counter
2 151 805 5 1
Scinawka

A co to u was znowu selekcja byla.U nas mówią ze Sosnowiec mają zamknąć

Tak15Nie1
Sosnowiec
@Scinawka

A w sosnowcu chodzą słuchy że Ścinawkę zamykają. Takie głupie gadanie i podpuszczanie. Nie macie tam roboty że plotki siejecie?

Tak7Nie10
Skoti Nowy wpis
@Scinawka

O Sosnowiec to sie niemartw gorzej uwas. Scinawce jak zamkną wam zaklad to tylko w pple do roboty.

Tak2Nie
Skoti Nowy wpis
@Skoti

Ja mam emeryture tez przezyje.

Scinawka Nowy wpis
@Skoti

Jak masz emeryturę to nie pisz na portalu dla pracujacych.chyba ze tesknisz i ci sie nudzi .

Tak1Nie1
Klient

TakNie

Przynieś CV, nie baw się w wysyłanie mailem i przyjdź z nim prosto do zakładu na Swobodnej. Specjalista zawsze ma szansę.

Do pracownika
@Pracownik

Na co ma szansę? Jakby na Swobodnej byli specjaliści to by ich nie zwolnili.

@Do pracownika

Jakby w Sosnowcu było więcej specjalistów w każdym dziale to nikogo by się nie zwalniało, bo nie byłoby po prostu takiej potrzeby i zakład by sobie radził bez wpadek.

Tak7Nie2
@Do pracownika

Co ty piszesz kolo w armaturach zawsze byli fachowcy i ci ktorzy zostali po zwolnieniach tez trzymaja zaklad w kupie.tylko zarzadzajacy teraz sa nie kompetentni.niektorzy tam flaki wypruli i po tylu latach na bruk.

Tak2Nie4
@ARMAK

Zależy kogo ma się na myśli. Jeśli chodzi o pracowników produkcji trudno mi powiedzieć ilu można tak nazwać, natomiast jeśli chodzi o biuro to niestety ja tam może na wszystkie działy 3 specjalistów widzę. Reszta schowałaby głowę w piasek i nigdy nie wie co i jak a najlepiej jakby ktoś wyręczył. Brak szkoleń, wymagań a jak ktoś pyta, próbuje działać najlepiej zrzucić co się da na niego a potem go zwolnić.

Tak9Nie
@Pracownik

Czlowieku mysle ze jestes z tych umyslowych i nie wiesz co sie robi na produkcji a gwarantuje ci ze nie dal bys rady.

Tak3Nie5
Toi Nowy wpis
@Pracownik

A ustawiacz z pretowek to co specjalista jak kaze technologowi programy pisać to co to za specjalista??? Ale ma uklady z mistrzem patelni i w zadzie ma wszystko.zetkama sosnowiec UKŁADY i ukladziki.daj spokój szkoda gadac.a tokarz obok fanukow chleje jara i nikt nic nie widzi k.......a ale zaklad i mistrz nie do wy........jebania

Poirytowany

Zaklad sądzę w upadlosci lub bada przyjmowac na nowych warunkach zecz sie ma Sosnowca Zwolnienia i zwolnidnia fachowcow a to cos znaczy.pracuje jeszcze bo na mnie nie padlo ale nir wiem jak dlugo Boje sie kazdego koncca miesiąca.pozdrawiam

Tak18Nie2
Tak
@Poirytowany

Ważne, że pół biura zamiast zajmować się konkretnie klientami i interesami firmy siedzi bezpiecznie na home office. Ciekawe ile czasu spędzają dziennie przy komputerze a pensja wpada. Niby były tam też zwolnienia, ale kogo? Ostatniej osoby z z Armaku, która się jeszce na czymś znała w swoim dziale?

Toi
@Poirytowany

Ja mysle ze to utrzymywanie trupa napowierzchni.liderzy robią kase na innowacjach i po 2 tyś biorą a reszta tak jak ja oby nie zwolnili.zaklad nie rentowny tak mi sie wydaje yrzeba chyba szukac pracy

Tak13Nie
Q
@Toi

A przepraszam do czego są liderzy teraz jest ich 4 na 20 pracowników to chyba żart jakiś.

Tak18Nie
Kotek
@Q

Liderzy sa po to bo to znajomki majstra i zarobki mają bo majster im zalatwil.dajcie ludzie spokój jedna sitwa razem z dyrem.

Tak39Nie1
Konan
@Kotek

Tak.prawda.a zwiazki jak Tomasz Sz.to jakieś nieporozumienie a ludzie głupie i płacą skladki a on siedzi na hartowni i ma w (usunięte przez administratora) ludzi

Tak34Nie
Bolek
@Konan

Oj nie długo koniec miesiąca Ja sie boje zwolnień

Tak7Nie1
Normalne
@Q

Dziwisz się, że 4 liderow na osobę? Przez cały okres pracy pamiętam tam nad sobą stale 4kierowniczki i 2dyrektorów ... Kierowników, liderów itp. tam nie brakuje, gorzej z pracownikami, którzy coś potrafią, dlatego jak już się taki znajdzie to próbują go wykorzystywać w kilka osob niezależnie od działu i specjalizacji. Żeby było zabawniej jak chciało się decyzji okazywało się, że nagle jakimś cudem nie ma się żadnego przełożonego;)

Nick

Chcialem się przyjąć ale po tym co tu czytam wolę do biedronki.

@Nick

Do biedry, Lidl, Amazon jest lepszy lub jako zwykły CIEĆ więcej zarobię. Mam już zdanie wyrobione. Pozdrawiam

Tak7Nie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Lysy

Panie Majcher kto Pana awansował na Lidera? Pan się do tego absolutnie nie nadaje!

Tak18Nie
Post
@Lysy

To właśnie ci którym się tak ładnie podlizywał przez poprzednie lata nie mówi się nadaremno źe wykupił wszystkie czopki z apteki

Tak19Nie
Nie ta bajka
@Lysy

Jak to Kto, przecież wszyscy wiedzą, że mistrz produkcji !!!

Tak15Nie1
Alfa
Użytkownicy czekają na odpowiedź 38 dni.

Co w tym zakładzie się dzieje?

Bolo

Darek (usunięte przez administratora)jest majstrem?

Pikuś

No i ktos nareszcie napisal o tym czlowieku zgadzam sie w zupełności do pracownikow jedno a do majstra jedno.meda pospolita

Były
Użytkownicy czekają na odpowiedź 50 dni.

Kto tam jest teraz majstrem?

......

Ludzie nie szukajcie pracy w Zetkamie to Wielka Porażka!!! Trzeba się natyrac, A pieniądze żadne. Wykorzystywanie., przez Mistraz i Lidera . Pan Mistrz , kiedyś zwykły pracownik teraz woda sodowa uderzyła do głowy. Panie Darku karma Wraca . Pozdrawiam

Tak29Nie
@......

Ciekawe kogo jutro zwolnią.ja biorę urlop

Tak5Nie
Skoti

Pozdrawiam montarz w Sosnowcu.

Zwolnieni

Tak szczodrego pracodawcy nie znajdziesz nigdzie! Całe 100zł specjalnej premii za pracę podczas trwania pandemii. Szacunek dla prezesa. Dumni pracownicy ZETKAMY

Tak36Nie
Damn it

Witam, były kolejne zwolnienia? Można spokojnie składać cv do was?

TakNie2
IT
@Damn it

Przecierz teraz to przez agencje się wszystko załatwia. Proszę się dowiedzieć.

Nic tu po nas
@Damn it

Gdzie do zetkamy szkoda twojego zachodu to zakład bez przyszłości doją kasę ile się da a pracownika mają za śmiecia to widać jak szanują ludzi i kogo zwalniają szkoda na nich robić ludzie obidźcie się nie pozwalajcie sobą posiadać tym oszołomom

Tak41Nie
frezer

Frezera czy wytaczarza tam nie potrzebujecie w tym Armaku ?

@frezer

Radzę po prostu wziąć świadectwo pracy czy certyfikat i przyjść prosto do zakładu pogadać z brygadzistą, na miejscu ktoś pewnie pokieruje.

@frezer

(usunięte przez administratora) kiła mogiła.nie szukaj tam pracy.lepiej puszki zbierać.kadra kolestwo i cię wydają do cna.nie polecam

stefek burczymucha

Gulczass z Miskiem wrócą do roboty i firma podniesie się z kolan .Będzie dobrze

Tak3Nie2
Gulczass
@stefek burczymucha

ja to najwyżej moge wróć i zamknąć ten bałagan,takie były plany nowa odlewnia a dalej tłuczecie na drugim piętrze. W firmie w której pracuję rocznie na inwestycję wydaja 3% dochodu to sprawcie sobie jakie ma obroty Schott AG. W Zetkamie przecież zostali sami fachowcy (ojciec z synami i przestraszony kierownik) ,pozdrawiam starą ekipę, gulczass.????????????

Tak10Nie
Użytkownicy czekają na odpowiedź 89 dni.

ee

Eee celebryci do roboty a nie wypisywac mi tu herezji jeden na drugiego. Nie macie co robic to do pola

Tak1Nie10
@ee

Widać z pola przyszedłeś do tej pracy jak innych wysyłasz. Mniej takich z pola a byłoby inaczej w zakładzie.

Tak9Nie
Krzys

Ja mysle ze za dwa miesiące wszystko wroci do normy produkcja w Sosnowcu bedzie szla.

TakNie23
ZETKAMA
@Krzys

Ty to taki Nostradamus jesteś. Może byś przewidział numery w lotto? Wielu byś pomógł Krzyś.

Tak4Nie2
@ZETKAMA

Zaloga powinna byc jednością walczyc i trzymac sie razem a nie donosic na kolegow. Czasami rano w kanrorku jest taki ruch jak na rynku.Pozdrawiam

Tak15Nie7
ZETKAMA
@Krzys

Ty to cygan jesteś,pisałeś że nie pracujesz w zakładzie A takie wiadomości posiadasz? Pewnie sam w tym kantorku przebywasz za często.

Tak27Nie2
Damy radę ?
@ZETKAMA

Tak jak rano w kantorku są te same osoby już do znudzenia, tak samo o godzinie 14 też są jedni i Ci sami.

Tak24Nie
@Damy radę ?

A kto ma byc.

TakNie8

No nareszcie sa zamowienia

Tak1Nie4
ARMAK

Pesymista z Ciebie mam wiarygodne źródło.

Nie sądzę
@ARMAK

Zamówienia w zakładzie wpływają systematycznie przez cały miesiąc, wątpię by nagle wszyscy klienci zdecydowali się przysłać po pliku zamówień.To tak po prostu nie działa, to nie śnieg z nieba :) Zresztą to żadna tajemnica i szybko się okaże ile tego będzie. Post jest sam w sobie dziecinnie zabawny i raczej wiadomo o co chodzi.

Tak20Nie
@ARMAK

Super ze są zamowienia bedzie praca

Tak1Nie2
Info

Czy ktos mi powie co sie dzieje ? Zwalniaja pracownikow a zamowienia sa.tysiac zaworow na rosje poszlo i na czerwiec zamowienia sa.To co bedziemy robic za dwóch jak ci odejdą

TakNie4
@Info

Rosja to tylko jeden z wielu odbiorców. Nie napiszę tu z oczywistych wzgłędów ile procent stanowił rosyjski rynek ale daaaleko było choćby do połowy całościowej realizacji. Niestety nikt nie zadbał o tych pozostałych klientów i jest co jest.

@Hmm

Tzn ze w maju zwolnienia

TakNie1
@Info

Mnie raczej dziwi dlaczego w tak krytycznym momencie jak teraz, gdzie firma od 3 lat leci na łeb na szyję ku upadkowi toleruje się pewne sprawy. Jak w takiej sytuacji od ponad dwóch miesięcy pokoje sprzedaży czy ofertowanie mogą stać zamknięte? Jak ci ludzie czy np. planistka mogą w firmie produkcyjnej podkreślam produkcyjnej pracować z domu? Zwłaszcza, że i tak orłów tam od dawna nie ma. To są obecnie kluczowe strategicznie działy, mogłyby teraz ratować sytuację choćby pojedynczymi zamówieniami czy sztukami, które jeśli chodzi o dużą średnicę i dobry mat. potrafią kosztować i uratować czyjś etat. Tylko, że do tego potrzebna jest współpraca i szybkość działania...na miejscu i że znajomością tematu. Zresztą czego ja wymagam...

Tak26Nie
@Hmm

Czyli zaklad po czesci do likwidacji ???

Tak4Nie
@Info

Dlaczego od razu do likwidacji...wystarczy jeśli ktoś w końcu zacznie zauważać te rażące błędy. Jaki home office w takiej sytuacji i w tego typu zakładzie, przecież to śmiać się chce. Nawet dyżurów na miejscu nikt nie przewiadział.

Gość
@Hmm

Od poniedziałku większość otwierają więc czas aby wrócili już do pracy w biurze. Trzeba wziąść se do pracy. Szukać także nowych rynków. Za coś Ci ludzie dostają wynagrodzenie.

Tak20Nie
@Gość

Wystarczyło szanować starych klientów. Nigdy nie było problemów z odbiorcami póki ktoś się tym zajmował. A za co ci ludzie dostają teraz pieniądze to na prawdę nie wiem. Chyba za to, że zawór leży jak ostatnio przed epidemią trzy miesiące nie wysłany i wszyscy mają to gdzieś. Tylko że do tego trzeba by było ruszyć (usunięte przez administratora) z pokoju jak dawniej to robiła sprzedaż.

@Info

Takie czasy nawet za trzech jeszcze bez premi

Tak2Nie4
Krzychu
@Info

Jeżeli dobrze "smarujesz" i donosisz na kolegów to nie musisz się o nic martwić. Życie to jednak zweryfikuje.

Tak7Nie

Brawo za odwagę. Niech ktoś w końcu zainterweniuje w ten "home office" bo ręce opadają.

Tak17Nie
Donham

Może dlatego na zdalnej bo poszliby na l4 i na opiekę. I wtedy ani sprzedaży ani planowania. To co byśmy robili? Ktoś o tym pomyślał? Nieeee bo się podsluchiwaniem zajmuje.

Tak4Nie14
No co Ty
@Donham

Opiekę? Przecież nikt z czworga pracowników ofertowania i sprzedaży nie ma dzieci, które miałyby mniej niż 18lat. Jeśli natomiast chodzi o L4, z postu można jasno wywnioskować, że autor mówi o "fikcyjnym" zwolnieniu to należy pogratulować i poklepać po plecach osobę odpowiedzialną za stworzenie takiego wspaniałego, uczciwego zespołu i zachowanie etatów dla tak solidnych pracowników. Powinny być stworzone przynajmniej dyżury jak...wszędzie. Każdy kto ma pojęcie o specyfice pracy biura w tym zakładzie wie, że z domu to można zrobić wielkie...(usunięte przez administratora)i dlatego sytuacja Sosnowca jest jaka jest.

Tak19Nie
Hahaha
@Donham

Ja proponuję w ogóle po powrocie wręczyć im medale, że się w końcu pojawili;) A mówiąc całkiem poważnie wiadomo, że Sosnowiec miał stałych klientów exportowych i krajowych od ponad kilkunastu lat, więc gdzie oni są od dwóch lat?

Tak26Nie
pomysł
@Donham

Tu pojawia się ciekawy pomysł przecież Ci wszyscy home pracownicy mogą pracować na pół etatu z domu ,zobaczcie jaka oszczędność. Pomysł warty do dyskusji jeżeli szukamy oszczędności.

Tak30Nie
Brawo Ty
@pomysł

Ich obeceny zakres obowiązków spokojnie zmieści się w czterech godzinach w domu. Nawet jak są na miejscu to i tak nie widać ich zaangażowania w cokolwiek, na zakładzie się nikogo nie ujrzy, kiedyś to inaczej wyglądało. A potem towar leży miesiącami na magazynie a klient odchodzi.

Tak32Nie
Koniec

No i niektórzy juz nie przyjdą do pracy.przykro ehhh a taka fajna zaloga była

Zostaw merytoryczną opinię o ZETKAMA Sp. z o.o. - Ścinawka Średnia

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

ZETKAMA Sp. z o.o.
2/5 Na podstawie 151 ocen.