Opinie o Dajar Sp. z o.o. w Koszalin

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Dajar Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Dajar Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Wyposażenie domu - sprzedaż ceramiki i szkła

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Dajar Sp. z o.o. w Koszalin

Edyta

@Karol, słowa najłatwiej wypowiedzieć, ale zazwyczaj takie porady nie służą zarówno pracownikowi jak i pracodawcy. Przecież wszystkim powinno zależeć na dobrych warunkach pracy i atmosferze. Ostatnie badania wskazują, że dobra atmosfera pracy, może być równie istotnym czynnikiem co wynagrodzenie. Czy możecie napisać coś na temat atmosfery w firmie Dajar?

@Edyta

to jest niestety prawda nie znam tego pana ale uważam tak samo pracuję tam już kilka lat pensja na tym samym poziomie dadzą ci podwyżkę obetną premię wyjdziesz na to samo

Edyta

@Wołek Pabianice, w takim razie uważasz, że Dajar jest odpowiednim miejscem do zdobycia doświadczenia zawodowego, które będzie mogło zostać wykorzystane na dalszych szczeblach kariery zawodowej. Napisałeś także, że nie byłeś zadowolony z pakietu socjalnego proponowanego przez tę firmę, jednak rozumiem, że on funkcjonował. Czy mógłbyś go krótko na tym forum przedstawić?

Wołek Pabianice

Na początek praca ok. Czy to na magazynie lub kierowca. Ph też może być ale bez szału. Dajar mogę porównać do Macdonalda szału nie ma ale można się coś nauczyć. Porównywalne pieniądze w tesco i innych molochach. Jeśli masz już praktykę i wymagasz rozsądnych pieniędzy to takich w Dajarze nie zobaczysz. Pracowałem w Dajarze w latach 90 i było dobrze nie narzekam. Ale po kilkunastu latach pracy wszystkie inne konkurencyjne firmy w miarę moce biły Firmę socjalem , warunkami i przede wszystkim pensją. Nie polecam firmy dla ambitnych , mądrych i wymagających. Ale dla początkującego osoby po szkole polecam.

Edyta

@Karo, w jaki sposób uważasz, że powinnaś zostać doceniana za zaangażowanie przez Dajar? Czy w tej firmie obejmował Cię jakiś system premiowy? Proszę Cię o pozostawienie wypowiedzi na ten temat ze względu na osoby zainteresowane rozpoczęciem współpracy z tym pracodawcą.

Aplikowałeś na stanowisko Pracownik ds. planowania i przygotowania produkcji oferowane przez firmę Dajar Sp. z o.o.? Czy zostałeś zaproszony na rozmowę kwalifikacyjną? Czy spotkanie odbyło się w formie online, czy w siedzibie firmy? Opisz swoje wrażenia. Jaki był rezultat rozmowy?
logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
Karo

Firma kompletnie nie docenia lojalnych pracownikow. Pracowalam dwa lata co prawda na umowe zlecenie poniewaz calego etatu nie bylam w stanie wyrobic. Hamstwo, oszustwo i oszczedzanie na ludziach.

Karol

Jeśli praca w dobrej firmie nie podoba się to można ją zmienić.

Gal Anonim

Atmosfera w pracy do przyjecia. Współpracownicy pomocni. Po 3 miesiącach pracy na umowę zlecenie miałem dostać umowę na czas okreslony . Dostalem informacje od kierownictwa że umowę dostanę za następne 3 miesiące. Wyrabialem nadgodziny . Przyszedł okres przedświąteczny. Premia została wstrzymana bo za dużo nadgodzin wypracowane miałem. Minęły kolejne 3 miesiace umowy nie otrzymałem jedno wielkie oszustwo

Kolega
@Gal Anonim

Czyli standard. Jak to w dajarze. Za dużo jak wykrecisz nadgodzin to ci premię zabiorą. Umowy śmieciowe. Warunki tragiczne. Jednym słowem jeden wielki (usunięte przez administratora) Nie polecam

Rumcajs 82
@Gal Anonim

PANIE GAL. Jakoś nie mogę potwierdzić tego. Po trzech miesiącach umowa o prace jest. Fakt mogło by byc lepiej ale nie ma tragedii. Ściemniasz i tyle.

Edyta

Szukam informacji na temat Dajar Sp. z o.o., na pewno przydadzą się nie jednej osobie na forum. Możecie coś więcej napisać na temat struktury firmy, na jakie stanowiska szukają obecnie pracowników? Czy warto składać CV? Czy ktoś z Was jest obecnym bądź byłym pracownikiem i mógłby przybliżyć obowiązki spoczywające na pracownikach?

Zainteresowana

Jakie umowy aktualnie podpisuje firma z nowymi pracownikami?

Edyta

@Dżordż może najlepiej będzie jak osobiście skontaktujesz się z firmą Dajar i ona na podstawie Twojego CV oceni te kwestie, które Cie interesują i da Ci konkretną odpowiedź? @Gal Anonim może był jakiś konkretny powód, dlaczego firma zrezygnowała z przedłużenia z Tobą umowy?

Dżordż
@Edyta

@Edyta że tak skromnie zapytam - z choinki się Urwałaś? Firmy na rozmowie nie raz nie są w stanie od razu poinformować o warunkach (w tym ta bo byłem) a Ty myślisz że zadzwonię i od razu by mi wszystko powiedzieli? Chyba korpo myślenie weszło za bardzo :)

Dżordż

Cześć! Może ktoś zdradzić na jakie warunki mogą liczyć przedstawiciele w tej firmie? Jaka jest podstawa, oraz ile realnie można zarobić na miesiąca normalnie pracując, jakie narzędzia oraz jak ogólnie atmosfera? Pozdrawiam

Edyta

@Ktos czyli na rekrutacji była inna suma i umowa przedstawiona? Pytałeś się pracodawcy czemu obietnica nie została dotrzymana? Może jesteś teraz na okresie próbnym w firmie Dajar? Czy coś od tego czasu, kiedy napisałeś wpis się zmieniło?

Edyta

@o.n.a zapoznaj się z wypowiedzią @true story, który pracował na stanowisku, o które pytasz. @true story Czy firma daje możliwość rozwoju pracownikom? Dlaczego zdecydowałeś się podjąć pracę gdzie indziej?

true story
@Edyta

Zarabiam 3 tysiące max 3,5 ale lekko nie jest oj nie. Uważam że to dobra kasa ale w Dajarze takie pieniądze możliwe do robienia ale nie na mojej trasie. Firma obecna porównywalna tyle że 500 zł więcej prosta odp. No i mam lepszy samochód służbowy.

Ktos
@true story

1800 bez umowy normalnie. Mimo wcześniej danego słowa.. iż umowa będzie na czas określony a nie śmietnikowa na zlecenie .

Edyta

@Piter ma rację. Z zarobkami jest różnie, bo zależą one zwykle od różnych kwestii takich jak np.: miasta, doświadczenia, kwalifikacji. Dlatego najlepiej takich informacji dowiadywać się bezpośrednio od firmy Dajar. Spróbujcie się z pracodawcą skontaktować.

o.n.a

Czy ktoś mógłby powiedzieć opinie na magazyniera i jakie są realne zarobki ??

Piter
@o.n.a

Zależy w jakim mieście startujesz na magazyniera.

Edyta

@true story dzięki za odpowiedź. Ale gdyby była większa stawka w firmie Dajar to zostałbyś tam dalej? Poleciłbyś ta pracę osobom, które chcą się rozwijać? Z Twojego przypadku można wywnioskować, że firma daje możliwość awansu od najniższych stanowisk.

true story

Moja praca rozpoczęła się od magazyniera. Normalna zwykła praca kierownik wymagał ale nie narzekałem kasa nie za duża. Ale poczekamy na lepsze czasy. Udało się prawko zrobić więc dodatkowo rozwoziłem towar kasa odrobinę lepsza więc pracowałem w tej firmie nadal. Potem zwolniło się miejsce jako ph więc czemu nie. Pracy sporo około 10 godzin dziennie sobota raczej wolna pensja 1800-2500 netto po kilku latach dostałem lepszą propozycję 2500-3000 netto więc odszedłem. Moje spostrzeżenia: jako pierwsza praca albo jedna z pierwszych ok można się pewnych rzeczy nauczyć jako potentat agd mógłby lepiej płacić niestety tak nie jest nie jest to firma na stałe bo powyżej pewnego pułapu nie podskoczysz naprawdę jest to bardzo trudne ale nie żałuje że tutaj się uczyłem poznałem ludzi jednak mając teraz lepszą wiedzę i mądrość życiową(ale rozumów nie pozjadałem) rozmawiając z kolegami którzy troszkę lepiej sobie radzą i lepiej są doceniani uważam że dobrze że mam nowy etap pracę porównywalną podobny kontakt z klientami i o 50% większą pensję także polecam i nie polecam

Nicky Nick

Ja chciałem tu składać papiery. Mam mieszane uczucia. Ponoć 2 obecnych pracowników ( znajomi moich znajomych) jest zadowolonych, ale 3 pozostałe osoby (moi znajomi) bardzo niemiło wspominają tam pracę. Dużo złego się dowiedziałem: podpieprzanie, na początku raj, a potem ostre schody, nadgodziny niepłatne, szemrane imprezy integracyjne i tak dalej. Potwierdzacie?

Ja odchodzę

Dlatego szkoda się męczyć Lepiej spróbować w innej firmie np. Ravi. Słyszałem, że oferują bardzo dobre warunki i postanowiłem zaryzykować.

ach

Może wiecie czy oferta pracy na specjalistę ds. maketingu będzie jeszcze dostępna? Sam mam odpowiednie doświadczenie w tym zakresie.

Zostaw merytoryczną opinię o Dajar Sp. z o.o. - Koszalin

• Jak się pracuje w Dajar Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Dajar Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Dajar Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 9, z czego 3 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Dajar Sp. z o.o.