Opinie o BONG Cały Świat Kopert w Poznań

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie BONG Cały Świat Kopert. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w BONG Cały Świat Kopert na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja materiałów i akcesoriów biurowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o BONG Cały Świat Kopert w Poznań

Ona

Przestrzegam wszystkich przed pracą w tej firmie. Ludzie fałszywi, klimat jest taki że w powietrzu możnaby było zawiesić siekierę i by nie spadła. Pracuje tam jeden wyjątkowo chamski magazynier, K.P. który notorycznie psuje atmosferę i utrudnia życie innym. Zarobki mizerne.

@Ona

Zarobki to rzecz względna i indywidualna. Atmosfera jest dobra, a magazynier K.P. jak każdy z nas ma lepszy lub gorszy dzień. Ogólnie to dobry człowiek. Pracuję w tej firmie troszkę lat.

Ring

Zgadzam się!

Wiktoria
@Iron Man

Jasne, że zarobki są indywidualną sprawą i każdy ma co do ich wysokości inne wyobrażenia i oczekiwania. Dlatego też chciałabym się dowiedzieć ile w firmie obecnie wynosi wynagrodzenie :) Przybliżysz na jaką kwotę można aktualnie liczyć? Dzięki temu sama będę mogła ocenić czy mi odpowiadają czy nie.

@Wiktoria

To zależy od stanowiska i doświadczenia. Pytanie czy Ty będziesz odpowiadać pracodawcy.

E.

Od 3 lat nic sie nie zmienilo tam

@E.

Czyli co ?

@E.

Ludzie falszywi i klimat

@@E.

To może czas na zmianę pracy.. Klimat według mnie jest dobry, czasem jest gorąco na hali, no ale to jest urok pracy na produkcji..

Damian
@Iron Man

I co, kierownictwo coś próbuje z tym robić? Zamontowali wam jakieś wiatraki czy coś w tym stylu? :D

Antiq
@Damian

Tak, klime masz i karmią cie kawiorem na przerwach

Wiktoria

Hej, widziałam, że Bong poszukuje nowego pracownika na stanowisko operatora maszyn. Mam więc parę pytań :) Ile wynosi premia frekwencyjna i co jaki czas można się jej spodziewać? Jak płatne są nadgodziny i jak dużo można ich wyrabiać? Jak często organizowane są imprezy integracyjne?

Jaki dress code obowiązuje w BONG Cały Świat Kopert?

Wrrka

Żaden

Mikołaj

Czy jest możliwość pracy zdalnej?

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie BONG Cały Świat Kopert? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
Agent

Witam Jakis czas temu szukali mechanika . Czy stanowisko jest juz obstawione? Jakie zarobki oferuja i czy warto w przyszlosci skladac cv na to stanowisko?

Artur

Szkoda, że nawet tak dobre firmy jak BONG mają hejterów którym jest wszystko jedno komu szkodzą!

.....

Dzieje się coraz gorzej. Rotacja jest taka że szok, śmieszna kasa jak na pracę 3 zmianowa. Nawet operatorzy dostają śmieszna kasę, Szanowny Pan kierownik zakładu nie dba o pracowników i ma ich gdzieś. Firma się całymi krokami rozwala..

Hulk
@.....

Z tym rozwala to mocno przesadzone, Ja pracuję w tej firmie troszkę czasu i tego nie widzę. Pozdrawiam,

Bober

Można by pomyśleć, że sytuacja w firmie pod względem organizacji po mału się stabilizuje. Nadal brakuje ludzi. Na brak pracy nie można narzekać, zawsze jest coś do roboty i nikt nie stoi z założonymi rękoma. Jeśli chodzi o atmosfere w pracy to nie jest najgorsza. Zależy na jaką zmianę i ludzi się trafi. Każda zmiana jest pomieszana z ludźmi, z którymi lepiej nie utrzymywać kontaktu

agus

Zastanawiam się nad pracą w tej firmie, także z racji tego że nie miałabym daleko. Znalazłam ofertę na stanowisko Pracownik produkcji. Czy praca jest dla kobiet ? oraz jaka jest stawka godzinowa? jakieś premie?

Kara

Robię swoje jak się komuś coś nie podoba to niech nie zwraca uwagi na mnie tylko na siebie, bo każdy jest do krytykowania a nie do pracowania

Tylko wartościowych ludzi nie doceniają

@Anna

Dokładnie zero szacunku

Bolo

Jeśli chodzi o pracę w tej firmie to robi się bardzo nie ciekawie firma jest pod taką kreską z pracownikami że w akcie desperacji chcą zatrudniać kobiety na stanowisko magazyniera i dodam że facetowi jest ciężko a co dopiero kobiecie rolki z papierem ważą w granicach od 20kg do ponad 400 kg i nie ma przystosowanego wózka do obracania papieru tak że porażka na maxa

GLOBAL PACK
@Bolo

Rolki papieru ważą do ponad 500kg, szerokość 84cm

@GLOBAL PACK

Dokładnie tak jak zwrócił uwagę pisownia a są też jeszcze cięższe rolki o szerokości 106cm

Gutek

Idealnych firm nie ma ale jak się pracuje w dobrej firmie to też jest wartość ale niestety nie wszyscy to doceniają!

Witam was Krystian magazynier o którym tak piszecie jest osobą wporzadku zawsze jak potrzebujesz w pracy zawsze przywiezie i niema z nim żadnego problemu nie wiem jak tak można pisać bzdury na jego temat to ludzie robią problem

Paulina

@Ona A czym dokładniej się objawia ta atmosfera w firmie BONG? Czy mogłabyś to opisać? Nie ukrywam, że są to poważne słowa, dlatego dobrze by było, jakbyś podała konkretne szczegóły. I czy osoba, o której piszesz, jest jedynym powodem, dla którego nie polecasz pracy tutaj? @Iron Man Drogi Użytkowniku, czy mógłbyś zatem przybliżyć to, jakie warunki są oferowane nowemu pracownikowi? Nie pytam o zarobki, bo podzielam Twoje zdanie w tej kwestii. Interesują mnie wszystkie pozostałe kwestie. Będę wdzięczna.

@Paulina

Szału nie ma, To zależy od stanowiska, na które się idzie. Ogólnie opieka Lux-Med, np. premia uznaniowa, no i dofinansowanie do wczasów. Według mnie w tym wszystkim i tak najważniejsza jest podstawa płacowa za jaką pracujesz. Wynagrodzenie zasadnicze jest wyznacznikiem w jakiej firmie się pracuje, reszta to mniej istotne dodatki.

Janek

Czy firma potrzebuje pracowników? Warto ?

Bartek

Wystarczy dobrze zarabiać i bez benefitów!!

Posiadacie jakieś najnowsze informacje dotyczące BONG Cały Świat Kopert? Dajcie znać, jak aktualnie wyglądają warunki zatrudnienia w przedsiębiorstwie. Czy pracownicy otrzymują jakieś pozapłacowe benefity?

Captain America

Benefity, dobre... Jak sobie sam zorganizujesz.

XYZ

Ubezpieczenie w Luxmedzie

Gutek

Może czas docenić pracę w dobrej firmie?

Captain America
@Gutek

To mam prośbę Gutek napisz kim jesteś w tej firmie, jeśli chodzi o stanowisko. Ile lat tu pracujesz?

Arek

Nie ma ludzi niezastąpionych!!

Zostaw merytoryczną opinię o BONG Cały Świat Kopert - Poznań

• Jak się pracuje w BONG Cały Świat Kopert?

Zobacz opinie na temat firmy BONG Cały Świat Kopert tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 14.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w BONG Cały Świat Kopert?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 9, z czego 0 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

BONG Cały Świat Kopert