opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

Polmotors

Profil oficjalny - płatna współpraca

3/5

Na podstawie 3205 ocen
Opinie(2505)
Dodaj opinię

Opinie(2505)

Dodaj opinię
Logo
  • O nas
  • .
  • Kariera
  • .
  • Wartości
  • .
  • Historia
  • .
  • Kontakt

O nas

Kariera

Wartości

Historia

Kontakt

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Kraków
  • Katowice
  • Gliwice
  • Sosnowiec
  • Zabrze
  • Tychy
  • Bytom
  • Bielsko-Biała
  • Rybnik
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Mazańcowice
  • Komorowice Śląskie
  • Komorowice
  • Międzyrzecze Dolne
  • Ligota
  • Międzyrzecze Górne
  • Lipowiec
  • Bronów
  • Bielsko-Biała
  • Czechowice-Dziedzice
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Mazańcowice
  4. /
  5. Opinie o Polmotors Sp. z o.o.

Opinie

Opinie o Polmotors Mazańcowice

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Stanowisko

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    • 1
    • …
    • 9
    • 10
    • 11
    • …
    • 26

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o Polmotors Sp. z o.o.!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    Zielone

    29.06.2022 17:44

    Były pracownik

    Piekielnie gorąco ! Nie polecam
    ReviewUserIcon
    Upał

    09.07.2022 10:44

    Pracownik

    I co ma to najmądrzejszy Długi dyrektor. Przecież on wszystko wie i wszystko umie załatwić, a przynajmniej umie każdemu powiedzieć co źle zrobił. Panie Dyrektorze prosimy zadbać też o pracowników a nie tylko o siebie.
    ReviewUserIcon
    Mimi

    12.07.2022 06:56

    Były pracownik

    Pewni nic, czego sie spodziewacie
    ReviewUserIcon
    Joda

    10.07.2022 18:07

    Pracownik

    Przyjdzie czas, że i Ci normalni odejdą, kwestia czasu
    ReviewUserIcon
    Wózkowi

    09.07.2022 22:01

    Były pracownik

    Macie problemy najważniejsze że nie ma złodziei ????
    ReviewUserIcon
    Operatorzy

    10.07.2022 07:43

    Pracownik

    Już nie trzeba daniny oddawać
    ReviewUserIcon
    Pagon

    09.07.2022 01:00

    Pracownik

    O wytatuowanym kolesiu który mówił nam na Mando że będzie kierownikiem Zgrzewalni :)
    ReviewUserIcon
    On.Pm.Bef

    23.06.2022 22:43

    Pracownik

    Zakład befama w miarę ok. Kierownik mało ma czasu dla produkcji gubi się ale jest ok.ale za to Pani (usunięte przez administratora). wypisuje do ludzi, łazi o byle (usunięte przez administratora) ma problem. Jak coś chce to nie zapyta grzecznie ale wykrzykniki pretensje szkoda słów Gdyby nie ta pani byłby super zakład
    ReviewUserIcon
    Befama

    27.06.2022 13:42

    Pracownik

    To prawda pani (usunięte przez administratora) i myśli że ma więcej władzy jak prezes. Wydziera się i mocno nadużywa znajomości (usunięte przez administratora). Hala Befama spoko, fajni ludzie kasa na czas wszystko się zgadza.
    ReviewUserIcon
    Pm.Bef

    08.07.2022 22:07

    Pracownik

    Kierownik nie ma czasu, to co ma nas po głowach głaskać jak robimy, czy może wachlować??? Tak spoko gościa ze świecą szukać, no ale co do panci blond z biura to fakt, ale dziwię się, że płeć męska na nią narzeka, bo ona raczej tylko dla panów miła :))) na nas patrzy spod byka i nawet cześć nie powie duża dama
    ReviewUserIcon
    Kaktus

    05.07.2022 23:46

    Pracownik

    Praca na linii spoko, polecam
    ReviewUserIcon
    Mando

    06.07.2022 07:58

    Pracownik

    Której?
    ReviewUserIcon
    Kaktus

    07.07.2022 07:26

    Pracownik

    Tylko Mando
    ReviewUserIcon
    PanWandzi

    06.07.2022 09:07

    Pracownik

    Ooo, ktoś kasuje pytania o Pana brygadziste z Bestwińskiej. Nie ładnie. Gość jest nienormalny, a wy go wspieracie
    ReviewUserIcon
    Osk

    06.07.2022 18:49

    Pracownik

    Możesz podać inicjały ? :) ciekawy jestem czy ten pan (usunięte przez administratora) xd
    ReviewUserIcon
    Johnny

    04.07.2022 17:12

    Pracownik

    Praca ciężka, normy wysokie, brudno i gorąco....
    ReviewUserIcon
    OMG

    05.07.2022 22:55

    Pracownik

    Koleżanka woźna to się weźmie za swoją pracę bo w toaletach smród nie ma mydła i ręczników, i dla produkcji i dla biura. To jest obciach jak ktoś z gości będzie chciał do WC.
    ReviewUserIcon
    Woźna

    06.07.2022 07:21

    Pracownik

    A kolega to już nie wie do czego się przyczepić, wymyślaj dalej może w końcu trafisz coś sensownego ;) Ciekawe czy w robocie też masz taką determinację, czy tylko w necie jestes kozak.
    ReviewUserIcon
    UWYX

    06.07.2022 05:12

    Pracownik

    Jest pytanie od ludu.... kiedy w końcu nienormalny brygadzista ze zgrzewalni na bestwińskiej zostanie wyjaśniony??? O ktorego chodzi to mysle nie trzeba pisać
    ReviewUserIcon
    Róża

    04.07.2022 03:04

    Pracownik

    Niektóre komentarze przyprawiają o uśmiech. Gościu z Castoramy ewidentnie wygrywa plebiscyt, hahaha. Polmotorsy są spoko, pracuje tu od kilkunastu lat i chociaż są pewne pola do poprawy to mały krokami, ale idzie to do przodu. Firma idzie do przodu krokami milowymi P.S. Pieniądz lepszy niż w Castoramie :)
    ReviewUserIcon
    Obi

    05.07.2022 06:26

    Pracownik

    Zdecydowanie, haha
    ReviewUserIcon
    Leroy Merlin

    05.07.2022 17:41

    Były pracownik

    U nas miodu nie ma, pozdr z marketu. Hahaha
    ReviewUserIcon
    XxWO

    04.07.2022 14:11

    Były pracownik

    Centrum logistyczne spoko lokalizacja, wiecej nie bede pisała bo nie ma sensu, xd
    ReviewUserIcon
    Koko

    03.07.2022 18:48

    Pracownik

    Firma sztos
    ReviewUserIcon
    Pirat

    03.07.2022 12:17

    Pracownik

    Po wakacjach rozpoczynam pracę, warunki znam ludzi znam, firme znam. Ogólnie POLECAM
    ReviewUserIcon
    Team

    01.07.2022 20:08

    Pracownik

    Najlepsi ludzie na Podbeskidziu
    ReviewUserIcon
    Ggg

    01.07.2022 00:33

    Kandydat

    Jaki socjal tam macie ?
    ReviewUserIcon
    Emdzej

    29.06.2022 13:22

    Pracownik

    Wporzo praca, dobra kasa. Wiadomo, że na start jest mniej, ale po czasie wygląda to bardzo dobrze.
    ReviewUserIcon
    Baska

    30.06.2022 20:36

    Pracownik

    Tak to działa wszędzie, za piękne oczy nie dają :)
    ReviewUserIcon
    Oko

    01.07.2022 16:20

    Pracownik

    Czasem dają
    ReviewUserIcon
    Oj tam

    28.06.2022 09:31

    Pracownik

    Byłem na rozmowie , jak najbardziej Pozytywna, kto się pracy nie boi da radę .Jak w każdym zakładzie produkcyjnym trzeba po prostu robić swoje .Czytałem opinie ale lepiej się samemu przekonać :) Od lipca zaczynam także srajty w garść i do roboty :)
    ReviewUserIcon
    Maurycy

    29.06.2022 16:42

    Kandydat

    Z kim rozmawiałeś? Jak wyglądała rozmowa?
    ReviewUserIcon
    Oj tam

    30.06.2022 07:39

    Pracownik

    Umawiałem się z przemiłą panią, a samo spotkanie konkretne w miłej atmosferze z dyrektorem zakładu. Oprowadził mnie, pokazał stanowiska, odpowiedział na wszystkie pytania, aż sie zdziwiłem jak mi pani powiedziała kto to jest, bo się nie przedstawiał stanowiskiem, albo byłem zbyt zestresowany i nie pamietam. Ale strasznie normalny, fajny gość. Co do stanowisk pracy to bardzo podobne jak w mojej poprzedniej pracy, zakład bardzo ciekawy, troche starych maszyn, troche nowych. Generalnie pozytywne wrażenie na wejscie. Zobaczymy jak sie bedzie pracowało, ale narazie jest super
    ReviewUserIcon
    MamTRa

    28.06.2022 11:25

    Pracownik

    Zakład na Mazańcowicach sie prze zmienił. I na zewnątrz i w środku i mentalnie i w ogóle. Wszystko na plus
    ReviewUserIcon
    Mmm

    30.06.2022 00:29

    Kandydat

    Jaki jest system zmianowy w Polmotors ?
    ReviewUserIcon
    Namsi

    30.06.2022 06:03

    Pracownik

    Zależy na jakim wydziale. Większość ma 3 zmiany klasyczne, na niektorych wydziałach zdarzają sie weekendy. Jeden wydział u nas na Bestwińskiej ma system 12h, a z tego co wiem to kolejny w niedalekiej przyszłości ma ruszać z systemem 4 brygadowym po 8h. Różne są, do wyboru, do koloru
    ReviewUserIcon
    Pan Paweł

    09.06.2022 18:05

    Pracownik

    Chciałem zapytać na jakie wynagrodzenie może liczyć młoda osoba na produkcji i jak ta praca wgl wygląda ?
    ReviewUserIcon
    Oskar

    28.06.2022 22:40

    Były pracownik

    No tak , żeby zarobić musisz robić nadgodziny :) i wszystko w temacie :) Dlaczego się udzielam ? Bo ktoś pyta o opinie , to odpowiadam . Chyba jest jeszcze wolność wypowiedzi , czy już nie ? Chcesz to Pracuj , nie chcesz ? Nie pracuj . Podoba się ? Super , nie podoba się ? Zmień sobie . Ja sobie zmieniłem :) nie obrażam nikogo , tylko odpowiadam . Mówię , ze są firmy gdzie można dostać lepsza pensje na start , nie ” orając ” pracownikiem . Pracowałem na zgrzewalni , wiem czym to ” pachnie” zbyt miło pana (usunięte przez administratora) nie wspominam … I nadal uważam, ze stawka 3200 netto ( na rękę ) przy pracy na 3 zmiany , przy … podejrzewam Jeszcze większych normach niz były , to zbyt mało . Wynagrodzenie nie adekwatne do wymagań. To jest tylko i wyłącznie moja prywatna opinia , nie mająca na celu kogokolwiek obrażać. Za dobra prace , należy się dobre wynagrodzenie . Pozdrawiam :)
    ReviewUserIcon
    Maro

    29.06.2022 05:56

    Pracownik

    Jeżeli piszesz o tym Panu tzn że pracowałeś z 5 lat temu, jakbyś teraz przyszedł to byś firmy nie poznał. Jeżeli chodzi o normy to sie wszyscy wyrabiamy, nie ma ani jednej osoby do wypłaty co wyrobienia nie ma. Jak pracowałeś chociażby z 2 lata temu to nie możesz mówić jakie są pieniądze bo wtedy były zupełnie inne (cały system wynagradzania został zmieniony), ani jakie są normy (wszystkie/większość zostały zweryfikowane w covidzie). A już tym bardziej nie masz pojecia nawet o zakładzie bo 60% wydziału się zmieniło (nowe maszyny, nowe wyroby). Dlatego wolność słowa nie ma tutaj nic do rzeczy bo Twoja opinia już jest nieaktualna i nie ma nic wspólnego z tym co teraz jest firmie
    ReviewUserIcon
    Tom

    27.06.2022 20:30

    Kandydat

    Są przyjęcia do zakładu w mazancowicach? Jak wygląda social w polmotors?
    ReviewUserIcon
    Operator

    28.06.2022 07:36

    Pracownik

    Są przyjęcia, wpadaj
    ReviewUserIcon
    Wiesiek

    28.06.2022 08:34

    Pracownik

    Są przyjęcia, kolejne maszyny mają chłopaki, w tym roku uruchomienie
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w Polmotors?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.

    Kontakt - Polmotors Sp. z o.o.

    57 43-391 Mazańcowice

    NIP:9372385461

    KRS:0000156358

    https://polmotors.com.pl/
    Branża główna: Części i akcesoria samochodowe
    ReviewUserIcon
    Poro

    27.06.2022 14:34

    Pracownik

    Polecam pracodawce, konkretny
    ReviewUserIcon
    PanWu

    27.06.2022 11:17

    Pracownik

    Byłem ostatnio na rozmowie, super atmosfera od wejścia. Jasno przedstawione warunki, że to nie bajka to już mi znajomi potwierdzili, którzy pracują i dokładnie to samo mi powiedzieli co Pan na rozmowie. Od lipca rozpoczynam pracę
    ReviewUserIcon
    Miki

    27.06.2022 06:05

    Pracownik

    Wypłata zawsze na czas, ludzie wporzo. Tyle
    ReviewUserIcon
    Qmo

    26.06.2022 19:10

    Pracownik

    Konkretna firma, pracuje od 6 miesiecy i wszystko jest ok
    ReviewUserIcon
    Wonki

    24.06.2022 06:11

    Pracownik

    Najlepsze komentarze ludzi co od kilku lat nie pracują i myślą, że dalej jest tak jak wtedy kiedy pracowali, hahahaha
    ReviewUserIcon
    Bobi

    24.06.2022 20:58

    Pracownik

    Dokładnie. Ale tak to już bywa
    ReviewUserIcon
    Maro

    26.06.2022 13:14

    Pracownik

    To większość takich tu jest
    ReviewUserIcon
    Motors

    24.06.2022 10:15

    Pracownik

    Polecam firma, bardzo solidna. Kasa super
    ReviewUserIcon
    Obi

    24.06.2022 09:03

    Pracownik

    Zawsze na tym portalu był (usunięte przez administratora) taka prawda. Na każdą firmę jadą, w większości osoby ktore nie ogarniają pracy, albo dzieciaki oderwane od cyca. Rzetelne to opinie by były, jakby nie były anonimowe :) a tak to nie ma co w ogole tu szukać. Pracuje w Polmotors od paru lat i pracowałem na każdej z hal w tej firmie. Warunki podobne, wiadomo ludzie różni, ale nie ma sie co doszukiwać tutaj teorii spiskowych. Zawsze sie mozna dogadać jak ktoś normalnie sie zachowuje i jest okay to nawet jak sie nie dogaduje z osobami to można się wewnetrznie przenieść na inny wydział/hale. Poleca Polmotors
    ReviewUserIcon
    Piter

    21.06.2022 06:51

    Pracownik

    Na tłoczni nudy nie ma, tak to powiem. Pieniądz sie zgadza
    ReviewUserIcon
    Cygan

    23.06.2022 07:09

    Pracownik

    Zgadza sie
    ReviewUserIcon
    Tłoczarz

    23.06.2022 21:25

    Pracownik

    Ja tam sobie chwale, musi być je..nięcie!
    ReviewUserIcon
    Kandydat

    23.06.2022 13:39

    Kandydat

    Witam mam pytanie czy rzeczywiście na Bestwińskiej jest tak źle ? Nie spodziewam się cudów że mnie po pupci będą głaskali ale czy atmosfera między pracownikami jest spoko czy chodzi o sfery wyższe :) i gnębią pracownika :)
    ReviewUserIcon
    Tak tak

    23.06.2022 15:32

    Pracownik

    Jest spoko, tak samo wśród pracowników jak i w wyższych sferach ;) Nikt nikogo nie gnębi, chyba że leni i oszustów. Jak nie boisz się roboty i chcesz dobrze zarobić, to wpadaj na Bestwińską. Pozdro dla kumatych!
    ReviewUserIcon
    Bonzo

    23.06.2022 19:10

    Pracownik

    Dokładnie. Ludzie wypisują głupoty, Ci co to piszą nie pracują już i nie mają pojecia co sie dzieje. Spoko atmosfera jest! Ekipa najlepsza w całym Polmotors
    ReviewUserIcon
    Obiektywny

    23.06.2022 11:06

    Pracownik

    Praca wszedzie podobna, większość komentarzy to lament rozżalonych dzieciaków, lub pracowników którzy sobie nie poradzili z różnych względów i sie rozstali z firmą
    ReviewUserIcon
    Rysiek

    22.06.2022 21:45

    Pracownik

    "Panienek" już nie ma także Bestwińska spoko :)
    ReviewUserIcon
    Damian

    23.06.2022 06:46

    Pracownik

    Dokładnie!
    ReviewUserIcon
    Cypek

    23.06.2022 07:40

    Pracownik

    Podobno teraz jest panienka z okienka, na szczęście już nie u nas ;)
    ReviewUserIcon
    Zenon

    22.06.2022 18:02

    Kandydat

    Jak płatne są nadgodziny? Planuję się zatrudnić od nowego miesiąca i zastanawiam się jak wyglądają sprawy związane z nadgodzinami, weekendami.
    ReviewUserIcon
    XX

    23.06.2022 06:48

    Pracownik

    Nadgodziny płatne jak prawo mówi, seteczki kolego
    ReviewUserIcon
    FunPawła

    23.06.2022 05:12

    Pracownik

    Pewnie kolega ma rejestracje z SZYkago i jak w Żywcu nie ma nic ciekawego to sobie wpadnie popracować na Bielsko. Dramat. Wracaj do mamy.
    ReviewUserIcon
    Liroj

    22.06.2022 20:42

    Pracownik

    Ja tam uważam, że dużo stabilniejsza firma niż market budowlany :D
    ReviewUserIcon
    Pan Paweł

    09.06.2022 18:15

    Pracownik

    I jaki zakład polecacie na Bestwińskiej czy w Mazańcowicach ?
    ReviewUserIcon
    DjMario

    22.06.2022 20:20

    Pracownik

    Jak to jest prawda to może dobrze, że nie zacząłeś bo szkoda czasu na takich pajacy. Nie zaczął bo poczytał goworka, hahaha. Myślałem, że mnue nic w życiu nie zaskoczy, a tu baaam! Xd
    ReviewUserIcon
    ManagerCastorama

    22.06.2022 20:21

    Pracownik

    Nie, dziekujemy. Tacy sie nie nadają nawet do pustaków. Dramat....
    ReviewUserIcon
    Bott

    15.06.2022 17:55

    Były pracownik

    Podniecacie sie zarobkiem 3200 na reke i to na 3 zmiany. Poj... Ło was. W śmierdzącej castoramie kasjerka owszem ze stażem ma 4600Netto dla tych co nie kumają do ręki. Pracana europejskim rynku daje fajny szmal zaczynacie od 3 tysi ale EURO. Za moment powymieniaja was na ukraińcow.... Za moment, już Tyskie spolki to robią Rada (usunięte przez administratora) Pozdro ☺️
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    20.06.2022 17:23

    Pracownik

    Na dział z pustakami, xd
    ReviewUserIcon
    Widi

    21.06.2022 19:29

    Pracownik

    Hahaha
    ReviewUserIcon
    Lerła

    21.06.2022 05:06

    Pracownik

    Praca ok, polecam. Kasa sie zgadza, roboty dużo
    ReviewUserIcon
    PracownikDWG

    20.06.2022 17:23

    Pracownik

    Polecam prace, ludzie najlepsi
    ReviewUserIcon
    qwert

    13.06.2022 17:43

    Kandydat

    Ile na start na magazynie jako wózkowy? Po okresie próbnym jakieś podwyżki są w ogóle?
    ReviewUserIcon
    Justi

    04.06.2022 11:43

    Pracownik

    Na Mazankach najbardziej doceniam, że kierownictwo jest normalne, można iść pogadać, wszystko da sie załatwić. Nie wiem jak jest gdzie indziej bo od zawsze pracuje tu, ale mam znajomych na innych lokalizacjach wiec cos tam slyszałam
    ReviewUserIcon
    Predecka

    12.06.2022 21:38

    Były pracownik

    Dziewczyny, przyznawać się, która to??
    ReviewUserIcon
    Okulista

    13.06.2022 14:59

    Pracownik

    Ślepa i po covidzie, tzn. bez węchu, xd

    Zostaw merytoryczną opinię o Polmotors Sp. z o.o.

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.