Opinie o swiss.pl - PHU Jubiler Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy SWISS (PHU Jubiler Sp. z o.o.). Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w SWISS (PHU Jubiler Sp. z o.o.) o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja biżuterii i zegarków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o SWISS (PHU Jubiler Sp. z o.o.) w Warszawa

Ja zacząłem szkolenie, ale jak na razie to nic z tych negatywnych rzeczy, które tu są napisane się nie sprawdzają. Ja polecam mimo tego że jest dużo do nauki i sporo procedur

@Nowy

Poczekamy na Twoja opinie do grudnia ????

Pracownik Warszawa

Może lepiej do 10 stycznia?

@Pracownik Warszawa

a co się dzieje w grudniu?

Ja.

Na dzień dzisiejszy mogę powiedzieć, że firma wywiązuje się ze swoich obowiązków. Oby tak dalej. Sytuacja się polepszyła na bardzo duży plus.????????

@Ja.

Moim zdaniem jak na razie też jest ok.

@Ja.

faktycznie, potwierdzam. Jest lepiej

Myślicie, że plany na sierpień będą wywalone w kosmos?

Inny pracownik

To chyba nie miejsce na takie tematy????

ja jestem nową osobą i jak na razie polecam. Szkolenie ok mam fajny team. Premie jakie uzyskuje się w sklepie zgodny z tym co przedstawiano na rozmowie wstępnej.

Doradca Klienta

Typowa rozmowa rekrutacyjna - sztywna i udająca wielkość powagi ze strony rektureta, w tym przypadku z Tomaszem R., który pracuje w firmie już 16 lat. Następnie rozmowa z kierowniczką sklepu, w tym poinformowanie mnie, że nie przyjmą kogoś, kto będzie unikać obowiązków - postraszenie i założenie, że mogłabym być takowym pracownikiem.

Otrzymane pytania: - Czy zdaję sobie sprawę, że jest to praca na 3/4 etatu, a nie na cały etat. Jeśli tak, to dlaczego szukam pracy na 3/4 etatu, a nie potrzebuję na cały etat. - Dyspozycyjność - Czy przeszłam szkolenie z obsługi klienta u innego pracodawcy, jeśli tak, to jak ono wyglądało, czego się na nim nauczyłam. - Czy jestem studentką/planuję studia (zaoczne) - bo taka osoba raczej nie będzie mieć szans na pracę ze względu na nieelastyczność godzin pracy. - Jak przekonam do zakupu zegarka w sklepie stacjonarnym, skoro w sklepie internetowym jest taniej? Odpowiedź firmy - bo w sklepie stacjonarnym można przymierzyć od razu i zobaczyć dokładnie, jak zegarek wygląda, a online posiłkuje się klient tylko zdjęciami i opisem. Dopiero na samym końcu rozmowy podano informację o odpowiedzialności materialnej i robieniu codziennej inwentaryzacji.

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant Rowerowy
logo firmy Kierownik Regionalnej Sprzedaży
Słupsk

Jestem nowy. Jak wyglądają wizyty regionalnych?

p

Regionalni sprawdzają jak funkcjonuje sklep, porządek i Twoją wiedzę, najlepiej zapytaj swojego kierownika, jak dokładnie wygląda wizyta tego konkretnego regionalnego, bo każdy pewnie inaczej do tego podchodzi.

Paulina

Hej mam pytanie czy jak przebywa na zwolnieniu lekarskim dłużej niż miesiąc to wynagrodzenia płaci ZUS czy Swiss?

Lal
@Paulina

Pierwsze 30 dni Swiss później ZUS

Jagoda
@Paulina

Płaci SWISS. Od 33 dnia przechodzi się na ZUS, ale to SWISS rozlicza się z ZUSem.

Paulina
@Jagoda

Na pewno? właśnie też mi się tak wydaje.Dziekuje za informację

Butiki Swiss
@Lal

W przypadku dużej firmy jaką jesteśmy zawsze płaci firma i potem odlicza to od składek ZUS-owskich. Tomasz Rybicki

Czy coś wiadomo jakie butiki mają się otwierać?

Butiki Swiss

Niebawem kolejne. Obecnie Rzeszów i Stary Browar. Tomasz Rybicki

Piotrek

Szukam pracy w Trójmieście, gdzie mogę wysłać CV?

&
@Piotrek

swiss.com.pl jest zakładka gdzie firma szuka pracowników.

@Piotrek

Zapraszam do aplikacji na nasze oferty poprzez aplikację Kiwi Jobs. Tomasz Rybicki

T.R.

To że ktoś pyta gdzie wysłać CV to nic złego. Nie rozumiem po co trollujesz w związku z tym. Złożenie aplikacji nie równa się otrzymanie pracy. W niedługim czasie będziemy otwierać się ponownie w kilkunastu kolejnych lokalizacjach, więc nie pisz proszę że pracuje garstka, bo tak garstka to grubo ponad 200 osób a za chwilę blisko 300. Tomasz Rybicki

Rafał

Czy firma kogoś zwolniła w czerwcu albo na początku lipca?

Ola

Ktoś dostał dzisiaj wypowiedzenie?

@Ola

A ty dostałaś? Jesteś z zamknietego butiku?

Ola
@Ewa

Tak z zamkniętego. Byłam przekonana, że dziś dostanę wypowiedzenie

@Ola

Na spotkaniu była podana informacja, że w czerwcu nie będzie zwolnień. Poza nielicznymi na np. wniosek kierownika. Dodatkowo najnowsza informacja jest taka, że podobno w ciągu ok 1,5 miesiąca mają byc otwierane butiki oczywiście nie wszystkie i nie wiem jakie, podobno ok połowy zamkniętych.

@Ola

Hejterom to nie w smak, że nie było zwolnień nie ma się teraz czego uczepić...

Bylypracownik

Haha, bo już nie maja kogo zwalniać ponad połowa jest na opiece na dziecko, wiec ktoś pracować musi. Poczekajcie aż opieki się skończą :)

@Bylypracownik

Martyna

Wysokie:(

G
@Piotrek

U nas jak na razie ok. Czerwiec był bardzo dobry.

Podobno powoli mamy wracać na pełne etaty. Ktoś ma pełny etat od lipca?

K

Tak

Jak czerwiec u Was?

Zibi

Czy w Swiss czerwiec był tak słaby jak u nas?

Mam dość

Czy ktoś jeszcze dostał pismo z ZUSu, o wszczęciu postępowania administracyjnego w sprawie nieprawidłowości w odprowadzaniu składek na ubezpieczenia? ...

Cooo
@Mam dość

Jakie nieprawidłowości,myślałam że nam składki normalnie odprowadzaja. Czy ktoś może coś wiecej napisać o co chodzi.

Mam dość
@Cooo

Nie wiem o co chodzi, nie ma informacji czy to chodzi o swissa czy o którąś z poprzednich prac, więc pytam, czy ktoś jeszcze dostał coś takiego pod podanym numerem tel. nikt nie odbiera...

Zwolniona
@Mam dość

Zwolnieni pracownicy składają teraz do ZUS wniosek o przyznanie zasiłku solidarnościowego. ZUS sprawdza czy pracodawca odprowadzał składki. Dlaczego firma nie przysyła nam pasków z rozliczeniem miesięcznym ? Mam nadzieję że dostaną karę finansową za te nieprawidłowości.

@Mam dość

Proszę osobę , która dokonała tego wpisu aby wpisała sprostowanie, ponieważ nie tyczy się to naszej firmy. Liczę na uczciwość. Boli mnie to, że nie sprawdzając informacji wpisuje się tutaj opinie, które są nieprawdziwe. Oczywiście powyższe zostało uprzednio potwierdzone w ZUS-ie. Tomek Rybicki

googlejestpomocne
@Zwolniona

Przepisy prawa pracy nie zobowiązują pracodawcy do wydawania podwładnym indywidualnych wyciągów z listy płac (tzw. miesięcznych pasków płacowych). Pracodawca może jednak przewidzieć taką możliwość w przepisach zakładowych (np. w regulaminie pracy, w regulaminie wynagradzania czy w układzie zbiorowym pracy). Pogląd ten potwierdza Państwowa Inspekcja Pracy.

T.R

Pani R. nie sprostuje Pani pomówienia o ZUS? Tomasz Rybicki

Jakie są obowiązki na stanowisku doradcy klienta?

Do obowiązków należy aktywne doradztwo przy sprzedaży zegarków (dobór konkretnych modeli ze względu na różne kryteria), a także pełna obsługa posprzedażowa: przyjmowanie zgłoszeń serwisowych, skracanie bransolet (w tym odpłatne), zamawianie części zamiennych itp. Dodatkowe, niezbędne zajęcia skupiają się na utrzymaniu porządku w sklepie (czystość półek, aktualne ceny, staranne wystawiennictwo towaru), a także na obrocie przesyłek kurierskich (przyjmowanie zamówień internetowych i wysyłanie ich). Pozdrawiam.

Wtf

Komuś jeszcze zniknęło wszystko z zakładki punktacja na ten miesiac, a z czerwca zmniejszyło się??

Jprdl
@Wtf

To na prawdę nie można zadzwonić, napisać maila wewnątrz firmy?

@Wtf

Jest to wynikiem awarii Polki, która zostanie usunięta do poniedziałku i wszystko wróci do normy. Na prawdę można o to zapytać wewnątrz firmy, a nie na forum. Pozdrawiam Tomek Rybicki

Mac Poznan

Kto z koordynatorów został już zwolniony?

Skorpion

Czy ktoś z was dostał aneks mimo ,że jego butik jest zamkniety? Bo przyznam nie rozumiem o co chodzi. Czy mimo aneksu zostane zwolniona?

czacza
@Skorpion

WSZYSCY pracownicy dostali aneksy... Słyszałem, że nawet centrala też pracuje w niepełnym wymiarze. Aneks tylko zmienia niektóre rzeczy na umowie, także zwolnić pracownika można zawsze. Być może zostaniesz zwolniona, być może nie... Wszystko zależy od tego, czy otworzą Twój butik. A z tego co słyszałem to powoli otwiera się ich coraz więcej. Nie sądzę jednak, aby wszystkie butiki znowu wróciły do pracy, ale te, które się wyrabiały w założonej sprzedaży pewnie mają większą szansę na to :P Z resztą, wystarczy spojrzeć nawet na naszą stronę internetową, wcześniej mieliśmy ponad 130 butików stacjonarnych, teraz - 126...

Zostaw merytoryczną opinię o SWISS (PHU Jubiler Sp. z o.o.) - Warszawa

• Jak się pracuje w SWISS (PHU Jubiler Sp. z o.o.)?

Zobacz opinie na temat firmy SWISS (PHU Jubiler Sp. z o.o.) tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 101.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w SWISS (PHU Jubiler Sp. z o.o.)?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 83, z czego 12 to opinie pozytywne, 27 to opinie negatywne, a 44 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy SWISS (PHU Jubiler Sp. z o.o.)?

Kandydaci do pracy w SWISS (PHU Jubiler Sp. z o.o.) napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

SWISS (PHU Jubiler Sp. z o.o.)