Opinie o Tenneco Automotive Eastern Europe w Gliwice

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Tenneco Automotive Eastern Europe. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Tenneco Automotive Eastern Europe o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Tenneco Automotive Eastern Europe w Gliwice

Podwyzki

Podobno maja byc od stycznia tylko na produkcji. Nowo przyjeci 15zl/h a pracujacy dluzej niz rok 18zl/h

Mikuś

Nie wiem czy informacje doszły ale premie mają być obniżone 50 na 20 i zwolnienia ludzi z agencji bo zbliża się postój świąteczny...

Mikuś

W każdej firmie pracownik który ma coś za uszami będzie bronił syfiatą firmę owszem zgadzam się z opinią Operator bo tak jest firma toleruje lewusów którzy pracują jak im się podoba ( chodzą kiedy chcą , spóżniają , są nie sympatyczni dla innych , oraz zajmują się filtrowaniem ) takie zachowanie nie powinno mieć miejsca ale bydlak będzie bydlakiem już ktoś wcześniej opisał jakie ludzie w tej pracy pracują męszczyzni w starych dresach , łyse pały , zero kultury , papieros w ryju i piwska w ręku no cóż taki dziś PL kozak szpądzi najtańszym dresem z pepco i swoją popisówą a nie ma nic w życiu siedzi na garnuszku mamusi i czeka aż mama poda talerz z obiadkiem i piwskiem a co do Firmy to jest margines jedne Tenneco inwestuje w pracowników jedne odcina premie jedne zwalniają na okres zimowy bo postoje ja nigdy nie popierałem tej firmy i nie będę popierał a ludzie zarabiają jednym słowem najmniejszą kasę a z (usunięte przez administratora) jak kaczki chodzą

Mikuś

Zainteresowanych pracą w Tenneco polecam w Stanowicach ponieważ tylko tam znajduje się Święty Mikołaj który rozdaje prezenty po roku pracy można zdobyć kurs spawacza za friko Polecam

Inżynier Procesu

Bardzo szybko Pani rekrutująca z bycia super miłą stała po tym jak usłyszała że lubię podróżować (nie przytaczam całego kontekstu rozmowy) Pani stwierdziła że niema sensu ze mną gadać i stała się ... nieprzyjemna. BARDZO ŻLE się czuję z myślą o tym że chciałem tam pracować. obrzydliwe. Szkoda stanowiska ale nie chciał bym pracować firmie gdzie człowieka się traktuje jak i wymienia jak wkłady do długopisu. feeee !

Pytania typu dlaczego chce tam pracować i czy znam Gliwice

Gliwice
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Gliwice
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Gliwice
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
lolek

Jak wskazuje się w orzecznictwie (wyrok SN z 10 maja 2000 r., I PKN 642/99), polecenie wykonywania badań lekarskich jest poleceniem służbowym dotyczącym pracy i jako takie powinno być wykonywane w godzinach pracy.

K.P.

mogą wysyłac po albo przed pracą i korzystając z swoich praw to czynią choć w brew pozorom więcej tracą niż zyskują

Badaniaokresowe

Informacja dla wszystkich zatrudnionych pracownikow od conajmniej roku. Na dzien badan okresowych przysluguje sie dzien wolny od pracy. Dla niektorych moze byc to sprawa oczywista ale poki co wiekszosc ludzi z produkcji jest wysylana na badania przed badz po pracy. Panowie znajcie swoje prawa:) pozdrawiam G+

Kodeks pracy
@Badaniaokresowe

Bzdury wypisujesz

Jestem zadowolony

Pracuje rok. Przez ten rok dużo się zmieniło, ja się zmieniłem. Praca łatwa o ile wiesz, że produkcja to wynik. Pieniądze bardzo dobre, moźliwość rozwoju dla osób które chcą czegoś więcej od życia i nie skupiają się na narzekaniu i obwinianiu wszystkich za swoje słabości. Kierownictwo konkretne, odpowiedni ludzie na odpowiednich stanowiskach. Szacunek dla każdego za jego codzienną pracę.

Haha
@Jestem zadowolony

Ty tak na serio?

busiarz

Witam wszystkim interesujących opinią na każdej odwiedzonej prze zemnie stronę forum na każdy temat firmy znajdują się negatywne opinie z czego się to bierze wina nigdy nie jest po jednej stronie zawsze znajdują się teksty o braku zarobków , czy umowy a nawet o zachowywaniu pracowników wulgaryzmy itd z doświadczenia lat pracy w Polskich firmach jest rozczarowujące ponieważ nikt na jednej zmianie wykonywójącą te same czynności nie zarabia lepiej ani gorzej wszyscy jedziecie na tych samych wózkach do emerytury itd lecz po obserwacji doszłem do celu że ludzie w kraju są bardzo piękni od zachodnich dziewczyn itd lecz bardzo fałszywi do swoich ludzi wyjerzdzając za granice nie umiejąc rozmawiać siedzicie jak g.... w trawie i tam pracownik z pracownikiem żyje w zgodzie powód nie jest u siebie , po pracy itak muszą być razem w mieszkaniu więc nic innego tylko jak rodzina tutaj jest inaczej jesteśmy u siebie i jesteśmy cwaniakami , w pracy do siebie jak do śmieci , męszczyzni w dresach łyse pały , piwska w ręce i w komunikacji papierosy i szpanera kozaka kobiety już nie lepsze papierosy czarne zęby i smród z buzi że nie warto rozmawiać nie dziwie się ludziom nie chcącym pracować jeśli oferują takie umowy agencjalne ( zlecenia i najmniejsze stawki godzinowe pracować ) są ludzie bez robotni mając na utrzymaniu rodziny , mieszkania itd więc co się dziwić że nikt nie chce pracować jeżeli takie oferty oferują z mojej obserwacji i doświadczeń po latach stażu pracy i rozmów kwalifikacyjnych u cwaniaków jest jedna do PL niech za grosze ściągną ukraińców tak jak zresztą już tak jest a PL niech wyjedzie za grosze na zachód bo Niemiec za 6-7euro / h pracować nie będzie ale głowa do góry wystarczy pomyśleć a będzie dobrze wyjerzdzać za te grosze eu i wrócić po latach kupić busa chodz nie zawsze wystarczy na całość nowego ale chodzby na początek używany teraz kręci się transport osób ludzie za granice do pracy jerzdza więc bez obaw stawki kręcą się od 230 zł * 8+=1840 * 2 strony 3680 w miesiąc 27 dni bez sobót 49680 z tego tylko minus paliwo i działalność dla początkujących grosze więc wszystko idzie i jest ok tylko nie słuchać i nie czytać opini forum o transporcie bo przewożniki boją się o swoj (usunięte przez administratora) piszą minus opłaty leasing a ja piszę o własnoręcznym zarobieniu na własny interes i niech polskie produkcje dalej zatrudniają na zlecenia agencjalne i śmieszne zarobki ludzi do pracy braknie a już brakuje bo czytając opinie nie chcą nawet cv przesyłać powodzenia i życzę szczęści w prowadzeniu własnego interesu

Pracownik G+

Opinie są różne bo każdy jest inny to i ja się wypowiem. Praca w Tenneco jest moja pierwszą na produkcji i ja się jak najbardziej odnalazłem. :) trzeba myśleć, mieć szybkie ruchy i jeszcze raz myśleć. Mi odpowiada, czas szybko leci a wiesz ze robisz też coś ważnego bo poniekąd możemy odpowiadać za swój błąd czyimś ludzkim życiem.. Jeśli chodzi o ludzi to jak ktoś nie lubi pracy to nawet niech nie składa tutaj papierów bo to się mija z powołaniem. Gdy na Linii masz zgrany skład i nowych ludzi którzy chcą robić to praca idzie dość spokojnie i lekko. A.gdy dostaje ludzi którzy najchętniej 8 godzin by stali w miejscu i robili jedna lekką czynność przez cały dzień to mnie szlak trafia.. Rozumiem że można się wdrażać jakieś czas ale czy ktoś tu się nada zobaczysz po 2-3 dniach. Gorzej tacy ze mną mieli gdy byłem operatorem bo po prostu się czasem po nich darłem. Chyba nikt z Was nie lubi robić swojej roboty która nie jest na pewno lekka i nadrabiać za kogoś bo stoi i się patrzy jak Ciele.. Teraz gdy jestem TL to staram się im tłumaczyć, zachęcać, motywować no ale za często tacy ludzie się nie pojawiają o których mogę powiedzieć z czystym sumieniem że jestem zadowolony. :) co do pieniędzy to fakt na początku nie jest to jakiś ogrom ale jak dołożysz do kilka 50, 100 czy sobotę to pieniądze robią się już lepsze. :) ja to na prawdę byłem zadowolony ze swoich wypłat gdy przy 13 zł dostawałem 2900-3100 :) no ale w tym przypadku nadgodziny są nieuniknione. Atmosfera dla mnie może być chociaż gdy widzę Tl którzy byli operatorami a teraz (usunięte przez administratora) powyżej nosa to płakać mi się z nich chce. Z śmiechu. :) u nas zmiany na g+ są duże bo w ciągu kilku miesięcy zmienili się wszyscy GL. Starszy albo wynocha albo awans. Zależy jak kto traktował swoje stanowisko. Tu będąc operatorem można zająć wysoko tylko trzeba chcieć. Ja jestem zadowolony i wiem że szanse na TL dostałem tylko dlatego że zap**rdalałem jak koń :) a nie jak niektórzy tutaj piszą, że za lizanie komuś worka bo tacy też tu są.. Mam nadzieję, że pomogłem. :)

@Pracownik G+

Jakiś namiar na priv bo gadasz z sensem a chce kilka istotnych spraw się dowiedzieć. KsieznaAnna123@wp.pl

Ksg

Nie byłem pracownikiem produkcji i nie pracowałem kilka dni tylko 3 miesiące więc zdanie o tej pseudo firmie sobie wyrobiłem. Ludzi traktuje się tam jak rzeczy. I przestań opowiadać bzdury że trzeba mieć jaja żeby tam pracować. Ja dałem się omamić bajkami jaką to stabilizację ta firma oferuje. Żadną! Pracowałem uczciwie ,zapieprzalem w swieta i potraktowano mnie jak rzecz którą można wymienić.

Wolf Zabrze
@Ksg

Na ktorej Hali pracowałeś i na jakim dziale ?

G+ TEN O TEN10

Na jakich zasadach wytypowano te 10osob do nagrody TEN10? Szkoda bo jest między nami osoba, która powinna być wyróżniona za to co robi, a robi takie rzeczy, że czapki z głów młody ;) Najbardziej ambitna i zaangażowana osoba na G+ szkoda tylko ze nie docenienona.. A za jakiś czas to nawet i on stąd pójdzie w ... W końcu ma jeszcze przed sobą wiele innych opcji już tak naprawdę kariery. Szacunek młody GL. :-)

Eerr
@G+ TEN O TEN10

Zgadza się, pełen szacun. Rzadko który potrafi tyle w nocha wciągnąć

Kierat
@G+ TEN O TEN10

Kamil może już dość tego samouwielbienia, bo aż brzuch boli od tych słodkości jakie wypisujesz na swój temat

wysoka izba

niestety wszystkie te negatywne opinie, ktore zostaly napisane powyzej to cala prawda...

XmEEN

na jakim stanowisku i ile nadgodzin ? :) hehehehehehe każda sobota i niedziela w pracy ?

yhy

brutto :)

@yhy

Mówi o netto

Hah

Z sobotami wyciagne 3000zł

ta

Polecam firme,zaczynałam od 9 zło brutto teraz mam 16 i premie i z nadgodzinami do 3000mam,a co roku są podwyżki .Jajlepiej opłacalna firma wNaszym rejonie Gliwic.do pół roku macie 13 po pół macie 15 a po roku 16 więc nie jest żle .Pozdrawiam niedowiarków ale praca jest naprawde ok,ważne żeby robić co do Ciebie należy

Endriu

To jednym słowem nic polecacie tej firmy, czytam jakie tam macie zarobki to (usunięte przez administratora) nie urywa

g
@Endriu

na start 13zl brutto pod agencją noi niby 20%premii

Byle do przodu

Witam wszystkich. Od jakiegoś czasu pracuje w tym zakładzie i czytając co wy tu piszecie zastanawiam się czy to na pewno o "Tenneco Gliwice hala G+". Rzeczywiście pieniądze na początek są marne ale od czegoś zacząć trzeba. Ja nie narzekam na wpływy na moje konto regularnie co miesiąc. Zmiany jakie są takie są co to ma do rzeczy ?? Komuś żal 4litery ściska że to nie on/ona dostał angaż ?? Taką decyzje ktoś podjął i taka będzie puki co. Pretensje do Marka z jakiej paki co on wam zrobił?? Przecież to było wiadome od dawna że będzie miał supervisora na plecach. Co do Trenera to wydaje mi się że to plotka ale... Wszystko jest możliwe ostatnio... Odczepcie się od kadry zarządzającej i pamiętajcie ze pracujecie na produkcji i tylko produkując odpowiednią ilość sztuk zapewniacie sobie profity. Każdy z brygadzistów uwzględnia w wykonie przezbrojenia awarie i różne inne czynniki które nie pozwalają osiągnąć ilości zakładanej czasem cyklu. Jak produkujecie i dajecie z siebie wszystko to i tak jest z was zadowolony i puszcza was na podmiankę. To ze linia jest w stanie wyprodukować 400; 500; 600; czy jakąś inną większa bądź mniejsza ilość sztuk w godzinę jest to założenie czysto teoretyczne do osiągnięcia tylko na nielicznych referencjach. Nie dziwcie się ze komuś puszczają nerwy jak prostą czynność tlumaczy 20 razy... Brygadzista ma troche wiecej na głowie i mało kto by to pociągnął GL ma jeszcze więcej wiec z nich też zejdźcie a czym wyżej tym więcej obowiązków i tłumaczeń. Tenneco jest częścią bardzo dużej korporacji międzynarodowej i musi być opłacalne bo jak nie to go zamkną i przeniosą gdzie indziej produkcje. Kasa po czasie jest fajna a za naciskanie guzika 16 zł za godzinę to nie jest mało 8 godzin i idziesz do domu o niczym nie myślisz. ZASTANÓW SIĘ DOBRZE czy chcesz do nas dołączyć. Początki są zawsze ciężkie. Wystarczy robić to czego od ciebie wymagają a bedzie wszystko dobrze i nikt po tobie krzyczeć nie będzie. Pozdro G+ byle do przodu

@Byle do przodu

Jak długo tam pracujesz?

OPERATOR
@Byle do przodu

Masz całkowitą rację. To co mnie najbardziej boli to to że pracownicy są nierówno traktowani przez TL, nowy pracownik nie jest szkolony a co z tym sie wiąże? To że po pół roku ma stawke co stary pracownik a dalej nie robi nic, podwyżki- powinni dostawać solidni pracownicy którzy chodzą systematycznie do pracy i mają pojecie o robocie i wykonie, a nie ci ktorym się nie chce i głośno o tym mówią bądź notorycznie się spóźniają albo min 8 razy na miesiąc nie przychodzą do pracy. Szychtownice - powinne być uzupelniane przez gl a nie brygadziste Premie - również nie przez TL tylko np trenera. Jak długo tu pracuje a na karku mom rok już zdążyłem zauważyć że TL przyznaje premie za sympatie do operatora a nie za zaangazowanie, tak jak obecność w pracy masz uż bądź nn a wpisane ut(bo TL ma cie za kumpla albo jesteś super laską ) no i w drugą strone glosisz ut a masz uż albo nn (bo niezbyt cie lubi tylko toleruje). Ut powinno być wcześniej wpisane i weryfikowane z kartami urlopowymi wkoncu to urlop planowany. Jeszcze PO wybierane z (usunięte przez administratora) przez niewiadomo kogo to juz szczyt wszystkiego (wybieraja osoby ktorych frekfencjia to 50% albo osoby ktorych wiecej nie ma na lini niż są ). Nawet niema gdzie zgłosić takie niesprawiedliwosci odkąd p. Herc opuścił nasz zakład no chyba że ktoś wie gdzie z tym iść???? Jaki był ? Przynajmniej mozna bylo z nim porozmawiac i powiedziec co kogo boli. Niewiem czy na innych dzialach i zmianach tez ma to miejsce, ale ja jestem zbulserwowany tą sytuacją i mam nadzieje że wkoncu ktos kompetentny sie za to weźmie i sprawiedliwosci stanie sie zadość.

Tl
@OPERATOR

Jeśli czujesz się nierówno traktowany, zgłoś swój problem kobietom z hr a nie wylewasz anonimowo tutaj swoje bezpodstawne żale. Prawda jest taka, że na produkcję trafiają teraz młodzi ludzie z pokolenia, które całe życie byli pod kloszem, chronieni przez mamusie i tatusiów, ze szkoły nie wynosząc nic, a główne motto życiowe to "mam wy...bane". Taki mlody człowiek trafiając do pracy nagle doznaje szoku, że ktoś śmie od niego cokolwiek wymagać, nie daj boże jeśli Tl odezwie się do takiego delikwenta podniesionym głosem z tym, że ich cierpliwość też ma swoje granice, bo ile razy czasem można tłumaczyć w kółko i to samo , najprostsze rzeczy, jednej osobie. Rekrutacja do Tenneco jest przeprowadzana w sposób "ma dwie ręce i nogi", nadaje się. To niestety widać. Co do zatrzymania rotacji w zakladzie o której się tyle ostatnio mówi, proponowałbym takie rozwiązania: 1 operatorzy zaczynają pracę pół godziny po odbiciu karty, podpisaniu listy, w tym czasie kawka, fajeczka, najnowsze ploty na palarni, 2 śniadanko, tak z 40 min minimum, po powrocie ze sniadanka oczywiście z 15 min na fajeczke, 3 redukcja założeń produkcyjnych przynajmniej o połowę, 4 zakonczenie produkcji godzinę przed wyjściem z hali, żeby jeszcze można było na obiadek wyskoczyć i na spokojnie zapalić.5 podwyżki do przynajmniej 20zł na godzinę.

OPERATOR
@Tl

Moje żale nie są bezpodstawne. Wręcz przeciwnie. I albo laska dobrze mu obciaga że uż jej nie wpisuje albo ona ma jakoś grupa że z 50 dni urlopu ma. Bo jakim cudem całą premie ma i dodatki????? I do tego chwali się tym pseudo kumpeli z innego działu. I gdzie tu logika? A tak pozatym to chodzi mi o jeden dział a nie caly zakład. Wy jako TL macie dostep do szychtownic i premii innych działów cóż za problem wejść i się przekonać. Jo jako operator nie mom.

Weteran G+

A tego ciula co ma na plecach trener a nazywa się karol on sobie myśli że jest Bogiem ale nie wiadomo czego lizania (usunięte przez administratora) i wachania jaj kolka chodzi robi zdjęcia kiedyś ktoś na niego po pracy i mu tak wdupi aż schludnie grubas jeden, myśli że jest mądry a. Zna się jedynie na... Piszę 3.zdania wyżej. Cymbal jakich mało a. Na plecach ma tylko napis,, trener,,

Zostaw merytoryczną opinię o Tenneco Automotive Eastern Europe - Gliwice

• Jak się pracuje w Tenneco Automotive Eastern Europe?

Zobacz opinie na temat firmy Tenneco Automotive Eastern Europe tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 156.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Tenneco Automotive Eastern Europe?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 107, z czego 11 to opinie pozytywne, 54 to opinie negatywne, a 42 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Tenneco Automotive Eastern Europe?

Kandydaci do pracy w Tenneco Automotive Eastern Europe napisali 9 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Tenneco Automotive Eastern Europe