Opinie o Dajar Sp. z o.o. w Koszalin

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników na temat firmie Dajar Sp. z o.o., lecz również Klientów firmy. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Dajar Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Dajar Sp. z o.o. w Koszalin

zawiedziona

nie polecam,pracuje tam od jakiegos czasu,stary pracownik zarabia mniej od nowego,który dopiero został przyjęty...kilka osób na tym samym stanowisku a jednej płacą więcej, drugiej mniej...bez sensownego wyjasnienia....wiadomo kto jest po znajomości ,ten ma wiecej....np.jedna młoda przychodzi na szwalnie o godz.6:15 do pracy a wychodzi o 13:40 super,każdy by chciał pracować po tyle godzin...izarabiać tyle kasy... nikt jej nic nie mówi...i nie musi odrabiac,bo jest po znajomości....

Mikołaj
@zawiedziona

Doświadczeni pracownicy, którzy już długo pracują oczywiście powinni być lepiej wynagradzani, niż nowo przyjęte osoby bez doświadczenia. Jednak to pracodawca decyduje jaką pensję zaoferuje pracownikowi i niestety zdarzają się rozbieżności w wysokości wynagrodzenia na tym samym stanowisku, ale wynikają one zapewne z kompetencji i wykształcenia pracownika. Czy są jakieś dodatki lub benefity, które mogą podnieść wysokość zarobków? Możesz mi odpowiedzieć?

mikkey
@zawiedziona

zarobki to kwestia negocjacji. W każdej firmie tak jest, że nowy pracownik dostaje więcej. Dlatego nie opłaca się zasiadywać w 1 firmie na długie lata.

Mikołaj
@mikkey

A mógłbyś opowiedzieć jak było w Twoim przypadku? Na jakim stanowisku pracujesz? Opowiedz proszę jak oceniasz obecną sytuację i warunki zatrudnienia w Dajar Sp. z o.o.

Oh ah

Obiecują tylko obiecują. Przychodzisz do pracy od samego rana pretensje cMwu ty nic nie wiesz, przepraszam bardzo a czy ktoś zrobił mi szkolenie. Od tygodnia proszę się o danie mi materiałów odnośnie rzeczy garow patelni czym się różnią itp. Ciągle jestem zlewa a i ciągle dostaje opie4dol.

P
@Oh ah

Pracuje 3 dzień. Jak narazie też za dużo nie wiem. Koleżanka 2ytlumaczyla mi trochę,fo pomogło. Poprosiłam o materiały wkrótce dostanę. Atmosfera wydaje się być dobra. Pomoc jest zawsze jeśli jej potrzebujesz. Wiadomo to dopiero początek zobaczymy co będzie po paru miesiącach.

aggy
@Oh ah

Pracowałam w innej firmie i też tak miałam. Po roku rzuciłam papierami i znalazłam nową pracę, której jestem zadowolona i w której traktują mnie z szacunkiem. Jak ci się nie podoba, to zmieniaj pracę. Umowa o pracę to nie cyrograf.

Pracownica Koszalin

Witam. Muszę przyznać rację swoim poprzednikom wyrażającym swoje opinie na tym portalu. Nie powiem praca jest fajna, ale atmosfera w pracy to klapa po całości. Zachowanie niektórych ludzi jest poniżej poziomu. Jeden drugiego kryje. Odrazu widać kto jest z polecenia w pracy jeden robi za pięciu (usunięte przez administratora) Cały zakład o tym wie i na tym się kończy!!! Pozdrawiam

Pracownica

Pracuje w sklepie stacjonarnym w Poznaniu na umowę zlecenie. Na początku obiecywali niewiadomo jakie kokosy. Przyszła dziś wypłata. No gorzej być nie mogło. Przy 180godzinach pracy,zarbiłam 1500 zł. Mniej niż najniższa krajowa. Wyzysk. Najgorsza firma jaka może być. Nie pracujecie tam.

Rozmowa kwalifikacyjna
Aplikowałeś na stanowisko Pomocnik Magazyniera - Pracownik Gospodarczy oferowane przez firmę Dajar Sp. z o.o.? Czy zostałeś zaproszony na rozmowę kwalifikacyjną? Czy spotkanie odbyło się w formie online, czy w siedzibie firmy? Opisz swoje wrażenia. Jaki był rezultat rozmowy?

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Pat

Czarna jako pracownik firmy Dajar muszę przyznać Ci rację :) Faktem jest, że zachowanie co niektórych brygadzistów jest poniżej poziomu. (usunięte przez administratora) Dobra rada jest jedna nie wchodzić z nimi w jakie kolwiek relacje i robić swoje.

kupujący

Nie polecam - z firmą nie da się skontaktować telefonicznie - telefony zą wyłączone bądź nieczynne - główny numery które są umieszczone na fakturze są NIECZYNNE. Towary przyjeżdzają jak chcą i kiedy chcą - nie ważne że na zamówieniu jest prośba o skompletowanie cełego zamówienia i dopiero potem o jego wysłanie - przyjeżdzają 3 razy z 3 różnymi produktami z 1 zamówienia.

@kupujący

Od Twojego wpisu minęło kilka miesięcy. Fajnie, że podzieliłeś się z użytkownikami swoją opinią. Powiedz nam, czy coś się zmieniło w tym czasie? Jesteś w stanie opowiedzieć nam coś więcej na temat współpracy z firmą?

Bozesztymoj

dzizas nigdy wiecej nawet na rozmowe tam nie pojde opis stanowiska - ho ho ho i jeszcze troche, bardzo fajna praca, rozwojowa itp itd po otrzymaniu informacji ze zarobki to najnizsza krajowa plus stowka :DDDDDDDDD nagle sie okazuje ze tak naprawde to nic takiego wielkiego, kazda malpa to potrafi i w ogole przychodzi sie do pracy odpoczac nigdy nic nie kupie z tego kolhozu

Tymon

Słyszałem dużo dobrego o firmie. Podpowiedzcie czy warto aplikować? Potrzebują ludzi?

Wołek

To nie jest tak Edyta że ja tylko krytykuję firmę Dajar . Dała mi szanse rozwoju tak na początek mówię tu o pracy przedstawiciela handlowego. Mój najlepszy okres pracy i życia to Dajar bo miałem 25 lat :) czyż nie jest to wybitnie piękny wiek. Sporo się nauczyłem współpracy z klientami nienormowany czas pracy sprzedaży pewnych schematów które zostały do dzisiaj. Zalet było wiele i za to jestem wdzięczny firmie . Ale doszedłem po 6-7 latach do momentu że byłem już ph na dobrym poziomie z dobrym spojrzeniem na pewne sprawy. Dajar nigdy nie był jakoś bardzo dobrym płatnikiem. Poczułem że w tym momencie w tej chwili zarabiam więcej dla firmy a ona nie chcę się ze mną podzielić bo zasady rozliczania ph były często nie do końca uczciwe. Pieniądze były na czas i były akceptowalne i nie jestem zachłanny albo wyrachowany z wielkimi ambicjami to była kasa zwykła. Ot po prostu. Pracowałem potem w 3 firmach i w każdej innej moja pensja była od 50 do 150 % wyższa oczywiście można wziąć pod uwagę inflację ale i tak różnica jest zbyt duża. W Dajarze przechodziłem różne etapy pokonywałem mniejsze większe przeszkody i doszedłem do muru który był dla mnie nie do przeskoczenia. W Dajarze pojawiły się np. plany sprzedażowe które były trudne ale realne niestety zrobienie planu nie odzwierciedlały pensji można było się uśmiechnąć. Obecnie plany w firmie zajmującej się sprzedażą kosmetykami mam bardzo trudne czasem szalone i nierealne ale przy pensji z wykonywanymi planami śmiać się nie mogę bo to są bardzo uczciwe pieniądze i zdarza się takie otrzymać 4000-5000 netto. W Dajarze jest albo był wymóg wykonywania działalności gospodarczej nigdy potem się z czymś takim nie spotkałem. Inne firmy dawały szanse na wejście o poziom wyżej pokazywały: chcesz masz chęć wymagasz to pokaż że potrafisz wiemy że to jest proste że wymaga dużej pracy i chłodnego kalkulowania ale dajemy Tobie taką możliwość . W Dajarze udało się kilka razy wyśrubować naprawdę niezwykły i szalony obrót w jednym miesiącu niestety kasa była znowu zwykła. Może teraz to się zmieniło. Reasumując. Na początek dla mnie i myślę dla wielu młodych ludzi to dobra firma. A co potem? Rozwój ale już w innej firmie.

Morda

Firma Dajar oddz Wrocław może i zła nie jest ale niestety za dużo nadgodzin równa się po premii, kierowniczka magazynu nie ma pojęcia o kierowaniu ludźmi kłamie jak najeta,kierowcy są wykorzystywanie do prywatnych celów kadry kierowniczej itd

@Morda

Ten wątek poświęcony jest koszalińskiemu oddziałowi firmy Dajar. Mimo wszystko dziękuję za Twoją opinię. Jednak chcę żebyś pamiętał, że to forum nie powinno być zapełniane poszlakami, tylko potwierdzonymi informacjami. Czy sytuacje, o których wspominasz, dotyczą bezpośrednio Ciebie?

Pan
@Edyta

A gdzie to jest napisane że Koszalińskiemu oddziałowi.

Edyta

@Karol, słowa najłatwiej wypowiedzieć, ale zazwyczaj takie porady nie służą zarówno pracownikowi jak i pracodawcy. Przecież wszystkim powinno zależeć na dobrych warunkach pracy i atmosferze. Ostatnie badania wskazują, że dobra atmosfera pracy, może być równie istotnym czynnikiem co wynagrodzenie. Czy możecie napisać coś na temat atmosfery w firmie Dajar?

anonymous
@Edyta

to jest niestety prawda nie znam tego pana ale uważam tak samo pracuję tam już kilka lat pensja na tym samym poziomie dadzą ci podwyżkę obetną premię wyjdziesz na to samo

Edyta

@Wołek Pabianice, w takim razie uważasz, że Dajar jest odpowiednim miejscem do zdobycia doświadczenia zawodowego, które będzie mogło zostać wykorzystane na dalszych szczeblach kariery zawodowej. Napisałeś także, że nie byłeś zadowolony z pakietu socjalnego proponowanego przez tę firmę, jednak rozumiem, że on funkcjonował. Czy mógłbyś go krótko na tym forum przedstawić?

Wołek Pabianice

Na początek praca ok. Czy to na magazynie lub kierowca. Ph też może być ale bez szału. Dajar mogę porównać do Macdonalda szału nie ma ale można się coś nauczyć. Porównywalne pieniądze w tesco i innych molochach. Jeśli masz już praktykę i wymagasz rozsądnych pieniędzy to takich w Dajarze nie zobaczysz. Pracowałem w Dajarze w latach 90 i było dobrze nie narzekam. Ale po kilkunastu latach pracy wszystkie inne konkurencyjne firmy w miarę moce biły Firmę socjalem , warunkami i przede wszystkim pensją. Nie polecam firmy dla ambitnych , mądrych i wymagających. Ale dla początkującego osoby po szkole polecam.

Edyta

@Karo, w jaki sposób uważasz, że powinnaś zostać doceniana za zaangażowanie przez Dajar? Czy w tej firmie obejmował Cię jakiś system premiowy? Proszę Cię o pozostawienie wypowiedzi na ten temat ze względu na osoby zainteresowane rozpoczęciem współpracy z tym pracodawcą.

Karo

Firma kompletnie nie docenia lojalnych pracownikow. Pracowalam dwa lata co prawda na umowe zlecenie poniewaz calego etatu nie bylam w stanie wyrobic. Hamstwo, oszustwo i oszczedzanie na ludziach.

Karol

Jeśli praca w dobrej firmie nie podoba się to można ją zmienić.

Gal Anonim

Atmosfera w pracy do przyjecia. Współpracownicy pomocni. Po 3 miesiącach pracy na umowę zlecenie miałem dostać umowę na czas okreslony . Dostalem informacje od kierownictwa że umowę dostanę za następne 3 miesiące. Wyrabialem nadgodziny . Przyszedł okres przedświąteczny. Premia została wstrzymana bo za dużo nadgodzin wypracowane miałem. Minęły kolejne 3 miesiace umowy nie otrzymałem jedno wielkie oszustwo

Kolega
@Gal Anonim

Czyli standard. Jak to w dajarze. Za dużo jak wykrecisz nadgodzin to ci premię zabiorą. Umowy śmieciowe. Warunki tragiczne. Jednym słowem jeden wielki (usunięte przez administratora) Nie polecam

Rumcajs 82
@Gal Anonim

PANIE GAL. Jakoś nie mogę potwierdzić tego. Po trzech miesiącach umowa o prace jest. Fakt mogło by byc lepiej ale nie ma tragedii. Ściemniasz i tyle.

Edyta

Szukam informacji na temat Dajar Sp. z o.o., na pewno przydadzą się nie jednej osobie na forum. Możecie coś więcej napisać na temat struktury firmy, na jakie stanowiska szukają obecnie pracowników? Czy warto składać CV? Czy ktoś z Was jest obecnym bądź byłym pracownikiem i mógłby przybliżyć obowiązki spoczywające na pracownikach?

Zainteresowana

Jakie umowy aktualnie podpisuje firma z nowymi pracownikami?

Edyta

@Dżordż może najlepiej będzie jak osobiście skontaktujesz się z firmą Dajar i ona na podstawie Twojego CV oceni te kwestie, które Cie interesują i da Ci konkretną odpowiedź? @Gal Anonim może był jakiś konkretny powód, dlaczego firma zrezygnowała z przedłużenia z Tobą umowy?

Dżordż
@Edyta

@Edyta że tak skromnie zapytam - z choinki się Urwałaś? Firmy na rozmowie nie raz nie są w stanie od razu poinformować o warunkach (w tym ta bo byłem) a Ty myślisz że zadzwonię i od razu by mi wszystko powiedzieli? Chyba korpo myślenie weszło za bardzo :)

Zostaw merytoryczną opinię o Dajar Sp. z o.o. - Koszalin

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Dajar Sp. z o.o.