Opinie o Tenneco Automotive Eastern Europe w Gliwice

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Tenneco Automotive Eastern Europe. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Tenneco Automotive Eastern Europe o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Tenneco Automotive Eastern Europe w Gliwice

jeśli chodzi o tenecco w Gliwicach to pracuje się tam fatalnie ..straszna admosfera ,nie polecam ludzią którzy mają słabe nerwy lub nie lubią jak brygadzista traktuję ich jak śmiecia .Raj dla alkoholików i takej tam patoli bo pozią kultury jest równy zero . pracowałem tam 3 miesiące i miałem dojść .

XYZ
@pracownik

Taki tam z tenneco

PATOLOGIA !!!!

pawel140

Aha i jeszcze jedno pytanie, ale obiektywne, Czy atmosfera jest aż tak zła? bo z tego co pisze to każdy po każdym się drze , wszyscy ze stresowani itd. Jeżeli ktoś uczciwie pracuję to nie wiem dlaczego miałby być zle traktowany. Chyba są tam jacyś normalni ludzie:)

matrix
@pawel140

Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia zależy gdzie sie dostaniesz bo debile są na każdym zakładzie ogólnie atmosfera jest tak jak i na innych dużych zakładach produkcyjnych kilka juz timliderów za złe zwracanie się do pracownika zostało zdegradowanych jest specjalny numer telefonu na zakładzie gdzie takich możesz (usunięte przez administratora)

necro
@pawel140

szkoda tylko że mało ich tam

Waldi

Mam nadzieje, że będę pracował w firmie. Podpowiedzcie jaka jest atmosfera?

G+ sowy
@Waldi

jak wiesz ze produkcja to wynik to nie będziesz narzekał

Inżynier Procesu

Bardzo szybko Pani rekrutująca z bycia super miłą stała po tym jak usłyszała że lubię podróżować (nie przytaczam całego kontekstu rozmowy) Pani stwierdziła że niema sensu ze mną gadać i stała się ... nieprzyjemna. BARDZO ŻLE się czuję z myślą o tym że chciałem tam pracować. obrzydliwe. Szkoda stanowiska ale nie chciał bym pracować firmie gdzie człowieka się traktuje jak i wymienia jak wkłady do długopisu. feeee !

Pytania typu dlaczego chce tam pracować i czy znam Gliwice

Gliwice
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Gliwice
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Elektryk/Automatyk
Gliwice
Gustav Wolf Polska Sp. z o.o.
Kasiiik

Witam mam pytanie na temat pracy w Tenecco ? Chciałabym złożyć Cv ale po opiniach troche sie obawiam. Nie chce trafic do pracy gdzie jest chora atmosfera

F
@Kasiiik

Sam się zastanawiam... z opiniami jest różnie... np. tyskie TOYO... gdy czytałem co piszą o zakładzie to pierwsza myśl to było "w co ja sie wpakowałem"... ostatecznie sam się zwolniłem, ale nie dlatego, że atmosfera do kitu czy ludzie chamscy... wszystko było git... 3 miesiące samego szkolenia, potem umowa od razu pod firmę... robota do ogarnięcia, normalni ludzie, normalni przełożeni, 0 wyzwisk, krzyków... w życiu nie pracowałem w tak spokojnych warunkach... problemem był spory zaduch i temperatura... na hali niby była klima, ale się tego nie czuło... do tego mundurki też nie ułatwiały sprawy... a jako iż jestem chory, a choroba nasila sie pod wpływem własnie wysokich temperatur i zaduchu, mój stan pogorszył się na tyle, że więcej byłem na zwolnieniach niż w pracy... Gdyby udało im się coś zdziałać z tym zaduchem i temperaturą to chętnie bym wrócił...

G

Wszystkim operatorom i całej kadrze G+ "WESOŁYCH ŚWIĄT"

p3ys_0n

Chciałem się przekonać, czy dam radę tam pracować, gdyż pani z GI GROUP zachwalała,że praca jest lekka i przyjemna. Czytałem wiele opinii, w większości negatywnych, ale chciałem spróbować. Pracowałem nie na jednej produkcji i to co tam zobaczyłem w pierwszy, a zarazem ostatnim dniem pracy zwaliło mnie z nóg. Na początku w miarę ok było, robiłem to co mi kazali, potem przenieśli mnie na inne stanowisko i się zaczęło. Pani brygadzistka darła po mnie za przeproszeniem (usunięte przez administratora), dlaczego to nieodłożone,dlaczego tak wolno,mimo,że maszyna napierdzielała jak głupia,a ja się nie wyrabiałem. Nikt nic mi nie pokazał co jak gdzie, a wymagano ode mnie,jakbym tam z miesiąc pracował, dopiero życzliwy Ukrainiec pokazał mi co i jak, ale i tak się nie obeszło z rykiem pani "ważnej". Ludziom o słabych nerwach nie polecam tego zakładu,sam już chciałem po kilku godzinach wyjść z tego chorego miejsca... Wytrzymałem do końca i powiedziałem... NIGDY WIĘCEJ!

c
@p3ys_0n

jedna, wielka patologia.... :)

pejson jak zawsze!
@p3ys_0n

Robert C.

Przychodzą roboty do końca roku jest dużo.

Halo

Co z podwyżkami? Z tego co orientuje się to niektórzy podpisali aneksy a niektórzy nie.. znowu podwyżki tylko dla wybranych? Jak sie pytalem kierownika to mi odp ze w marcu a za plecami ludzie od stycznia dostaja.. z was tez tak zartuja? Gplus

G+ sowy
@Halo

odpowiedź jest prosta.. wybrani dostają po cichu żeby się cały zakład nie zlecial

ronny

Hej może się ktoś orientuje, Pracowałem kiedyś w tenneco , 1,5 roku temu, ale równocześnie załatwiałem prace za granicą, i po dwóch dniach pracy wyjechałem. Teraz jestem w kraju. Myślicie że jest szansa by przyjęli mnie ponownie? pracowałem przez jakaś agencję nawet nie pamiętam jaką. znacie kogoś kto ponownie wrócił? tam się tyle ludzi przewija, więc wątpię by pamiętali, pzdr

Maniek
@ronny

Jasne składaj CV jo też 2razy tam się przyjmował i nikt nie pamiętał.

Onaa

Widzę jaka patologia po komentarzach. Podziekuje za prace z niedojebami umysłowymi. Dno totalne. Tacy ludzie nie powinni istnieć na tym świecie.

Zdegustowana

Komu zgłosić nazwiska patologii, która opanowała tył autobusu linii t2? Zaczepki innych pracowników, chamskie rozmowy słyszalne na pół autobusu, autobus długi to druga połowa ma szczęście. Przecież tych czterech panów, przepraszam... chamow. już się nawet nie kryje z zazywaniem narkotyków, co ochoczo czynią w autobusie, zwłaszcza przed pracą. Testy na obecność są tanie, może by zakład zainwestował w parę, albo przynajmniej na początek zajął się dilerem z myjki z hali g+

Odpowiadam
@Zdegustowana

Zadzwonic anonimowo na milicje ze masz podejrzenie o to i o to i ze o tej godzinie autobus bedzie tam czy tam, kryminalni zrobia nalot i skonczy sie obrazanie i chamstwo. Firma w tym kierunku nie zrobi nic bo jest na to ciche przyzwolenie. Odziwo tylko na narkotyki bo na alkohol już niekoniecznie.

Gghfrg
@Odpowiadam

Za "wczorajsze" 0,1 leci się z hukiem z pracy. A gościu z wywalonymi dziennie galami, którym miota szatan pracuje sobie bez obaw.

Wiedzący
@Odpowiadam

Myślę ze firma powinna się tym jak najszybciej zająć. Po takiej akcji policji pójdzie niezła fama w świat.

Dobrze ze przeprosilas/les przed tymi chamami. H. U. J ci do ryja

@Zdegustowana

I ty zrób porządek z (usunięte przez administratora) i ją wkoncu ogol. !!

Ooon
@Zafascynowany

Widze komentarze na poziome. Kultury troche czlowieku a nie robisz z sb posmiewisko

@Zdegustowana

... to moze wkoncu cie ktos wydupi i nie bedziesz musiala sie kleiċ do STARYCH, zamężnych HOPÓW. !

@Zafascynowany

ciastek?

Tenneco
@Zdegustowana

Proszę o podanie nazwisk tych panów to zajmiemy się tą sprawą chcę przypomnieć że zgodnie z prawem pracy niedozwolone są wszelkie nadużycia podejmując pracę jeszcze raz proszę o podanie nazwisk sprawdzimy to dziękuję

Kryminali. Katowice
@Zdegustowana

Mamy juz te nazwiska, zajmujemy sie ta sprawą. .

Ada
@Ooon

Takiej "kultury" doświadczamy przez całą drogę linii t2 ze strony "myjkowego" i spółki.

Pimpek
@Zdegustowana

Widać nawet po komentarzach tutaj zamieszczonych, ze arogancja, chamstwo i pewność siebie tych osobników nie ma granic. Ze swojej strony mogę polecić gorąca linię Tenneco. Na pewno się zainteresują.

Aaa
@anonymous

Ten z myjki to Mariusz

@Aaa

Aaa.. Bier do gamby

@Zdegustowana

Jak ktos cos potrzebuje to zapraszam

@Zdegustowana

już wyjaśniam całą ta sprawe : Ewa Dubel z hali g poznała Bernarda z hali g + i chce zeby jej poprostu włożył a cały tył autobusu sie z niej śmieje ze bierze sie za starego, zamężnego hopa. nie ma tam żadnych narkotyków i nikt nikogo nie obraża, poprostu drwią sobie z tej sytuacji. Polecam Ewa Dubel - link z jej os - hopy kosztujcie ile wlezie .. :) https://www.facebook.com/ewa.dubel.58

Paweł140

Witam Mam takie pytanie, ale szczerze , Jak to wygląda u was z zarobkami,? wiem ze stawka godzinowa plus premia, ale tak bez sobót i nadgodzin? 2400netto macie? jako pracownik produkcji? a jak wyglądają soboty domyślam się ze często są obowiązkowe, można je odczuć na wypłacie? Pozdrawiam wszystkich

matrix
@Paweł140

Po roku pracy spokojnie tyle dostaniesz bez nadgodzin to też zależy ile jest dni roboczych w danym miesiącu w najlepszym przypadku można dostać nawet 2700

Paweł140
@matrix

Dzieki za odp

Roman

Tez mam przyjemnosc jezdzic z tym towarzystwem. Dla dobra firmy kariera tych osobnikow w tenneco powinna sie jak najszybciej skonczyc

@Roman

Roman daj namiary to przedyskutujemy to na osobnosci.

zrozpaczony

Czy ktoś coś wie o naszym socjalu i nagrodach? Ponoć w biurze u góry mówili wczoraj że kasa z socjalnego które potrącają nam każdego miesiąca z naszych wypłat WYPAROWAŁA. Nie będzie ani bonów ani paczek dla dzieci... JAK ŻYć?

Mysia
@zrozpaczony

Paczki dla dziecie maja byc wydawane od 4 do 6 grudnia. Podatek za nie ma byc potracany z grudniowej wyplaty w wysokosci okolo 10 zl. A kasa na swieta ma byc wyplaca miedzy 10 a 19 grudnia osobnym przelewem na konta a nie tak jak rok wczesniej w formie karty sodex, wnioski na to maja byc dostepne prawdopodobnie od poniedzialku

Mysia
@zrozpaczony

Jesli chodzi o nagrode za sobote to juz byly wydawane podtwierdzenia i teraz do wyplaty maja byc

Nauczyciel
@Mysia

Nagrody tylko smieszny dyrektorek nie rozroznia brutto od netto i wydymał całe G+

ciekawy

Powie ktoś jak wygląda praca Ustawiacza maszyn ? często ich wzywacie.tzn często są awarie ?

Trymer
@ciekawy

Często. Nie będziesz dobrym ustawiaczem nie pracując wcześniej na tych maszynach. Jak dla mnie takie oferty nie mają żadnego sensu.

ergo

Jaka jest atmosfera na hali G+ chce sie tam przenieść?

ciekawy

?Witam mam pytanie do pracownikow produkcji,czesto sa awarie maszyn ? mam aplikuje na stanowisko ustawiacza i chcialem wiedziec.. Pozdrawiam

malina

pozdro dla pracowników małej hali,są dni lepsze lub gorsze ale zawsze DAMY RADE :)

Xxx
@malina

Albo rozruch po nowym roku zaczynajacy sie w kuchni na sniadanku pozdro malina :)

busiarz

Nie rozumie ludzi narzekających i pracujących w tej firmie nie podoba się to tak jak pisał/a busiarz i polecam ponieważ sam tak zacząłem w 2012 roku byłem w firmie Teneco w gliwicach na ul bojkowskiej w sprawie pracy wysłany z agencji A&J Partners z bytomia byłem przed czasem ludzi mnóstwo z różnych agencji bo przecież dziś tylko z agencji pracy biorą do pracy na produkcje / magazyny ale powracam do tematu na rozmowę wpuścili po 40 minutach czekania przed bramką i moknięcia rozmowę przeprowadzał w tamtych latach Pan w wieku po 30 bardzo chamski posiadałem doświadczenia na produkcji/magazynie oraz uprawnienia na wózki jezdniowe zaczął wypytywać co mnie skłoniło do tej firmy chore pytanie ludzie szukają gdzie jest oferta a nie dla czego do tej firmy sam w pewnym sensie dał światełko że coś nie tak odpowiedziałem że posiadam rodzinę i szukam w każdej możliwej ofercie szczęścia ponieważ posiadam rodzinę i nie mam czasu na szukanie luksusów póżniej zaczął komentować moją sytuację rodzinną że nikt mi nie kazał zakładać rodziny zakładać po prostu bezczelny frajer na koniec odpowiedział zastanowi się i do tygodnia agencja się skontaktuje z wybranymi osobami nie trwało to długo po dwóch dniach zadzwonili lecz po rozmowie z taką osobą z takiej firmy jak Teneco odechciało mi się z nim współpracować wyjechałem za granicę ponieważ firmy produkcyjno/magazynowe oferowały śmieszne stawki ponieważ stawka minimalna 12 zł brutto zmieniła się dopiero w 2017 nie wspominając umowy agencjalne wyjechałem z kraju by utrzymać wszystko do czego własnymi siłam i sposobami dorobiłem Pajac z Teneco był starszy o de mnie ale rozum zeżarty nienawiścią zjechałem po 2 latach z hajsem szukałem przez miesiąc szczerej pracy lecz na dal te same oferty , agencje postanowiłem zaryzykować i spróbować być nie zależnym od tych dziwnych polskich zakłamanych produkcji kupiłem samochód bus osób zdobyłem wszystkie potrzebne certyfikaty międzynarodowe co nie było łatwo i po latach pod górkę raz w dół doprowadziłem firmę do celu jestem bardzo zadowolony z swoich ambitnych planów że nie poddałem się i dla tego polecam ludziom z charakterem o pomyśleniu nad własnym celem ponieważ kowalem losu jesteście wy sami a firmy nie szanujące ludzi pozostaną z wrednymi ludzmi , chacharami , pijakami , palaczami oraz negatywnymi wpisami forum a to świadczy o wizerunku firmy oraz dochodach ponieważ jak widać nie tylko osoba poszukująca odwiedza i czyta forum ja niż coś kupuję najpierw czytam informacje o produkcie i o firmie co w niej się dzieje w tedy wiem czy jest warta zaufania i polecenia pozdrawiam i życzę szczęścia

bob
@busiarz

Rozumiem Twój przekaz, ale to jest najdłuższe zdanie jakie w życiu przeczytałem ;)

Zostaw merytoryczną opinię o Tenneco Automotive Eastern Europe - Gliwice

• Jak się pracuje w Tenneco Automotive Eastern Europe?

Zobacz opinie na temat firmy Tenneco Automotive Eastern Europe tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 157.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Tenneco Automotive Eastern Europe?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 108, z czego 11 to opinie pozytywne, 55 to opinie negatywne, a 42 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Tenneco Automotive Eastern Europe?

Kandydaci do pracy w Tenneco Automotive Eastern Europe napisali 9 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Tenneco Automotive Eastern Europe