Bong Sp. z o.o.

Poznań

Opinie o Bong Sp. z o.o.

marcin

firma Bong poszukuje osoby na stanowisko specjalista ds. planowania produkcji @maryśśśka. Oferują umowę o pracę na pełen etat, dodatkowy pakiet socjalny i miłą atmosferę pracy,Szkoda, że nic nie piszą o wynagrodzeniu, może wypowie się jakiś pracownik co z kasą??

zadowolony z nowej pracy

tak, pracowałem w tej firmie 3 lata i sam nie wiem jak wytrzymałem; nie chcę narzekać - bo to mój wybór ale mogę się jednym podzielić: obłuda, wyzysk, donosicielstwo do Krakowa albo do Earlangen na każdym kroku, firma zadłużona po uszy i co jakiś czas w/w spółki ja dotują... wszędzie widzą złodzieja, kombinatora i płacą za pół darmo; co mądrzejsi odeszli z pracy i klecą jakąś tam kadrę z olx.pl albo agencji pracy; ciągłe kontrole a to ginie klej, papier albo folia - i wszyscy temu są winni tylko nie kierownictwo.. Nie polecam...

Jak wygląda rekrutacja w firmie Bong Sp. z o.o.? Wiecie z ilu etapów się składa i czy ciężko się do nich dostać? Czekamy na Twój komentarz.

Zostaw opinię o Bong Sp. z o.o. - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Bong Sp. z o.o.