Opinie o BONG Cały Świat Kopert w Poznań

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie BONG Cały Świat Kopert. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w BONG Cały Świat Kopert na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja materiałów i akcesoriów biurowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o BONG Cały Świat Kopert w Poznań

???

hej, tak czytam wasze opinie i jestem przerażony, zakład ma może z 50 pracowników a jest tyle negatywnych komentarzy jakby to by (usunięte przez administratora) szok!!! dziwię się, że można pracować w takich warunkach... a co na to szefostwo? może warto założyć związki zawodowe albo zgłosić to do odpowiednich urzędów kontroli?

xxx

Pracować trzeba wszędzie, zarobki to kwestia indywidualna między pracownikiem a pracodawcą, umowa o pracę i podejrzewam że praca na zmiany.

Pakowaczka

Na magazyniera predyspozycje trzeba mieć następujące: niszczenie wózka widłowego(spalinowego), niszczenie bramy wjazdowej na halę. Możliwość rozwoju, ewentualnie operator na maszynę do produkcji kopert, powodzenia. Podnoszenie własnych kwalifikacji, czyli otrzymywanie coraz więcej obowiązków na głowę.

Kukułka

Czyli z sekretarki na handlowca i z kierowcy na handlowca, no faktycznie awans duży. Pytanie czy kasa też duża, no i jak są teraz traktowani.

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie BONG Cały Świat Kopert? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
Kukułka

Możliwość rozwoju , bo się uśmieję.

oliwia

polecam ta pracę i polecam dział pakowalni wspaniali ludzie którzy dobrze się dogadują każdy każdemu pomoże,miła i wspaniała atmosfera

bongowski

Nie polecam tej firmy a w szczegulności dzialu pakowalnia sami wredni zadufani ludzie ,obgadują jeden drugiego ,przedszkole jest lepsze brak tam dorosłych ludzi a osoba zwana kierownikiem szok i brak podejścia do ludzi !!

bongowski

Widze że są tu marionetki dobrze się nazwala bo podejrzewam że jest to osoba włażąca w tyłek lizusowi kierasa lub sam lizus z pakowalni nie podobała się że A.S. dobrze pracowala to nygusy bawiły sie w skarżenie -przedszkolaki ja pracowalem z tą Panią i mam o niej jak najlepsze zdanie nikomu w tyłek nie wchodziła dobry pracownik nie jak pani K.M.która załatwiła sobie układy przez krącenie tyłkiem przed kierasem .Kiedyś była firma ok teraz to popelina brak słów pakowalnia to przedszkole współczuje ludzią którzy trafią na ten dział do pracy !!

obca

WYBIERAM SIE TAM DO PRACY.CIEKAWI MNIE DZIAŁ PAKOWALNI JAK TAM SIE PRACUJE? ILU PRACOWNIKÓW POSZUKUJĄ?ILE PRACOWNIKÓW TAM PRACUJE?

Nieznajoma ...
@obca

Nie polecam. Potrzebują pracowników szczególnie na popołudnie i nocki. Odwiedziłam ten ten zakład.Też byłam skierowana na do działu pakowalni a trafiła na produkcje jak pisałam wyżej. Nie sympatyczna kobieta która się nawet nie przedstawiła wysłała mnie na produkcję. Gdzie jest hałas i hala jest otwarta i są przeciągi jak masz zdrowie to idź tam do pracy. Twoje zdrowie i twoje pieniądze. Takie są reguły w tej firmie. Wszystko jest ładnie w ogłoszeniu a życie pokazuje coś innego. NIE POLECAM TEJ PRACY.

julia...

piszcie wiecej o tej firmie i o pracownikach.CIEKAWE KTO JEST KIEROWNIKIEM.WYBIERAM SIE TAM DO PRACY.

Nieznajoma ...
@julia...

Nie polecam. Potrzebują pracowników szczególnie na popołudnie i nocki. Odwiedziłam ten ten zakład. Nie polecam zmiany drugie gdzie jest kierowniczka Pani. Nie umiała się nawet przedstawić. Gdzie tu kultura osobista. Po prostu zero!!!!Pokazuje że jest ważna ale jest mała.To jest praca na produkcji duża hala z maszyną produkującą koperty. To jest pestka ale warunki BHP zero. Hala duża otwarte wszystkie dziwi otwarte- przeciągi! Pani kierownik w ciepłym pomieszczeniu. Jak się zwróciło że przeciągi to mów inni pracują cały czas i jest im dobrze. Bardzo nie miła kierowniczka zmiany.Zakłamanie jak kierują z biura pośrednictwa pracy. To nie jest siedząca praca. Po prostu WYKORZYSTANIE LUDZI-PRACOWNIKÓW !!!!Traktują nas zawsze z góry z wyższością nie popartą żadną merytoryczną przewagą . Szacunkiem darzą niewiele osób poza sobą samymi - taka jest kierownik zmiany , która w tym tygodniu jest kierownikiem na popołudniowej zmianie. Można nabawić się choroby. Jak nie potrzebujesz tej pracy na siłę to zastanów się. Pozdrawiam

zainteresowany

kim jest/byla A.S. ??

gabi
@zainteresowany

NIE WIESZ/JA WIEM.

gabi.

GDY NIE MA TEJ PANI JEST SUPEROWO...

Termi 80

Masz rację.Zauważyłem że gdy tej kobiety nie ma z nami jest zupełnie inaczej i kazdy jest sobą nawet przełożeni.Pracę jak najbardziej polecam.

GABI
@Termi 80

jakiej kobiety/

marionetka

hmmm..chyba żle zrozumiałaś/eś tą formę przekazu i kogo to się tyczy ;)cytuje jeszcze raz i proszę czytać uważnie ''kaniu'' Prace TERAZ NA TYM DZIALE jak najbardziej POLECAM a narzekają na tą firmę tu tylko jakieś niedojdy . Pozdrawiam

marionetka

Każdy z nas ma swoje grono znajomych, przyjaciół z którymi czuje się dobrze i lubi z nimi przebywać. Życie jednak niesie konieczność kontaktów z różnymi ludźmi , niekoniecznie dla nas życzliwymi(ZWŁASZCZA W PRACY) , a nawet wręcz wrogo do nas nastawionymi . Myślę że dobrze jest znać swoich wrogów i umieć sobie z nimi radzić . Często jednak spotykamy też ludzi , którzy z natury są specjalistami od zadręczania i manipulowania innymi. Bardzo trudno jest z nimi przebywać a już współpraca jest czasami wręcz niemożliwa . Albo nas terroryzują głośnym mówieniem albo lekceważą obojętnością . Potrafią storpedować każdy nasz projekt , wykazać jego bezcelowość, sprawiają, że zaczynamy wątpić we własne siły , zdolności i umiejętności . Traktują nas zawsze z góry z wyższością nie popartą żadną merytoryczną przewagą . Szacunkiem darzą niewiele osób poza sobą samymi . Przeważnie nie atakują tylko tych , od których są w jakiś sposób uzależnieni. Ale jest to tylko stan przyczajenia i czekania na okazję do pokazania kto tu naprawdę rządzi. Są to tacy drapieżcy w naszym ludzkim stadzie . I tak jak w przyrodzie – nie można starać się ich zmieniać bo to by była walka z naturą. Trzeba tylko unikać z nimi kontaktów , jak najszybciej dostrzegać niebezpieczeństwo i albo przed nimi uciekać albo nauczyć się skutecznie bronić. To tez zależy od tego w co nas natura wyposażyła . Z pewnością nie można pozwolić by zatruwali nam życie w Środowisku!!! Walczmy o siebie swój spokój i szczęście. .P.S. Pani A.S. z pakowalni - " żyję nadzieją że już Pani nie powróci" Prace TERAZ NA TYM DZIALE jak najbardziej POLECAM a narzekają na tą firmę tu tylko jakieś niedojdy .

Mr

Również jestem byłym pracownikiem tej firmy i nikomu nie polecam tam pracy. Tym bardziej teraz bo dochodzą mnie słuchy od różnych osób co tam się dzieje. Współczuję tym osobom co muszą tam pracować.

czadoman

Śmiać mi się chce jak czytam takie rewelacje. Jestem byłym - na szczęście już - pracownikiem i widzę, że ładne rzeczy się tam dzieją od pewnego czasu. Kiedyś to była przyjazna firma, teraz żal mi wszystkich, którzy muszą tam pracować. Dziwne, że kierownik od skody jeszcze nie znalazł (JESZCZE, bo wiem że szukał od dawna) innej roboty, o lizusie od eksportu nie wspomnę....może łączy ich coś więcej z szanownym panem kaiem wszechmogacym ......:)

Operator

4000,- to sama podstawa, a jeszcze do tego wpłynęła ładna premia uznaniowa. Można zarobić w tej firmie, a no można.

4 tysie

4 tys. to zarobiła albo szanowny pan kierownik albo lizus kaja z eksportu, z nas raczej nikt nie dostał nie mówiąc już o tych biedakach z agencji pracy...

?

Drukarze napewno dostali taką kasę.

Zostaw merytoryczną opinię o BONG Cały Świat Kopert - Poznań

• Jak się pracuje w BONG Cały Świat Kopert?

Zobacz opinie na temat firmy BONG Cały Świat Kopert tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w BONG Cały Świat Kopert?

BONG Cały Świat Kopert