Opinie o Tenneco Automotive Eastern Europe w Gliwice

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Tenneco Automotive Eastern Europe. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Tenneco Automotive Eastern Europe o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Tenneco Automotive Eastern Europe w Gliwice

firma jest beznadziejna pracownikow maja za nic i jeszcze potrafia wyzwac od najgorszych,takie firmy powinny miec codziennie kontrole z pipu

olabo

tylko 5,5 netto ?!!?

@olabo

A ile zarabia u was group lider i brygadzista?

@olabo

A ile zarabia u was group lider i brygadzista?

@Zainteresowany

Lider ma 3,5 a stanowiska brygadzisty nie ma. Ile u was zarabia kierownik zmiany? goła stawka na rękę?

joker11156

Co to znaczy szału nie ma?? U nas kierownik zmiany ma 8 tyś brutto czyli 5,5 tyś netto. Więc to są już normalne pieniądze jak na takie stanowisko. Oczywiście nadgodziny,premia,dodatki nocne i już fajna wypłata wychodzi. Pochwalcie się jak jest u was? Czy jest to sens pchać się do was?

Obiektywnie

Co moge napisać? Będziesz poganianym przez poganiacza i sam poganiać będziesz musiał. Czasem pewnie ktoś na ciebie ryknie i tyle. Aha nadgodziny też cie nie ominą,stawki nie znam ale nasz liniowy gadał że szału nie ma. Roszady są dlatego bo często jest duża presja nakładana na pracowników,wielu nie wytrzymuje tempa,lub zostają zwolnieni po 2 tygodniach (to taki ,,okres ochronny"),bo są za mało produktywni,zbyt wolni etc.

Inżynier Procesu

Bardzo szybko Pani rekrutująca z bycia super miłą stała po tym jak usłyszała że lubię podróżować (nie przytaczam całego kontekstu rozmowy) Pani stwierdziła że niema sensu ze mną gadać i stała się ... nieprzyjemna. BARDZO ŻLE się czuję z myślą o tym że chciałem tam pracować. obrzydliwe. Szkoda stanowiska ale nie chciał bym pracować firmie gdzie człowieka się traktuje jak i wymienia jak wkłady do długopisu. feeee !

Pytania typu dlaczego chce tam pracować i czy znam Gliwice

Gliwice
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Gliwice
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Pomocnik Budowlany (montaż prefabrykatów)
Job Point Sp. z o.o.
joker11156

Siema. Co możesz mi powiedzieć o tym stanowisku Kierownik Zmiany?. Czemu jest tam taka roszada?? Jeszcze nic nie podpisałem, byłem na rozmowie w worku i papiery przesłali do teneco. Jaka jest atmoswera pomiędzy kierownikiem zmiany a kierownikiem halii? Jakie wynagrodzenie miał poprzednik( ciekawe o ile niższe mi zaproponowali? Niech ktoś napisze jakieś kąkrety.

Obiektywnie

Sprawa z tą firmą ma sie tak:jeżeli pracowałeś na innej produkcji to pewnie dasz sobie rade,jako pierwszą prace nie polecam,a jak miałeś inną robote to pewnie sie zanudzisz. Stawka na start 13 brutto,15 po pół roku,16 po około roku. Dwie premie,jedna uznaniowa 10 procent,druga również,ale przyznawana jest za chodzenie do roboty. Trzeba pamiętać że oni drugą premie rozliczają od 20 do 20 czyli jeżeli weźmiesz urlop,l4,żądawe tracisz ją na 2 miesiące. Bardzo chamsko. Faktycznie zmuszają do nadgodzin. Wielu szybko da sobie spokój bo nadmiar obowiązków może zaskoczyć. Często źle rozliczają wypłaty. Pracowałem tam 8 miesięcy,a trzy razy mi sie tak zdarzyło,zresztą połowie linii sie tak zdarzyło. Fakt,niemal wszyscy kierownicy,liniowi i dyrektorzy to delikatnie mówiąc chamy i dupki. Na lini często nie było wody a na hali czasem temp 40 stopni. Sama robota,hmm zależy od tego gdzie cie wrzucą,ale na finalu zawsze będziesz poganiany. I szczerze ja ciesze sie że rzuciłem to w diabły,bo naprawde zaczynałem czuć sie jak robot,no life absolutny

Pffff

Witam. Czy ktoś może mi powiedzieć coś o stanowisku "Specjalista ds. zakupów". Jaka praca, jaka załoga, zarobki, cokolwiek o tym stanowisku ?

Zadowolony

Bardzo a może najlepsza firma w Polsce !! Praca w normalnym tempie atmosfera jest na dobrym poziomie przełożeni są naprawdę w porządku ludzie zgrani zarobki średniej krajowej no bomba !! Tam się liczy jakość nie szybkość pracy jakość i staranność i dobro pracownika jak i BHP .POLECAM WSZYSTKIM!!????????????????????

Max
@Zadowolony

hahaha tak tak stek bzdur. Niedlugo przeniesiecie sobie firme na Ukraine razem z Twoim biurkiem panie prezesie

Bekart

Czy ktoś mi powie czy wczasy pod gruszą beda teraz w lipcu wyplacane?

wIncyj

Halo Tenneco, co to się dzieje że znowu supervisora do zakupów szukacie? :D :D Co drugi to kierownik czy się wykruszają? :P

Jola

Nikt nie napisze nic dobrego o firmie?

pppp
@Jola

Nie, bo tutaj wchodzą jedynie ludzie, którzy popracowali tam dwa dni i muszą sobie ulżyć.

joker11156

Koledzy, ilu jest pracoowników na zmianie? Dostałem ofertę na kierownika zmiany i zastanawiam się jak duży jest zakład. Proszę o info:) joker11156

ciek_awo
@joker11156

kolego twój poprzednik przychodzi do mojej firmy i cieszy się że już tam nie będzie pracował. Lepiej zapytaj o inne rzeczy a nie o to ilu pracowników będziesz mieć na zmianie bo to najmniej istotne. Lojalkę już podpisałeś ?

@ciek_awo

Siema. Co możesz mi powiedzieć o tym stanowisku?. Czemu jest tam taka roszada?? Jeszcze nic nie podpisałem, byłem na rozmowie w worku i papiery przesłali do teneco. Jaka jest atmoswera pomiędzy kierownikiem zmiany a kierownikiem halii? Jakie wynagrodzenie miał poprzednik( ciekawe o ile niższe mi zaproponowali? Niech ktoś napisze jakieś kąkrety.

AA
@joker11156

Te twoje kąkrety to naprawdę nadajesz się na mistrza zmiany;)

ON

Firma w której ludzie bez wykształcenia, którzy płacę alimenty za bękarty zostają brygadzistami.

Patrzcie co znalazłem: Przerwa przy pracy monotonnej Wobec pracowników zatrudnionych przy pracy monotonnej lub pracy w ustalonym z góry tempie należy zastosować normy czasu pracy krótsze niż określone w art. 129 k.p. Skrócenie czasu polega wyłącznie na wprowadzeniu przerw wliczanych do czasu pracy. Monotonia pracy zagraża bezpieczeństwu pracy ze względu na zmniejszenie czujności pracownika i błędy, jakie może on popełnić. Praca monotonna, czyli długotrwałe wykonywanie powtarzalnych zadań, prowadzi do zmęczenia, spadku i wahania sprawności fizycznej i umysłowej oraz wydajności w pracy, obniżenia zdolności do dostosowywania się do zmieniających się warunków, a także do obniżenia czujności pracownika. Przerwy w wykonywaniu pracy monotonnej będą zatem korzystne zarówno dla pracownika, jak i pracodawcy.

ON

Obsadzenie stanowisk w Tenneco wg umiejętności: Dyrektor - słownictwo "ą" "ę" i licznie słupków czy są zgadzają. Kierownik Produkcji - umiejętność przeklinania Brygadziści na liniach - umiejętność mówienia po polsku oraz opanowanie podstawowego słownictwa: " (usunięte przez administratora) quot; "ogień" "tempo" "robić szmaty" Manager Jakości: umiejętność zabaw psychologicznych i pisanie maili Inżynier Jakości: j.angielski i brak innej wiedzy (rys. techniczny niepotrzebny) i umiejętność pisania maili Logistyk: znajomość wózka widłowego Brygadzista Metrologii: dwukrotnie nieukończone studia zaoczne, siedzenie na krześle i pisanie maili Technik Jakości: umiejętność czytania maili, inteligencja małpy gdyż własnego zdania nie można mieć Inżynier Procesu: wytrzymałość psychiczna oraz brak rodziny (praca 7 dni w tygodniu po 12h) i umiejętność pisania maili można by tak było każde stanowisko opisać. Firma patologiczna, nastawiona na ilość sztuk. reklamacje które przychodzą produkcji nie interesują. Oni mają produkować bo oni utrzymują firmę nawet jeżeli Ukraińcy produkują złom.

ONA
@ON

Brawo Ty! samo sedno :)

kawal

wasi pracownicy szukają pracy - jeden z nich był w mojej firmie na rozmowie, nie produkcyjny

GB84
@kawal

pewnie nie tylko w twojej i wcale mnie to nie dziwi

Jędrek

z zapiętym korkiem w życi :)

Chris

Dalej chodz.I jest dumny.

WężykiemJasiu

Jak mawiał klasyk - Chamstwu w życiu należy się przeciwstawiać siłom i godnościom osobistom.

Leń

Miałem okazję spróbować swoich sił w tej firmie. Zrezygnowałem bardzo szybko, nie dlatego, że (jak tutaj ktoś napisał) byłem leniwym skur.wysynem. Po prostu nie odpowiada mi praca z frustratami, krzykaczami i ludźmi rzucającymi mięsem na każdym kroku. Z biegiem czasu człowiek zaczyna wynosić ten chlew i brak kultury do swojego domu. Jesteśmy ludźmi, a nie bydłem.

Ex pracownik

Mistrz produkcji na hali G potrafi tylko przeklinać i obrażać ludzi. Każdy się go boi a tak naprawdę należy mu wpier....... za chamstwo. Normy to bicie kolejnych rekordów. Nie patrzy się na zamówienia tylko na rekordy. Powód: 20% produkcji wraca do Tenneco jako złom. Wszystkie produkty są sortowane przez firmy zewn. gdyż mają tyle reklamacji. Grupa VW która wybrała Tenneco jako dostawce do podłogi MQB i Crafter już żałuje gdyż każdy amortyzator to wada. Ludzie, jeżeli kupujecie VW na podłodze MQB, kupujecie amortyzatory z Tenneco. Powodzenia, może wytrzymają pół roku. Spawają to Ukraińcy którzy nawet nie wiedzą co spawają bo nikt z nimi nie potrafi się dogadać. Mała Hala to środowisko olejowe, które osadza się w płucach ale warunki szkodliwe wg specjalistów BHP z Tenneco to to nie są. Hałas na hali G przekracza normy dopuszczalne ale warunki szkodliwe wg specjalistów BHP z Tenneco to to nie są. Wieczne ogłoszenia o pracę gdyż codziennie zatrudniają 20 nowych osób w miejsce 30 które uciekło. Są lepsze firmy, gdzie produkcja seryjna jest spokojna dla ludzi. Sama estetyka firmy świadczy o klasie pracodawcy. Bród, ściany jak z horrorów. Za chwilę autobusu będą już z Zakopanego ludzi wozić bo na śląsku są spaleni jako pracodawca.

ZYG19
@Ex pracownik

myślisz że z Zakopanego chcieli by przyjeżdżać do pracy?-szczerze wątpię bo oni dudki tak pilnują a patrząc po zarobkach o których tu piszą to co najwyżej mogli by puścić w tą stronę bąka.

Zostaw merytoryczną opinię o Tenneco Automotive Eastern Europe - Gliwice

• Jak się pracuje w Tenneco Automotive Eastern Europe?

Zobacz opinie na temat firmy Tenneco Automotive Eastern Europe tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 155.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Tenneco Automotive Eastern Europe?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 106, z czego 11 to opinie pozytywne, 53 to opinie negatywne, a 42 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Tenneco Automotive Eastern Europe?

Kandydaci do pracy w Tenneco Automotive Eastern Europe napisali 9 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Tenneco Automotive Eastern Europe