Opinie o DAJAR w Toruń

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy DAJAR. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w DAJAR na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o DAJAR w Toruń

Użytkownicy czekają na odpowiedź 55 dni.

Czy w DAJAR występują paczki/bony świąteczne?

Jasiu

Zgłoszę to do inspekcji pracy zimno na hali praca w extremalnych warunkach do BHP też zgłoszę dziwanie przez kobiety więcej niż mogą

D. Nowy wpis
@Jasiu

Jasiek trzeba było się cieplej ubrać, jak się pracuje to jest ciepło haha

Tak więc pozdrawiam ludzi pracujących w Dajarze ,i akurat tą pracę na produkcji polecam

Jakie narzędzia pracy zapewnia DAJAR? Można liczyć na służbowe auto? Czy można z niego korzystać również poza godzinami pracy?

Kriss

Rower dostaniesz jak sam za niego zapłacisz

D.
@Kriss

Haha .Oj tam ja tam lubiłam tam pracować ,chętnie bym tam wróciła. Fajni ludzie ,spoko praca ;)

Wanda
@D.

a to dlaczego zrezygnowałaś z tej pracy skoro tak sobie chwalisz?

@Wanda

Kochana ,bo w ciąży ciężko się ciągnie załadowanego paleciaka ???????? teraz mogę wrócić ale nie widzę ofert z tej firmy ???? i będę chwalić bo z uśmiechem wspominam tą pracę ,ale mówię to już jest kwestia kto co lubi robić i sprawność fizycznej .

Firma DAJAR poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.
logo firmy Doradca Ubezpieczeniowy
Anna Młynarczyk
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Toruń
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Inżynier Serwisu Wtryskarek
Toruń

Jak wygląda ścieżka kariery w DAJAR? Czy trudno jest zdobyć awans?

Zreżka nie ścieżka

Każą nam się szczepić na c19 bo inaczej wylecimy z roboty. Ja już szukam innej pracy.

Viki

Tylko po znajomości, nie ważne doświadczenie i kwalifikacje !!!

Iwona
@Viki

Czyli nie dają żadnych ogłoszeń o pracy, tylko biorą rodzinę i ziomków? Nie wierzę, że ktoś może mieć tyle familii żeby sama obsłużyła cały sklep :)

Ryszard
@Viki

To jak wyglada w takim razie proces rekrutacji?

TEZMFD

MafiaDajar - 2012-03-10 21:24:31 Dajar Toruń -Detal. Co tu pisać to trzeba przeżyć!!!! Rodzinna firma układy układziki tu potrzebny jest CBŚ. Poświęcać pracowników dla ratowania własnej DUPY!!! To jest DAJAR Prezesi opamiętajcie się,nie dajcie się robić w konia.To nie chodzi o pracę bo jest jej dużo i jest ciężko to chodzi o zarządzanie tą firmą dajecie czas konowałom na pranie brudów.Przecież kierownictwo tej firmy to nieporozumienie. Zwolniliście brygadzistę w imię czego??? W imię rodzinnej firmy nie jesteś z nami to jesteś przeciwko nam!!! Gratulacje!!!TEN PROBLEM TO NIE TYLKO TORUN TAK JEST WSZEDZIE NIE MA MIEJSCA DLA MYSLACYCH I AMBITNYCH MIEJSCE TYLKO DLA [usunięte przez moderatora] OSZUSTOW I LENI ALE TAK LUBI GORA

MafiaDajar

Zostaw merytoryczną opinię o DAJAR - Toruń

• Jak się pracuje w DAJAR?

Zobacz opinie na temat firmy DAJAR tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w DAJAR?

DAJAR