Opinie o R&G Sp. z o.o. w Mielec

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie R&G Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie R&G Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Sprzedaż sprzętu i akcesoriów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o R&G Sp. z o.o. w Mielec

oszukany

Ta firma to syf, najwieksze (usunięte przez administratora) ze wszystkich firm w Mielcu jakie znam. Na kazdym kroku oszukuja pracownika, zostajesz na nadgodziny a potem jak zaplaca za nie to i tak nie tyle ile mialo byc. kaza podpisywac na koniec miesiaca ze sie przepracowalo mniej nadgodzin niz bylo naprawde. czego sie PIP za to nie wezmie? przeciez kazdy musi karte odbijac to jest czarno na bialym ile byles w robocie a ile podpisales a za ile zaplacili o ile zaplacili bo tak jak jest w poscie wyzej lubia mataczyc i oszukiwac. najgorzej wspominam i kazdemu odradzam, szkoda nerwow i zdrowia na to (usunięte przez administratora) pazernosc i bezczelnosc wlascicieli nie ma granic

Mirosław

Hehe jakich ty chcesz mieć Jobsòw w R&G, tam jest towarzystwo adoracji wzajemnej, spróbuj wyobrazić sobie kompetentna osobę z zewnątrz która przychodzi z nowymi pomysłami, hehe szybko zostałaby wygryziona przez zastane towarzystwo wspolpracownikow ...

Romuald Traugutt

Niekompetencja na kierowniczych stanowiskach jest też na innych działach, ale nie ma się co dziwić bo mało który dyrektor ma jakiekolwiek pojecie o zarządzaniu. Czasy się zmieniły, dzisiaj potrzeba liderów z charyzmą i autorytetem umiejących zmotywować pracowników a nie to co w rg. Dziadeczki z WSKa po cichu odliczający do emerytury myślą, że są następnymi Steve'ami Jobsami, a tak na prawdę to potrafią tylko się wydzierać i poniewierać pracownikami. Ludzie oczekują czegoś więcej niż byle jakiej wypłaty raz miesiącu i obietnic lepszego jutra (ale jeszcze nie teraz, może za rok, dwa albo więcej...). Zmuszanie do nadgodzin, delegacji oraz ciągłe straszenie obcięciem albo zabraniem fikcyjnej premii skutkuje tym, że co miesiąc kolejni rezygnują. Głupich, żeby przyjść na ich miejsce na szczęście nie ma.

Jacek S.
@Romuald Traugutt

- Najbardziej zainteresowani trwaniem folwarku są liderzy średniego szczebla. Można się na niego wdrapać, maskując szereg niekompetencji, do tego daje on względne duże poczucie władzy, a wiąże się ze znacznie mniejszą odpowiedzialnością niż w przypadku głównych liderów. Do niedawna cały system działał, bo można było budować zieloną wyspę za pomocą prostej powtarzalnej produkcji i niskiej ceny. Ale teraz trzeba konkurować jakością, relacjami, lojalnością klientów, łączyć firmy w grupy, konkurować innowacyjnością. A do takiej "nowoczesności" trzeba rozmawiać z pracownikami, którzy mają swoje pomysły i wiedzą, jak je zrealizować.

Mietek

Jak lud chwycił łapczywie podwyżki to i tu na to forum jest spokojniej :-) a przecież podwyżka do minimalnej to też podwyżka ...

Monter

Umówione spotkanie na określoną godzinę, bez oczekiwania.

Klasyczne pytania i wykształcenie i doświadczenie zawodowe. Propozycja pracy za najniższą krajową. Jedyny warunek zatrudnienia to gotowość to częstych wyjazdów służbowych.

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.
mario

A mnie tam oszukali ! Nie wiem czy to w ramach mściwości i małostkowości tego pękniętego kondensatora czy liczyć nie umieją ? W ostatniej wypłacie ukradli mi 1 dniówke, o premii tez nie ma co myśleć chyba że sie (usunięte przez administratora) reasumując wrażenie mam kiepskie jak na okres 3 miesięcy , a mało tego "to" stare coś z kadr celowo przedłuża wydanie świadectwa pracy by u nowego pracodawcy utrudnić start.

żwirek i muchomorek

firma jak byk jak dojony byk ma sie rozumieć

plast-elina

To jest prawda jak się dyma wszystkie soboty i niedziele to można wyciągnąć i 2 tysiaki, a wtedy masz 200 zł. premii.

Wladziu
@plast-elina

Nie tylko Plast jest w dobrej formie, po produkcji widać że tamten rok też nie był zły na innych dzialach

zadowolony

Ostatnimi czasy w ramach RG powstała prężnie działająca firma PLAST, jest tu bardzo dobra atmosfera w pracy , dużo młodych dziewczyn dobre zarobki i rozbudowany system premiowy.

Żurek

Niestety musze sie z wiekszoscia rzeczy zgodzic. od momentu przyjscia mlodych wlascicieli w firmie dzieje się coraz gorzej. W RG nie istnieje już cos takiego jak pakiet socjalny. Kiedyś dawali jeszcze karnety na basen a teraz gora zabrala wszystko. zarobki ludzi stoja w miejscu ,raz na dwa lata jest podwyzka 100 zl. premie spadly o polowe atmosfera jest coraz gorsza. niskie zarobki a wymagania kierownikow jakbysmy zarabiali 2 razy tyle. kiedys jeszcze mozna bylo zapalic fajke a teraz trzeba sie chowac po katach.

belzebub
@Żurek

co prawda to prawda ... burak buraka burakiem pogania.

inga

ale co takiego było nie tak według ciebie z tym wydziałem mechanicznym? chętnie się dowiem bo zastanawiałam się nad podjęciem uwas właśnie takiego zatrudnienia. natomiast z tego coludzie mi mówili na mieście to o żadnych problemach nie słyszałam raczej

NiePolecajacyExRobol

oferty sa na stronie http://rg.com.pl/praca.html tylko ze na te stanowiska trzeba miec kwalifikacje. jak masz jakies dobre studia skonczone to przeciez nie bedziesz pracowal za nizsza stawke niz jakis fizyczny pracownik w innej firmie dlatego ciagle nie moga takich specialistow zatrudnic. kolega tam troche pracowal za biurkiem ale sie zwolnil bo mowil ze siostra w biedronce wiecej zarabiala niz on jako inzynier.

Kadrowa

Jakie masz wykształcenie, na jakie stanowisko chciałbyś rekrutować, jakie masz oczekiwania finansowe?

exworker

jest szansa

siurekktoryolalrg

jak na produkcji to najnizsza krajowa, a jak masz inzyniera to niewiele wiecej. gdzie indziej placa lepiej i nie opłaca sie tam robic. nie ma multisporta a w burym jest. oszczedzaja na czym sie da najwiecej na robotnikach.

AW

Hm wynagrodzenie słabe(to co wyżej to prawda) , jeśli macie grupę to próbujcie jeśli nie to lepiej na Sikorski (potrzebują ludzi)

AP

jakie dwuskladnikowe wynagrodzenie? najnizsza krajowa i ewentualnie jak nikomu nie podpadniesz to 200 zl brutto premi raz na kwartal. ogolnie dziadostwo i nie polecam. caly czas zapewniaja ze jeszcze bedzie lepiej ze sytuacja jest przejsciowa, a tak naprawde to jak ktos pisal wczesniej rownia pochyla i lepiej sie tam nie pchac...

Aduś

Odpowiedź brzmi - tak. Polityka oszczędności prowadzi do spadku jakości, więc patrząc że strony wydziału elektronicznego na wydział mechaniczny to nasze dni są policzone.

emipat

Z tego co czytam opinie to poszukują osoby wszechstronnie uzdolnionej za najmniejsze zarobki?

dluggo

jesion - dokładnie prawda. Dziś tzn 23.03.2016 kolejni odeszli, zakończyli pracę.

jesion

Uwolniony - coś widać powoli już taki strumyczek płynie coś tych uwolnionych...,zwolnienia zwolnieniami a ludzie sami odchodzą

Zostaw merytoryczną opinię o R&G Sp. z o.o. - Mielec

• Jak się pracuje w R&G Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy R&G Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 17.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w R&G Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 13, z czego 7 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy R&G Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w R&G Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

R&G Sp. z o.o.
2.5/5 Na podstawie 230 ocen.
  • Traugutta 7
    39-300 Mielec