UNICELL Poland sp. z o.o.

Opinie o UNICELL Poland sp. z o.o.

daro

Znam tą firmę. Branża budowlana, mają ładne ekspozycje na marketach. Produkty średniej klasy. Oferta ciekawa. Wchodzą na rynek detaliczny ale to ciężki temat - duża konkurencja. Przedstawiciele pewnie nie mają lekko.

mephisto

Pracował pół roku. Plany za wysokie w stosunku do możliwości rynku. Efekt - mało kasy. Koleś był OK.

Czy ktoś wie, co stało się z handlowcem na regionie łódzkim? Idę na rozmowę w sprawie pracy, będę wdzięczny za informacje, co oferują na tym staonowisku (jaka kasa, jaki samochód itp)

Szczecin

Asortyment firmy dość ciekawy i o klienta na niego nie trudno. Bardzo bogaty asortyment. Co do warunków pracy, to chyba nie jest tam za łatwo. Już nie pamiętam ilu przedstawicieli mnie odwiedzało, w ciągu ostatnich dwóch lat. A słyszę że kolejny nawiał.

Przedstawiciel Handlowy

Standardowe pytania o doświadczenie i osiągnięcia oraz czemu chcę zmienić pracę. Atmosfera raczej miła. Mimo zadanych wielu pytań pewne aspekty zostały zatajone.

Nie było takich

narzędziówka:)

Unicell Poland to dobra firma. Branża budowlana (farby, kleje, lakiery, dekoracje). Sprzedają pod brandem Primacol. Towar w miarę chodliwy. Praca handlowca na własnej działalności, co dla niektórych jest wadą a dla niektórych zaletą. Aby zarobić 4000 na rękę trzeba wykonać plan miesięczny, który delikatnie mówiąc jest wygórowany:) Mam kumpla w tej firmie:) Twardy z niego zawodnik, jak wszyscy w Unicellu:) Lubią popić na imprezach integracyjnych i nie radzę wtedy z nimi zadzierać:) Taka branża, he he.

gosc

To po co kolego tam nadal pracujesz skoro tak żle?

ka_ka

Chodzi mi o stanowisko Regionalny PH

ka_ka

Witam. Potrzebuję info na temat pracy, płacy i warunków w Unicell Polska. Proszę o info

Zostaw merytoryczną opinię o UNICELL Poland sp. z o.o. - Wasilków

• Jak się pracuje w UNICELL Poland sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy UNICELL Poland sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 15.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w UNICELL Poland sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy UNICELL Poland sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w UNICELL Poland sp. z o.o. napisali 6 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

UNICELL Poland sp. z o.o.