Opinie o Standard w Lublin

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Standard. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Standard na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Chemia - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Standard w Lublin

Malina

Ja znam przypadki o tematyce GMO, napiszę Wam szczegóły w mailu. Bardzo dobrze, popieram.

Komatsu

Prędzej zwolnią nas wszystkich niż "Zwiędłe Piersi" więc po co to pisanie, to nic nie da, wie za dużo i rozdaje karty, zna Wszystkie szwindle. To jest Poker a nie gra w Piotrusia jak większość myśli. Bandit, masz rację w 100%, to co napisałeś oddaje ducha firmy :)

bandit

nom.... szkoda bo na prawde dużo osiągneli... ale przez ostatnie lata to paranoja co sie tam wyrabia... 80% ma juz w d...pie i siedzą bo siedzą bez żadnej kreatywności... czasy się zmieniają i tam tez trzeba zmieniać... ludziom trzeba wiecej płacić,,, i obsadzać stanowiska osobami kompetentnymi i reprezentacyjnymi!!!

Madzia

Szternik już dawno obrał kurs, statek płynie na górę lodową, niestety jest za późno na zmianę kursu... Statek jest przeładowany i za mało zwrotny...

logo firmy Elektronik / Mechatronik
Ludwigsfelde
BERGMAN Deutschland GmbH
logo firmy Inżynier budowy
Międzywodzie
Gryfbud Sp. z o.o.
logo firmy Elektromonter ds. pomiarów elektroenergetycznych
Przedsiębiorstwo Portowe Sieć Sp. z o.o.
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
Kierowca

Mały kogucik ciągle skacze, chamstwo w Państwie...

StaryMagazynier

A mi to to przypomina w wielu względach twór przypominający sektę... Pracuje się bo trzeba zarabiać pieniądze, ale to nie ta firma co kiedyś. Zaczęło się chyba od tych przekrętów j.w. Żyjemy, pracujemy dalej, zobaczymy co nam czas przyniesie...

lepiej szukać dalej

W tylu pracach się bylo, dorabialo na studiach ale takiego chamstwa i poniżania nie widziałam cos strasznego.

Leszek.

Bardzo dużo tu czarnej energii, zarówno w firmach jak i na tym forum... Ktoś może mówić że to tylko hejty czy kłamstwa, ale zobaczmy dookoła co się dzieje, ile osób zatraciło sumienia do tego stopnia że nawet o tym nie wie, nie pamięta. Dobrym przykładem jest też to jak dyrekcja prosi (na swój sposób) na zebraniach o pozytywne opinie, pyta dlaczego nikt nie napisał takich- przecież każdy czyta to forum, tak jak codzienne wiadomości... ciekawe dlaczego.

Kasa

Nie ja tu rzondze, tutaj żądzą pieniądze... Piękne miejsce do napisania pracy doktoranckiej z psychologii. Zatracenie podstawowych ludzkich, katolickich wartości w imię pieniędzy- to straszne. Oczywiście nie wszyscy, ale dużo osób by się znalazło... Tak, to te o których właśnie myślicie. Pamiętajmy, to co dajemy wraca do nas ze zdwojoną siłą i daje kopa w d..pe w najmniej odpowiednim momencie.

Magda Sz

To znowu ja, ładna i pienkna dorwałam się do koryta i doje doje doje.... ja tu rzondze !

pracownica

Najlepsze są te opinie typu :człowiek się poświęca, haruje jak wół itd.,sory ale są takie co przychodzą do pracy 10 po czasie a za 20-ścia już gotowe do wyjścia ,albo przez telefon godzine pod biurem ,handelek to kremikiem to perfumkiem,albo stoi taka godzine w drzwiach u innej i dyskutuje, zacznijcie robić swoje to i zarobicie przyzwoicie,ja robie swoje i przez tyle lat pracy miałam jedno spięcie z ,,górą'',jak potrzebowałam pomocy to też ją dostałam,to też są ludzie ,i co by było jasne -nie jestem z klanu.pozdrawiam wszystkie ZAPRACOWANE ,żebyście się tylko nie spociły za bardzo .

Odeszłam, żyję lepiej i szczęśliwiej :)
@pracownica

To jest kwestia tego co uważasz za "przyzwoity zarobek" - jeśli uważasz, że po powiedzmy 10 latach pracy w tej Firmie 3-5-7 tysięcy na rękę (a wielu o takich zarobkach może jedynie pomarzyć) jest przyzwoite (przy milionach, które wpływają na konto firmowe) to masz problem z głową, wyprali Ci mózg, nawet nie wiesz jak i kiedy. To jest kpina, wyzysk, mobbing i nie wiem sama co jeszcze. A można takie pieniądze w tym mieście zarobić. U UCZCIWYCH Pracodawców.

Harda
@Odeszłam, żyję lepiej i szczęśliwiej :)

To fakt, można robić co się chce, pojechać na obiad, zebranie, spóźniać się, pogadać przez tel, zrobić zakupy (a to Pan z chlebem a to Pan z kiełbasą) a pogadać to można w zasadzie bez ograniczeń- ale to chyba są plusy dla pracowników, bo nadzoru nie ma wcale. Zarobki jak na to co robimy (handel specjalistyczny, magazyn- praca z truciznami) to nie za ciekawie, można stracić szybko zdrowie- przede wszystkim psychiczne, dochodzi do tego że szczuje się człowieka na człowieka. Pani Sz? Prawdę piszą i mówią. Nie wiem ile jeszcze tu popracuję, ale jestem tym wszystkim zmęczona do tego stopnia, że mam już wyj...ne.

MagazynKing

"Pyta się dyrektor na zebraniu: - Chcę zrobić rocznicę firmy, ale tak żeby było tanio i każdy był zadowolony, jakieś pomysły? - Odpowiada ktoś z pracowników: To może skoczy Pan/Pani z mostu? Drogo nie będzie a i nikt raczej smutny nie odejdzie" :)

Free

To co tu piszecie nie ma dużego znaczenia, prędzej firma się zwinie niż coś z tym zrobią, dlatego czuje się pewnie. Ale nie ma co się dziwić, zna wszystkie czarne tajemnice firmy o których istnieniu nawet nie wiedzą właściciele, a jest tego nie mało... :) Może i dobrze zaczęła- ale źle kończy.

Magda SZ

odczepcie się ode mnie ja jestem super i jestem fajna tez i ja tu żondze!

Polecam.

Akurat w tej kwestii to macie rację... Nadal polecam Wszystkim firmę bo lubię tu pracować, ale ta Pani już się chyba skończyła, nikt tego głośno nie powie bo się boi, ale mówi się coraz więcej. Polityka a'la Władimir Putin (o ile można mówić o polityce jakiejś) może doprowadzić tylko do jednego.

oni

Pani SZ.... nic dodać nic ująć

StaryMagazynier

Jak ja kocham inwentaryzację, jak zwykle tysiące nieporozumień, problemów i rozdarta Pani Sz... Nie wspomnę już o podstawach matematyki które ludzi nadal potrafią zaskoczyć:) Aż się boję w pn iść do pracy.... ;/

Hit

To tak apropo Pani O...

Nikosia

Ludzie przecież to my tworzymy tę firmę i atmosferę w niej ,jeśli sami się miedzy sobą ''opluwamy''to o czym to świadczy !! Proponuję pewnym osobom cofnąć się do lat młodości i nauczyć kultury, wzajemnej życzliwości i szacunku dla ciężkiej ludzkiej pracy.Zobacz najpierw czy sam jesteś w porządku zanim przypniesz komuś "łatę". Pozdrawiam wszystkich"doskonałych".

To szał.

Zostaw merytoryczną opinię o Standard - Lublin

• Jak się pracuje w Standard?

Zobacz opinie na temat firmy Standard tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 35.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Standard?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 26, z czego 1 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 19 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Standard?

Kandydaci do pracy w Standard napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Standard