Polmotors Sp. z o.o.

Opinie o Polmotors Sp. z o.o.

PracownikX

Szczerze mówiąc to na każdej hali jest inaczej. Dużo od tego zależy także komentarze na temat firmy ogolnie nijak sie mają do tego jak jest w rzeczywistości. Ktoś chce żeby to tak wyglądało jak aktualnie no to tak będzie. Część fajnych osób zrezygnowała, jeszcze kilka sie do tego zbiera, ale to na jednym zakładzie, a na drugim mam znajomych i sytuacja zupełnie inna, atmosfera też.

Anala
@PracownikX

Tak mówią, tak to widać, tak to jest.

Yolo
@PracownikX

Po jakiemu to jest napisane? Może zamiast pisać takie pierdolety weź się za robotę

Biczi
@Yolo

Polskiego nie rozumiesz?

Xxx

Witam, praca na Bestwinskiej spoko, wszystko się zgadza na koniec miesiąca ????zarobki w porównaniu do innych firm satysfakcjonujące. Polecam pracuje kilka lat i nie narzekam.

***** ***

Polmotors na bestwińskiej (nie wiem jak na piekarskiej i w Mazańcowicach) to chyba jedyny zakład we wszechświecie, który nie posiada parkingu dla pracowników xD Parkowanie samochodów po jakichś uliczkach i (usunięte przez administratora) z buta na zakład, to nie jest dobry pomysł. Nie tędy droga polmotorowcy :D Niby się rozbudowujecie, a głupiego parkingu nie potraficie ogarnąć. I niech mi tu nikt nie wyskakuje z hasłem typu: "A gdzie mają zrobić, jak nie ma miejsca" Trzeba było o tym myśleć, jak się zakład stawiało, ale polmotors przecież nie myśli o swoich pracownikach, bo po co?

Pipi
@***** ***

Przecież jest parking, o czym Ty piszesz? Co to za reguła że parking ma być przy hali? Parking jest po drugiej stronie ulicy - posiada szlaban, kamery. Co Ci więcej trzeba?

Karakan Boży
@***** ***

Też właśnie mnie to wkurzało jak tam pracowałem.

Były
@Pipi

Tak , parking dla kierownictwa i brygadzistow , a zwykły robol z buta z cpn zapierdziela

Karakan Boży
@Były

Dokładnie jedynie na nocnych zmianach można było parkować tam gdzie kierownictwo i brygadziści.

KK
@Były

Wszyscy parkują po za terenem hali, nie pisz bzdur

Nutrition
@***** ***

Prawda. Osoby pracujące na bestwińskiej muszą parkować na ul. Sejmowej gdzie jest wąską uliczką wyjazdowa na parking. Jest również parking za szlabanem na przeciwko zakładu ale tam tylko wybrani, którzy mają odpowiednie karty pracownicze mogą parkować. Na Mazańcowicach był dzierżawiony teren pod parking ale często i gęsto zdarzało sie, że druga zmiana musiała zastawiać I zm. Polmotors jeszcze funkcjonuje jako magazyn w Panantonni -tam również jest problem z parkowaniem, bo po całym placu jeżdżą tiry i niejednokrotnie zastawiają auta pracowników.

Natural
@Nutrition

Nie pisz o tym co było, tylko co jest bo to dwie różne rzeczy. Chyba że nie wiesz jak aktualnie jest bo wróciłeś na garnuszek do mamy to sie nie wypowiadaj. Może szału z parkingiem nie ma, ale każdy ma gdzie zaparkować i na każdym parkingu kamery

Srutututu

Przy rozmowie czytajcie umowę jak zaczynacie na początek 3500 ale jest haczyk bo na umowie znajdziecie 16 brutto reszta to premie .Robota ciężka na tłoczni reszta ujdzie.Dałem sobie spokój z tą firmą ale lepiej samemu się przekonać jakie plusy i duże minusy.

Bono
@Srutututu

I jaki w tym haczyk? Na wiekszosci produkcji masz premie wydajnościowe. A na umowie masz zapisaną stawkę godzinową + premie + premie za wydajność. Pracuje od 2 lat i poniżej 3600 nigdy nie zarobiłem, a po czasie zarabiam 4.5k

Yyyy
@Bono

Chyba jestes wyjątkiem z takim zarobkiem. Pracowałam 1.5 roku i nigdy ponad 3500 nie zarobiłam. Nawet starzy pracownicy tyle nie mieli. Na rozmowach obiecują cuda na kiju a daleko to od biega od rzeczywistośći. Też na początku myślałam woow co za firma co za kierownik. Ale czar szybko zgasł

Xyxyx

Bono

Na rękę

Halo
@Nutrition

Chyba nie. @ Nutrition jaki masz problem - jesteś non-stop na L4 czy zwyczajnie nie chce Ci się pracować i nie dostajesz premii za wydajność? Można by wiele mówić o tej firmie, ale kasa zawsze tu była i jest zdecydowanie lepsza niż w podobnych zakładach w okolicy.

BrutoNeto
@Nutrition

Piszesz głupoty, albo nie wiesz co to jest brutto, co netto bo i takie orły się zdażały

Operator Maszyn

Rozmowa w korytarzu...Pani służbistka dała test z pytaniami opisz swoje zalety i wady, bądź wymień nazwisko jeżeli kogoś z firmy się zna, choc wątpię, czy ta osoba sobie tego życzy.OBIECAŁA zadzwonić na drugi dzień,wszystko wskazywało na to,ze zdecydowana na moja kandydature ale pewnie zapracowana była. Przyjęcia na okrągło ale nie traktuje się poważnie ludzi, którzy poważnie podchodzą do pracy

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
Komko

Pracuje na laserach, szału nie ma, ale jest okay

BandaIWanda

A jak wygląda praca na obróbce skrawaniem?

Kobieta

W komorowicach potrzebuja kobiet?

Luna
@Kobieta

Nie polecam komorowic

Nina

Atmosfera bardzo napięta, każdy z kierowników, zarozumiały, masakra...

Baba

Nie słuchaj głupot, praca jest bardzo w porządku, brygadziści/kierownicy też.

Chłop
@Baba

Troche prawdy w każdym komentarzu

Xd

U la la la

Ile w polmotorsie może zarobić pracownik pras z kilku letnim doświadczeniem a ile brygadzista? Pytam ponieważ chcę porównać z płacą w innym zakładzie

Informator

To zależy od tego co potrafisz. Nikt Ci tu nie odpowie na takie pytanie bo to jest suma wielu czynników. Kwote na start można podać bo jest taka sama dla wszystkich, ale to o co pytasz miesci sie w jakiś widełkach

Arrasate

Co do brygadzisty się nie wypowiem bo nie znam takich danych, trzeba zacząć od tego że zarobki są bardzo różne, zależne od wyników SPM i premi ale taki Ustawiacz zarobi średnio na czysto ponad 5k, 2 soboty i można wyjść ponad 5.5k Operatorzy, różnie od tych wspominanych 3.5k do ponad 4k z nadgodzinami i można się zblizyc do 5k. I jeszcze raz powtórzę że te kwoty są zależne od wyników danej zmiany i premi osobistej

Janeq

Witam serdecznie. Chciał bym się dowiedzieć ile na start można dostać jako operator maszyny.

Bryg
@Janeq

3200zł na rękę

@Bryg

Dziękuję Ci bardzo za informację.

@Bryg

Byłem na rozmowie. Praca jest na tłoczni . Zarobki na początek czyli okres próbny 3 miesiące i 3500 na rękę także nie ma źle

Boni
@Janeq

Potwierdzam

LogWo

A jak praca na wózku? Chodzi i mi o zakład na Bestwińskiej. Jak wyglada oraca, jakie zarobki, moze ktos cos opowiedziec?

@LogWo

O Bestwińskiej się nie wypowiem, ale mogę polecić Pannattoni w Mazańcowicach, duży magazyn bez jako takiej produkcji, na start stawka jak w ogłoszeniu od 4000 w górę.

Nowa

Potrzebują u Was kobiet na produkcję praca w systemie 3 2 1?

Kornas

Tragedii nie ma, kierownicy JUŻ okay

PMW

Bardzo duzo zalezy w tej firmie od najwyzszych stołków, a tu różnice są znaczące. Pytanie kto w jakiej atmosferze woli pracować.

Renata

Ale to chyba po godzinach jak już? ;p Ogólnie z alkoholem to problemów tu nie ma?

Omi

Praca jak każda inna, atmosfera w miare, zalezy od kierownika.

Lubi
@Omi

Dokładnie

Zibi

Witam jak wygląda praca na tokarkach, laserze i cnc? Idę na rozmowę po postoju, chciałbym się jakoś przygotować. Jakie normy czy ciezkie detale? Lokalizacja mazańcowice lub piekarska, pozdrawiam Zibi

Maro
@Zibi

Pytasz o 3 różne rzeczy :)

Nnn
@Zibi

Na piekarskiej jeszcze nie ma laserów, ale podobno mają być

Parasol

Do czytania tych opinii polecam sobie przygotować wielkie pudło popcornu, świetna sprawa, jak dobry film ;D Generalnie większość opinii jest negatywna, dodana przez niezadowolonych, albo nienadających się do roboty pracowników. Bo jak ktoś jest zadowolony, to raczej nie ma potrzeby tego obwieszczać. Przeczytałem kilkaset wpisów od najświeższego wstecz i nie znalazłem żadnego negatywa dotyczącego Pannattoni. Tak więc mogę stwierdzić, że Wszyscy, którzy tutaj pracują, są zadowoleni^^ Co akurat pokrywa się z rzeczywistością, gdyż osobiście nie kojarzę, żeby ktoś jakoś strasznie narzekał. Pracy jest dużo, to fakt, ale atmosfera łagodzi nadmiar obowiązków. Generalnie nie będę się tutaj nikomu pucował, żeby nie było beki po urlopie ^^ No dobra, pozdrawiam Kierownictwo :P:D A robotę polecam;)

Szwagier
@Parasol

W większości wydziałów jest wporzo atmosfera, tam gdzie są problemy o tylko pojedyncze przypadki i kazdy wie dlaczego tak jest

Parasol

Do czytania tych opinii polecam sobie przygotować wielkie pudło popcornu, świetna sprawa, jak dobry film ???? Generalnie większość opinii jest negatywna, dodana przez niezadowolonych, albo nienadających się do roboty pracowników. Bo jak ktoś jest zadowolony, to raczej nie ma potrzeby tego obwieszczać. Przeczytałem kilkaset wpisów od najświeższego wstecz i nie znalazłem żadnego negatywa dotyczącego Pannattoni. Tak więc mogę stwierdzić, że Wszyscy, którzy tutaj pracują, są zadowoleni^^ Co akurat pokrywa się z rzeczywistością, gdyż osobiście nie kojarzę, żeby ktoś jakoś strasznie narzekał. Pracy jest dużo, to fakt, ale atmosfera łagodzi nadmiar obowiązków. Generalnie nie będę się tutaj nikomu pucował, żeby nie było beki po urlopie ???? No dobra, pozdrawiam Kierownictwo ???????? A robotę polecam;)

Karo

Czy jest możliwość rozmowy kwalifikacyjnej teraz w tym okresie wakacyjnym? Bo nie wiem czy aplikować

Mariusz
@Karo

Jest, ja jestem umówiony na wtorek. Normalnie jak sie skontaktujesz to Cie umówią.

Taito

Dobra firma

Iwona
@Taito

dlaczego tak sądzisz? :D jakie argumenty za tym?

Taito
@Iwona

Pieniądze zawsze na czas, wysokosc wynagrodzenia w stosunku do tego czym sie zajmuje jest ok, podwyżki inicjowane ze strony pracodawcy to też rzadkość, kierownika mam super. Dlatego tak sądzę :)

Zostaw merytoryczną opinię o Polmotors Sp. z o.o. - Mazańcowice

• Jak się pracuje w Polmotors Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Polmotors Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 550.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Polmotors Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 363, z czego 254 to opinie pozytywne, 45 to opinie negatywne, a 64 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Polmotors Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Polmotors Sp. z o.o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Polmotors Sp. z o.o.