dajar

Ożarów Mazowiecki

Opinie o dajar

tomek
użytkownik zarejestrowany

Nawet magazynier ma u nic dobre warunki, z tego co widzę @23. Też można się spodziewać zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę. Widzę, że poszukują osoby dobrze zorganizowanej.

garnek

Firma uczciwa choć wymagająca. 80% ludzi jest ok, ale kolejne 20% to Barany, a jak masz takiego jeszcze nad sobą (jako szefa), to mnożą się później nieprzychylne komentarze w necie. Jest jedna i wiele działów gdzie pracuje się dobrze i przez lata.

lalka

Witam, moze jeszcze ktoś napisze cos o tej frmie, zaniepokoiły mnie te opinie czy pracowaliście w dziale HORECA ???? Proszę o pilne info.

Bebe

Beznadziejna firma, zatrudnia i za chwile zwalnia pracownika nie wiadomo z jakiego powodu.Nie polecam.

Zostaw opinię o dajar - Ożarów Mazowiecki

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie dajar