Opinie o BONG Cały Świat Kopert w Poznań

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie BONG Cały Świat Kopert. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w BONG Cały Świat Kopert na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja materiałów i akcesoriów biurowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o BONG Cały Świat Kopert w Poznań

Każdy chce słyszeć to co chce, w firmie ludzie na siebie niemoga patrzeć, już nie fajnie się pracuje, jażda osoba powinna chodzic na produkcję a nie tylko wybrane osoby a na produkcji powinni zastępować koleżanki z produkcji a nie dział pakowania Jeszcze trochę i będzie brakować ludzi bo każdy tego nie długo nie wytrzmie Jeden drugiemu zazdrosci

Tomasz

Słyszałem sporo dobrego o firmie. Podpowiedzcie czy potrzebują ludzi?

Captain America
@Tomasz

W firmie Bong zawsze potrzebują ludzi, najlepiej ogarniętych.

W firmie niech się każdy angażuje to będzie dobrze a ludzie tego unikają

Alabaster

Kuba na kierownika chłopak się angażuje ludzie go szanują chłopak ma serce do tej pracy obowiązkowy itd....

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie BONG Cały Świat Kopert? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
Marysia

Mamy nadzieje że szef otworzy oczy i zobaczy że kierownik zajmuje się tylko BHP nic nie wprowadza do firmy a wręcz przeciwnie

Paulina

Jest coraz gorzej w tej firmie.Każdy tu rozgląda się za inna praca .A te bzdury jak tu jest dobrze pisze pewnie kierownik bo jest problem z ludźmi .

Danys26

jak wyglada sytuacja operatora maszyn ,zarobki,godziny pracy?

Proponuję trochę poprawić ogłoszenie bo 2000zł za trzyzmianową pracę to nie jest atrakcyjne wynagrodzenie.

Daria

Pracownikowi zawsze przydałoby się więcej zarobić to zupełnie normalne. W firmie jest zupełnie dobrze pod tym względem.

Xxx99

Super praca ! Nie mam żadnych zarzutów to szefa i pracy tam ! Super atmosfera i super ludzie ! Bardzo ładnie płacą. Serdecznie polecam . PS. Tak ma te wakacje potrzebują ludzi .

Rav
@Xxx99

Ładnie płacą to pojęcie względne ..... Może i praca ok ale nie za te pieniądze .

Paulina

Czy zatrudniając się w BONG Cały Świat Kopert możemy liczyć na umowę o pracę? Dla wielu osób rodzaj zawieranej umowy jest kluczowym czynnikiem w decyzji o podjęciu zatrudnienia. Umowa o pracę stanowi możliwość podjęcia stabilnej pracy z poczuciem bezpieczeństwa.

ABC
@Paulina

Większość pracowników ma umowę o pracę. Część pracowników produkcyjnych to praconicy agencyjni, nie wiem jak tam wyglądają umowy.

AAAm

Negatywne opinie o Bong dotyczą okresu z innym zarządem i kierownictwem. teraz to zupełnie inna firma. Jeśli ktoś nie szuka pracy by odpocząć a zarobić to z pracy w Bong będzie zadowolony. Spoko zespół zarówno na produkcji jak i w biurze. Wiadomo zdarzy się, że ktoś ma humory czy poleci jakaś zjebka nie do końca uzasadniona, no ale tak jest w każdej dużej firmie. A co do przyszłości - firma która kupuje nowe maszyny i powiększa produkcję o kolejne hale chyba wróży dobrze!

Capitan america
@AAAm

Pracować trzeba wszędzie, czyli jak to się mówi: Arbeit, arbeit :-) :-) :-) Mam nadzieję że firma będzie się pozytywnie rozwijać.

M

Orientuje się ktoś, czy na te wakacje będą przyjmować do pracy?

Paulina

BONG Cały Świat Kopert posiada wiele certyfikatów. Możecie je znaleźć na stronie internetowej firmy http://www.bong.pl/certyfikaty-i-ekologia/certyfikaty/

M.

Pracowałam tam w zeszłym roku w wakacje, nie ja długo, na pakowaniu. Na wstępie każda nowa osoba mogła odnieść wrażenie, że jest niechciana, ja również, ale to dlatego, że kierownik kazał zatrudniać nowe osoby, kiedy na pakowaniu nie było już miejsca. Maszyny do zgrzewania starawe, działają ale jedna niedogrzewa, inna strzela iskrami, do każdej trzeba podejść indywidualnie. Trafiłam też w zeszłym roku na zmiany 12h, i stać 12h przy zgrzewarkach było już ciężko, nogi w d* wchodziły dosłownie. Poza tym praca fajna, nie ciężka, nie ma konkretnych norm, nikt nie patrzy na ręce, nie liczy ile robisz na godzinę, ważne żeby się nie opie*dalać, bo to widzą, zwracają uwagę. Inaczej jest przy brygadzistach, inaczej gdy kierownik przyjdzie łaskawie na pakowanie. Generalnie odniosłam wrażenie, że brygadziści to całkiem spoko ludzie ;) Jeśli ktoś jest wolniejszy w ogarnięciu się, polecam starać się jak się da nie trafić na produkcję, bo tam bywają momenty, kiedy trzeba ostro zapie*dalać i się ogarnąć. W zeszłym roku zamówień było mnóstwo, maszyny chodziły cały czas, polecam wyczulić się na wołanie "folia!" - to było moje nowe imię :P Oczywiście przed pierwszym pójściem powiedzą, że tam to tylko sklejanie kartonów - niestety, trochę bardzo więcej. Dla mnie gorzej było się ogarnąć na części produkcji z kopertami tekturowymi, stoi się w jednym miejscu tylko, ale trzeba ogarnąć milion rzeczy na raz. Z kolei wyjście z produkcji na magazyn to ulga, zwłaszcza z kimś, można pogadać, na luzie robić, nikt nie goni, nie patrzy, magazynierzy Was olewają, kierownicy tylko lekko rzucają okiem. Na samym pakowaniu trafia się albo na liczenie kopert, albo na zgrzewarki, mi właściwie bardziej odpowiadały zgrzewarki, chociaż jak wspominałam, 8h normalnie czy 12h wyjątkowo przez 2 tygodnie na nogach daje w kość. Do nadgodzin nie zmuszają, jeśli trzeba kiedyś dłużej zostać, czy te 12h komuś nie odpowiadało - nie robią wyrzutów z tego. Mega gorąco pozdrawiam wakacyjną ekipę z zeszłego roku, bo było bardzo sympatycznie (z pewnymi wyjątkami, ale każdy z tej ekipy będzie wiedział, o kogo chodzi :P) i ogólnie mega luz, dało się pogadać, pożartować, świetna atmosfera. Najważniejsze, to nie dać się "odstraszyć" na początku i nie migać się od pracy. Jeśli nie dam rady znaleźć praktyk na te wakacje, to prawdopodobnie pójdę tam ponownie, o ile będą rekrutować, bo da się tam przeżyć na luzie, bez stresu :) A, byłam tam przez FullJob, wypłata na czas, nadgodziny też dodane. Za jeden dzień 12h dostaliśmy +30 zł do 12x stawki godzinowej, co na 2 tygodnie dało 300 zł więcej. Dla studenciaka zarabiającego na wakacje to nie było aż tak mało. Gdy raz trzeba było zostać z jakieś 3h dłużej, też dodatkowo 50 zł dostaliśmy. Także nie jest źle z kasą.

WAWA 2000-2007

Bong jako firma doceniająca pracowników finansowo jak i szacunkiem istniała w latach 2000-2007 w Warszawie. Po przymusowej? przeprowadzce do Poznania (układy z Niemcami) pozostał tylko cień Wielkiego Producenta Kopert. Dno i aby tak dalej. Pozdrowienia dla drukarzy.

wsd

@boss no wlasnie nie jest to nic dzinwego mamy XXI wiek wiec teraz tak na prawde to na kazdym stanowisku wymagana jest znajomosc jezyka angielskiego wymagane jest tez na pewno wykształcenie min. zawodowe elektromechaniczne, elektrotechniczne lub elektryczne

Bank

jak pożyczą z banku to jest w terminie..

M

Sprawy wynagrodzenia są ustalane między pracownikiem a pracodawcą, nie na forum publicznym. Chcesz pracować, to przyjdź na rozmowę.

zrozpaczony

może i dobrze ale zamówień coraz mniej... no i znów będą cięcia...

Zostaw merytoryczną opinię o BONG Cały Świat Kopert - Poznań

• Jak się pracuje w BONG Cały Świat Kopert?

Zobacz opinie na temat firmy BONG Cały Świat Kopert tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 13.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w BONG Cały Świat Kopert?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 8, z czego 0 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042