PHU Jubiler Sp. z o.o.

Opinie o PHU Jubiler Sp. z o.o.

pracodawca

Polskie Sroki, duńskie zegarki i skandynawskie krajobrazy - jesteśmy oczarowani nową kampanią LARS LARSEN!

Zegarki znajdziecie pod tym adresem.

pracodawca

Chcesz dołączyć do naszego zespołu pasjonatów i wspólnie z nami budować silną markę? Poszukiwany:
Zależy nam na osobach ambitnych, energicznych i samodzielnych. Świetnie, jeśli Kandydat będzie miał już pierwsze doświadczenia w sprzedaży online!

Zainteresowanych zapraszamy do kontaktu pod adresem: dominik.orlikowski@swiss.eu

pracodawca

W luksusowych zegarkach gustują głównie panowie - aż 80% rynku ekskluzywnych zegarków to zegarki męskie. Tak według raportu przygotowanego przez KPMG wygląda rynek zegarków w Polsce.

Zapraszamy Panie do odwrócenia tych trendów! Najlepsze damskie zegarki znaleźć można pod adresem: http://www.swiss.com.pl

pracodawca

ROAMER to szwajcarska marka z blisko 130-letnią historią. Jej ręcznie składane zegarki to wybór naszego ambasadora, Adama Sztaby - który tak jak my wierzy, że pewne rzeczy są ponadczasowe.

pracodawca

Chcesz dołączyć do naszego zespołu pasjonatów i wspólnie z nami budować silną markę?PoszukiwanySpecjalista ds. Wsparcia Rozwoju Sieci Butików! Więcej informacji dostępnych w naszej zakładce oferty pracy.

Aplikuj i daj się odnaleźć już dzisiaj!

pracodawca

Według raportu przygotowanego przez KPMG, rynek luksusowej biżuterii i zegarków w Polsce osiągnął w ubiegłym roku szacunkową wartość 653 mln złotych, stając się jednym z najdynamiczniej rosnących segmentów rynku dóbr luksusowych. Szacuje się, że do 2021 roku wartość tego segmentu może wzrosnąć o prawie 50%!

Mamy w tym swój udział, z czego jesteśmy niezmiernie dumni! Najlepsze zegarki można znaleźć na stronie: https://www.swiss.com.pl

Pełny raport KPMG: https://home.kpmg.com/pl/pl/home/insights/2017/12/raport-rynek-dobr-luksusowych-w-polsce-edycja-2017.html

Anita

Jaka jest atmosfera w pracy?

Drodzy Kandydaci do pracy w butikach SWISS

Szanujemy Wasz czas poświęcony na spotkanie i złożenie dokumentów aplikacyjnych informujemy, iż każdy Kandydat, który został zaproszony na spotkanie rekrutacyjne do jednego z naszych butików otrzyma informację zwrotną na temat wyników rekrutacji telefonicznie najpóźniej w ciągu 7 dni roboczych po spotkaniu, niezależnie czy decyzja będzie pozytywna czy negatywna.

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi aktualnymi ofertami pracy na portalu gowork.pl.

Wszystkie aplikacje spontaniczne - mile widziane :)

Pozdrawiamy

Dział Rekrutacji SWISS

pracodawca

Rozwój niejedno ma oblicze!
Niezmiernie miło nam poinformować, że strona
SWISS.com.pl oficjalnie rozpoczęła ekspansję na rynki obce - pierwszym rynkiem, na którym rozpoczęliśmy sprzedaż jest Rumunia.

swiss.eu/ro/

pracodawca

Od lat naszymi ambasadorami są ludzie, którzy tak jak my wierzą w to, że pewne rzeczy są ponadczasowe. Właśnie dlatego jeden z najlepszych polskich bramkarzy wspólnie z marką CITIZEN swoją sportową pasję zamknął w nowoczesnej tarczy modelu AT8129-80E.

Xx

Witam, czy ktoś może ma informacje na temat jak wygląda sprawa dresscodu w salonie Swiss?

pracodawca

Wiosna już na dobre zawitała w nasze progi – przywitaliśmy ją otwarciami butików! Nasze nowe lokalizacje to Centra Handlowe Gemini Park #Tychy i Rywal #BiałaPodlaska.

Nowym zespołom życzymy samych sukcesów!
#SWISSteam #butikiSWISS

pracodawca

Tegoroczne targi BASELWORLD swoim rozmachem po raz kolejny udowodniły, że klasyczne zegarki cieszą się niesłabnącym zainteresowaniem. Jak co roku nie mogło nas tam zabraknąć!

Na zdjęciu stoisko marki Citizen - robi galaktyczne wrażenie, prawda?

#Baselworld18 #SWISSteam #CitizenPolska

Milena

Podpowiedzcie czy firma potrzebuje pracowników?

@Milena 18.03.2018 21:23

Pani Mileno Z aktualnie prowadzonymi przez nas rekrutacjami może zapoznać się Pani pod adresem https://www.swiss.com.pl/pl/artykul/praca. Jednocześnie zachęcamy do regularnego śledzenia naszej aktywności na portalach związanych z publikacją ogłoszeń o pracę. W razie jakichkolwiek pytań zachęcamy do kontaktu.

Basia

Tylko dorabiałam sobie przez kilka miesięcy. Nie mam żadnych zarzutów. Płacono w terminie, była dobra atmosfera, mili ludzie. Jak w każdej pracy było jednak jasne, że nie można się lenić.

Aniuta
@Zniesmaczony 22.09.2017 22:58

Oj, chyba tobie raczej...

Alua

Pracowałam tylko przez rok, więc mogłam nie dostrzec czegoś - ale było ok. Płacili na czas, nie było konfliktów, szefowa w porządku. Nabyłam trochę przydatnej wiedzy o zegarkach.

madula

Witam. Czy mógłby mi ktoś powiedzieć jak firma zapatruje się na pracowników, którzy wcześniej mieli okazję pracować u konkurencji? I czy rekrutacje na kierowników salonów są z zasady jedynie wewnątrz firmowe czy jest szansa na wskoczenie z kiero od konkurencji na kiero w Swiss? ;) Z góry dziękuję za wszelkie informacje.

Grzeg
@madula 17.01.2018 11:15

Sprawa indywidualna. Nie ma reguł, to nie korporacja z nienaruszalnymi wytycznymi. :)

Małgoś

Praca w salonie fajna, choć niespecjalnie rozwijająca - ale spokojna i za godziwe pieniądze, zawsze na czas wypłacane. Konfliktów z nikim nie miałam. Pracowałam przez trzy lata. Chciałam robić coś bardziej twórczego, więc zmieniłam pracę. SWISS jednak polecam.

Dominika

@Nick czy rzeczywiście zwolnienia to tak powszechna rzecz? Bo ofert pracy brakuje szczególnie na wyższe stanowiska

Mateo
@Dominika 20.07.2017 15:00

Jest tak, jak w każdej uczciwej, a nie korporacyjnej firmie. Jeśli angażujesz się, jesteś doceniana i premiowana.

Mateo

No, bez przesady, są większe niż minimalne, a poza tym bardzo premiują uczciwość, zaangażowanie i lojalność. Kto się stara, ma całkiem porządne zarobki. Choć, oczywiście, mogłyby być jeszcze wyższe.

AtaR

Nie wstydzisz się pisać te bzdury? Trzeba było się nie obijać.

AtaR

Firma nie jest idealna, mogłaby trochę więcej płacić, ale przynajmniej szanuje tych pracowników, którzy są uczciwi i rzetelni. Pracowała ze mną dziewczyna, która pracowała na minimum wysiłku, każdą możliwą chwilę wykorzystywała na prywatne cele. Zwolniono ją, a ona postanowiła zemścić się, obsmarowując byłego pracodawcę na forach, wymyślając jak to okropnie było w pracy. Tak się nie godzi. Też mam zarzuty, tylko ich skala jest kompletnie inna, a ponieważ nadal pracuję, nie będę ich upubliczniać, tylko będę dążyć do poprawienia pewnych rzeczy w firmie - szefostwo tym różni się od innych, że wysłuchuje argumentów.

Hahaha

Zniknęły wszystkie wypowiedzi, które miały najwięcej "polubień" a były nieprzychylne firmie ...

Anton
@Hahaha 04.12.2017 13:09

Nie, są niżej, jak były.

byla pracownica

pracowalam kilka miesiecy w SWISS (oddział w południowej Polsce) i bylam BARDZO BARDZO BARDZO zadowolona! Kierownika mialam SUUPER (nawet po dwoch latach od rezygnacji z pracy utrzymujemy kontakt) poza tym zawsze czysto, schludnie i jak najbardziej OK. prowizje uzaleznione od sprzedazy (raz wieksze raz mniejsze) ale co najwazniejsze umowa o prace ( ja dostalam na 5 lat juz w 1szym dniu pracy) bez proszenia itd. NAJBARDZIEJ DENERWUJACE maile z info do koordynatora o wyjsciu ale dalo sie przyzwyczaic. POLECAM w moim odczuciu. Jesli jest sie wporzadku to firma tez jest wporzadku.

pracownik_Bar.

Piszesz, że nie rozumiesz dlaczego nie pojechałaś na szkolenie, bo ktoś inny pojechał.... Byłam w takiej sytuacji jak Ty, to znaczy nie pojechałam na szkolenie w pierwszym terminie, ponieważ wszystkie 3 byłyśmy nowymi pracowanikami (nowe butik w nowej galerii) i w związku z tym na szkolenie pojechały moje dwie koleżanki, a ja zostałam w pracy, ponieważ ktoś musiał zostać w tym dniu w sklepie, żęby to otworzyć. Trudne do ogarnięcia? Pół roku póżniej (przy kolejnym szkoleniu) pojechałam ja. Jeżeli nie rozumiesz dlaczego wszyscy pracownicy z jednego butiku, nie jadą na szkolenie w jednym terminie to może dobrze, że tam nie pracujesz.

Mariola

Pracowałam w tej firmie prawie dwa lata. Mogę ją polecić osobom odpowiedzialnym. Jeśli się starasz, masz to wynagrodzone. Nie wiem, skąd negatywne opinie o firmie, widocznie zdarzają się pojedyncze przypadki złych relacji międzyludzkich. Pracowałam w dwóch butikach plus kilka delegacji - nigdy nie zetknęłam się z niesprawiedliwością czy arogancją. Zapłata była na czas. Może mogła być większa, ale dla mnie była ok. Gdybym nie zmieniała miejsca zamieszkania, pracowałabym tam nadal.

Piotr

Niektórzy niestety tylko narzekać potrafią. Dobry pracownik wszędzie będzie miał dobrze.

Yyyy

Skoro w normalnym miesiącu gdzie pracujesz 160 h dostajesz np. 1200 zł premii to jeśli pracujesz odpowiednio więcej w grudniu to dostajesz tej premii np. 3500 zł. Więc moim zdaniem się opłaca. To kwestia wyboru czy wolisz siedzieć i dostać 1000 premii i tysiąc za nadgodziny czy dostanie za tą samą pracę 3500 zł premii...

Polecam!

Czytam co piszecie i nie wierzę.... Wypłata ZAWSZE jest przed czasem, jeśli dziesiąty wypda w np niedzielę wypłata jest w czwartek/piątek na koncie, zawsze wszystko się zgadza. Umowa o pracę od pierwszego dnia pracy, podstawa nawet za czas szkolenia, na którym nie robimy nic poza słuchaniem. A koordynatorzy to też ludzie - mają gorsze dni, ja miałam już trzy osoby z nich i zawsze można było się dogadać z uśmiechem! :) Super szkolenia, JEDYNY ALE BARDZO DUŻY MINUS za potrącanie PODWÓJNEGO podatku z premii, ktoś kto to wymyślił liczył na to, że się nie zorientujemy? :) Ale i tak można fajnie zarobić, zależy od (usunięte przez administratora)

Dominika

@zniesmaczony co dokładniej masz na myśli? Jak obecnie wygląda możliwość rekrutowania się do pracy w PHU JUBILER, salon SWISS? Ktoś może ostatnio się zatrudnił, może opowiedzieć, jak wygląda rozmowa rekrutacyjna?

Zostaw opinię o PHU Jubiler Sp. z o.o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PHU Jubiler Sp. z o.o.