Opinie o Standard w Lublin

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Standard. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Standard na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Chemia - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Standard w Lublin

hehe

i znowu za niedojdy na stanowiskach pokroju "małego kikuta" zapłacą zwykli pracownicy , towarzystwo wzajemnej adoracji za 16 zł po godzinach na kawie i papierosku . Adam - premia średnio 51 % wiec bedziesz się dokaładał do firmy jak zarząd :)

Kiełb

W sobotę inwentaryzacja, będzie się działo :)

To się dowiedziałem. Ile taka premia wynosi?

Szczera.

To prawda, nie Ty to inna... Ale o czym mowa, praca jest w większości dla kreatywnych, myślących ludzi, tu na ilość nie należy stawiać. Dlatego szkoda że firma rozstała się z wieloma dobrymi pracownikami którzy się sprawdzali, są prawdopodobnie do dziś niezastąpieni: programista, transport, export, handel i inne. Każdy zabrał ze sobą cząstkę tej firmy, jedni mniejszą, jedni większą a niektórzy dość spory kawałek. Utracone korzyści/zyski- ogromne, dziś w cenie jest wiedza-kontakty. Dzięki zdobytemu doświadczeniu przynajmniej szybko znalazłam następną pracę. Pozdrawiam :)

logo firmy Elektronik / Mechatronik
Ludwigsfelde
BERGMAN Deutschland GmbH
logo firmy Inżynier budowy
Międzywodzie
Gryfbud Sp. z o.o.
logo firmy Elektromonter ds. pomiarów elektroenergetycznych
Przedsiębiorstwo Portowe Sieć Sp. z o.o.
Była

Nie ma ludzi niezastąpionych- takie jest tu podejście.

Ольга

Dziękuję, dziękuję, ale nie było by to możliwe bez odpowiedniej pomocy i wsparcia w firmie, Pozdrawiam:)

stop- 2

stop pewnie jakiemuś nieudacznikowi zagrały emocje olać to a admin może to wykasować .Chociaż nie ma tu żadnych danych firmy czy nazwisk itd.

Stop

Co jak co, ale to już przesada. Myślę ze jak inne wpisy to tylko opinie, tak ten poza opinią zawiera coś więcej. To już chamstwo i brak kultury.

Free

Masz racje, firma i praca jest bardzo ciekawa, ludzie jak to ludzie- jak ktoś powiedział, ale w porządku większość jak dla mnie. Każdy wie jaka to firma bo istnieją nie od wczoraj, cieszy się dobrą opinią, gwiazdki tu nic nie znaczą... Pracuję kilka lat i nie żałuję, wręcz odwrotnie.

Polecam.

A ja polecam wszystkim tą firmę, zdrowa, Polska, stabilna. Nie przejmujcie się tym co piszą, każdy ma prawo do opinii, niestety łatwiej jest się zebrać tym co mają żal albo im nie wyszło, niż tym zadowolonym. Na każdym forum jest to samo, nie ma co się tym przejmować, ludziom ust nie zamknie się. A najlepsza opinia to własne doświadczenie. Pozdrawiam myślących

StaryMagazynier

Mleko rozlane, każdy wie jak było, pełna bezkarność. Magazyn też informował, ale nas w tej firmie się nie słucha. Swoją drogą jakim to trzeba być przebiegłym człowiekiem aby oszukać Zarząd, Panią Sz, nawet wytresować starego Pokemona, wszyscy tańczyli, ale i wiedzieli co się dzieje… Czy nas nie spotyka kara za pomyłki? Czy to pomyłka, a może świadome działanie? Nie wiem, nie znam się, pracuję na magazynie.

Obecna

Naraziła Pani wielokrotnie firmę na potężne straty, to są fakty których nie mam zamiaru prać publicznie. Nie dotarła Pani do tego co teraz ma drogą uczciwości, to nie podlega dyskusji. Ja na Pani miejscu nie udzielała bym się publicznie...

Ольга

Do tego typu insynuacji trzeba najpierw mieć podstawy. Trzeba by zrobić porządek na własnym podwórku, bo z tego co tu czytam, i z tego co widziałam od wewnątrz nie jest dobrze... Bez urazy. Żadnej prywaty. Na mój temat sporo tu pisano. Zawiść ludzka nie zna granic, jestem w stanie zrozumieć rozżalenie. Nie będę się więcej wdawać w polemikę. Wszystko, co miałam do powiedzenia, wyraziłam w poprzednim poście. Pozdrawiam. .

Jarek

Ciekawe ile tomów będą zawierały Twoje akta.

ewelina
@Jarek

Mistrz ciętej riposty - można wszystko w 7 słowach? Można :) Pozdrawiam :)

Lubelak
@Jarek

Brawo OLGA!!! i o to chodzi. Gratuluje i pozdrawiam :):)

Ольга

Do wszystkich "mądrych, życzliwych i wszechwiedzacych". Żeby coś zrobić we własnym życiu trzeba mieć jaja. Zarówno wewnątrz firmy, jak i poza nią. Nie uważam ze moje zdanie jest jedynym słusznym, ale ośmielę się je wyrazić. Wyjścia są minimum trzy: 1.Jeżeli tak bardzo wam nie pasuje to, jak Firma funkcjonuje-otwórzcie gęby na zebraniach, które odbywają się regularnie. Tyle tylko ze nie w uniżonym słodzeniu, jak to się zwykle odbywa. Wszystko jest do zrobienia w konstruktywnym dialogu. 2. Jeżeli nie pasuje układ w którym się tkwi - zawsze można pójść na swoje. Warunki są takie same dla wszystkich. Prezes to powtarzał niejednokrotnie. Jeżeli ktoś ma predyspozycje, da sobie radę i nowe Infiniti, Lexus... kilka nieruchomosci może byc w zasięgu ręki po kilku latach. 3. Zawsze można poszukać alternatywy, jest wiele firm na rynku działajacych w tej branży, bądź innych o podobnym profilu. Tyle tu osób uważających się za świetnych specjalistów... Wiec do dzieła! Dla zainteresowanych- moj numer pozostał bez zmian. Warunki do indywidualnego ustalenia. Ale selekcja przepuści nielicznych. Nadal uważam ze 3/4 osób pracuje w Firmie przez zasiedzenie, korelacje rodzinne, z bezradności, braku odwagi i innych podobnych (mało mi zrozumiałych) przyczyn. Te osoby, jeżeli kiedykolwiek (z duża wątpliwością) się nadawały się do handlu, to się już dawno wypaliły. Firma była zupełnie inna jak do niej przyszłam. Przynajmniej tak mi się wydaje. Właściciele- nie gorsi niż w innych zakładach prywatnych. Doceniający ciężka prace, inicjatywę, chęci... Gorzej z Dziećmi. Ci już się dorobili. I osobiście słyszałam: "mi już nie trzeba, mi już wystarczy". Wynagrodzenia- trochę mało zrozumiały system premiowy, ale taki był jest i już chyba będzie. Godzić się na to czy nie- patrz punktu 1,2,3. Atmosfera- paskudna, ale atmosferę tworzą ludzie. Co do tego forum. Jak na wstępie. Do wszystkich "mądrych, życzliwych i wszechwiedzacych". Banda nieudaczników i niedojdy życiowe. Anonimowi hejterzy strzykający zolcia. Żaden się nie podpisze. Bo się boja o własne (usunięte przez administratora) br /> Mam nadzieje ze opinia była pomocna. (usunięte przez administratora) Babka z działu ruskiego ;)

Wilhelm Toll

Bardzo polityczna odpowiedź i bardzo uniwersalna. Celem portalu jest przedstawienie jak wygląda praca, zasady wynagradzania, dzielenie się opiniami o firmie i jej pracownikach. Jestem tu gdyż szukam pracy i zastanawiam się czy składać CV, dlatego właśnie badam zgodność z preferencjami m.in. tu, na największym i najbardziej opiniotwórczym portalu w Polsce, a może i w Europie. Więc jak czytam takie zdanie to zastanawiam się co miły Pan miał na myśli...

Ольга

Dawno się tak nie uśmiałam

Jimmy

Tor, ilość nie idzie w parze z jakością, a cały system premiowy jest niewykształcony gdyż powinien ewoluować razem z firmą. Zachodnie koncerny dawno do tego doszły że firma to człowiek.

mam nadzieje

mam nadzieje że po inwentaryzacji głowy w końcu polecą pracownicy już maja dość płacenia za błędy panów magazynierów !!!

Szkoda, że ludzie nie widzą tego, że atmosfera w pracy zależy własnie od nich...

Zostaw merytoryczną opinię o Standard - Lublin

• Jak się pracuje w Standard?

Zobacz opinie na temat firmy Standard tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 35.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Standard?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 26, z czego 1 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 19 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Standard?

Kandydaci do pracy w Standard napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Standard