Opinie o Standard w Lublin

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Standard. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Standard na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Chemia - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Standard w Lublin

Zero

Każdy kto zatrudni się w tej firmie na początku ma niezle pranie mózgu i na dzien dobry mierzy się z mobbingiem. Amosfera jest nie do wytrzymania, w działach handlowych ciągle obmawianie i plotki a na magazynie opierdziel i krzyki. Kazdy kazdemu wilkiem... ....ten z rodziny - to po znajomosci, tamten to donosi i pisze skargi do dyrekcji, kierowniczki handlowe-(usunięte przez administratora). Nie polecam ich i kazdemu kto tam pracuje współczuję bo w większości zarabiają tam niskie wynagrodzenie za upodlanie.

asia

jak tutaj wygląda zwolenienie z pracy

Czy Standard praktykuje "luźne piątki"?

Ratownik

HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA HAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA !!!!!! Jedynie luźne w tej firmie to stolce po ślimaku ! dramat ....

Zenek

Może nie jest idealnie ale z pewnością nigdzie nie jest. Tu jest praca dla tych którzy chcą pracować.

Cccv
@Zenek

Nikt Ci nie broni pracowac za (usunięte przez administratora) pracuj i pozdrawiam serdecznie.

logo firmy Elektronik / Mechatronik
Ludwigsfelde
BERGMAN Deutschland GmbH
logo firmy Inżynier budowy
Międzywodzie
Gryfbud Sp. z o.o.
logo firmy Elektromonter ds. pomiarów elektroenergetycznych
Przedsiębiorstwo Portowe Sieć Sp. z o.o.
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
Green Al

Trzeba to głośno i zdecydowanie wykrzyczeć: Ta firma TYLKO WYZYSKUJE PRACOWNIKÓW. To jej jedyna SPECJALNOŚĆ - wyzysk pracowników.

Fulgi

Niektórzy w tej firmie robią co chcą. Przychodzą do pracy kiedy chcą i z niej wychodzą. Panie dyrektorze gdzie Pan jesteś, że tego nie widzisz?

Green

Rozbawiona
@Fulgi

To smutne, że ktoś ma tak nudne życie, że musi się aż do tego stopnia interesować cudzym...

nn
@Fulgi

Kreciku, w końcu się ujawniłeś. Ładnie tak donosić? A może nam się przedstawisz? Czy nie pozwala Ci ból tylnej części ciała jak ktoś wychodzi a Ty nie? :-)

Smutny magazynier
@Fulgi

A jak ktos jest wczesniej w pracy 10 min i wychodzi 5min orzed czasem to moze? Czy ni diabla?!? Wez sie ogarnij i zajmij swoim zyciem czleniu

Delfin
@Smutny magazynier

Ty akurat wychodzisz wczesniej a przychodzisz pozniej

Nietykalny
@Fulgi

Wyluzuj chłopie. Mniej istotne jest o której pracownik przychodzi czy wychodzi, 10 min spóźnienia nic nie zmieni, ważne żeby zrobić swoją robotę!!!!!Co z tego , że przyjdzie taki o czasie lub wcześniej, jak dużą cześć godzin pracy "przebałagani" na ploteczki i inne predoły? Chciałbyś " czy się stoi czy się leży..."? Odbębnić pełne!!! 8 godzin i do domu? Chyba nie o to chodzi.

Green Al

Sm

Uderz w stół a nożyce się odezwa:D

Umbro

Zarobki w Standardzie słabe, chyba że jest się wieloletnim pracownikiem - donosicielem.

Lena
@Umbro

To prawda. Warto ten fakt poważnie wziąć pod uwagę gdy aplikujemy na jakieś stanowisko w tej firmie o złej renomie.

@Umbro

Dfhjkkbcd

W firmie zarobki w handlu na poczatku najniższa krajowa potem dają podwyzki co kwartał 100zl brutto, na które nie zawsze "się lapiesz". Po 3/4 latach pracy i dluzej idziesz na podwyżkę raz na rok lub wcale. Magazyn pracuje "na akord". Na zebraniach ciągle mówią, że srednia wypłacana to 5tyś brutto - osoby czytające niech same zweryfikuja swoją wypłatę plus wypłatę dyrektora i niech podzielą przez 2 :D może tyle wychodzi albo i wiecej??? Zapraszam do pracy, nigdzie tyle nie zarobicie co w lubelskiej firmie :D o ironio.

@Dfhjkkbcd

Zdegustowana

Jestem wieloletnim pracownikiem, dobrze się tu odnalazłam, lubiłam firmę i moją pracę, z zaznaczeniem na "lubiłam". Obecnie doskwiera i mocno boli, brak szacunku do pracownika. Prezes przeszedł samego siebie w przyznawaniu racji wody, do czego można jej używać , a do czego nie. O ile wydzielanie rolek papieru toaletowego w damskiej toalecie może być zabawne, to zachowanie Prezesa w stosunku do Pana M. było wysoko niestosowne i uderzyło we wszystkich, w imieniu których M odważył się napisać maila. Jak słusznie zauważono, koszt ów wody dobrowolnie udostępnianej przez Pracodawcę, to aż kilka zł miesięcznie na pracownika, co daje kilkadziesiąt groszy!!! dziennie. Wstyd!!! Wstyd, przy takich obrotach, przy tak wielu zbędnych kosztach, przelatujących przez palce bardzo dużych pieniądzach, szukać oszczędności na wodzie dla Pracowników! Czasem warto zamilczeć. Panie Prezesie , skoro Pan nie chciał wchodzić w polemikę mailową, trzeba było siebie posłuchać, może z twarzą by Pan wyszedł. Pan Prezes powołuje się na przepisy prawa pracy, a nam nasuwają ją się pytania... Dlaczego pracującym u nas mężczyznom, bezprawnie odmawia się wykorzystania przysługujących ustawowo dni wolnych na opiekę nad dzieckiem? Nie są takimi samymi rodzicami jak mamy ich dzieci? Dlaczego pracownikom spędzającym przy komputerze 8 godzin lub więcej,firma nie refunduje okularów korekcyjnych? Czyżby Panie fakturujące pisały faktury ręcznie? Czyżby Handlowcy wysyłali oferty faksem, a z działów eksportowych pocztą gołębią? Pytania można mnożyć. Kiedyś firma to była fajna społeczność, chcących tworzyć ją ludzi, dziś to brak szacunku dla Pracownika, zabieranie wypracowanej premii, nakładanie na pracownika ilości obowiązków ponad jego siły i jeszcze ta woda...

Smutnaa
@Zdegustowana

Gdyby to byl czlowiek z odrobina honoru to po takich akcjach zrezygnowalby ze stanowiska... Ale on nie ma ani wiedzy ani honoru ani kregoslupa morlanego.

Mat
@Smutnaa

Prezes od palet, papieru i długopisów....wiedzy nie potrzeba, a honor zamienił na stołek i kasę.

@Zdegustowana

Mają pretensje do pracowników, że osmieszają firmę... a najbardziej firmę ośmiesza żałosny zarząd.

@Zdegustowana

prezes chyba odkrył (on zawsze coś odkrywa ale nie to co trzeba), że jego pracownicy nagminnie wynoszą do domu wodę w butelkach, menzurkach, probówkach, zlewkach oraz w kolbach. Stąd jego restrykcje. Podobnie z papierem toaletowym, spinaczami, powietrzem i itd., itp.

@Green Al.

Niektórzy pracownicy to nawet wynoszą wodę ze Standardu do domu w naparstkach ! Prezesie, zajmij się tym !!!!!

Dawid

Podpowiedzcie czy firma prowadzi rekrutacje? Warto starać się o pracę?

Lusia
@Dawid

Nie warto tam starać się o pracę i nie warto tam pracować. Chyba, że jest się kompletnie głupią/głupim. Wykorzystają cię i oszukają cię do cna i do dna.

@Lusia

Takie zdanie na temat pracy w firmie Standard powinno być odpowiednio uzasadnione, dlatego chciałabym, abyś przedstawił, dlaczego tak uważasz? Co konkretnie wpływa na to, że według Ciebie nie warto starać się o pracę w tej firmie? Może są jakieś pozytywne aspekty zatrudnienia w tym miejscu? Opisz dokładniej, jak wyglądają warunki w tej firmie.

rozmowa kwalifikacyjna
@Dawid

byłam niedawno na rozmowie kwalifikacyjnej w tej firmie - śmiać się czy płakać? :D żałuję, że nie wyszłam po 15 minutach, zaoszczędziłabym czas ;)

@rozmowa kwalifikacyjna

Co takiego działo się w trakcie rozmowy kwalifikacyjnej, w której brałaś udział? Osoby rekrutujące przeprowadziły ją w taki sposób, że nie do końca Ci się ona podobała? Czy może piszesz zupełnie o czym innym? Sprecyzuj proszę swój wpis.

@Lidia

Bo to firma która wyzyskuje pracowników nic w zamian nie dając. Sami zarabiają krocie a ludziom płacą grosze a za delegację np. w weekend dostanie się 50 zł. Taka to firma.

Joanna R.

Gdy czytam te opinie widzę, że Standard to wybitnie patologiczna firma, wykorzystująca pracowników i traktująca ich jak bezmyślne bydło. Zamierzałam pracować w tej firmie ale po przeczytaniu opinii zdecydowanie zrezygnowałam. Szkoda czasu i zdrowia na pracę w tej firmie. Widzę, że zdecydowana większość opinii pracowników dotyczy bardzo negatywnej oceny właścicieli firmy (kierownictwa) i ich potomków - ludzi zdegenerowanych, pazernych, psychopatycznych. Radzę też innym szerokim lukiem omijać tę firmę Standard.

Lidia

@PotencjalnaPraktykantka chciałabyś odbyć praktyki w laboratorium chemicznym, bo studiujesz chemię? Czemu akurat wybrałaś firmę Standard na miejsce, w którym chciałabyś uczyć się zawodu? Już wcześniej słyszałaś o firmie dobre opinie?

PotencjalnaPraktykantka

Witam, czy ktoś się orientuje czy ta firma posiada laboratorium chemiczne? Jeśli tak to proszę o opinię. Pozdrawiam!

Lidia

@trybala10031 dodając wpis każdy z Was musi zaakceptować regulamin forum: https://www.gowork.pl/regulamin a to powinno się wiązać z jego przeczytaniem. Przeczytałeś go? Tam jest informacja, że na forum nie można nikogo obrażać, a Ty to robisz. Twój wpis może zniknąć, bo ze względu na złamany regulamin admin ma prawo go usunąć.

Magazynier

No masz rację, dawno bym wyrwał tego kleszcza, psuje wszystkim zdrowie i całkiem fajną atmosferę. Aż się prosi zeby go przenieść, wielki kozak a takna prawdę to fra...

nick

Niestety, wszystko powyższe jest bolesną prawdą. Pracowałem w tej firmie 2.5 roku jako handlowiec. Niewiele ludzi w tej firmie zna się faktycznie na rzeczy, na wykonywanym przez siebie fachu. Standard jest daleko w tyle jeśli chodzi o konkurencję. Rotacja jest ogromna, co chwilę ktoś się zwalnia, co chwilę ktoś nowy jest przyjmowany - najczęściej oczywiście ludzie od razu po studiach, jeszcze nieopierzone dzieciaki. Wszystko w tej firmie jest stare - od oprogramowań komputerów po śmierdzące dywany i takież toalety, co jest w mojej ocenie idealnym świadectwem szacunku do pracownika. Zarobki - co będę się rozwodził... Najniższa krajowa długi, długi czas. Później lekko drgnie o 1-2 stówy. Umowa o pracę na szmacianych warunkach, kwota na niej woła o pomstę do nieba, resztę (do tej najniższej krajowej) dopłacają z tzw. nagrody. Na chorobowe nie pójdziesz, bo nagrody nie dostaniesz i zostaniesz z kilkoma stówami w kieszeni. Na każdym miejscu rodzina dyrekcji - synek, córeczka, bratowa, synowa... Haruje się na nich, sam tkwisz 8 godzin w wąskiej dziupli żeby jak najwięcej się nachapali... Przykre, ale prawdziwie, odradzam...

normalna
@nick

niestety taka jest prwda o tej firmie..miałam nieprzyjemność pracować tam przez krótki okres i jak tylko dostałam pracę na ludzkich warunkach to zmyłam się ze standardu pełna zniesmaczenia i szoku, że w dzisiejszych czasach są jeszcze takie miejsca jak STANDARD. Wszystko co napisane w komentarzu powyżej to 100 % prawda o zarobkach. Byłam w szoku jak wyprane mózgi mają dziewczyny z biur obok i ta z którą pracowałam, one wszystkie były zdania, że nigdzie lepiej nie zarobią jak tu (takie teksty słyszałam na rozmowie kwalifikacyjnej od dyrektora). Odeszłam bez żalu do pracy gdzie zarabiam 3 - 4 razy tyle mimo iż nie miałam żadnego doświadczenia bo byłam tuż po studiach. Nie zasiedźcie się tam ludzie !!!!!!!!

Lidia

@kociewzlocie może nikt się nie odzywa, bo nadal trwa rekrutacja lub zwyczajnie ktoś inny został wybrany na to stanowisko w firmie Standard. Pamiętajcie, że to, że wysyłacie Cv to nie jest jednoznaczne z tym, że pracodawca musi się z Wami skontaktować. Szczególnie, że jesteś dopiero po studiach i Twój brak doświadczenia zaważył przy tej rekrutacji.

kociewzlocie

a jak jest w dziale księgowości? ludzie są tam normalni? czy tak jak opisujecie wyzysk i mobbing? ostatnio wysłałam CV do Standardu na stanowisko pomocnika działku księgowości. Prawie dwa tygodnie się nie odzywają. Myślałam żeby tam podłapać pierwszą pracę po studiach ale teraz mam wątpliwości

Lidia

@Kaja a co dla Ciebie oznacza mobbing w pracy? Zarzucając takie oskarżenie na forum powinnaś opisać sytuacje, które twoim zdaniem pod to podchodziły, żeby każdy użytkownik wiedział, że dobrze rozumiesz to pojęcie i dobrze te zachowania zdefiniowałaś.

Zostaw merytoryczną opinię o Standard - Lublin

• Jak się pracuje w Standard?

Zobacz opinie na temat firmy Standard tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 35.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Standard?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 26, z czego 1 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 19 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Standard?

Kandydaci do pracy w Standard napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Standard