Opinie o Standard w Lublin

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Standard. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Standard na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Chemia - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Standard w Lublin

Franko

Czytając te wszystkie wpisy, czuję bardzo niezdrową atmosferę. Mam więc prośbę do zarządu - podzielcie się zyskami ze wszystkimi pracownikami po równo. Bo z wpisów wnioskuję cytując książkę pt. "Folwark zwierzęcy", że "są równi i równiejsi". Ps. pamiętajcie karma wraca - mówiąc prościej "to co dajesz do Ciebie wróci".

yo

Jeszcze jest pierwszy lizydup lysego J.G. beton jakich malo...

Edam

A czy w tej firmie przy takiej mikrych zarobkach są jakieś bony świąteczne czy coś?

Trafo
@Edam

Tak. Dają na święta pieniądze do ręki, idziesz do kasy, podpisujesz listę. Dziwne jest jedynie to że przed tym prezentem premia przez 2 miesiące jest tak jakby mniejsza

jack

A czym w praktyce zajmuje się technik procesu? Szukają takiego w Myślenicach

Dexter
@jack

To nie Cooper Standard- tylko Standard Lublin Panie Jack, chociaż technik procesu wyzyskiwania by się odnalazł :D

logo firmy Inżynier budowy
Międzywodzie
Gryfbud Sp. z o.o.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Elektromonter ds. pomiarów elektroenergetycznych
Przedsiębiorstwo Portowe Sieć Sp. z o.o.
Zarobki

Przy zapierdalaniu 8-10 godz wypracowujesz w ciągu miesiąca 2800 -2600 przy premi tak zwanej uznaniowej 30 % mówią że to jest 50% a i tak wpisują 30%, karty pracy wpisujesz dziennie 1 godzinę dniowki bo więcej niemorzna bo są zieby od brygadzisty a i ta 1 godz dniuwki to jest 20% do tej premi uz zatem niewyplaca ci tego co uczciwie zrobiłeś jeszcze zabiorą 2800+30%=3640- 29%=2584,4to jest wypłata i tak co miesiąc -250

Koli

Może jak się jest z rodziny dyrektorów, bądź jest się znajomym lub zwyczajnie się donosi to jest normalnie. A tak to samo wkurzenie, bo możesz sobie żyły wypruwac a i tak nikt tego nie doceni. Taka prawda, w tej firmie niezbyt szanuje się pracowników.

były

w firmie panuje super atmosfera jeżeli popierasz i wychwalasz kiero a w większości to debilki lub debile. kierownicy działów 2 osobowych ha ha ha taki absurd może może istnieć tylko w tej firmie. niedługo nie będzie komu pracować bo ludzie odchodzą. Nowi rezygnują po tygodniu lub po " rozmowie kwalifikacyjnej" która jest czystą antyreklamą. nie wspomnę już o sekretariacie, który odstrasza - informację o pracownikach Panie przekazują imponującą lekko. Dno .

R. T.
@Koli

W tej firmie - powiedzmy to głośno, jasno i szczerze - w ogóle nie szanuje się pracowników. Żadnych pracowników. Dyrekcja pozbawiona jest jakiejkolwiek kultury, empatii. Tylko wyzysk maksymalny pracowników to jedyny cel. Jak już nie da się więcej wycisnąć to wyrzuca się z tej firmy na bruk. Każdego to tam czeka. Prymitywna, wyzyskująca firma. XIX wiek !

takijeden

dodam jeszcze, że chłopaki jeżdzą wózkami bez kabin - w lecie upał w zimie pewnie zamarzają. w budynku kontroli jakości jeszcze w tamtym roku nie było toalety ani kuchni - panie musiały biegać do innego budynku. Nie wiem jak teraz,pewnie to samo Co więcej dyrekcja toleruje osoby spożywajace alkohol w godzinach pracy.

M. Sz.
@takijeden

Sami pracodawcy i ich dzieci pija alkohol w czasie pracy. To u nich normalka. Podejrzewam, ze nie tylko w pracy piją, w domu pewnie też. To u nich normalka!!!

takijeden

Pracodawcy to jakaś porażka. Patrzą na Ciebie jak pan na chłopa pańszczyźnianego...całuj ich po rękach bo raczyli dać Ci pracę. Chyba dalej czują się jak w czasach PRL. Faktycznie do jednego powiedzą, żeby brać z ciebie przykład, a na drugi dzień powiedzą ci, że jesteś beznadziejny. Na stanowiska kierowników wybierają przedziwne i niekompetentne osoby. Na pieniądze koszmarnie pazerni. Tobie dadzą najniższą krajową, bo sami ze swoimi dzieciaczkami (każde na pozycji dyrektorskiej) muszą się jeszcze nachapać. Ah no ale przecież wszystko tam jest ich i są tacy wspaniali. Cieszę się, że już tam nie pracuje, chora atmosfera.

R. Nickowa

Atmosfera u nich jest zawsze taka sama. Czyli bardzo zła. To ludzie z poprzednie epoki, komunistycznej.

Magda

Nie polecam tej firmy, w żadnym wypadku. Właściciele dużo wymagają (sami niewiele potrafią) ale pracy i efektów nie doceniają. Zawsze są niezadowoleni (to ich stała taktyka). Zdania zmieniają jak rękawiczki. Tobie mówią, ze jesteś zła a sąsiadowi w sąsiednie sali mówią, żeby brał z ciebie przykład , taka bowiem jesteś dobra. Mają węża w kieszeniach. Zawsze im szkoda pieniędzy dla pracowników. Ja odeszłam z tej firmy po trzech latach pracy. Nie dało się dłużej wytrzymać.

Tamara

Moderator chyba zablokował parę osób i cisza...

Edyta
@Tamara

Warto pogadać więcej o Magdzie S. To może być ciekawy i pouczający wątek, podobnie jak wątek o Łysym.

X. Y. Z.
@Edyta

Łysy jaki jest każdy widzi (jeżeli umie patrzeć). Można się z niego tylko śmieć albo płakać nad nim. Innej opcji nie ma. Ja się śmieję z tego typa. Nikogo bardziej żałosnego nie spotkałam w życiu.

ononono

cos cicho... cicho wszędzie...głucho wszędzie ... co to będzie...co to będzie....

Apropo stresu

Jeden z moich przyjaciół, psychologów, podczas wykładu na temat zarządzania stresem przeszedł się po sali. Gdy podniósł szklankę z wodą, wszyscy pomyśleli że zaraz zada pytanie "czy szklanka jest w połowie pusta czy pełna". Zamiast tego, z uśmiechem na ustach, zapytał "ile waży ta szklanka?". Odpowiedzi były różne, od 200 g do 0,5 kg. Gdy skończyli, odpowiedział: Nie jest istotne ile waży ta szklanka. Zależy ile czasu będę ją trzymał. Jeśli potrzymam ją minutę to nie problem. Gdy potrzymam ją godzinę, będzie mnie boleć ręka. Gdy potrzymam ją cały dzień, moja ręka straci czucie i będzie sparaliżowana. W każdym przypadku szklanka waży tyle samo, jednak im dłużej ją trzymam tym cięższa się staje. Kontynuował: "Zmartwienia i stres w naszym życiu są jak ta szklanka z wodą. Jeśli o nich myślisz przez chwilę nic się nie dzieje. Jeśli o nich myślisz dłużej, zaczynają boleć. Jeśli myślisz o nich cały dzień, czujesz się sparaliżowany i niezdolny do zrobienia czegokolwiek. Pamiętaj by odłożyć szklankę...

ren

kontrole w standardzie są często gdyby coś było nie tak to by ich zamknęli ...

chetny do pracy

czy może ktoś się orientuje czy w tej firmie są premie czy nagrody? bo to jest duża różnica..

Izabela
@chetny do pracy

W firmie Standard nikt nigdy nie słyszał ani o premiach ani o nagrodach . Premie i nagrody są tylko dla włascicieli i ich dzieci.

Arm

Popytajcie starszych kolegów to Wam powiedzą ile osób straciło zdrowie na magazynie. Nie ma powodów do narzekania...

lubelak

racja, pamietam jak chlopaki narzekali na te wozki bez kabin. I mieli racje nasz klimat nie jest zwrotnikowym... i u nas jest zimno przez kilkaq miesięcy ..a robote trzeba zrobić.... no ale oszczędności i myslenie z czasów PRL...

nick

w zimie za zimno w lecie za gorąco i brak klimy nikt tam nikogo na siłe nie trzyma ...jak ci tak źle to nie blokuj miejsca idz tam gdzie ci będzie lepiej-proste

niepracownik
@nick

Są stosowne organizacje, które kontrolują warunki pracy. Polecam Państwową Inspekcję Pracy - jak uważacie że coś jest nie tak, może warto zaprosić?

gruuubasss

Nie ma powodów do narzekania??? to pojeździj sobie wózkiem bez kabiny przez cały dzień przy minusowych temperaturach to zaczniesz dopiero narzekać

MegaOrg

Kolego już nie pracujący, wiesz dużo o tej Firmie ale nie wiesz tego co wiemy my. Nasza międzynarodowa organizacja od dawna śledzi ich i kontroluje. Z całą odpowiedzialnością naszych słów pragniemy Państwu ujawnić że Oni: -wierzą w Świętego Mikołaja i krasnoludki -nocami produkują narkotyki -sami drukują pieniądze -polują na tygrysy na terenie całej RP a nawet EU -na własną rękę latają balonem i łamią sobie głowy. Skala Ich działań przerosła nawet naszą organizację, która ujawniła już m.in. aferę zaginięcia Czerwonego Kapturka.

Zostaw merytoryczną opinię o Standard - Lublin

• Jak się pracuje w Standard?

Zobacz opinie na temat firmy Standard tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 35.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Standard?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 26, z czego 1 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 19 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Standard?

Kandydaci do pracy w Standard napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Standard