4 178

Opinie o PHU Jubiler Sp. z o.o.

pracodawca

23 dzień Mistrzostw Świata w Piłce Nożnej!

Wśród dzisiejszych ćwierćfinalistów znajdziemy Francję i Belgię - oba te kraje mają swoją reprezentację wśród najpopularniejszych marek zegarków. Francuski PIERRE CARDIN i belgijski ICE-WATCH dostępne są w naszym sklepie internetowym i 121 butikach SWISS.

Lato w pełni!

Jeśli chcecie umilić sobie upalne dni a jednocześnie zatrzeć wspomnienie naszego występu na Mundialu - możecie skorzystać ze sprawdzonego sposobu!

Nic tak nie poprawia humoru jak nowy zegarek, a tak się składa, że na naszej stronie ruszyła letnia wyprzedaż!

Zainteresowany

A co z możliwościami awansu? Szkoleniami? Opłaca się w ogóle aplikować?

@Zainteresowany 18.06.2018 11:13

Nie jest tajemnicą, że jedną z naszych naczelnych wartości jest rozwój i docenianie kompetencji naszych pracowników, którzy mają przed sobą dwie ścieżki rozwoju zawodowego: w butiku i w naszej Centrali. Nasz program rozwoju zawiera w sobie perspektywę rozwoju poziomego i pionowego, co oznacza, że pracownik butiku rozpoczyna pracę na stanowisku Doradcy Klienta i może otrzymać awans na Starszego Doradcę Klienta, następnie Store Managera i Starszego Store Managera. Zwieńczeniem Jego/Jej dobrej pracy jest ewentualna propozycja Koordynatora Regionu. Nic nie stoi na przeszkodzie, żeby Doradca Klienta z butiku otrzymał awans do jednego z naszych Działów w Centrali. Jesteśmy pewni, że nasza polityka zarządzania talentami przynosi obopólne korzyści. Większość awansów w sieci butików SWISS to awanse wewnętrzne. Historie zawodowe naszych pracowników pokazują, że myślimy nieszablonowo i nie narzucamy sobie sztywnych założeń co do jednej, przewidywalnej ścieżki kariery. Jeśli chodzi o szkolenia - pracujemy na autorskich programach szkoleniowych opartych na praktycznych obszarach naszej pracy, rozpoczynając od szkolenia wdrożeniowego nowego pracownika, poprzez szkolenia on the job, gdzie nasi wieloletni pracownicy szkolą młodszych kolegów na zasadzie treningu wspierającego. Oprócz szkoleń w butiku do dyspozycji naszych pracowników są szkolenia Centralne oraz liczne szkolenia produktowe prowadzone przez Managerów marek, z którymi współpracujemy. Nasi Store Managerowie objęci są Programem Coachingowym, a w odpowiedzi na konkretne potrzeby szkoleniowe naszych pracowników wspólnie z najlepszymi dostawcami usług szkoleniowych na rynku tworzymy i realizujemy tematyczne szkolenia rozwojowe. Dlatego zachęcam do aplikowania już dziś. Nasze aktualne oferty pracy znajdzie Pan m.in na portalu gowork.pl oraz na naszej stronie: https://www.swiss.com.pl/pl/artykul/praca

Leszek

Czy firma normalnie funkcjonuje?

@Leszek 18.06.2018 18:36

Dzień dobry Panie Leszku. Nie ma obaw - nasz firma funkcjonuje ponad normę, miesiąc do miesiąca odnotowujemy solidny wzrost sprzedaży i powiększamy grono naszych Klientów. Do końca roku planujemy kilkanaście nowych otwarć w najbardziej prestiżowych lokalizacjach, w tym jedno otwarcie zagraniczne. Już dziś zapraszamy do jednego z naszych butików SWISS i do naszego butiku internetowego na swiss.com.pl - nasi Doradcy Klienta i Dział WWW są do Pana dyspozycji.

pracodawca

Za nami kolejna edycja E-commerce Innovations Awards!

Tegoroczny konkurs na najlepsze sklepy internetowe w Polsce kończymy ogromnym sukcesem - zajmując trzecie miejsce! Brązowy medal to bardzo dobry wynik, ale nie spoczywamy na laurach. Za rok planujemy stanąć na najwyższym stopniu podium :)

#ecommerce #award

pracodawca

A gdyby tak rzucić to wszystko i wyjechać do Lahemaa rahvuspark?

Czemu nie! Nie zapomnijcie tylko odwiedzić naszego pierwszego butiku poza granicami kraju - właśnie w Estonii! Rozpiera nas duma, a więcej informacji podamy już niebawem :)

pracodawca

Program letnich praktyk w SWISS!

Podczas stażu nauczymy Cię jak funkcjonują różne obszary wewnątrz jednej z największych polskich firm działającej w branży dóbr luksusowych. Będziesz miał/a okazję poznać naszą pracę realizując powierzone zadania w Dziale Marketingu/Dziale Księgowości lub naszym Serwisie. Rozwiniesz swoje kompetencje i umiejętności stawiając pierwsze kroki na ścieżce kariery, stając się pełnoprawnym członkiem naszego zespołu.

Więcej informacji znajdziecie pod tym adresem.

pracodawca

Maj to dla nas miesiąc pełen sukcesów - jednym z nich jest otwarcie naszego nowego butiku! Od teraz najlepsze marki zegarków znajdziecie także w Centrum Handlowym FORUM w Gdańsku.

Nowemu zespołowi życzymy samych sukcesów!
#SWISSteam #butikiSWISS

Atmosfera w miejscu zatrudnienia odgrywa bardzo ważną rolę. Czy tak samo jest w PHU Jubiler Sp. z o.o.? Napiszcie, co sądzicie na ten temat.

pracodawca

Polskie Sroki, duńskie zegarki i skandynawskie krajobrazy - jesteśmy oczarowani nową kampanią LARS LARSEN!

Zegarki znajdziecie pod tym adresem.

pracodawca

Chcesz dołączyć do naszego zespołu pasjonatów i wspólnie z nami budować silną markę? Poszukiwany:
Zależy nam na osobach ambitnych, energicznych i samodzielnych. Świetnie, jeśli Kandydat będzie miał już pierwsze doświadczenia w sprzedaży online!

Zainteresowanych zapraszamy do kontaktu pod adresem: dominik.orlikowski@swiss.eu

pracodawca

W luksusowych zegarkach gustują głównie panowie - aż 80% rynku ekskluzywnych zegarków to zegarki męskie. Tak według raportu przygotowanego przez KPMG wygląda rynek zegarków w Polsce.

Zapraszamy Panie do odwrócenia tych trendów! Najlepsze damskie zegarki znaleźć można pod adresem: http://www.swiss.com.pl

pracodawca

ROAMER to szwajcarska marka z blisko 130-letnią historią. Jej ręcznie składane zegarki to wybór naszego ambasadora, Adama Sztaby - który tak jak my wierzy, że pewne rzeczy są ponadczasowe.

pracodawca

Chcesz dołączyć do naszego zespołu pasjonatów i wspólnie z nami budować silną markę?PoszukiwanySpecjalista ds. Wsparcia Rozwoju Sieci Butików! Więcej informacji dostępnych w naszej zakładce oferty pracy.

Aplikuj i daj się odnaleźć już dzisiaj!

pracodawca

Według raportu przygotowanego przez KPMG, rynek luksusowej biżuterii i zegarków w Polsce osiągnął w ubiegłym roku szacunkową wartość 653 mln złotych, stając się jednym z najdynamiczniej rosnących segmentów rynku dóbr luksusowych. Szacuje się, że do 2021 roku wartość tego segmentu może wzrosnąć o prawie 50%!

Mamy w tym swój udział, z czego jesteśmy niezmiernie dumni! Najlepsze zegarki można znaleźć na stronie: https://www.swiss.com.pl

Pełny raport KPMG: https://home.kpmg.com/pl/pl/home/insights/2017/12/raport-rynek-dobr-luksusowych-w-polsce-edycja-2017.html

Anita

Jaka jest atmosfera w pracy?

Drodzy Kandydaci do pracy w butikach SWISS

Szanujemy Wasz czas poświęcony na spotkanie i złożenie dokumentów aplikacyjnych informujemy, iż każdy Kandydat, który został zaproszony na spotkanie rekrutacyjne do jednego z naszych butików otrzyma informację zwrotną na temat wyników rekrutacji telefonicznie najpóźniej w ciągu 7 dni roboczych po spotkaniu, niezależnie czy decyzja będzie pozytywna czy negatywna.

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi aktualnymi ofertami pracy na portalu gowork.pl.

Wszystkie aplikacje spontaniczne - mile widziane :)

Pozdrawiamy

Dział Rekrutacji SWISS

pracodawca

Rozwój niejedno ma oblicze!
Niezmiernie miło nam poinformować, że strona
SWISS.com.pl oficjalnie rozpoczęła ekspansję na rynki obce - pierwszym rynkiem, na którym rozpoczęliśmy sprzedaż jest Rumunia.

swiss.eu/ro/

pracodawca

Od lat naszymi ambasadorami są ludzie, którzy tak jak my wierzą w to, że pewne rzeczy są ponadczasowe. Właśnie dlatego jeden z najlepszych polskich bramkarzy wspólnie z marką CITIZEN swoją sportową pasję zamknął w nowoczesnej tarczy modelu AT8129-80E.

Xx

Witam, czy ktoś może ma informacje na temat jak wygląda sprawa dresscodu w salonie Swiss?

pracodawca

Wiosna już na dobre zawitała w nasze progi – przywitaliśmy ją otwarciami butików! Nasze nowe lokalizacje to Centra Handlowe Gemini Park #Tychy i Rywal #BiałaPodlaska.

Nowym zespołom życzymy samych sukcesów!
#SWISSteam #butikiSWISS

pracodawca

Tegoroczne targi BASELWORLD swoim rozmachem po raz kolejny udowodniły, że klasyczne zegarki cieszą się niesłabnącym zainteresowaniem. Jak co roku nie mogło nas tam zabraknąć!

Na zdjęciu stoisko marki Citizen - robi galaktyczne wrażenie, prawda?

#Baselworld18 #SWISSteam #CitizenPolska

Milena

Podpowiedzcie czy firma potrzebuje pracowników?

@Milena 18.03.2018 21:23

Pani Mileno Z aktualnie prowadzonymi przez nas rekrutacjami może zapoznać się Pani pod adresem https://www.swiss.com.pl/pl/artykul/praca. Jednocześnie zachęcamy do regularnego śledzenia naszej aktywności na portalach związanych z publikacją ogłoszeń o pracę. W razie jakichkolwiek pytań zachęcamy do kontaktu.

Basia

Tylko dorabiałam sobie przez kilka miesięcy. Nie mam żadnych zarzutów. Płacono w terminie, była dobra atmosfera, mili ludzie. Jak w każdej pracy było jednak jasne, że nie można się lenić.

Aniuta
@Zniesmaczony 22.09.2017 22:58

Oj, chyba tobie raczej...

Alua

Pracowałam tylko przez rok, więc mogłam nie dostrzec czegoś - ale było ok. Płacili na czas, nie było konfliktów, szefowa w porządku. Nabyłam trochę przydatnej wiedzy o zegarkach.

madula

Witam. Czy mógłby mi ktoś powiedzieć jak firma zapatruje się na pracowników, którzy wcześniej mieli okazję pracować u konkurencji? I czy rekrutacje na kierowników salonów są z zasady jedynie wewnątrz firmowe czy jest szansa na wskoczenie z kiero od konkurencji na kiero w Swiss? ;) Z góry dziękuję za wszelkie informacje.

Grzeg
@madula 17.01.2018 11:15

Sprawa indywidualna. Nie ma reguł, to nie korporacja z nienaruszalnymi wytycznymi. :)

Małgoś

Praca w salonie fajna, choć niespecjalnie rozwijająca - ale spokojna i za godziwe pieniądze, zawsze na czas wypłacane. Konfliktów z nikim nie miałam. Pracowałam przez trzy lata. Chciałam robić coś bardziej twórczego, więc zmieniłam pracę. SWISS jednak polecam.

Dominika

@Nick czy rzeczywiście zwolnienia to tak powszechna rzecz? Bo ofert pracy brakuje szczególnie na wyższe stanowiska

Mateo
@Dominika 20.07.2017 15:00

Jest tak, jak w każdej uczciwej, a nie korporacyjnej firmie. Jeśli angażujesz się, jesteś doceniana i premiowana.

Mateo

No, bez przesady, są większe niż minimalne, a poza tym bardzo premiują uczciwość, zaangażowanie i lojalność. Kto się stara, ma całkiem porządne zarobki. Choć, oczywiście, mogłyby być jeszcze wyższe.

Zostaw opinię o PHU Jubiler Sp. z o.o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PHU Jubiler Sp. z o.o.