opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

Polmotors

Profil oficjalny - płatna współpraca

3/5

Na podstawie 3205 ocen
Opinie(2505)
Dodaj opinię

Opinie(2505)

Dodaj opinię
Logo
  • O nas
  • .
  • Kariera
  • .
  • Wartości
  • .
  • Historia
  • .
  • Kontakt

O nas

Kariera

Wartości

Historia

Kontakt

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Kraków
  • Katowice
  • Gliwice
  • Sosnowiec
  • Zabrze
  • Tychy
  • Bielsko-Biała
  • Bytom
  • Rybnik
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Mazańcowice
  • Komorowice Śląskie
  • Komorowice
  • Międzyrzecze Dolne
  • Ligota
  • Międzyrzecze Górne
  • Lipowiec
  • Bronów
  • Bielsko-Biała
  • Czechowice-Dziedzice
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Mazańcowice
  4. /
  5. Opinie o Polmotors Sp. z o.o.

Opinie

Opinie o Polmotors Mazańcowice

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Stanowisko

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    • 1
    • …
    • 10
    • 11
    • 12
    • …
    • 26

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o Polmotors Sp. z o.o.!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    Piekarczyk

    09.06.2022 19:01

    Pracownik

    Pracuje od kilku miesiecy na Piekarskiej, super ludzie. Praca jest do ogarnięcia. W porównaniu do tego co oferują zakłady produkcyjne "na Bielsku" to jest jedna z najlepszych ofert na rynku
    ReviewUserIcon
    Karo

    10.06.2022 17:59

    Pracownik

    Zmieniłam prace w ostatnim czasie i pod tym komentarzem się mogę podpisać
    ReviewUserIcon
    Hades

    09.06.2022 18:13

    Kandydat

    Jeździ ktoś z węgierskiej górki do mazańcowic?
    ReviewUserIcon
    Mechanik

    10.06.2022 08:00

    Pracownik

    Z Żywca na bank, a czy z Węgierskiej to nie wiem
    ReviewUserIcon
    Adaś

    09.06.2022 08:39

    Pracownik

    Hala na Bestwińskiej porażka i dno. Trzeba szukać czegoś nowego, a pozytywnych komentarzy to widzę więcej jak pracowników haha i na hali jakoś o tej super pracy, kasie i dyrekcji się nie słyszy.
    ReviewUserIcon
    Tłocznią

    09.06.2022 22:11

    Pracownik

    Pełna zgoda. Do tego dyrektor poniżający ludzi.
    ReviewUserIcon
    Rachmistrz

    31.05.2022 12:07

    Kandydat

    A ktoś coś może powiedzieć o pracy w księgowości/kadrach?
    ReviewUserIcon
    Rachmistrz

    09.06.2022 08:58

    Pracownik

    ogólnie- Jaki jest klimat pracy. I co na przykład z tymi dofinasowaniami do kart sportowych kolonii itp. to faktycznie działa?
    ReviewUserIcon
    IP

    09.06.2022 21:27

    Pracownik

    Działa
    ReviewUserIcon
    Marzena

    08.06.2022 22:19

    Pracownik

    Polecam, dobra firma
    ReviewUserIcon
    Kandydat

    03.06.2022 19:45

    Kandydat

    A jak wygląda praca na laserach? Wiem, że poszukiwani są pracownicy, ale jak to wygląda? Czy można zobaczyć stanowiska przed rozpoczęciem pracy?
    ReviewUserIcon
    XZZ

    07.06.2022 16:49

    Pracownik

    Praca wygląda na elegancką. Jestem właśnie po rozmowie
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    08.06.2022 20:47

    Pracownik

    Rozwijany się także lasery będą na kolejnym zakładzie. Robota spoko trzeba robić jak wszędzie
    ReviewUserIcon
    Beta

    06.06.2022 10:14

    Pracownik

    Dobra firma, dobra kasa
    ReviewUserIcon
    OtwarteKarty

    08.06.2022 13:44

    Pracownik

    Zgadzam się, w 100%
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    08.06.2022 20:44

    Pracownik

    Tak jest
    ReviewUserIcon
    Stona

    07.06.2022 00:02

    Pracownik

    Lasery Bestwińska spoko
    ReviewUserIcon
    Bojka

    07.06.2022 10:02

    Pracownik

    Potwierdzam
    ReviewUserIcon
    MarioTr

    08.06.2022 19:32

    Pracownik

    Zacząłem prace, wydaje sie spoko. Faktycznie chłopaki mowią że jeszcze w tym roku lasery bedą też na Piekarskiej
    ReviewUserIcon
    Historyk

    08.06.2022 07:03

    Pracownik

    Firma sie bardzo zmieniła na przełomie kilku lat i jakkolwiek źle to nie zabrzmi w dzisiejszych czasach jest to DOBRA ZMIANA :)
    ReviewUserIcon
    PracownikStary

    08.06.2022 12:37

    Pracownik

    Rozwój niesamowity - zarówno pod względem maszyn, ludzi, powierzchni, ALE też podejścia to różnych spraw. Pracuje od lat i powiele to co tu ktoś napisał kiedyś, wcześniej. Patrząc na młodych rządzących - do młodzieży świat należy. Oby tak dalej!
    ReviewUserIcon
    StaraGwardia

    08.06.2022 17:53

    Pracownik

    Jak już myślałem, że mnie tu nic nie zaskoczy to znowu sie pomyliłem. Miazga!
    ReviewUserIcon
    Ameryka

    07.06.2022 17:54

    Pracownik

    Tylkoooo Polmotors! Polecam serdecznie
    ReviewUserIcon
    UsA

    08.06.2022 07:40

    Pracownik

    Zgadza się
    ReviewUserIcon
    Kape

    05.06.2022 08:15

    Pracownik

    Ja pracuje od kilku lat na Panatoni, też są spoko ludzie. Nie ma jakiś dyrektorów, też sie nikt nie czepia o nic
    ReviewUserIcon
    Guzi

    05.06.2022 23:59

    Pracownik

    Najważniejsze, że sie nikt nie czepia, haha
    ReviewUserIcon
    Krzyś

    06.06.2022 17:35

    Pracownik

    Nie ma Pana, to sie lubi
    ReviewUserIcon
    anonim

    04.06.2022 17:13

    Pracownik

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Karol

    06.06.2022 06:58

    Pracownik

    Było gadane ale babsko ma chyba szersze plecy ....
    ReviewUserIcon
    Chłopisko

    06.06.2022 12:53

    Pracownik

    Albo ciężko znaleźć kogoś za nią
    ReviewUserIcon
    Obserwator

    04.06.2022 20:50

    Pracownik

    Ciekawe ile znowu oderwanych komentarzy pojawi się po libacjach weekendowych, xd
    ReviewUserIcon
    Bambo

    06.06.2022 05:51

    Pracownik

    A tu zaskoczenie
    ReviewUserIcon
    Sprzątaczka

    06.06.2022 08:50

    Pracownik

    Oby tak było
    ReviewUserIcon
    Onrobotbef

    31.05.2022 16:37

    Pracownik

    Hmm @Pani R. chyba pracujemy w innych zakładach. Przeszłem z Bestwinskiej i tak naprawdę z tą Panią co uważasz że "w dupce się poprzewracało.. i niby paniusia ..." Pracuje od kąd do nas przyszła.... nigdy złego słowa na nią nie powiem.. a jeśli bym już miał powiedzieć to mam na tyle odwagi by spojrzeć jej w twarz i to wyjaśnić. Jest zawsze miła uśmiechnięta służąca pomocą... Żal (usunięte przez administratora) ściska że wyrwała się z produkcji a ty dalej jebiesz na niej... żałosne podejście... Brygadzisci Super Polecam!
    ReviewUserIcon
    K

    04.06.2022 00:02

    Pracownik

    P.S.a cierpkie słowa czasem też potrzebne, żeby docenił ktoś jednego z drugim. Ważne, żeby wyciągnąć wnioski i iść dalej do przodu
    ReviewUserIcon
    Onrobotbef

    04.06.2022 11:02

    Pracownik

    @K nigdy złego słowa na produkcję nie powiem i cieszę się że tam pracuje. Ale nie mogę patrzeć jak ktoś o kimś w sieci potrafi takie bzdury napisać. Takim pisaniem budujemy złe relacje między biurem a produkcja.. Akurat tu na Befamie nie znam biurowego który się nie przywita.. tu są naprawdę super ludzie... Kierownik stara się jak może jak mam problem śmiało mogę do niego iść.i o nim nie mogę zrozumieć jak można źle powiedzieć. Ogólnie Pani co planuje każda osobę przyjmie i też pomoże Moje słowa może były za ostre w stosunku do produkcji ale taka prawda czysta zawiść że się kobita rozwija. A że czasem zwróci uwagę bo coś zauważa nie znaczy że trzeba ja obsmarowac na gowork. Myślę że gdyby podeszła do niej to zaraz by wyjaśniły sprawę. Befama to nowy zakład początki były trudne ale mamy zgrane ekipy już i burze i produkcji szanujmy to i siebie Jeżeli kogoś obraziłem to przepraszam! Nie chciałem tego ???? Pozdrawiam
    ReviewUserIcon
    Baba

    04.06.2022 08:51

    Pracownik

    A ja w przeciwienstwie do niektórych doceniam to co sie wydarzyło na Bestwińskiej, trzeba było takich zmian
    ReviewUserIcon
    Rak

    31.05.2022 12:07

    Pracownik

    Ludzie tu wypisują bzdury... nie da sie tego czytać
    ReviewUserIcon
    Baba

    03.06.2022 19:17

    Pracownik

    Zawsze tu tak było
    ReviewUserIcon
    PozytywnyZgrz

    03.06.2022 11:03

    Pracownik

    Befama lepsza niż Bestwinska bez wątpienia, lepsza atmosfera, dyrektor. Do pełni szczęścia brakuje tylko trzech koleżanek z Mando, ale z tego co słyszałem to już niedługo dołączą do nas i już będzie całkiem PIĘKNIE
    ReviewUserIcon
    Niko

    02.06.2022 13:22

    Pracownik

    Polmotors to super pracodawca. Pieniążki sie zgadzają, ludzie najlepsi
    ReviewUserIcon
    Pracownik1

    03.06.2022 08:43

    Pracownik

    Ja też polecam, pracuje od 4 lat i jest naprawdę ok
    ReviewUserIcon
    Beta

    03.06.2022 09:44

    Pracownik

    Potwierdzam, polecam
    ReviewUserIcon
    Team

    03.06.2022 07:39

    Pracownik

    Polecam prace w Polmotors
    ReviewUserIcon
    RK

    31.05.2022 20:36

    Pracownik

    Długiego krytykujecie, a nikt nie wspomni o (usunięte przez administratora) ze Zgrzewalni, to jest dopiero nienormalny gość
    ReviewUserIcon
    anonim

    02.06.2022 22:03

    Pracownik

    Za używanie nazwiska powinieneś dostać po mordzie . Jak taki (usunięte przez administratora) w necie to się przedstaw (usunięte przez administratora)
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w Polmotors?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.

    Kontakt - Polmotors Sp. z o.o.

    57 43-391 Mazańcowice

    NIP:9372385461

    KRS:0000156358

    https://polmotors.com.pl/
    Branża główna: Części i akcesoria samochodowe
    ReviewUserIcon
    MS

    31.05.2022 09:55

    Pracownik

    Spoko firma, można się mega rozwijać
    ReviewUserIcon
    Dziecko

    31.05.2022 19:03

    Pracownik

    Jak sie tylko do tego nadajesz to tak. Ale za to w perspektywie masz kilometry takiej taśmy także masz zajęcie na lata
    ReviewUserIcon
    DrWen

    31.05.2022 20:07

    Pracownik

    Widać tylko do tego sie nadajesz, haha
    ReviewUserIcon
    Pani R.

    29.05.2022 15:32

    Pracownik

    Praca do ogarnięcia jak to wszędzie, raz dzień lepszy, raz gorszy, ale jesteśmy ciągle obserwowani jak w zakładzie karnym i co rusz nam się to wypomina, a już jednej Paniusi(usunięte przez administratora)się w dupce poprzewracało i myśli, że jest prezeską na Befamie.Wszystko byłoby ok gdyby troszeczkę bardziej doceniano, że ma się dobrego pracownika, a nie kontrolowało bez przyczyny.Poza przypadkiem Paniusi (usunięte przez administratora). kierownictwo i reszta załogi baaardz ok. Kasa też ok.
    ReviewUserIcon
    BoBu

    31.05.2022 09:55

    Pracownik

    Wyrobi sie :) trzeba ją troche postrugać
    ReviewUserIcon
    Pan d

    31.05.2022 19:49

    Pracownik

    Człowieku a nie łatwiej iść do Pani która Ci nie pasuje i powiedzieć co nie pasuje? Pracuje w tej firmie tyle lat i to najlepsza Pani Planistka jaką znam... Chcielibyście trafić na Pana Sz z Mazańcowic pokazał by Tobie gdzie twoje miejsce.. mądry w sieci a w twarz tchórz Żenada Ale widać że nie warto interesować się praca i ludźmi tylko olać temat bo szacunku brak.
    ReviewUserIcon
    Pracowita

    31.05.2022 19:35

    Pracownik

    Cześć wszystkim Pracuje już jakiś czas aktualnie Piekarska Polecam nawet Kierownik zabiegany, trochę zamotany, mało czasu dla pracownika ale moze się wyrobi... reszta kadry pomocna dużo młodych, nowych ale fajnych osób Czytając to co piszą niektórzy śmiech na sali...ale jak się komuś coś zazdrości to tak jest trzeba zale wylać ???? Ale @Pani R. Raczej to Pan poleciał z grubej rury, już nie miał kogo na Piekarskiej obrazić tylko planistke. Widać że jak ktoś pomaga i się interesuje ludźmi pracą najbardziej obrywa ???? Dla mnie Pani R z Piekarskiej jest najlepsza !!!!!! na bestwinskiej w życiu bym już nie pracowała.
    ReviewUserIcon
    ????????

    31.05.2022 19:28

    Pracownik

    Witam jak wyglada pierwszy dzień pracy chodzi mi o szkolenie BHP i później normalnie praca?
    ReviewUserIcon
    Tajson

    31.05.2022 17:50

    Pracownik

    Dla mnie jest wporzo, jak czytam komentarze to sie zastanawiam czy piszemy o tej samej firmie. Od lat tylko lepiej, moze w covidzie średnio, ale to chyba w każdym zakładzie, a teraz podwyżki, zmiany pewnych zasad na lepsze. Ogólnie coraz lepiej jest!
    ReviewUserIcon
    GłosLudu

    28.05.2022 10:14

    Pracownik

    Drogi Zarządzie, zróbcie coś żebyśmy na Bestwińskiej mieli normalnego Dyrektora, takiego jak na pozostałych zakładach, albo tego samego. Sklonujcie go, dajcie mu wiecej, nie wiem... Odsuńce wysokiego bo będzie źle, to nie jest normalny gość.
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    31.05.2022 17:40

    Pracownik

    To może na Mazanki
    ReviewUserIcon
    Trener

    31.05.2022 17:49

    Pracownik

    Co wprowadził? Błagam Cie... wprowadził to to, że nikt tu nie chce pracować
    ReviewUserIcon
    LUKASZ. Z.

    31.05.2022 11:17

    Pracownik

    Nie rozumiem tych niektórych opini. Pracowałem w Mazancowicach, najpierw na starej potem na nowej hali. Praca była Ok, aktualnie wysłałem cv na operatora maszyn bo chce wrócić ( jak czyta to ktoś z firmy to dzwońcie cv od Łukasza Z. )
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    31.05.2022 17:34

    Pracownik

    A na jaką lokalizację chcesz iść
    ReviewUserIcon
    Memory

    30.05.2022 17:51

    Pracownik

    Pamietam jak przychodziłem do Polmotorsu, starzy tylko wiedzą jak było, a jak jest teraz. Bardzo dużo się zmieniło i jako stary uważam, że do młodzieży świat należy. Przykład na wysokich stołkach, nie zawsze pesel ma znaczenie - kto pracuje ten wie o czym pisze. Teraz można pracować spokojnie. Pozdrawiam
    ReviewUserIcon
    Bogus

    31.05.2022 08:37

    Pracownik

    Święta prawda
    ReviewUserIcon
    Jacek

    31.05.2022 16:18

    Pracownik

    Potwierdzam, jest kilka, czy nawet kilkanaście osób co wie o czym piszemy
    ReviewUserIcon
    IP

    31.05.2022 04:56

    Pracownik

    Ja bym nie słuchała do końca tych negatywnych komentarzy, może za krótko pracuje, ale mało one mają wspólnego z tym co rzeczywiście jest w pracy. Atmosfera w Mazańcowicach jest super, nie wiem jak w innych lokalizacjach, ale mam też koleżanke na Befamie i również sobie chwali. Na Bestwińskiej nie byłam więc nie wiem, na Panatoni tylko z dwa razy, ale też ludzie sie wydają okay
    ReviewUserIcon
    Kornik

    31.05.2022 11:19

    Pracownik

    Na Bestwinskiej tez jest spoko. Płaczą ludzie starego układu bo sie w końcu coś od nich wymaga
    ReviewUserIcon
    Wódz

    31.05.2022 11:16

    Pracownik

    Ja pracowałem na wzzystkich zakładach i uważam, że wszedzie jest podobnie. Wiadomo specyfika pracy różna, ale zasady te same
    ReviewUserIcon
    Funky

    30.05.2022 11:16

    Pracownik

    Ja tam lubiłam prace w PM, końcem roku wracam, już jestem ugadana z kierownikiem. Popracowałam za granicą i nie ma różnicy jak dla mnie
    ReviewUserIcon
    Funky

    30.05.2022 21:37

    Pracownik

    Jest i przyznam, że to nie małe zaskoczenie
    ReviewUserIcon
    Buba

    25.05.2022 18:31

    Były pracownik

    Poliszboja nie ma, a polmotorsy pracują bez zmian. A miała być tragedia. Nie ma ludzi niezastąpionych
    ReviewUserIcon
    Maja

    30.05.2022 09:58

    Pracownik

    Wiadomo
    ReviewUserIcon
    Pati

    30.05.2022 12:16

    Pracownik

    Więcej gadania niż roboty
    ReviewUserIcon
    Konkurencja

    27.05.2022 21:38

    Inne

    Jak to jest, że zakłady w około mają problemy, nie mają pracy, a te świry jadą na okrągło???? Podziwiam
    ReviewUserIcon
    Bolo

    28.05.2022 06:50

    Pracownik

    Chłopie... świat sie skończy, a my dalej bedziemy produkować :D
    ReviewUserIcon
    XxX

    28.05.2022 16:44

    Pracownik

    Magia
    ReviewUserIcon
    Emi

    28.05.2022 04:10

    Pracownik

    Dobrze, że czytam niektore komentarze siedząc na tronie, bo ze śmiechu idzie popuścić. Kończymy nocke i weekend czas zacząć, umc umc. Nie słuchać dzieciaków, robota jest git, kaska jest git, ludzie są najlepsi! Tylko PM!
    ReviewUserIcon
    Sraluch

    28.05.2022 11:40

    Pracownik

    Hahahahah, sikam. Ale w sumie prawda. Hahaha
    ReviewUserIcon
    Andrzej

    26.05.2022 18:15

    Kandydat

    Jakie zarobki na utrzymaniu ruchu? Można dać radę przy obecnych cenach chleba ?
    ReviewUserIcon
    Cukiernik

    27.05.2022 21:57

    Były pracownik

    Nawet na pączki wystarczy
    ReviewUserIcon
    Bob

    28.05.2022 06:56

    Pracownik

    Nawet takie z nadzieniem i lukrem :D
    ReviewUserIcon
    MaGu

    24.05.2022 15:43

    Pracownik

    Praca git
    ReviewUserIcon
    Rzadki

    27.05.2022 17:58

    Pracownik

    Krótko i na temat
    ReviewUserIcon
    Zibi

    26.05.2022 09:49

    Pracownik

    A ja postanowiłem wrócić do Polmotorsu po paru latach w innych firmach i już sie ciesze, że znowu będę mógł tutaj pracować
    ReviewUserIcon
    Karczi

    27.05.2022 12:48

    Pracownik

    Brawo Ty
    ReviewUserIcon
    Babi

    27.05.2022 17:42

    Pracownik

    Jak sie niektore osoby dowiedzą kogo W KOŃCU zwolnili to będzie nas więcej
    ReviewUserIcon
    Natka

    23.05.2022 18:42

    Pracownik

    Praca na zgrzewarkach bardzo fajna, normy do wyrobienia, pieniądz dobry
    ReviewUserIcon
    Beemka

    24.05.2022 08:19

    Pracownik

    Na robotach spawalniczych też jest git, nie ma co narzekać
    ReviewUserIcon
    Papis

    26.05.2022 17:48

    Pracownik

    Wbijajcie na Befame, robi sie super ekipa! Polecam
    ReviewUserIcon
    Szukam pracy

    24.05.2022 10:49

    Kandydat

    Na jakie zarobki można liczyć na wstępie jako operator obrabiarki CNC mając już 2lata doswiadczenia czy to nie ma znaczenia?
    ReviewUserIcon
    BamBam

    25.05.2022 06:04

    Pracownik

    Na dobre
    ReviewUserIcon
    Kawi

    25.05.2022 09:06

    Pracownik

    Jak jesteś dobry to na dobre
    ReviewUserIcon
    Ezzio

    18.05.2022 20:29

    Były pracownik

    Boże co się tu wypisuje. Szok! Polomotors jest bardzo dobrym, ale specyficznym pracodawcą. Tam trzeba pracować, a na pewno się dobrze zarobi. Trzeba się trochę wdrążyć w funkcjonowanie tego zakładu i można się się przyzwyczaić do jego wyjątkowości. Z tego co wiem lepiej się nigdzie nie zarobi, firma pierwsza klasa, ale to jest automotive, tu jest dynamika. Prawie 10 lat tam pracowałem. Najlepsi ludzie.
    ReviewUserIcon
    Boski

    19.05.2022 20:21

    Pracownik

    Jak ktoś jest zadowolony to tu nie zagląda, chyba że w pracy sie mówi, że tu ludzie jakieś dyrdymały piszą. 90% komentarzy jest ludzi którzy tu nie pracują
    ReviewUserIcon
    Nano

    23.05.2022 10:12

    Pracownik

    Dokładnie, ludzie są najlepsi!

    Zostaw merytoryczną opinię o Polmotors Sp. z o.o.

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.