Opinie o Tenneco Automotive Eastern Europe w Gliwice

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Tenneco Automotive Eastern Europe. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Tenneco Automotive Eastern Europe o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Tenneco Automotive Eastern Europe w Gliwice

G+

Tak patrząc na te zmiany, to się czasem zastanawiam, czy nasz były już manager nie zrobił sobie specjalnie jaj przed odejsciem ,obsadzajac stanowiska takimi "inteligentnymi" osobami jak Monisia.

Powiedzcie czy warto iść do tego zakładu, mam iść na rozmowę w przyszłym tygodniu, chciałbym siie dowiedzieć ile zarobie na miesiąc bez sobot nadgodzin itd na czysto,przekrocze 2500zł?

Od czegoś trzeba zacząć...
@Adam

Jak nie umiesz sobie policzyć ile zarobisz to nawet nie idź na tą rozmowę bo tylko ktoś będzie musiał poświęcić czas na ciebie. Prosta sprawa miesiąc ma średnia 20 dni roboczych x 8h na dzień = 160h x 13 = 2080 brutto - wszystkie podatki daje ci to 1515,30zl netto Ps. Ja też myślę że Marcin H. sobie zażartował i teraz boki zrywa hahaha

G+ daje rade

Ja nie wiem co wy chcecie od tego G+ Zaczynałem jako zwykły operator nie za 13 a z 9 Wiele zmian przeżyłem i wiele pewnie jeszcze mnie czeka. Nie wszystkie są dobre ale jak to w korporacji są experymenty nie każdy się sprawdza. Kamil - jest ok daje rade a co robi jego sprawa Dawid - z tego co mówią nie zawsze wszystko ogarnia ale ma najbardziej ogarnięty zespół TLi który daje rade i bez niego na innej zmianie mógł by mieć problem Monika - porażka kto to wymyślił chyba dla żartu ja tam umieścili laska jest tempa .... szkoda gadać Ślizga się tylko po czyichś umiejętnościach i zasługach. Gdyby nie Biernat nie dała by rady z pierwszym zespołem który poza sowa trafil się kamilowi. Dla niej plan to czarna magia jakąś herezja nie doradzi nie poprawi.... ufa planista którzy nie mają zielonego pojęcia o tym jak gdzie i co. Ale ma to swoje plusy łatwo jest ja zrobić... Rozwiać problem hmmm chciał bym widzieć jak doradza ustawienia jak ona nie wie jak powinna wyglądać dobra spoin. Nie rozróżnia zgrzewania od spawania ciekawe czy wie jak się nazywa proces na jej byłej linii który zamyka amortyzator. Zero szacunku w śród operatorów. Wiecie taka do podłogi co robi dobrze i tylko lata skarżyć: bo on to, bo ona tamto... mareczku pomóż mi, arielku wiesz ze chciałam inaczej tak wyszło bo nie zauważyłam w palarni powinien być monitoring na cały zakład. Pozdrawiam wszystkich z G+ !!! przeżyliśmy czerwonego co do tyłu chodził i sadyste z damskim pseudo to przeżyjemy i głębokie gardło !!!

Zyn
@G+ daje rade

Jak praca na magazynie? Jaka stawka atmosfera itp?

Elo

Są tam jakieś spiny w Gliwicach w tenneco dochodzi do szarpanin ustawek i wgl sory ze tak pisze ale po waszych opiniach stwierdzam że albo ludzie tam to są piz.dy albo się tam naparzacie xDD po każdej zmianie i pytanieile czasu po zmianie mamy na dojście do autobusu razem zprzebraniem i umyciem?

Inżynier Procesu

Bardzo szybko Pani rekrutująca z bycia super miłą stała po tym jak usłyszała że lubię podróżować (nie przytaczam całego kontekstu rozmowy) Pani stwierdziła że niema sensu ze mną gadać i stała się ... nieprzyjemna. BARDZO ŻLE się czuję z myślą o tym że chciałem tam pracować. obrzydliwe. Szkoda stanowiska ale nie chciał bym pracować firmie gdzie człowieka się traktuje jak i wymienia jak wkłady do długopisu. feeee !

Pytania typu dlaczego chce tam pracować i czy znam Gliwice

logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Gliwice
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
Gliwice
logo firmy Pomocnik Budowlany (Montaż Prefabrykatów)
Job Point Sp. z o.o.
G+ ZMIANY cd.

Ale to nie koniec GL zmianowi to hity wszystkiego Dwóch naćpanych panów i jedna panna która zrobi dobrze... GL nr 1 - Nie śpi już od dłuższego czasu hihihi w końcu sen jest dla słabych. GL nr 2 - Jak wyżej w końcu najlepsi koledzy razem na paski chodzą :) . GL nr 3 - Najważniejszy jest lakier do paznokci jakie buty kupiła sobie koleżanka najczęściej widziana na palarni totalnie nie mająca pojęcia co się dzieje na hali. Krótko podsumowując ZMIANY są czy na lepsze czas pokaże na razie jest śmiesznie na każdej zmianie szkoda tylko że supervisory później się na wszystkich wyżywają za to że maja GLi takich co "nie ogarniają sprawy". A nie od wczoraj widać że angaże w firmie to kpina!!! ludzie którzy są rzetelni i robią co do nich należy awansu nie dostaną bo kim ich zastąpią. Brygadzistami zostają operatorzy z PM Praski czy też myjki ci oczywiście "najinteligentniejsi". --> Żeby być GL'm to trzeba albo dobrze ssać nosem albo ustami. ---> Zaś Supervisorem zostaje się za włażenie do (usunięte przez administratora) bez wazeliny i cwaniactwo. ----> Stanowisko managera zawsze przechodzi po rodzinie.

WETERAN ZMIAN G+. + i -
@G+ ZMIANY cd.

Hej. Pozwól, że wyrażę również swoje własne zdanie na ten sam temat co Ty. Większość rzeczy się zgadza z wyrażoną przez Ciebie opinią, dokładniej o mistrzach obszaru szczególnie trenera, który okazał się zwykłym przydupasem i niewolnikiem tuptusia od palet, ssacej mleko z pały jej przełożonych Panią GL "głębokie gardelko" od nowych butów i katalogów z avonu+ nic nie mającej pojęcia o procesie produkcji. Jedyne co wie to tylko to ile jej fajeczek zostało w paczce ale spokojnie- jak braknie jest jest psiapsiolka z CV. Nic nie rovi procz rozpierdal****całego zakładu przez 8h. Jedyny plus jest taki, że nie robi po 12h. Kierownik kierownikiem dający potwierdzenie jakim jest "człowiekiem" na pikniku, wstyd Panie kierowniku.. Sipervisior CC+BA- jedna z osób na plus. :) Odpowidzialnie i konsekwentnie z nutą humoru. GL z BA- lepiej niż Pani od pały. Różnica, że nie mówi o butach itp ale.. stojący jak słup na liniach M, udający, ze jest specjalistą we wszystkim - specjalista jest ale w darciu mordy, robienia wszystkiego na siłę+ jedyne co wie to jak wygląda spoina. Warto pamiętać też o plusach- wspomniałem dopiero teraz (pomijając Pana z CC+BA) bo dla reszty ich nie można uwzględnić. Pomoże jeśli podejdziesz z problemem ale z produkcji. Twoja opinia na minus ale daj mu trochę czasu a plusy zaczną być bardziej widoczne. Teraz ten ostatni, od razu uprzedza, ze nie żaden mój kolega itd ale trochę czasu mi na G+ minelo- chłopak młody i to bardzo ale tak naprawdę nieglupi,awansował dwa razy, z operatora na TL i z TL na GL dzięki wkładu we własną pracę a nie ryja w odbyt na wazelinie jak niektórzy. Każdy ma jakieś minusy ale myśl,ze widać w tym przypadku więcej niż u reszty plusów. Czy jako TL na FA czy za GL nie pracuje w systemie drabinku- po wpierd*** nie schodzi na szczebel niżej się wyzywać. Pomagający, bezproblemowo rozmawiajacy z operatorami- dość często. Mający sporo wiedzę przebiegu całej produkcji, odpowiedzialnie i patrzący w przyszłość bez wahań potrafi podjąć decyzję, przy mojej wpadce jakościowej nie dostałam od niego od razu na K.O tylko z parę krótkich pytań - gdzie przy każdej odpowiedzi zauważyłam gdzie jest problem i jakie rozwiazanie- analiza i rozwiązanie. Nie boi się ubrać rękawiczek i nie po to żeby stanąć na maszynie i pokazać, że się da napierdal**** jak czysty debil ale po to żeby pomóc z własnej inicjatywy. Niektórzy z zarządzających mogliby się zgłosić na jakieś korepetycje jak w pracy być człowiekiem. Niestety ale zawsze dla kogos będzie mlodym,głupim szczylem itp. Dla Pani od gardelka nie ma już żadnego ratunku. Jedna z tych najbardziej wyjątkowych (usunięte przez administratora) i w tym przypadku lizofiutkow. Pan z BA jeszcze ma szansę. A czy to koledzy GL to w pracy nie sądzę, bez ultimatum. PS. Wyrazilam taką a nie inna opinie nie ze względu ze to na bank mój znajomy czy ktoś inny- robię tu ponad 3lata idość dużo zmian przeżyłam... Serdeczne pozdrowienia :)

Nic Straconego
@WETERAN ZMIAN G+. + i -

Hej tez pracuje tam prawie od samego początku i twierdze ze kazdy robi to co lubi jedni ciagna nasem a drudzy ustami znam wszystkich GL i z nich to tylko pan K sie nadaje operator z malowania GLm haha to było zabawne ale nie ja musze sie z nim meczyc naszczescie. Ale sam przyznasz ze na fabryce (usunięte przez administratora) sie robi :D

G+ ZMIANY

Hmmm "Niewiem" 1. Na początek operator 13złh 2. Zależy od potrzeby obszaru i wiedzy jaką posiadasz. 3. Najpierw Agencja. 4. Są premie 10% jakościowej 10% uznaniowej premia ekstra jak zasłużysz do wysokości 100% dwóch wcześniejszych, kasa za kaizeny, no i nagrody przyznawane przez menagera ale słyszałam tylko o jednej takiej i to już była kasa. 5. Firma ma swój dowóz. 6. Jedna 20min no i jak linia produkuje zadowalającą cyfrę to zawsze możesz liczyć na 5min na fajkę. Jarik co to za pytanie?? Nic się nie stało dużo obiecali wywiązać się nie umią to uciekli. Pewnie presja była zbyt duża. Najgorsze jest to że teraz na G+ zarządzają idioci. Nominacje dostali tacy ludzie że... hmmm PO Menager: to teraz ten słynny kopiący palety tupiący nużkami "Jaki człowiek takie nazwisko" Supervisor CC i BA: bez zmian PO Supervisor FA, RA, CV: jeden ze starszych brygadzistów na G+ pewnie pamięta jeszcze jak się po 500 na zmianę robiło a nie na godzinę, wybitnie przemądrzały, wydaje mu się że jest najlepszy i najmądrzejszy i taki świetny z niego przywódca etc. A prawda jest inna... PO Supervisor MAL PAK: Hmmm i tu jest zagadka bo chyba taki jeden nie specjalnie inteligentny trener któremu by się przydał prysznic, lustro a przede wszystkim rozum.

Jarik

Cos wiadomo co sie stalo w Gliwicach? Podobno polecialo pare osob wysokiego szczebla

Niewiem

Cześć mam kilka pytań na temat firmy tenneco bo nie wiem czy aplikować do waszej firmy. 1.jak wyglądają zarobki ile można zarobić? 2.czy można robić soboty i niedziele 3.jak wygląda sprawa przyjęcia czy najpierw sie idzie pod agencje czy odrazu pod firme ile po przejsciu wzrasta stawka jak wogóle wzrasta? 4. Czy są premie i bonusy ? 5.jak wygląda dojazd autobusem firma oferuje swój autobus czy trzeba dojechać normalnym autobusem? 6.jak wyglądają przerwy ile ich jest ile trwają? To wszystko prosiłbym o powaźne odpowiedzi.pracuje w firmie obok na S Z góry dziękuję za odpowiedzi.

worker

podobno w Tenneco jakieś zmiany - nowy Dyrektor, menagerowie. Ktoś wie co się dzieje?

@worker

Nie wiadomo co się dzieje Dyrektor jest na L4 a jeden manager podobno się zwolnił Na razie nic takiego w porownaniu do Rybnika ...

@Gabriela

w Gliwiach chyba tez jakies zmiany prawda?

@:)

No właśnie że nic nowego... Cisza przed burzą?

Gabriela

Czytam opinie o kierownictwie w innych firmach i nie spotkałem pozytywnej... daj znać jeżeli gdzieś taką znajdziesz Może i powinni wszystkich managerów wywalić z Tenneco, tylko że ktoś musi ich robotę wykonać -jesteś chetny kogoś zastąpić? Kogo?

ksg

To zwykła firma Kogucik. Produkują złom , ludzi mają za nic. Przyjmują na okres próbny a potem szukają haka żeby się pozbyć i znowu szukać naiwnych. Z daleka od tego obozu pracy. Omijajcie szerokim łukiem tą pseudofiremkę

Xxxx
@ksg

Sam jesteś złom nie masz pojęcia o pracy na produkcji pewnie popracowales dwa dni max i chcesz jakieś opinie pisać poprostu nie masz jaj żeby pracować w tenneco i tyle!!!!!

@Xxxx

Jakieś namiary na priv, mówisz konkretnie a chce kilka informacji,KsieznaAnna123@wp.pl

Dobre pytanie Hej mysiapysia! Zostałaś/zostałeś wywołany do tablicy. Podziel się wiedzą bo czas leci a tu nic się nie dzieje w temacie. Po co ten zastępca? Kto nim jest? Kiedy nastąpi zmiana? Miłego dnia wszystkim zadowolonym i niezadowolonym z pracy w Tenneco Gliwice :-)

ONA

żadnych nie bedzie - tyle w temacie

Złomiarz123

Wytrzymałem ze prawie 3 tygodnie pracując w tym przykrym zakładzie. Codziennie słyszałem obelgi i obraźliwe uwagi na swój temat. Wszyscy mnie gnoili, mnie i tylko mnie, chociaż pracowałem najlepiej i najszybciej jak umiałem i produkcja nie musiała na mnie czekać, ba byłem lepiej wprawiony w tej pracy niż Ci z dłuższym stażem. No ale nie wytrzymałem tego psychicznie, szanuje tych którym to się udaje. Ludzie w tej firmie to idioci, bez wykształcenia, biegają i wydzierają się jak naspeedowani. W tej całej firmie, na final'u III poznałem tylko jedną osobę która była miła i sympatyczna, uśmiechała się i od niej jedynej nie usłyszałem żadnego złego słowa a wręcz mi pomagała, podpowiadała i zawsze chętnie dzieliła się swoją wiedzą i doświadczeniem. Darku aby więcej takich jak Ty :)

mysiapysia

W gliwickim Tenneco, po latach nadejda zmiany, niezastepowalny pan prezes, ma nareszcie zastępce. pytanie; skąd pomysł by wybrać zastępce? Chyba kazdy moze sam odpowiedziec sobie na to pytanie:)

@mysiapysia

Pewnie awans

MysiaPysia
@ja

Pana prezesa czy zastępcy?

@MysiaPysia

Oczywiście że Pana prezesa

On
@ja

Cos wiecej w temacie zmian??

Jendrzej

Cóż pracuje tam już trochę, moja pierwsza praca na produkcji. Pracuje na finalu i bardzo mi się nie podobają warunki które tam występują. Ludzie to totalni idioci, przeklinają, są niemili, niesympatyczni, mają cie za śmiecia za bezwartościowe gówno i karzą pracować tylko szybciej i szybciej. Brygadziści, liderzy, starsi pracownicy pogardzają tobą, traktują cię jak kogoś gorszego, jak bezwartościowego człowieka po prostu. Samemu staram się być dla nich miły, uśmiechać i nie brać do siebie ich uwag, obelg, obrażania, jak jesteś dziewczyną to seksistowskie uwagi są standardem. Atmosfera jest koszmarna a wystarczyło by tak niewiele żeby wszystko było w porządku. Jak przyjdzie niezapowiedziana kontrola BHP to odrazu wszyscy się diametralnie zmienia, żeby zgrywać pozory. Zmuszanie do nadgodzin to norma, sam osobiście doświadczyłem szantażu ze mam wziąc nadgodziny albo informacja zostanie przekazana wyżej i wiadomo co się stanie. Zarobki całkiem w porządku, praca dosyć ciężka, przekładanie kilku kilowych amortyzatorów dalej i dalej, ale najwięcej zależy gdzie cie dadzą, możesz mieć łatwą i nudną pracę albo ciężką i nudną prace. Podsumowując nie polecam, na dłuższą metę ta praca zniszczy zdrowie i psychikę. 0/10

BAJUBAJ

ktos tam musi pracowac to co sie dziwic

Wow

...... a szefem na hali G chodzacym w czarnych okularch jak mi powiedziano jest byly spawacz z PKS Rybnik..haha czyli firma z mozliwosciami.

ON

Firma w której ludzie bez wykształcenia, którzy płacę alimenty za bękarty zostają brygadzistami. Którzy oblewają studia zaoczne. To świadczy o poziomie tej firmy. Ktoś to nie umie matematyki jest brygadzistą metrologii. Obsadzenie stanowisk w Tenneco wg umiejętności: Dyrektor - słownictwo "ą" "ę" i licznie słupków czy są zgadzają. Kierownik Produkcji - umiejętność przeklinania Brygadziści na liniach - umiejętność mówienia po polsku oraz opanowanie podstawowego słownictwa: " (usunięte przez administratora) quot; "ogień" "tempo" "robić szmaty" Manager Jakości: umiejętność zabaw psychologicznych i pisanie maili Inżynier Jakości: j.angielski i brak innej wiedzy (rys. techniczny niepotrzebny) i umiejętność pisania maili Logistyk: znajomość wózka widłowego Brygadzista Metrologii: dwukrotnie nieukończone studia zaoczne, siedzenie na krześle i pisanie maili Technik Jakości: umiejętność czytania maili, inteligencja małpy gdyż własnego zdania nie można mieć Inżynier Procesu: wytrzymałość psychiczna oraz brak rodziny (praca 7 dni w tygodniu po 12h) i umiejętność pisania maili

Kierownik
@ON

:) ale kasa mi się zgadza. pozdrawiam

As

A co na to dyrektor zakładu?

Ten łon

G+ 70_% hali lata naćpana prochami razem z mistrzem zmiany .

Zostaw merytoryczną opinię o Tenneco Automotive Eastern Europe - Gliwice

• Jak się pracuje w Tenneco Automotive Eastern Europe?

Zobacz opinie na temat firmy Tenneco Automotive Eastern Europe tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 156.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Tenneco Automotive Eastern Europe?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 107, z czego 11 to opinie pozytywne, 54 to opinie negatywne, a 42 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Tenneco Automotive Eastern Europe?

Kandydaci do pracy w Tenneco Automotive Eastern Europe napisali 9 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Tenneco Automotive Eastern Europe