opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

Polmotors

Profil oficjalny - płatna współpraca

3/5

Na podstawie 3205 ocen
Opinie(2505)
Dodaj opinię

Opinie(2505)

Dodaj opinię
Logo
  • O nas
  • .
  • Kariera
  • .
  • Wartości
  • .
  • Historia
  • .
  • Kontakt

O nas

Kariera

Wartości

Historia

Kontakt

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Kraków
  • Katowice
  • Gliwice
  • Sosnowiec
  • Zabrze
  • Tychy
  • Bielsko-Biała
  • Bytom
  • Rybnik
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Mazańcowice
  • Komorowice Śląskie
  • Komorowice
  • Międzyrzecze Dolne
  • Ligota
  • Międzyrzecze Górne
  • Lipowiec
  • Bronów
  • Bielsko-Biała
  • Czechowice-Dziedzice
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Mazańcowice
  4. /
  5. Opinie o Polmotors Sp. z o.o.

Opinie

Opinie o Polmotors Mazańcowice

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Stanowisko

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    • 1
    • …
    • 12
    • 13
    • 14
    • …
    • 26

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o Polmotors Sp. z o.o.!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    Pizzerman

    29.04.2022 22:40

    Pracownik

    Wpadajcie do pracy do "grubego", on jest mistrz!
    ReviewUserIcon
    Maryś

    30.04.2022 13:51

    Pracownik

    Jak myśle o tym samym, a chyba nie mozna sie tu pomylić to dzień w ktorym go zwerbowali powinien być świętem w tej firmie
    ReviewUserIcon
    Maro

    01.05.2022 09:24

    Pracownik

    Dokładnie
    ReviewUserIcon
    Szefowa

    29.04.2022 06:53

    Były pracownik

    Ja końcem roku wracam po 4 latach na obczyźnie i jestem już dogadana na powrót, nie słuchajcie dzieciaków co mają o wszystko żale, praca jak każda inna, ludzie - różni. Tak było, jest i będzie. Życie to nie bajka
    ReviewUserIcon
    Tosiek

    29.04.2022 13:27

    Inne

    Brawo Ty
    ReviewUserIcon
    Niko

    29.04.2022 19:09

    Pracownik

    Tylko
    ReviewUserIcon
    Kandydat

    28.04.2022 18:07

    Kandydat

    Jak teraz wygląda rozmowa kwalifikacyjna? Jestem umówiony na Mazańcowicach po majówce
    ReviewUserIcon
    Haerowiec

    28.04.2022 23:11

    Kandydat

    Pójdziesz, zobaczysz, przekonasz sie
    ReviewUserIcon
    Julek

    29.04.2022 18:14

    Kandydat

    Byłem dzisiaj i było wporzo, dogadane szczegóły. Rozmowa z miła Panią, potem z dyrektorem, też okay gość
    ReviewUserIcon
    Miki

    17.02.2022 19:54

    Kandydat

    Dzień dobry, czy ktoś życzliwy mógłby powiedzieć coś więcej o systemie 12h w tej firmie, ile dni w tygodniu czy można robić nadgodziny? Jaka stawka. Dziękuje bardzo.
    ReviewUserIcon
    Kk

    29.04.2022 05:24

    Kandydat

    Mhm... interesujące
    ReviewUserIcon
    Qda

    29.04.2022 12:31

    Pracownik

    Tak jest w systemi 4 brygadowym po 12h, na zwykłych 12stkach są weekendy wolne, tylko sie po 12h pracuje
    ReviewUserIcon
    Ania

    25.04.2022 20:55

    Pracownik

    Jak w każdej pracy trzeba pracować! ;) ale jeszcze nie zdarzyło mi się z brygadzistą albo kierownikiem nie dogadać. Bardzo dobra współpraca, ludzkie podejście. No i przede wszystkim pieniążki, bo po to chodzimy do pracy. Wiadomo normy trzeba wyrobić, ale nie jest to niewykonalne.
    ReviewUserIcon
    Maria

    28.04.2022 13:03

    Pracownik

    Dokładnie
    ReviewUserIcon
    .

    28.04.2022 23:22

    Pracownik

    Si
    ReviewUserIcon
    Szymek

    28.04.2022 22:06

    Pracownik

    Pracuje od 15 lat, w różnych lokalizacjach, na różnych wydziałach. Wszędzie plusy i minusy, jak wszedzie
    ReviewUserIcon
    Master

    28.04.2022 21:51

    Były pracownik

    Polecam prace w Polmotors
    ReviewUserIcon
    III

    27.04.2022 08:34

    Pracownik

    Polecam pracę w zakładzie PM. Ja pracuje w mazankach. Dobra atmosfera, wiadomo czasem trafi się jakiś pracownik parapet ale generalnie nie można narzekać. Wypłata na czas, dodatki na święta, dobry kontakt z przełożonymi, na pewno nie robią pod górkę
    ReviewUserIcon
    Łuki

    28.04.2022 19:30

    Pracownik

    Mazanki najlepsze, od dobrych dwóch lat jest tylko lepiej. Teraz można pracować, polecam
    ReviewUserIcon
    Piter

    28.04.2022 20:11

    Pracownik

    Potwierdzam
    ReviewUserIcon
    xWo

    28.04.2022 19:10

    Pracownik

    Idzie ku dobremu
    ReviewUserIcon
    Ja też. chcę

    28.04.2022 19:07

    Pracownik

    Chyba mnie coś ominęło, ile Prezes płaci za pozytywny komentarz. Też chcę dorobić :)
    ReviewUserIcon
    Br.12

    28.04.2022 08:46

    Pracownik

    Pracuje o 8 lat na produkcji, nie narzekam. Kiedyś bywało różnie, od jakiegoś czasu jest stabilnie. Polecam firme
    ReviewUserIcon
    Emdżi

    27.04.2022 04:47

    Pracownik

    Ja tam lubie Polmotors, dobrze się tu pracuje, oczywiście, że różnie bywa, jak wszędzie. Jak na tylu pracowników jest tak wiele opinii to też dobrze, bo wiadomo, że wszystkim nie dogodzi. Nie wiem jak jest na każdym z zakładów, bo wszędzie nie pracowałam, aktualnie zgrzewalnia na piekarskiej w bielsku jest dobrze, sporo nowych osób, jeszcze więcej starych, warunki są ok
    ReviewUserIcon
    Bożena

    27.04.2022 10:25

    Pracownik

    Mam tak samo jak Ty, tylko ja na Panatoni
    ReviewUserIcon
    Operator

    28.04.2022 07:35

    Pracownik

    Ja też na piekarskiej i sobie chwale
    ReviewUserIcon
    Nowa

    27.04.2022 09:44

    Pracownik

    Witam, jestem po 1 miesiącu pracy i.... Szczerze polecam, mimo tylu negatywnych komentarzy
    ReviewUserIcon
    Em

    27.04.2022 20:22

    Pracownik

    Trzeba sobie swoje zdanie wyrobić, nie ma co słuchać ludzi. Różne są powody ich negatywnego wydźwięku
    ReviewUserIcon
    Maro

    28.04.2022 06:57

    Pracownik

    No właśnie
    ReviewUserIcon
    Monika

    28.04.2022 05:16

    Pracownik

    Praca jak każda inna, ale atmosfera na zmianie jak sie fajnie trafi jest mega. Pracuje od 6 lat na Zgrzewalni i polecam
    ReviewUserIcon
    Cenzor

    25.04.2022 06:38

    Pracownik

    Negatywne komentarze bardzo szybko znikają. Dlaczego?
    ReviewUserIcon
    Cenzor

    27.04.2022 07:05

    Kandydat

    A ja analizuję bo się rozglądam za pracą (Ty chyba też analizujemy skoro wiesz co usunięto). Komentarze, które zniknęły nie obrażały nikogo, chyba że dumę Prezesa. Myśle, że w firmie, której nie stać na przyjęcie krytyki nie dzieje się dobrze. Będę szukał dalej ale już wiem, że nie w tutaj.
    ReviewUserIcon
    GoodFather

    27.04.2022 11:14

    Inne

    Wiem bo widziałem, nie analizuje i tu bym opinii nie szukał, ale sugerować sie można. Powodzenia Ci życzę w poszukiwaniu. Bez obrażania wymiana zdań ma sens. Pozdrawiam
    ReviewUserIcon
    Łukasz

    26.04.2022 19:35

    Były pracownik

    A ja tak czytam i sie troche śmieje. Zabawne są te "gorzkie żale". Ja właśnie się dogadałem i wracam co Polmotorsu po kilku latach przerwy. Byłem gdzie indziej, zobaczyłem i wracam. Pozdrawiam wszystkich
    ReviewUserIcon
    Mario

    27.04.2022 05:08

    Pracownik

    Brawo Ty! Mam podobne i właśnie pierwsza nocką za mną, jest git. Do zobaczenia
    ReviewUserIcon
    anonim

    26.04.2022 17:45

    Pracownik

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Mama

    27.04.2022 10:00

    Pracownik

    Dokładnie
    ReviewUserIcon
    Życzliwy

    22.04.2022 05:23

    Pracownik

    Takie portale mają to do siebie, że prawdy tu nie uświadczysz. Czasem sie zbierze grupka pracowników co chce pokazać, że w tej pracy jest spoko, ale to sie spotyka z hejtem. Większość ocen i opinii na takich portalach będzie jednak niestety osób rozczarowanych pracą, takich którzy sobie nie poradzili, którzy zostali zwolnieni z różnych powodów, lub takich którzy chcą zrobić "na złość" pracodawcy z jakiegoś powodu. Niestety.. Taki mamy kraj - jak jest dobrze to i tak jest źle, jak jest źle to niech wszyscy wiedzą! Pamiętajcie: Jeden zwolniony, rozgoryczony pracownik da tu 100 komentarzy i negatywnych opinii Na 100 zadowolonych pracowników, pięciu tu wejdzie, dwóch coś napisze, a jeden z nich jeszcze bedzie żałował, że to zrobił bo mu potem powiedzą, że pisze nieprawdę Każdy powinien sam zobaczyć, spróbować i wyrobić sobie własne zdanie. Pozdrawiam
    ReviewUserIcon
    Pisior

    26.04.2022 08:53

    Pracownik

    B-r-a-w-o!
    ReviewUserIcon
    Magda

    26.04.2022 17:00

    Pracownik

    O to to!
    ReviewUserIcon
    Szaramyszkakadrowa

    26.04.2022 12:16

    Były pracownik

    Komentarze pisane w odstępie 3/4/5 min. 5 różnych osób nagle wieczorem lub rano dodaje pozytywne komentarze ? Czy nie można się bardziej postarać ? Panie rekrutancie muzykancie, większe odstępy czasowe PAN stosuj. Obecnie już nie pracuje od roku, ale od znajomych wiem, że dobrze się nie dzieje w firmie i jeśli nic się nie zmieni ludzie będą omijać tę firmę. Pozdrawiam.
    ReviewUserIcon
    Kotnamyszy

    26.04.2022 16:23

    Pracownik

    To jest to co piszą koledzy/koleżanki poniżej. Co by sie nie wydarzyło to będzie źle bo to polska, haha. Od roku nie pracuje, ale wie jak jest i dzieli sie wiedzą ze światem. Pozdrawiam myszko
    ReviewUserIcon
    Dyzma

    25.04.2022 18:30

    Inne

    Słyszałem od znajomego plany rozwoju tej firmy, jak tak będzie to za 2/3 lata będzie 2x większa. 3mam kciuki jako kolega po fachu
    ReviewUserIcon
    Lider

    26.04.2022 08:22

    Inne

    Oby! Ich rozwój jest naszym rozwojem
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w Polmotors?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.

    Kontakt - Polmotors Sp. z o.o.

    57 43-391 Mazańcowice

    NIP:9372385461

    KRS:0000156358

    https://polmotors.com.pl/
    Branża główna: Części i akcesoria samochodowe
    ReviewUserIcon
    FunKlubWard.s

    26.04.2022 08:02

    Pracownik

    Widać wypływ komentarzy fanów starego układu na Bestwińskiej. Ja tam pracuje od prawie dekady i nie narzekam. W końcu przyszedł któs kto "posprzątał" ten bałagan. A to, że niektórym to nie dopowiada? Gdyby były pozytywne opinie to by sie tam nic nie zmieniło, bo tam trzeba było rozgonić to towarzystwo. Pewne rzeczy mi nie pasują, ale ogólnie dobrze, że sie tak dzieje.
    ReviewUserIcon
    prawda boli

    25.04.2022 20:03

    Pracownik

    Same pozytywy widzę A dlaczego nikt nie poruszy kwesti ilu się pracowników aktualnie z Bestwinskiej zwalnia? To nie są osoby co pracowały po rok , dwa tylko to doświadczeni pracownicy odchodzą. Pamiętajcie najlepsze inwestycja to inwestycja w ludzi i zespół. Niestety robienie z ludzi gorszych, lepszych czyli segregacja doprowadzi do tego że zaraz nie będzie miał tam kto pracować Decyzję podejmowane chaotycznie bez przemyslen . Pisze ten komentarz jako osoba pracująca na produkcji właśnie na Bestwinskiej , twierdzenie ze juz nie ma ukladow ? Dopiero się tworzą układy ukladziki w firmie właśnie Pozdro dla wszystkich Zakład fakt rozrasta się szybko , tworzą nowe miejsca pracy ale szkoda że bez chęci wykorzystania potencjału ludzi , osób które dekady tu spędziły.
    ReviewUserIcon
    Obserwator

    26.04.2022 07:59

    Pracownik

    Ilu takich doświadczonych pracowników się zwolniło? Po za tymi z nazwiskiem na (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Pozytywnie

    25.04.2022 20:51

    Pracownik

    Jestem pozytywnie zaskoczona! Mimo wielu negatywnych opinii wydaje mi się że firma jest godna polecenia. Dobra atmosfera,wtolata też dobra.
    ReviewUserIcon
    Ada

    26.04.2022 06:26

    Pracownik

    Ja również, jako nowy pracownik potwierdzam i polecam
    ReviewUserIcon
    12233

    25.04.2022 20:49

    Pracownik

    Polecam!
    ReviewUserIcon
    A.N

    25.04.2022 20:48

    Pracownik

    Uczciwy pracodawca!
    ReviewUserIcon
    Inny

    25.04.2022 20:47

    Pracownik

    Wypłata na czas, przejrzyste warunki, polecam!
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    25.04.2022 20:39

    Pracownik

    Polecam pracodawcę
    ReviewUserIcon
    Przemek

    25.04.2022 08:49

    Były pracownik

    Pracowałem za kadencji Franklina(usunięte przez administratora) na Mazańcowicach, jak jeszcze tam były prasy pojedyncze. Ten gość to był model, hahah. Dobrze, że sie takich pozbyliście, bo to by daleko nie zaszło
    ReviewUserIcon
    Biegacz

    25.04.2022 11:09

    Były pracownik

    Złote czasy, haha Oby nigdy nie wróciły...
    ReviewUserIcon
    Driver

    25.04.2022 19:38

    Były pracownik

    Potem wcale nie było lepiej... (usunięte przez administratora) też robił co mu sie podobało... co jest teraz nie wiem
    ReviewUserIcon
    Marian

    24.04.2022 18:42

    Pracownik

    Pracuje na Bestwińskiej i bywa różnie, jak to w pracy, ale pieniążek dobry
    ReviewUserIcon
    Seba

    25.04.2022 15:10

    Pracownik

    Wbijaj na 12stki na SP1 - tłoczenie na gorąco, dobra fucha i najlepsi ludzie
    ReviewUserIcon
    Łukasz

    25.04.2022 15:48

    Pracownik

    Dokładnie, idzie sie przywyczaić do systemu
    ReviewUserIcon
    Magda

    24.04.2022 17:25

    Pracownik

    Normy do wyrobienia, pracuje na Piekarskiej. Kierownik fajny, Dyrektor też
    ReviewUserIcon
    Pioter

    20.04.2022 21:43

    Pracownik

    Układy sie pokończyły to i atmosfera sie poprawiła. Brawo dla Zarządu!
    ReviewUserIcon
    Poliszboj

    22.04.2022 19:46

    Pracownik

    Wszystko kiedyś się kończy
    ReviewUserIcon
    Wujek

    24.04.2022 17:05

    Były pracownik

    Ojoj
    ReviewUserIcon
    Kowboj

    21.04.2022 19:38

    Pracownik

    Czasem jest rodeo
    ReviewUserIcon
    Kowboj

    22.04.2022 19:48

    Były pracownik

    Całe automotiv to teraz eldorado, xd
    ReviewUserIcon
    Max

    24.04.2022 16:15

    Inne

    Dokładnie! Ale chyba idzie ku dobremu
    ReviewUserIcon
    Jurek

    24.04.2022 13:25

    Kandydat

    W zeszłym tygodniu aplikowałem do tej firmy, od znajomych wiem, że jest spoko, ale zobaczymy. Rozmowa kwalifikacyjna super.
    ReviewUserIcon
    Michał

    24.04.2022 11:53

    Kandydat

    Na Piekarskiej coraż więcej Polmotorsu, rosną
    ReviewUserIcon
    Maro

    24.04.2022 11:31

    Pracownik

    Polecam prace na laserach na Bestwińskiej, spoko atmosfera, niezła kasa
    ReviewUserIcon
    Edek

    21.04.2022 08:48

    Pracownik

    Pracowałem na Mazańcowicach i tam było spoko - fajni ludzie. Polecam
    ReviewUserIcon
    Hejter

    21.04.2022 09:28

    Pracownik

    Kawon poszedł, wszystko sie poprawiło, haha
    ReviewUserIcon
    Koksu

    22.04.2022 19:50

    Pracownik

    Ja pracuje na Bestwińskiej i też jest wporzo. Jak sie dzieciom nie podoba to do mamy
    ReviewUserIcon
    Przodownik

    21.04.2022 07:53

    Pracownik

    Ob)łudne komentarze. Ehh komuś w kadrach się nudzi?
    ReviewUserIcon
    Mati

    21.04.2022 19:08

    Pracownik

    "Przodownik"....rekrutacji na Bielsku. Wszedzie był, wszystko widział, haha. Konkurencja nie śpi. Nie może być dobrze, bo to nie POLSKIE, xd
    ReviewUserIcon
    Obwe

    22.04.2022 19:49

    Inne

    Hahaha! Nic dodać, nic ująć
    ReviewUserIcon
    Worker

    21.04.2022 12:58

    Pracownik

    Polecam prace w Polmotors
    ReviewUserIcon
    Grzesiek

    22.04.2022 10:58

    Pracownik

    Ja też, pracuje od ponad 15 lat i zostane dużo dłużej, żeby tylko zdrowie było
    ReviewUserIcon
    anonim

    21.04.2022 20:25

    Pracownik

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Tvn

    22.04.2022 04:41

    Pracownik

    Nie widać żebym im brakowało zamówień
    ReviewUserIcon
    Sędzia

    22.04.2022 08:04

    Inne

    W komentarzach wychwalają, ale nota za tym idzie niska, pytanie jaki w tym cel i kto ma w tym biznes
    ReviewUserIcon
    Driver95

    21.04.2022 08:48

    Pracownik

    Praca ok, firma całkiem spoko, inwestują w sprzęt, nowe maszyny co za tym idzie nowe miejsca pracy. Ta firma się cały czas rozwija aż nie ogarniam jak szef to robi. Praca na wózku widłowym na relaksie, magazyn Mazańcowice. Kierownik normalny a to już 90% sukcesu. Pozdrawiam 3 zmianę !!!
    ReviewUserIcon
    HotD

    21.04.2022 18:32

    Pracownik

    Tylko Pioter, hehe
    ReviewUserIcon
    Roman

    22.04.2022 06:29

    Pracownik

    Potwierdzam

    Zostaw merytoryczną opinię o Polmotors Sp. z o.o.

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.