w Polmotors?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.

    Kontakt - Polmotors Sp. z o.o.

    57 43-391 Mazańcowice

    NIP:9372385461

    KRS:0000156358

    https://polmotors.com.pl/
    Branża główna: Części i akcesoria samochodowe
    ReviewUserIcon
    Maciek

    14.08.2021 13:08

    Kandydat

    Hej Może ktoś powiedzieć jakie są zarobki na produkcji w systemie 4b 12h Rozważam zatrudnienie w tej firmie i chciałbym się dowiedzieć na jakie zatrudnienie mogę liczyć. Pozdrawiam
    ReviewUserIcon
    Tytuyy

    27.10.2021 00:43

    Kandydat

    Gdzie taką pracę znalazłeś za 4.5 daj znać też jestem chętny....
    ReviewUserIcon
    Asiek

    20.02.2022 20:16

    Kandydat

    To gdzie znalazłeś pracę jak nie formą autor się za taką fajną kasę i na jakim stanowisku??
    ReviewUserIcon
    Jola

    10.02.2022 13:55

    Kandydat

    Witam czy mógłby ktoś napisać jak adres e-mail do wysłania cv
    ReviewUserIcon
    Yolo

    15.02.2022 21:47

    Pracownik

    [email protected]
    ReviewUserIcon
    Meggi

    28.10.2020 14:42

    Pracownik

    Czytam te opinie i widze ze czesto mało one mają z rzeczywistoscią. Pracuje na zgrzewalni i chwale sobie ta prace. Atmosfera jest ok i wyplata też. Polecam niezdecydowanym. Ciał
    ReviewUserIcon
    Cypel

    01.06.2021 06:41

    Pracownik

    Jak masz usta i ręce pełne roboty to na pewno zadowolona haha
    ReviewUserIcon
    Szarkan

    15.02.2022 15:24

    Kandydat

    Tak czytam wasze opinie o zakladzie i tak mysle ze jeszcze zescie nie pracowali w Hutchinsonie w ktorym n linie 59 operatorow jest 5 polakow reszta ukraina i nawet liderzy s z ukrainy za chwile trzeba bedzie sie ukrainskiego uczyc by tam pracowac a zarobi jak sie uzna szefowi tylko jedno jest tak pewne ze musisz (usunięte przez administratora)ponad mozliwosci bo inaczej CI podziekuja bo na twoje miejsce juz czejaja koejni ukraincy
    ReviewUserIcon
    Kandydat

    25.10.2021 18:10

    Kandydat

    Witam, jak wygląda praca w utrzymaniu ruchu u was, jakie są stawki ?
    ReviewUserIcon
    Czuszak

    12.02.2022 00:09

    Pracownik

    Praca na 3 zmiany, w weekendy dyżury - w zależności od produkcji. W zależności od doświadczenia na początek między 3,5-4,5 na rękę
    ReviewUserIcon
    Patryk kiki @

    08.02.2022 16:34

    Inne

    Cześć jak wygląda praca w polmotors na Bestwinskiej na magazynie?
    ReviewUserIcon
    Pytanie

    25.11.2021 09:32

    Inne

    Czy Polmotors Sp. z o.o. zatrudnia studentów?
    ReviewUserIcon
    Raus

    26.11.2021 19:38

    Były pracownik

    Raczej nie
    ReviewUserIcon
    Byazi

    08.02.2022 10:12

    Były pracownik

    Tutaj pisze żywy dowód że przyjmują a nawet motywują do nauki
    ReviewUserIcon
    Nick

    03.02.2022 01:18

    Kandydat

    Czemu do firmy na okrągło przyjmują czy taki (usunięte przez administratora)czy tak mało płacą a podobno 90% pracowników poleca pracę w tej firmie
    ReviewUserIcon
    Gr

    03.02.2022 11:28

    Były pracownik

    Normy,normy,normy na wszystko.zarobki w miarę ale bez szauuuu.
    ReviewUserIcon
    Ktos

    07.02.2022 14:51

    Pracownik

    Przyjmują ponieważ firma się rozrasta jest coraz więcej maszyn i projektów a do tego zastała otwarta kolejna hala na którą poszukiwani są ludzie
    ReviewUserIcon
    Halina

    04.02.2022 00:12

    Kandydat

    Jak wygląda praca na zgrzewarkach mam przyjść na próbę i jakie zarobki
    ReviewUserIcon
    Marko

    06.01.2022 10:32

    Kandydat

    Witam. Ile mogę zarobić jako pracownik serwisu narzędziowego? Czy mogę pracować 5d w tygodniu na trzy zmiany czy tylko i wyłącznie 4b?
    ReviewUserIcon
    Grzesiek

    29.11.2021 20:18

    Kandydat

    Witam są u was przyjęcia ?
    ReviewUserIcon
    Rty

    14.12.2021 20:55

    Pracownik

    Taa
    ReviewUserIcon
    Kam

    02.09.2021 19:06

    Kandydat

    Czy po 3 miesiącach jest szansa na umowe na czas nieokreślony? Pzdr
    ReviewUserIcon
    Pepe

    30.08.2021 15:30

    Kandydat

    Witam.Mam pytanie.Ile można zarobić na początku pracy na tłoczni jeśli na rozmowie dali 3500zl netto w systemie 4brygadowym.?Czy można robić nadgodziny?Czy są jakieś dodatki do wypłaty?Czy po 3 miesiecznej umowie jest podwyżka?
    ReviewUserIcon
    Miras

    26.08.2021 16:13

    Kandydat

    Siema Ile wyjde na tłoczni w Mazankach? Dzieki
    ReviewUserIcon
    Md.

    04.08.2021 00:29

    Kandydat

    Witam czy praca jest typowo stojąca?? Jak wyglądają weekendy płatne i nadgodziny?? Jaki jest socjal w firmie z góry dzięki za odpowiedź.
    ReviewUserIcon
    Mania

    07.08.2021 21:14

    Pracownik

    Tak, czy to na zgrzewalni czy to na tłoczni. Chyba że trafisz na magazyn jako wózkowy to wtedy siedząca :) Nadgodziny 50 % i chyba 100% płatne w weekendy. Socjal: stołowka, Dopłata do ubezpieczenia medycznego, pączki na tłusty czwartek, paczki dla dzieciaków na mikołaja, dopłata do wczasów.
    ReviewUserIcon
    Agata

    04.07.2021 15:35

    Inne

    Hej, na stronie Polmotorsu zapoznawałam się z procesem rekrutacji. Wyczytałam, że jeden z etapów to spotkanie i testy. Czy ktoś mógłby mi napisać jak to wygląda? Czy testy są trudne? Ile potrzeba czasu na ich wykonanie? Każdemu się udaje przejść?
    ReviewUserIcon
    Ja

    27.07.2021 23:41

    Kandydat

    Nie ma żadnych testów dostajesz do wypełnienia ankietę covid, a potem kwestionariusz, w którym wpisujesz co robiłaś dotychczas co mobilizuje Cię do pracy jaka, pensja Cię interesuje, a potem masz rozmowę z kadrową.
    ReviewUserIcon
    Ja

    03.08.2021 12:27

    Kandydat

    Zależy gdzie się dostaniesz, stawka jest godzinowa, przy marnym miesiącu 2900 zł netto. Przyjmują bez doświadczenia tak samo jak z doświadczeniem.
    ReviewUserIcon
    Magda

    21.05.2021 03:06

    Kandydat

    Czy jest tam praca na produkcji dla kobiet? :)
    ReviewUserIcon
    Mania

    17.07.2021 21:57

    Pracownik

    Oczywiście, że tak.
    ReviewUserIcon
    Zosia

    25.02.2021 23:28

    Inne

    Firma bierze osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności?
    ReviewUserIcon
    tomik

    21.06.2021 22:36

    Kandydat

    nie
    ReviewUserIcon
    Mania

    17.07.2021 21:54

    Pracownik

    Nie.
    ReviewUserIcon
    Jadwiga

    02.07.2021 09:46

    Pracownik

    I to nie prawda, że dach przecieka!
    ReviewUserIcon
    Marcin

    29.04.2021 14:43

    Kandydat

    Jezdzi ktoś do Polmotors z Osieka kub okolic?
    ReviewUserIcon
    Kęty

    29.04.2021 20:30

    Pracownik

    Kęty, Andrychów zależy ktora zmiana.
    ReviewUserIcon
    Paweł

    30.06.2021 20:49

    Pracownik

    Jeżdżę zależy która zmiana
    ReviewUserIcon
    Seba

    06.05.2021 19:46

    Kandydat

    Witam. Powie mi ktoś jakie są średnie zarobki na rękę na magazynie?
    ReviewUserIcon
    Ww

    15.06.2021 21:12

    Pracownik

    Nie mają więcej. Lepiej zarobisz na produkcji.
    ReviewUserIcon
    Mmm

    24.06.2021 18:05

    Kandydat

    Wózkowy ? Netto

    Zostaw merytoryczną opinię o Polmotors Sp. z o.o.

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.