Opinie o Tenneco Automotive Eastern Europe w Gliwice

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Tenneco Automotive Eastern Europe. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Tenneco Automotive Eastern Europe o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Tenneco Automotive Eastern Europe w Gliwice

Misaks

Nienawidzę G+ totalne dno maja w (usunięte przez administratora) ludzi nie szanują ich tylko wykorzystują i te ich śmieszne telewizorki myślą że zamontowali to bd wyniki wręcz przeciwnie. Powodzenia G+byle tak dalej a stracicie dobrych pracowników.

KrzywyRoman

Praca jak praca czasem lepiej czasem gorzej trzeba pracować i wtedy nie ma przypałów. Ludzie spoko, tylko parę jednostek psuje czasem atmosferę. Jedna z nich to Sz niesamowite ze group liderem jest koleś który nie potrafi sklecić zdania w języku polskim. Jak już wyjdzie ze swojej kanciapy to wszystkich denerwuje swoimi żenującymi pomysłami albo sam tworzy problemy których potem i tak nnie umie rozwiązać. Jedyne co go interesuje to powiadomienia na otomoto i moja propozycja jest taka żeby ktoś z góry odkupił od niego te audi może w końcu się weźmie za robotę pozdro dla tennecowiczow

dziki

Nie polecam firmy Tenneco Gliwice pracowałem w tej firmie i nie polecam a najbardziej ostrzegam przed Panem Brygadzistą na hali G1 nazywa się Damian lub Adi bardzo wulgarny wyzywa , niczego nie nauczy , nic nie pokaże , obojętność to jego podstawa , rzuca na hali wózkiem z narzędziami jak coś nie po jego myśli , żąda od nowych wiele bez nauki , gdy się przeciwstawisz odpowiadając że jesteś na okresie próbnym i ma cię nauczyć to obraca się plecami z jego domową bluzką pit bull i za parę minut wraca i wyśmiewa że dalej stoisz i czekasz aż Ja za ciebie to zrobię ?? wszyscy z brygadzistów i nie tylko o nim mają złe zdania mówiąc że jest po pie....na szkoleniu BHP mówią że do pracy są ubrania robocze przez zakład pracy i odpowiednie rękawiczki do odpowiedniego stanowiska a tak naprawdę ludzie pracowniki i brygadziści chodzą po halach jak chcą większość w własnych ubraniach , spodnie podwijają do kolan jak na wybiegu miss w białych skórach aż w oczy się rzucają , buty rozpięte przylepce jak w klapkach i zadowoleni , ludzie biegają po stanowisku i szeptają na ucho o każdym kto przyjdzie na nad godziny z powodu brak ludzi a że nie umieją bo są pierwszy raz na danym stanowisku to są wyśmiewani i obgadani , praca w umowie i na rozmowie jest godzinówka a pracujesz akord dajesz ostatnie poty a i tak jest źle inni pracujące osoby z doświadczeniem maja wprawę i cie za ciepną amortyzatorami wtedy widać że nie nadążasz i wtedy widzisz krótkich spodenkowców latać naciągając się przez maszyny mówiących do stoperów , tania siła robocza kamery na halach i nikt nic nie widzi jedna wielka porażka . Dziwią się że ludzie od chodzą lecz to nie wina nieróbstwa - to wina brygadzistów i ludzi pracujących dłużej niż ty początkujący wsiadając do darmowego autobusu pracowniczego czy w szatni słyszysz o każdym nowym plotki idzie ( muł , on nic nie umie , pyta się ciągle itd. )

Kate
@dziki

Potwierdzam wszystko co tu napisałeś. (usunięte przez administratora) wulgaryzmy i głupota. Pracujesz parę dni a już stawiają cię od razu na kilka maszyn o których nie masz pojęcia. Zasuwasz w miarę swoich możliwości, maszyny vo chwila się blokują, normalny cyrk na hali. Pełno Ukraińców którzy do roboty na nadgodziny dają się pokroić a Polak który ma na utrzymaniu całą rodzinę i zależy mu na nadgodzinach zostaje odsunięty bo Ukraińcowi bardziej się należy. Gonitwa, raporty co godzinę to coś co ludzi zamiast mobilizować to dołuje.

TL z BA
@dziki

Ooo trafiłeś na zmiane E.O pewnie na BA 1 tam to standard na innych zmianach tego niema

GRiMM
@dziki

Wszysto zależy gdzie i do kogo trafisz teraz nowi są traktowani jak święte krowy polityka firmy się zmieniła szkol kogoś przez 3 miesiące zobaczymy jaki miły dla niego będziesz jak zrobisz jego i swoja robote bo on przez ten czas jednej maszyny nie opanował po 3 miesiącach bedzie brał te sama kase co ty

A jak wygląda kwestia socialu? wczasy pod gruszą premie świąteczne? paczki dla dzieci?

@pracownik

Magazynier operator ok a pracownik linii ?

pracownik teneco
@pracownik

wczasy pod gruszą i premie świąteczne są, paczka dla dziecka też ale ściagną ci za nią z wypłaty :/

GRiMM
@pracownik teneco

Nie sciagaja za paczki z wyplaty firma moze ci dac z socialu 1000 zlotych na rok bez podatku .bylem w biurze sie pytac bo bralem dwie paczki

Inżynier Procesu

Bardzo szybko Pani rekrutująca z bycia super miłą stała po tym jak usłyszała że lubię podróżować (nie przytaczam całego kontekstu rozmowy) Pani stwierdziła że niema sensu ze mną gadać i stała się ... nieprzyjemna. BARDZO ŻLE się czuję z myślą o tym że chciałem tam pracować. obrzydliwe. Szkoda stanowiska ale nie chciał bym pracować firmie gdzie człowieka się traktuje jak i wymienia jak wkłady do długopisu. feeee !

Pytania typu dlaczego chce tam pracować i czy znam Gliwice

logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Gliwice
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
Gliwice
logo firmy Pomocnik Budowlany (Montaż Prefabrykatów)
Job Point Sp. z o.o.
Song76

Chyba coś tu nie grą ostatnio pisałem o wielkim i to wielkim mobbingu przez mateusza c dział pakowanie ....wyzwiska poniżanie obrażanie wyzywanie..jednak opinia została usunięta..Czy tenecco czegos się boi (usunięte przez administratora) zasrance

AntySong
@Song76

Przeczytaj to ze zrozumieniem. 1. RODO- nie wiem czy wiesz co to ale uważaj bo bez problemu moga Cię uciszyć. 2. Mobbing? Nikt nic nie mówił, premii nikt nie stracił, trochę dystansu co do produkcji bo pelikany łykają a tam wszyscy maja do siebie szacunek i każdy nawzajem sobie pomaga. 3. Daruj sobie swoją opinie bo na pewno nie jesteś osoba z produkcji tylko ciężko siedzącym bananowcem w czerwonych spodniach mający problem z sciągnięciem palety z regału. Beka 4. Zastosuj następnym razem znaki interpunkcyjne żeby osoby trzecie mógły zrozumiem Twoja wypowiedz. 5. Opisując czynności staraj się ich nie powtarzać. Żebyś zrozumiał o co chodzi chłopcze odporny na wiedzę- wyzwiska to rzeczownik od czasownika wyzywanie. Poniżanie i obrażanie znaczenie te same, jeden dla drugiego to tzw synonim. 6. Zasrance- ciekawy przymiotnik, którym się posługujesz. Dobrze, ze jesteś jedna osoba, która używa tego określenia w kierunku osoby trzeciej. Szach mat syneczku tatusia. PS. Życzę wszystkiego co będzie nie po Twojej myśli.

ciekawy

A jak wygląda praca na małej hali, podobno jest tam spokojniej. I jak z brygadzistami stoją nad toba z batem?

palacz

zakaz palenia jest w calym tenneco czy tylko na g+?

TL z BA
@palacz

Tylko na G+, na hali G można palić

Log
@TL z BA

Poraszka i tyle

E.

Szukam pracy na produkcji na ul Bojkowskiej w Gliwicach Nie mam doswiadczenia w tym zawodzie. Chcialabym wiedzieć w której firmie na Bojkowskiej sie zatrudnić. Jakie są warunki pracy

Szwej
@E.

Już niedługo będzie tam Amazon

Ucho Prezesa

Czy to prawda.. że bednorz i węgrzyn sie całowali ?? :o :o :o

Er
@Ucho Prezesa

Ponoć tak, poznali sie długo prędzej jeszcze jak węgrzyn na stacji hot dog'i robił

Koobeck

Pracując w Tenneco w Czechach mam 3500zł bez nadgodzin.....z bezpłatnym dowozem,zakwaterowaniem i obiadami za 3.40zł.....wyciągne tak w Polsce ????

Woedzacu
@Koobeck

Na lajcie

Odp
@Woedzacu

(18zl/h+20%premi)*168=3628zl brutto co daje okolo 2600zl na reke. Tyle zarobi magazynier/operator za caly miesiac bez nadgodzin i dodatku nocnego. Pozdrawiam

zainteresowany
@Odp

To troszkę mało prawd a jaki Social jest w zakładzie ?

Odp

@Woedzacu

Na 88 chyba.

Iglomen
@Odp

Wsumie z tego co piszesz to niema tak źle z zarobkami no ale zależy jaka też panuję atmosfera w robicie jacy podwładni (usunięte przez administratora) czy normalni ludzie ????????

były

Dno, omijać szerokim łukiem

Hz

Witam afera finansowa miała miejsce w tenneco Gliwice czy innym zakładzie?

Szukam pracy. Chciałabym cos dowiedzieć się o pracy w tej firmie. Czy warto tam się zatrudnić? Jakie są warunki pracy i płacy? Jakie prace wykonują kobiety. Widziałam ogłoszenie, ze zatrudniają na produkcję.

Kora
@Anna

Ja pracowałam tam 2 tygodnie i podziękowałam. Dla kobiety ta praca to masakra, ciężki zajob. Z jednej maszyny na drugą bez żadnego szkolenia, wycisk na maksa bo jak normy nie wykonasz to pretensje i gorzkie żale. Jeden plus że kasa jest ok i socjal. Ale i tak Anno nie polecam.

Myjkowy

Najgorsza w firma w jakiej pracowalrm. !!! Ludzie idzcie do NGK ! Tam mawet samoocena wpływa na podwyżke, nie tak jak tu. Bednorz i za nim odrazu wegrzyn robia wszystko zebys ta firme znienawidził !!! Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Zwolnic bednorza i wegrzyna

John
@Myjkowy

Chciałbyś zwolnić jedną z nielicznych osób (B) które mają pojęcie na temat tego co robią? prychłem :D

Hgtffc
@Myjkowy

Myjkowy ty nigdzie więcej nie pracowałeś ofermo. Z ngk z twoimi zerowymi "umiejętnościami" wylecisz szybciej niż ci się wydaje. Dobrze ze zostawiłeś na hali swojego ukraińskiego lachona, może dbać o dalsze rozprowadzanie towaru hahaha. A na B i W jedziesz, bo to nieliczni, którzy nie mieli od ciebie potrzeby cokolwiek brać. Powodzenia w dalszej karierze bialym, w ngk tempo pracy na pewno wzrośnie hahaha

bf
@Myjkowy

Prawda jest taka że jeden jak i drugi są nie do zastąpienia przez ich wiedze i umiejętności, to że są wrednymi ch...ami to druga strona medalu.

bf

tyle co rok temu

Keeeery

Siemka, Nie wiecie co się stało z Marianem Sz? Od dłuższego czasu go nie widzę, swojego czasu byłem na l4. A potrzebuje się z nim skontaktować. Facebook nie odpowiada... Ktoś jakieś info coś?

wolf Zabrze

Hm czytając to wszystko nie wiem czy pracuje w tym samym zakładzie co wyżej piszący . Mi juz mija 2,5 roku pracy , na dzien dzisiejszy 17 za godzine soboty i święta płatne 100% , darmowy dowóz do pracy , obiad za 5 złociszy , grusza co rok wypłacana na święta 400 do wypłaty , jakoś nikt nie zmusza mnie do pracy w soboty Poprostu sam chce bo robiąc 4 soboty mam 3,5 tys na koncie a nadgodziny w tygodniu nie spotkałem sie z tym ze musisz zostać , a jak nie masz dojazdu Taxi cie odwiezie tak samo jesli masz przyjść wczesniej na nadgodziny -pracujesz w brygadzie co jakis czas ktoś jest na L4 wiec logika ze trzeba zastąpić ty bedziesz chory tez ktoś za ciebie bedzie nadgodziny robił - i zeby było jasne masz 50% wiecej płacone , generalnie kto chce pracować to pracuje za darmo nikt nic nie dostanie - frustraci tu piszący to wydaje mi sie lewusy moze i lepiej ze szybko rezygnują bo nierobów tu nie chcą , do Anglii jedzcie chłopcy tam zarobicie ,macie pytania piszcie moze cos pomogę , doradze na ktorej linii jak sie pracuje , jesli chcesz dobrze zarobić powiem na jaka linie sie dostać by w soboty pracować . III z tego co wnioskuje ci zawiedzeni to małolaty myślący ze świat zawojują i za nic zarobią kupę kasy wiec z chmur na ziemie i świat bedzie piekniejszy- pracodawcę oceniam na "dobry" bo zawsze cos da sie poprawić .

17 zł netto czy brutto?

Wolf Zabrze

Brutto plus premia 20%

aga
@wolf Zabrze

Czym tak naprawdę zajmuje się TRENER PRODUKCJI i ile może zarobić?

Konradooo93
@aga

Aga trener odpowiada za dokumenty na liniach do tego szkoli (glownie brygadzistow) i ma tam jakas robote biurowa w sprawdzaniu raportow z produkcji Jak gadalem z jednym to mowil ze zarobki troche nizsze jak brygadzista

Katowice Harry
@wolf Zabrze

Witam mam pytanie, czy wiesz może, jak jest w biurze na stanowiskach obsluga klienta? Jest jakaś rotacja?Dostałem propozycję pracy, jak czytam opinie, co sie dzieję na produkcji, to mam wrażenie, ze jakiś zło po całości. Dziękuję za informację

Fachowiec
@wolf Zabrze

Haha. 17, ale żenada. To ty chyba jesteś nieudacznik że siedzisz w patologii. Ja mam 27 zł i 4000 z jedną sobotą na rękę. Jak widzą ile was tam doją to na taxi ich stać zamiast wam dać. W życiu bym tam nie robił.

@wolf Zabrze

Cześć,a praca na magazynie jest ok?, są jakieś bariery wiekowe?

@anonymous

Jak zdasz sobie sprawe ze idziesz pracowac do fabryki a nie do instytutu badan nad lenistwem to praca jest ok. Ograniczenia sa muszisz byc pelnoletni

sfs
@wolf Zabrze

Operator maszyn, jak wygląda? Jak wyrobić normy? Są jakieś materiały, pomoce wskazówki?

xddd
@sfs

Chyba 3500 netto

@sfs

Chyba 3500 brutto????

juran
@Fachowiec

i cen sobie to co masz - nie wyzywaj ludzi od patologii jak ich nie znasz 4000 jezdzac 30 dni po europie jedzac i (usunięte przez administratora) w pudle 2x2 zwanym szoferka no to fakt duzo .... a sasiad pomaga zonie ?? hahahahaha

Marcinos
@wolf Zabrze

Wolf możemy prywatnie ? Messenger znajdziesz.mnie tak(usunięte przez administratora) zdjęcie z moją kobita :-)

TttOk
@Fachowiec

A gdzie pracujesz Kolego ze tyle masz na godzinę 27zyla?

GrzegorzFm
@wolf Zabrze

A w jakim systemie pracujesz 4brygady czy 3zmiany i weekendy wolne? Dlatego dają nadgodziny robić czy po prostu ludzi brak?

Robol
@aga

Niczym.

Zenon
@wolf Zabrze

Hej wolf Zabrze Mam pytanko jest wakat na tokarza czy posiadasz jakieś info na ten temat Pozdrawiam

Lena

Czytając te komentarze to aż się boję,co mnie tam czeka. No ale do odważnych świat należy.

Rudy
@Lena

I dobrze ze sie boisz ,bo coraz wiecej ludzi z tamtad ucieka ,ja pracowalem tam 3 lata i zaluje ze wczesniej nie odszedlem ,ale lepiej póżno niz wcale

Lena
@Rudy

A finansowo na początku ile można wyciągnąć

Stary pracownik
@Lena

Bez obaw zakład jak każdy inny ma ciemne i jasne strony. Wszystko zależy na jakich ludzi trafisz. Zarobki zależą od stanowiska.

raf

Magazynier niema nic wspólnego z magazynem w tym zakładzie 15-18 zl/h i latasz po FA 1.2.3 albo latasz z paleciakiem po BA ogólnie to po tygodniu jak nie predzej zadasz sam sobie pytanie co Ty tu robisz i zrezygnujesz bo to nie robota a zajezdzanie sie na tak zwanym stanowisku magazynier .

ugo
@raf

fakt po tygodniu pytasz sam siebie co ja tu robie , magazynierzy pracujacy na sap-ie (sic-hihihi) nigdy nie mieli szkolenia z sapu a znajomosc sapu to to co kolega ci powie i jazda - nie wiem czy dyrektor tego zakladu wie ze zaden z pracownikow magazynu nie mial szkolenia - to wola o pomste do nieba ale sam sobie mowisz no coz to tenneco firma mozliwosci -tu wszystko jest mozliwe - ludzi ktorzy cos wiedzieli i duzo umieli juz nie ma , patrz Robert z przyjec, Piotr z cca itd - ciezko bylo dac ludziom po zlotowke wiecej na godzine i juz ich nie ma - zaklad nie dba o dobrych pracownikow ten co pracuje 3 lata ma taka sama stawke jak ten co jest 6 m-cy , najlepsze ze menadzera magazynu pracownicy poznali po 8 miesiacach bo tyle czasu zajelo mu zejscie na magazyn i przedstawienie sie , co juz pokazuje jak sie traktuje pracownikow , niejakiego pana Marcina W ,zrobiono szefem magazynu , facet egzaminu pierwszego roku na zaocznych studiach logistyki nie zdal, a zarzadza magazynem - smiechu warte - gadac to on potrafi ale jak sie pracuje na magazynie to niestety nie wie - i tak to wyglada magazyn na g+ ,

Qwerty
@ugo

Dzień dobry. Odnośnie poruszonego teamtu magazynu i tego co sie tam dzieje od dłuższego juz czasu oraz specjalisty nazywajacego się "szefem logistyki" posiadającego swoja cio*e na wysylki Sz. Jeden jak i drugi to jakieś nieporozumienie, nieporozumienie gorsze niz Ramosa i Iniesty na mundialu u Putina. Obydwoje nie maja nic wspólnego z zarzadzaniem ludzmi, nie dają nikomu mozliwosci przedstawienia swojej wlasnej opinii na jakiekolwiek tematy- przykre bo mamy prawo wyrazic sswoje zdanie czy sugestie. Brak podejscia dla swoich pracownikow, szacunku dla drugiej osoby, zero. Wszystko co do tej pory zrobili lub wprowadzili ciężko opisac za pomocą przymiotnika bo tak spierdo*onej roboty dawno nie widzialem. Efekty (tak to nazywaja) jakie widać dzieki nim to STOS WYPOWIEDZEN. Jedyny plus co do tego zasranego duetu i rzecz poprawiająca chlopakom humor jest ich URLOP. Jeden dzień, ktorego nie zje*ali i nikt sie nie czepia zbednych rzeczy. A robiac rzeczy, ktore nie idą po ich myśli ujmuja w jednym zdaniu "To jutro mozesz przynieść wypowiedzenie". Obydwoje sa z pierwszej lepszej lapanki jak Brzęczek, który przejal nasza kadrę. Przykry jest widok idioty dracego kopare i wyżywającego się na swoich pracownikach bo baba mu nie dala. Nieodpowiednie stanowisku dla tego duetu wyciagnietego spod napletu. Jeden sie nadaje do transportu pieczywa a drugi za globus. Ciężko jest napisać cos pozytywnego jak wszystko co wprowadzają i robia jest w 100% tego konrastem. W głowach ewidentnie próżnia.. Transport pieczywa i globus w zywej postaci. Karma wraca, poniżając bedziesz ponizony. Miłego wieczoru z wyjątkiem duetu.

Najlepszy
@Qwerty

Chlopaki ilu ludzi sie ostatnio zwolnilo z magazynu g+?

OnGlm2

4 osoby

Najlepszy
@OnGlm2

No to nie najgorzej

GLM2
@Najlepszy

4? To masz stare info. Dokładnie 7. A to dopiero początek.

Logistyka G+
@GLM2

Po postoju jak sie nie zmieni jak dobrze slyszalem to jeszcze 5 osób chce odejsc

Max
@Logistyka G+

To na G+ a jak wygląda sytuacja na G? Też jest tak kijowo? Czy to prawda że ci z biura to święte krowy???

Logistyka G+
@Max

a co do Hali G to nie wiem ale na hali G+ coraz ciekawiej :)

G+Mag
@Najlepszy

+2administratoròw tak więc ludzi którzy znają i wykonują swoją pracę można wyliczyć na palcach 1 ręki ale ja to 2regaly jeszcze bym zmieścił skoro tyle ludzi odchodzi to miejsce nie może się marnować

Rudy
@Logistyka G+

Na hali G+ masakra tam sie nieda pracowac polecam G

Nik

Z punktu pracy na stanowisku nieprodukcyjnym praca jak to praca szału nie ma tyłka nie urywa płaca tak samo (przecietna szału nie ma). Jednakże nie rozumie tych negatywnych opinii ponieważ praca była taka że wiedziałeś za co dostajesz co miesiąc wypłatę. Niestety ludzie przywykli do tego że czy się stoi czy leży to się kasa należy. Jeżeli potrafiłes pokazać choć trochę własnej inicjatywy i samozaparcia to praca potrafiła dac ci choć trochę satysfakcji a nawet i przyjemnosci. Ludzie jak to w fabryce (nazwijmy to że bezposredni ;-) oczywiście ci na produkcji) co do kierownictwa wolę się nie wypowiadać... (sa ludzie i "ludzie") Ludzie z tego zakładu odchodzą z powodu atmosfery ilości nadgodzin (których jest cała masa) ale też z braku etyki pracy. Przepracowalem tam 3 lata. Z danych Forbes: "Jeśli chcesz zatrudniać prawdziwe talenty, nie kuś wysokimi zarobkami czy perspektywą rozwoju w młodym, dynamicznym zespole. To nie działa. Dla wchodzących na rynek pracy liczy się, czy firma zapewni im równowagę między pracą a życiem osobistym" "Średnie miesięczne wynagrodzenie brutto, którego oczekują przyszli pracownicy na „dzień dobry”, w ciągu roku wzrosło o około 200 złotych, do lekko ponad 3,9 tys. złotych. Przy wyborze pracodawcy liczy się również to, czy firma oferuje atrakcyjne bonusy, a także czy działa w zgodzie z etyką. Dla przyszłych pracowników jest to nawet ważniejsze niż innowacyjny charakter biznesu."

Zostaw merytoryczną opinię o Tenneco Automotive Eastern Europe - Gliwice

• Jak się pracuje w Tenneco Automotive Eastern Europe?

Zobacz opinie na temat firmy Tenneco Automotive Eastern Europe tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 156.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Tenneco Automotive Eastern Europe?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 107, z czego 11 to opinie pozytywne, 54 to opinie negatywne, a 42 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Tenneco Automotive Eastern Europe?

Kandydaci do pracy w Tenneco Automotive Eastern Europe napisali 9 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Tenneco Automotive Eastern Europe