PRZEDSIĘBIORSTWO PRZEMYSŁOWO-HANDLOWE "STANDARD" Sp. z o.o.

Lublin

Ocena pracodawcy 3/6

na podstawie 2 ocen.

Opinie o PRZEDSIĘBIORSTWO PRZEMYSŁOWO-HANDLOWE "STANDARD" Sp. z o.o.

Dbamy o każdą opinię, dlatego pracodawca nie może ich usuwać. Sprawdź, kiedy Twoja opinia łamie regulamin - więcej.

Dodaj odpowiedź

Anuluj

Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PRZEDSIĘBIORSTWO PRZEMYSŁOWO-HANDLOWE "STANDARD" Sp. z o.o.

pracownik

Brak szkoleń, brak perspektyw, w zimie zimno (ludzie dogrzewają się własnymi grzałkami za które są karceni) w lecie gorąco - tylko zarząd ma dostęp do klimatyzacji. Zarząd nie szanuje pracowników, po zwolnieniu się, grozi że nam zrobi przykrość (np. telefon do nowego pracodawcy). Wszystkie działy są przepracowane i zarząd publicznie całą winę przekłada na pracowników, zamiast zwiększyć zatrudnienie to sprawdza ile ludzie wytrzymają. Między innymi dlatego iskrzy również między pracownikami (działami).

admin

Masz doświadczenie w pracy w firmie PRZEDSIĘBIORSTWO PRZEMYSŁOWO-HANDLOWE "STANDARD" Sp. z o.o. i znasz ciekawe opinie?Podziel się z nami swoją wiedzą!

Zostaw opinię o PRZEDSIĘBIORSTWO PRZEMYSŁOWO-HANDLOWE "STANDARD" Sp. z o.o. - Lublin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PRZEDSIĘBIORSTWO PRZEMYSŁOWO-HANDLOWE "STANDARD" Sp. z o.o.