opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

Polmotors

Profil oficjalny - płatna współpraca

3/5

Na podstawie 3205 ocen
Opinie(2505)
Dodaj opinię

Opinie(2505)

Dodaj opinię
Logo
  • O nas
  • .
  • Kariera
  • .
  • Wartości
  • .
  • Historia
  • .
  • Kontakt

O nas

Kariera

Wartości

Historia

Kontakt

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Kraków
  • Katowice
  • Gliwice
  • Sosnowiec
  • Zabrze
  • Tychy
  • Bielsko-Biała
  • Bytom
  • Rybnik
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Mazańcowice
  • Komorowice Śląskie
  • Komorowice
  • Międzyrzecze Dolne
  • Ligota
  • Międzyrzecze Górne
  • Lipowiec
  • Bronów
  • Bielsko-Biała
  • Czechowice-Dziedzice
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Mazańcowice
  4. /
  5. Opinie o Polmotors Sp. z o.o.

Opinie

Opinie o Polmotors Mazańcowice

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Stanowisko

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    • 1
    • …
    • 11
    • 12
    • 13
    • …
    • 26

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o Polmotors Sp. z o.o.!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    RedBoy

    22.05.2022 01:11

    Były pracownik

    Praca często ciężka części po 10 kg choć bywa inna wzależnosci
    ReviewUserIcon
    Koks

    22.05.2022 19:23

    Pracownik

    Praca cieżka, trzeba pracować, xd
    ReviewUserIcon
    Lima

    23.05.2022 06:04

    Pracownik

    Nie do przeskoczenia, haha
    ReviewUserIcon
    RedBoy

    22.05.2022 01:35

    Były pracownik

    Praca ciężka do 10 kg a norma że 100 kg przenosisz na godzinę. No wypłaty były ok ale jak człowiek chciał dorobić to zrobiłem nadgodziny w styczniu 12h i nie zostały wypłacone bo firma była podobno w trudnej sytuacji i się zwolniłem w maju kasy za nadgodziny dalej nie zobaczyłem. Prezes zapomina płacić jak powinien, ci co piszą że najlepsze zarobki w Bielsku czyli macie 4000 netto podstawy ile ma cie za brak l4 ja mam od 300 do 500 po 3 miesiącach na pranie mam 75,zł a po roku stażowego mam 100 a wy dalej pewnie nic na wakacje mam premii tyle co najniższej krajowej a 500 co nawet na nocleg dla 1 osoby nie starczy. Wypłaty mam albo 6 albo 7 w Polmos na ostatnią chwilę 10 o 17 godz. Mam związki co rok bez błagania dostajemy podwyżki w tym roku 400 z)ł jeżeli temperatura przekracza 29,5 mamy przerwę po 5 min co 2 godziny. Ludzie super ale kadra do Bani
    ReviewUserIcon
    Baca

    22.05.2022 14:05

    Pracownik

    Ale bzdury
    ReviewUserIcon
    Pedro

    22.05.2022 16:02

    Pracownik

    Hahaha, ta jasne. A był w tej bajcie słoń?
    ReviewUserIcon
    Mataczy

    22.05.2022 15:08

    Pracownik

    Ja nie rozumiem tego co sie dzieje. Jak sie nie chce pracować, jak coś nie odpowiada w pracy to się ją zmienia. Rotacja nie jest duża w PM, bo pracuje z tymi samym osobami od ponad 10 lat. A tu sie wypisuje jakies historie o ktorych swiat nie słyszał i ludzie łykają to jak pelikany
    ReviewUserIcon
    FunPM

    22.05.2022 14:21

    Pracownik

    Tyyyyyyylko Polmotors
    ReviewUserIcon
    Obwe

    22.05.2022 12:40

    Pracownik

    Polmotors ma takie zasiegi, że żeby mu zaszkodzić to konkurencjs nawet na grillu piątkowym pisze dyrdymały wyssane z palca. Z jednej strony dramat, z drugie pośmiewisko
    ReviewUserIcon
    Baska

    19.05.2022 23:30

    Kandydat

    A ktoś powie jak wygląda praca na stanowisku magazynier selekcjoner, czy jest znośnie ?
    ReviewUserIcon
    Pakowacz

    20.05.2022 09:18

    Pracownik

    Są też panowie, praca jest okay
    ReviewUserIcon
    Mrw

    20.05.2022 18:55

    Pracownik

    Wstąp do nas, zobaczysz że bedzie git
    ReviewUserIcon
    Majster

    20.05.2022 02:46

    Pracownik

    Polecam, praca okay, zarobki okay
    ReviewUserIcon
    DługiJoe

    18.05.2022 19:59

    Pracownik

    Praca dla konkretnych ludzi, nie ma miękkiej gry
    ReviewUserIcon
    Marta

    19.05.2022 06:29

    Pracownik

    Super sie pracuje, poprzednio pracowała w innych firmach na Bielsku, to bez porównania
    ReviewUserIcon
    Długi

    19.05.2022 07:19

    Pracownik

    Lasery Bestwińska też spoko
    ReviewUserIcon
    BiBi

    16.05.2022 18:32

    Pracownik

    Ja tam lubie naszą firmę, w każdym komentarzu troche prawdy jest, ale dużo przesadzonych. Zawsze sie tu można dogadać, u nas w dziale ludzie zadowoleni
    ReviewUserIcon
    Wózkowy

    18.05.2022 10:26

    Pracownik

    W logistyce też jest okay, ja na Panatoni, ale wczesniej pracowałem na Bestwińskiej. Firma jest solidna to fakt
    ReviewUserIcon
    Bilgun

    18.05.2022 18:01

    Pracownik

    W logistyce to było najlepiej za Krzysia, bo nic nie trzeba było robić, haha
    ReviewUserIcon
    Maro

    18.05.2022 08:48

    Pracownik

    Ja polecam, praca na Zgrzewalni jest okay. Pracowałem na Mazankach, teraz Befama
    ReviewUserIcon
    anonim

    13.05.2022 18:14

    Pracownik

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Bubu

    14.05.2022 22:00

    Pracownik

    Zakonczcie juz ten temat. Nie ma sensu
    ReviewUserIcon
    KS

    17.05.2022 15:05

    Pracownik

    Dokładnie. Było, minęło.
    ReviewUserIcon
    anonim

    10.05.2022 08:32

    Pracownik

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Wrażliwy

    14.05.2022 23:59

    Pracownik

    Widziałem. Agresja się pojawia, coś osobistego?
    ReviewUserIcon
    Uomo

    17.05.2022 13:30

    Pracownik

    Składaj CV, nic sie nie bój. Przyjdziesz to sam sie przekonasz, że jest okay. Już na rozmowie Ci szefo pokaze co i jak. Czy cisną? Jak wszedzie, szczególnie w automotive. Ale bez pracy nie ma kołaczy
    ReviewUserIcon
    Tata

    14.05.2022 23:19

    Pracownik

    Jak już dzieci opuszczą tą firme to bedzie normalnie, teraz w niektorych wydzialach jest jak przedszkolu
    ReviewUserIcon
    Mama

    15.05.2022 12:13

    Pracownik

    Już sie zaczęło
    ReviewUserIcon
    Wujek

    17.05.2022 11:23

    Pracownik

    Potwierdzam
    ReviewUserIcon
    Macierewicz

    15.05.2022 13:16

    Pracownik

    Tak to już jest, że jak ktoś napisze że dobrze to podejrzane. Ale ja tam pracuje w Polmotors od prawie 7 lat i uważam że jest okay, zawsze może być lepiej oczywiscie
    ReviewUserIcon
    Mati

    15.05.2022 18:18

    Pracownik

    Dużo jest takich osób, ale jak widza co sie tu dzieje to wolą sie nie wypowiadać
    ReviewUserIcon
    Nimfa

    17.05.2022 09:49

    Pracownik

    Dziwisz im sie? Ja w ogole. Banda dzieciakow i kozakow w sieci. W sieci Dżolero, w pracy zero, xd
    ReviewUserIcon
    DzieciDoPrzedszkola

    09.05.2022 20:25

    Pracownik

    Nie da sie czytać tego co tu sie dzieje. To powinno być zakazane. To jest praca, a nie żłobek. Jak komuś warunki nie odpowiadają to sie idzie gdzie indziej, a nie pisze dyrdymały na internecie, a w pracy robi sie jaja zamiast roboty
    ReviewUserIcon
    Dyzma

    14.05.2022 06:53

    Pracownik

    Mistrz!
    ReviewUserIcon
    MaGu

    15.05.2022 13:15

    Pracownik

    Tak jest, najblizsze miesiace/lata zweryfikują pracodawców
    ReviewUserIcon
    Pagong

    14.05.2022 23:47

    Były pracownik

    Niewiem po co te sztuczne pozytywne komentarze skoro wiekszość BB tu pracowała i widziała ze tu człowiek jest monitorowany na każdym kroku do pracy jest ściągany chamskiemi tekstami. Ubikamcje na na 3 działa a jak pracuje bióro to sie napewno nie wysrasz. Bestwinska nie polecam. Jak można traktować ludzi jak (usunięte przez administratora) a zwalniać ludzi którzy ich szanują
    ReviewUserIcon
    Rocky

    15.05.2022 08:45

    Pracownik

    Ja się chyba domyślam po co ta akcja z komentarzami pozytywnymi. PM buduje markę. Ale to chyba nie tedy droga.
    ReviewUserIcon
    PrezydentBB

    15.05.2022 09:14

    Pracownik

    Jak większość BB tó pracowała to nie ma temató, xd
    ReviewUserIcon
    Wodzu

    13.05.2022 18:21

    Pracownik

    Błagam, nie lamentujcie nad tym co sie stało. Chłop poszedł i nie robcie gownoburzy. Robił, już nie robi. Tyle
    ReviewUserIcon
    Ittolate

    14.05.2022 21:52

    Pracownik

    Apolodzajs
    ReviewUserIcon
    Piwo

    15.05.2022 00:19

    Były pracownik

    Żegnaj chłopie, nie wracaj
    ReviewUserIcon
    @Kot

    12.05.2022 18:28

    Kandydat

    A jak jest na Piekarskiej?
    ReviewUserIcon
    Kundle

    13.05.2022 08:44

    Pracownik

    My pracujemy i sobie chwalimy. Troche problemow jest bo to rusza dopiero, ale ludzie są super
    ReviewUserIcon
    Bangi

    13.05.2022 16:21

    Pracownik

    Extra jest polecam
    ReviewUserIcon
    MandoFuriat

    13.05.2022 15:13

    Pracownik

    Co tu sie odwaliło, hahaha
    ReviewUserIcon
    Marti

    12.05.2022 13:25

    Pracownik

    Ja uważam, że ta firma jest super. Pracuje od 2 lat, bywały różne momenty, jak wszedzie, ale nie ma sie za bardzo do czego przyczepić. Praca jak każda inna, pieniążek dobry
    ReviewUserIcon
    Kuba

    13.05.2022 00:04

    Pracownik

    Mi też sie super pracuje, nie rozumiem niektórych ludzi. Polecam
    ReviewUserIcon
    Julka

    13.05.2022 09:11

    Pracownik

    Mi się też bardzo dobrze pracuje, ja akurat w logistyce
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w Polmotors?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.

    Kontakt - Polmotors Sp. z o.o.

    57 43-391 Mazańcowice

    NIP:9372385461

    KRS:0000156358

    https://polmotors.com.pl/
    Branża główna: Części i akcesoria samochodowe
    ReviewUserIcon
    Mrówka

    05.05.2022 18:34

    Kandydat

    Aplikowałem na stanowisko operatora maszyn, odpowiada mi lokalizacja przy ulicy Kopiec 702. Czego się spodziewać?
    ReviewUserIcon
    Mrówka

    11.05.2022 06:36

    Pracownik

    Przyjęty
    ReviewUserIcon
    Beni

    11.05.2022 14:18

    Pracownik

    Powodzenia
    ReviewUserIcon
    Pepperoni

    04.05.2022 20:59

    Pracownik

    Pozytywne opinie pisane w godzinach pracy biura albo co minutę 20:58 20:59 21:00. Działy traktowane nierówno np tłocznia, która robi bez przerw dla pracowników, bo nie może się zatrzymać; mando jako jedyne bez podwyżki obiecanej od pół roku.
    ReviewUserIcon
    Amor

    11.05.2022 07:11

    Pracownik

    A czy gdzieś było napisane, że nie dadzą rade przygotować na raz? Nie chodzi to, tylko o to żeby koszty sie nie zwiekszyły z miesiąca na miesiąc, szczegolnie w takim czasie ktory obecnie mamy na świecie.
    ReviewUserIcon
    Mediator

    11.05.2022 09:30

    Były pracownik

    Widać, że jesteś zwykłym rylem, który nie rozumie jak świat funkcjonuje, ale w sieci jesteś królem, pamiętaj, haha
    ReviewUserIcon
    Pantaloni

    09.05.2022 16:35

    Pracownik

    Na magazynie w Mazankach jest super ekipa. Pozdro dla Panatoniego
    ReviewUserIcon
    Długahiena

    07.05.2022 10:44

    Pracownik

    Haha normalnie nie mogę na to patrzeć :D rozmawiam z wieloma ludźmi w tej "firmie" każdy mówi, że to jest porażka tutaj pracować. Gdy wybija ostatnia minuta pracy, to dopiero wtedy ludzie się cieszą w tej robocie, bo mogą iść do domu. 34 stopnie na hali z ludzi leje się pot jak z kaczek, bramy, okna pozamykane :D nie ma czym oddychać. Ludzie bez uprawnień ma wózki muszą przewozić samodzielnie palety po dwie, trzy tony nad głowami innych. BHP chodzi i daje mandaty za brak zarękawków w 34 stopniach ale jak ktoś bez uprawnień jeździ wózkiem to jest okay :D no śmiechu warte. Ludzie już do tego stopnia oszaleli, że zapominają otworzyć deski przed wypróżnieniem się :D Pan Dyrektor ostatnio mało chodzi po hali bo jak schodzi to jego piękna szara koszulka jest niestety z dwoma wielkimi plamami potu :( szkoda go :/ Niech idzie zobaczyć jak pracuje się teraz na produkcji i niech zajmie się tym, żeby pracownikom było lepiej. Chcieli obserwować pracowników nawet na stołówce, dając tam kamerę. Może szukali inspiracji na obiad do domu, kto wie. Jedno jest pewne, lepiej nie będzie. Dlatego wypowiedzenia będą się sypać. Zatrudnią sobie nowych, szkoda, że nie będzie miał ich kto wyszkolić. nie polecam i nie pozdrawiam, bo widać, że większość komentarzy tutaj to polecenia służbowe Pana długiego :D
    ReviewUserIcon
    Maroko

    09.05.2022 11:43

    Pracownik

    Może troche bez klasy, ale prawdziwie
    ReviewUserIcon
    Weterynarz

    09.05.2022 15:47

    Były pracownik

    Zgadzam się, bzdury na kierownika wypisują tu tylko ludzie z innych hal lub wydziałów bo pojęcia nie mają jak się z nim pracuje. Przez wiele lat na Mando było super za jego sprawą i nie nie było na niego żadnych skarg. Wypłata się zgadzała a jeśli nie to tylko przez błędy kadrowych, nie siedział 5 z 8 godzin na kamerach jak to inni kierownicy lub dyrektorzy robią żeby szukać haków na ludzi do cięcia premii, nie zabierał jej by na siłę wykazać oszczędności na dziale. Był na hali i zawsze można było z nim porozmawiać, teraz zwyczajnie nie pasuje do (usunięte przez administratora) długiego.
    ReviewUserIcon
    BP

    09.05.2022 09:24

    Kandydat

    Pierwszy etap rekrutacji bardzo przyjemny, Pani rekruterka dała do rozwiązania dwa testy (mimo rekrutacji na jedno stanowisko proponowali również na inne) po rozwiązaniu przyszedł również kierownik ocenić kompetencje na podstawie rozmowy i testu. Po rozmowie zaproponowano mi nawet stanowisko wyżej niz na te co aplikowałem. Na drugim spotkaniu dostałem kolejny test (psychologiczny) oraz na dodatkowe stanowisko który też został pozytywnie odebrany. Rozmowa jak fachowiec z fachowcem. Na koniec przyszedł prezes nie oglądając zbytnio na moje CV (na testy wcale) powiedział tylko "myslalem ze jest Pan starszy" wyszedł z pokoju i tyle go widziałem. Na koniec rekruterka powiedziała, że zadzwoni za dwa dni by ustalić warunki umowy.. I tutaj kontakt się uciął po tygodniu gdy zadzwoniłem powiedziano mi że rekruterka jest na wakacjach i na pewno jutro zadzwoni. Po dwóch tygodniach dostałem SMS z wiadomością iż moja kandydatura nie została pozytywnie rozpatrzona. Można się domyślić dlaczego ????
    ReviewUserIcon
    PB

    09.05.2022 13:52

    Pracownik

    Co za bzdury, aż szkoda czytać. Widać nie nadawałeś się na stanowisko, a Ty się oszukujesz, że to przez wiek.
    ReviewUserIcon
    BJ

    09.05.2022 14:05

    Pracownik

    Na jakie stanowisko aplikowałeś?
    ReviewUserIcon
    PR

    09.05.2022 04:54

    Pracownik

    Polmotors, Piekarska, Zgrzewalnia, tyle w temacie :)
    ReviewUserIcon
    Monika

    09.05.2022 12:09

    Kandydat

    Dołączam do tego zespołu od czerwca, słyszałem dużo dobrego. Do zobaczenia
    ReviewUserIcon
    Hima

    09.05.2022 09:41

    Pracownik

    Spoko robota
    ReviewUserIcon
    Karat

    09.05.2022 10:05

    Pracownik

    Mam takie samo zdanie, pracuje 6lat
    ReviewUserIcon
    Poliszboj

    06.05.2022 06:04

    Pracownik

    Lament jednego wydziału niesie się na fali,xd
    ReviewUserIcon
    ABS

    08.05.2022 11:43

    Pracownik

    Smutne, ale prawdziwe
    ReviewUserIcon
    Patryk

    09.05.2022 06:19

    Pracownik

    Tyle juž wytrzymamy
    ReviewUserIcon
    PM

    07.05.2022 14:19

    Pracownik

    Polmotors najlepszy
    ReviewUserIcon
    NN

    07.05.2022 20:19

    Kandydat

    Potwierdzam
    ReviewUserIcon
    Megi

    08.05.2022 13:34

    Pracownik

    Potwierdzam
    ReviewUserIcon
    Niki

    07.05.2022 22:13

    Pracownik

    Ja polecam, mimo wszystko
    ReviewUserIcon
    Jaki.pqtryl

    06.05.2022 18:33

    Pracownik

    Nie słuchajcie (usunięte przez administratora) wpadajcie do pracy, rodzina PM sie rozrasta. Nie ma rodzin bez wad, xd
    ReviewUserIcon
    Goodfader

    07.05.2022 14:05

    Pracownik

    Najlepsza rodzina na śląsku
    ReviewUserIcon
    Nowoczesna.

    06.05.2022 18:44

    Inne

    Ja to sie ciesze że są "czystki" w tym Polmotorsie. Mało która firma w okolicy moze pochwalic wie takim rozwojem, a jak sie czyta co pisza ludzie to widac, ze konkurencja nie spi, a niektórym zadek zaciska że można e dzisiejszym swiecie osiągnąć sukces
    ReviewUserIcon
    Mata

    07.05.2022 13:05

    Pracownik

    Tyyyyyylko Polmotors!!!!
    ReviewUserIcon
    Arczi

    05.05.2022 10:47

    Pracownik

    Jestem po rozmowie, czekam na badania i zaczynam. Bardzo dobre wrażenie po rozmowie o prace, Pan pokazał mi zakład, odpowiedział na pytania, przedstawił stanowisko pracy, potem dokumenty z prze miłą Panią. Pozytywnie
    ReviewUserIcon
    Lobo

    06.05.2022 06:58

    Pracownik

    A teraz „przemiły” pan ci pokaże gdzie twoje miejsce i co znaczysz. Jakbyś miał złudzenia to ci powiem, Niewiele.
    ReviewUserIcon
    BJ

    06.05.2022 07:11

    Pracownik

    Bedzie Pan zadowolony, dobrze jest!
    ReviewUserIcon
    HH

    04.05.2022 06:32

    Pracownik

    Ale tu ludzie pierdoły wypisują, aż żal to czytać, haha. Zarypani robotą, że nie mają kiedy się na karcie kontroli podpisać. Awesome
    ReviewUserIcon
    Nala

    05.05.2022 06:16

    Pracownik

    Noooo, masakra, xd
    ReviewUserIcon
    Niepalący

    05.05.2022 18:15

    Pracownik

    Ale na fajeczke pyk! Jest czas
    ReviewUserIcon
    GrillMan

    03.05.2022 08:21

    Pracownik

    Ja tam polecam prace w Polmotors, jest okay. Nie słuchajcie negatywów. Na ponad 1000 pracowników zawsze sie ktoś znajdzie. Wszystkim nie dogodzi :)
    ReviewUserIcon
    Dzozef

    04.05.2022 15:52

    Pracownik

    Mam takie samo zdanie, wszystkim nie dogodzi
    ReviewUserIcon
    Wodzu

    04.05.2022 20:07

    Kandydat

    Dla mnie też git, lepiej niż hatszinsonie czy waleo
    ReviewUserIcon
    DzieciPolmotorsu

    04.05.2022 08:34

    Pracownik

    To chyba najwyższa pora żeby te dzieci co tu wypisują komentarze, co im nic nie pasuje bo trzeba pracować się pożegnały i poszukały złotego grala
    ReviewUserIcon
    Major

    04.05.2022 17:26

    Pracownik

    Na to wygląda, nie ma sie co obrażać. Nie tylko Polmotors na tym świecie
    ReviewUserIcon
    Alan

    29.04.2022 20:32

    Kandydat

    Witam wszystkich. Mam pytanie. Czy w Polmotors jest zaplecze socjalne typu wczasy pod grusza i premie świąteczne? Proszę o odpowiedź.
    ReviewUserIcon
    Opti

    02.05.2022 22:15

    Pracownik

    Ubikacji pod dostatkiem, nie wiem czy na wszystkich zakładach, ale miałem okazje na Kopcu pracować i na Piekarskiej i było okay, na Bestwińskiej nie wiem, nigdy nie byłem, na Panatoni też także sie nie wypowiem
    ReviewUserIcon
    Koniu

    04.05.2022 06:15

    Pracownik

    Ciekawe co na to Sanepid by powiedział.Trzeba ich na Bestwińską zaprosić.
    ReviewUserIcon
    Kubek

    03.05.2022 18:26

    Były pracownik

    Nie polecam pracy w Polmotors. Pracownicy są traktowi nierówno. Firma jest nastawiona na jak największy zysk, przez co jest coraz większa kontrola pracownika (np. wypełnianie kartki gdy ktoś potrzebuje skorzystać z toalety). Na hali jest bardzo wysoka temperatura - nawet 30stopni w marcu (trzeba sie przygotować na to, ze zaniedlugo będzie uruchomione więcej piecy), dodatkowo pełno (usunięte przez administratora) lata w powietrzu, który my wdychamy. Firma nie robi szkoleń na wózki, mimo to każdy musi nimi jezdzic (np. paleta progów ważąca ok. 3t!!) Jeszcze rok temu było w miare ok, ale teraz firma schodzi na psy. Jedynym plusem była dobra ekipa, choć jak wszędzie zdarzały się parapety.
    ReviewUserIcon
    Święteslowa

    04.05.2022 01:45

    Pracownik

    Tak właśnie wygląda robota. Dodam jeszcze że na nockach okna są pozamykane i nie wolno ich otwierać, chyba że ludzie nagminnie mdleją na hali. BHP niewidoczne chyba że trzeba 100 za słuchawki skroić.
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    29.04.2022 19:45

    Pracownik

    Pracuje w firmie 10 lat, mam wielu znajomych na innych halach. Ciekaw jestem gdzie Ci wszyscy ludzie którzy niby wracają?? Wiem o kilkunastu wypowiedzeniach i dużych brakach. Po 10 latach jestem na wypowiedzeniu bo takiego (usunięte przez administratora) jeszcze tu nie było. Praca ciężka, kasa średnia, socjal no cóż 1000 brutto rocznie, 12 zł dodatku na pranie. Prawo pracy działa tylko na korzyść pracodawcy dla pracownika nie istnieje. Im dłużej się pracuje tym kasa i traktowanie gorsze. Pozytywne tylko towarzystwo ale do pracy chodzi się dla pieniędzy. Nie polecam
    ReviewUserIcon
    AW

    01.05.2022 17:23

    Pracownik

    Miałeś dzieciaka za kierownika i tak Cie nauczył, że musisz być głaskany. Prawo pracy takie same w każdym zakładzie, więc firma nie ma tu nic do tego. Jak taki dramat to jak to sie stało że 10lat wytrzymałeś? Haha
    ReviewUserIcon
    XxX

    01.05.2022 18:54

    Pracownik

    Wszędzie dobrze gdzie nas nie ma
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    25.04.2022 23:13

    Pracownik

    Witam. Szczerze mówiąc ta praca zmieniła się bardzo pod względem atmosfery w pracy. Pracownicy są traktowani nie równo. Jeden lepiej drugi gorzej. Sam zakład wygląda z zewnątrz całkiem przyzwoicie, wchodząc do środka mamy zagwarantowane minimalnie 28 stopni i zakurzone wiatraki, które dmuchają cieplutkim powietrzem. Od pracownika wymagane jest więcej niż powinno. Niektórzy mają spokojną prace a niektórzy muszą ogarniać po prostu wszystko. Ludzie odkąd pojawił się nowy dowodzący, który chce mieć wszystko za wszelką cenę po swojej myśli, zaczynają się zwalniać. Moim zdaniem zakład traci ludzi, którzy dali od siebie więcej niż musieli. Nowi pracownicy przychodzą pracują 2 miesiące i mówią o zwolnieniu, bo przerasta ich to co się niestety dzieje. Czytając poprzednie komentarze, że układy się skończyły, mogę w pełni stwierdzić ,że układy dopiero się zaczynają. Dziękuję i z całego serca nie polecam tego zakładu, powoli już wyglądającego jak zakład, ale niestety karny.
    ReviewUserIcon
    Rk

    26.04.2022 18:01

    Pracownik

    Troche prawdy w tym jest... Ale tylko troche
    ReviewUserIcon
    Gwenbleid

    01.05.2022 11:40

    Były pracownik

    Bo tak jest jak w opisie

    Zostaw merytoryczną opinię o Polmotors Sp. z o.o.

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.