UNICELL Poland sp. z o.o.

Wasilków

Opinie o UNICELL Poland sp. z o.o.

Nick

Wstydzę się mojego wynagrodzenia w Unicellu za moją uczciwą pracę

Bardzo były na szczęście
@Nick 04.11.2017 10:31
Wstydzę się mojego wynagrodzenia w Unicellu za moją uczciwą pracę

Jaka firma taka płaca

Lolek

Wiele można pisać trzeba popracować i samemu ocenić zależy co komu się podoba

Alicja

Obecnie trwa rekrutacja na stanowisko Specjalista/-ka Działu Exportu. Co możecie powiedzieć o pracy w tym dziale firmy? Co warto wiedzieć przed przesłaniem swojego CV?

zxc

2500 zł netto, HYUNDAI 20 z planowaną wymianą w tym roku, w tygodniu można jeździć a w weekend 50 km free za resztę z własnej kieszeni. premia 2000 netto, przez okres próbny premia jest wypłacana od 60% realizacji planu.

południowiec

PH new...samochodem mozesz jezdzić gdzie chcesz ? Co za bzdury !!! Masz GPS i limit w weekendy 50 km. Hyundaie stare macie, a o nowych autach wam bajki opowiadają. Wiem, to z pierwszej ręki. Dwojka podstawy, żaden szał...i rotacja PH co 3 miesiące. Sami zdecydujcie.

@południowiec 06.03.2017 22:11

Kolego południowcu, pisz prawdę bo tylko prawda tu się liczy, nie masz limitów na kilometry, po prostu jeśli przejedziesz więcej płacisz za nie z własnej kieszeni, nie wiem co w tym dziwnego jest? Nowe auta powoli będą, ja akurat wierzę dla dyrektora, hyndaie są i stare i nowe, to chyba normalne we flocie, która nie jest kupowana jednego dnia?????? Coś mi się wydaje kolego, że kariery nie zrobiłeś w Unicell-u i teraz głupoty wypisywać będziesz, a to jest bez sensu!

Alicja

@Tommy i jak? Udało się dostać pracę? ;)

Tommy

Byłem dziś na rozmowie. Rekrutacja normalna bez cyrku i sztucznych super scenek. Co do zatrudnienia to normalna forma zatrudnienia czyli etat bezpośrednio po przez unicell nie żadnych pośredników, działalność nie jest wymagana. Zobaczymy co dalej. Wyniki do tygodnia ;D

Henry
@Tommy 22.02.2017 15:23

A jak kolego postawa? I Premie czy też prowizje?

PH new

A pani w markecie ma auto służbowe, telefon, itd. ???????? Jak Chcesz zarobić w Unicell piątkę, to zarobisz, ale musisz pracować, a nie się obijać. A słyszałem, że w przyszłym roku dla PH będą zmieniać auta na klase wyższe, więc chyba nie jest tak źle

@Tommy 20.02.2017 12:35
Kolego a czym teraz jeździcie ? Osobówki czy dostawczaki ? Masz normalną umowę czy trzeba zakładać działalność ? Pozdrawi...

Kolego, jeździmy w najgorszym wypadku hyundai i20 z kratką, ale w tym roku zacznie się wymiana na osobówki i30, więc będzie na prawdę przyzwoicie. Lepsze auta mają chłopacy od sieci, ale samochodem mogę jeździc gdzie chcę i na urlop i w weekendy

Tommy
@PH new 20.02.2017 17:46

a możesz mi powiedzieć co do warunków zatrudnienia jest etat czy tylko własna działalność ?

kocurro

Z wypowiedzi wynika że podstawa PH jest słaba - 2 tys to Pan , Pani na kasie zarabia w markecie budowlanym, i chyba wypada zapomnieć 8 godzinnym etacie. Słabo to wygląda

PH-owiec

Może ktoś coś świeżego napisać, dostałem zaproszenie na rozmowę na PH do sieci DIY, jakie warunki zatrudnienia itp.... czy warto sobie zawracać głowę tą ofertą, opinie są bardzo różne. dzięki za każdą informacje.

PH222

Jakieś świerze informacje? Idę na rozmowę w poniedziałek, wiadomo czy dają umowę o pracę tak jak było to napisane w ogłoszeniu na PH? pozdrawiam

@Były PH 09.01.2017 11:19
Kup słownik ortograficzny przed rozmową. Podjedz do dwóch trzech sklepów budowlanych z okolicy popytaj o ich produkty, histori...

Kolego, Napisz coś więcej jak aktualnie sytuacja w tej firmie mam zaproszenie na rozmowy na Regionalnego Przedstawiciela, nie wiem czy warto sobie zawracać głowę. Opinie są bardzo różne.

@Były PH 09.01.2017 11:19

Mam pytanie dotyczące aktualnych warunków i atmosfery w firmie, mam zaproszenie na rozmowę PH do sieci DIY. warto się tym zainteresować zarobi się ponad 4 tyś, jakie narzędzia ?

PH222

Dostałem zaproszenie na rozmowę, ktoś może szczerze napisać jakie są mniej więcej warunki na stanowisku PH? Czy dają umowę o pracę, tak jak jest to napisane w ogłoszeniu? pozdrawiam

Aleksander

Pojawiły się ogłoszenia na wszystkie województwa. Ktoś może przybliżyć szczegóły czego można się spodziewać ? Podstawa, premia, prywatna opieka medyczna, multisport? Opinie powyżej są tak diametralnie różne, że ciężko to zweryfikować. Wymieniają cały dział sprzedaży czy nie mieli ludzi do pracy?

Pracowity
@Aleksander 07.12.2016 09:01

Może jeszcze prywatny helikopter, kucharza na wyłączność, lamborghini pod domem i apartament w centrum warszawy? Kiedy chcesz pracować?

Aleksander
@Pracowity 09.12.2016 11:32

Wiesz co, jak nie masz merytorycznej odpowiedzi na normalne pytania, to zmień forum. Zapytałem o normalne podstawowe dodatki jakie są nieodłączną częścią pracy handlowca. Rozumiem, że nie wiesz o co chodzi bo nigdy tego nie doświadczyłeś albo nie pracowałeś w normalnej firmie. Mamy czasy pracownika a nie pracodawcy.

Nick

Czy już ta nowa postać pojawiła się firmie

rak

Cos niecos wiem o tej firmie ,mam znajomego ktory u nich pracuje i Nie wiem skąd opinia ze dyrektor nęka PH, znajomy praktycznie nie ma z nim kontaktu.No ale moze dlatego ze robi dobrą robotę i wykonuje założone budżety....

PH

dyrektor nie zarządza PH w terenie, od tego sa kierownicy. Z tego co obserwuję, to dyr włącza się dopiero, jak ktoś mocno wali w ciula, kłamie, oszukuje, do pracy nie jeździ, a takich dziś niestety mnóstwo, to się dziwisz Brico, że zostają zwolnieni?????????????

Bagno nie firma
@PH 24.11.2016 11:23
kim jest "hurtownik" to wiemy u nas w firmie, zapewne były kierownik, zwolniony z każdego poprzedniego miejsca pracy,...

Sam jesteśmy flustrat, że tam pracujesz.

Mr Proper
@Bagno nie firma 27.04.2017 23:04
Sam jesteśmy flustrat, że tam pracujesz.

Ja pracuję w firmie od niedawna.Podstawa 2000 zł netto.Premia za 100% planu 2000 zł.Auto HYUNDAI i 20 z kratką więc na weekend z rodziną nie pojedziesz ( obiecana wymiana przez AJ na nowe I 30 ).Najważniejsze to kierownik .TB to naprawd [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] gość ,naprawdę wiem co mówię bo pracowałem już w wielu firmach,mam nadzieję,że szefostwu wystarczy cierpliwości i dadzą mu szansę bo gość wiee ja się buduje dystrybucję,a przy tym nie ma klasycznego mobingu ,ktorego doświadczyłem w poprzednich firmach

Brico

Opisze ktoś może co tam jest za dyrektor? Bo ilu przedstawicieli było u mnie z Unicela to każdy na koniec zwalnia się, bo dyrektor go "nęka", a zaprzyjaźniony PH wybiera sie do nich na rozmowe.

to będzie nowe rozdanie

qwas

pojawiło się ogłoszenie pt. KIEROWNIKÓW SIECI SPRZEDAŻY ds. rynku tradycyjnego - czy takie stanowiska były w tej firmie ??? Jakaś reforma się szykuje?

tak
@qwas 01.11.2016 19:47

Tak i to podobno kilku, w krótkim czasie.

romek

Regionalny Przedstawiciel Handlowy ds. rynku tradycyjnego jest u nich potrzebny no i zastnawiam się tylko jakie jest wynagrodzenie, bo słyszałem, ze na reke to koło 2500 zł ale samej podstawy, wiec jeszcze jestem ciekaw bardzo tych premii, ktoś coś wie możE?

Vega

Witam zostałem zaproszony na rozmowę o pracę na stanowisko przedstawiciela handlowego, czy ktoś wie jak wygląda 1 spotkanie ? Na co zwrócić uwagę, jak się przygotować?

JonBonJovi

Witam, jestem od kilku miesięcy przedstawicielem ds. rynku tradycyjnego-sprzedaje głónie w Bricomarche i PSB. We wcześniejszej pracy miałem bardzo dobre wyniki sprzedaży, lecz nie zostało to doceniane-czytaj słabo płacili,a wynagrodzeniem był uścisk ręki prezesa. W Unicelu moje umiejętnośći są doceniane. Co ważne przez pierwsze 3 miesiące nie ma progu do premi. Na wszystko co się umówiłem podstawa netto z 2 z przodu, zwort za ZUS, podatek itp-wszystiego się trzymają. Bardzo zaangażowałem się w pracę i sumiennie pracowałem. W 3 miesiącu moja wypłąta brutto przekroczyła 11 tys zł. Co na rękę dało mi ok 7500 po odliczeniu wszystkich kosztów. Standardowo na rekę zarabiam ok 5000 zł (gdzie przypominam podstawa to mniej niż połowa tej kwoty). Spora część chłopaków zwalnia się, bo nie osiągają progu premii i dostają suchą podstawę-o dziwo osiągnięcie progu premii nie jest trudne jeśli ktoś ma umiejętności handlowe i sumiennie podchodzi do pracy. Mi przez prawie rok pracy tam zdażyło się raz nie dobić do progu-co uważam za wypadek przy pracy. Reasumując polecam pracę doświadczonym przedstawicielom z dobrymi wynikami, których pracodawca nie docenia finansowo lub młodym, ambitnym zawodnikom.

Danke

Praca dla przedstawicieli (usunięte przez administratora)

???

(usunięte przez administratora) Bylem, widziałem, sprobowalem, NIE polecam

alfonzo

Pospolity co to za argument umowa o prace. Jak ma byc dobrze w tym kraju jesli za wielki sukces uwaza sie otrzymanie umowy o prace

Quadra Investment

@Nos to zastanów się mocno że skoro wiele osób tak pisze to coś w tym jest bo bez powodu by tak nie pisali ;) ale zrobisz jak zechcesz,sam fakt że co 2-3 miesiące szukają nowych ludzi w sektorze sprzedaży jest konkretnym argumentem.Jak chcecie obiektywnej opinii to zapytajcie o firmę w hurtowni budowlanej czy też markecie w dowolnym miejscu w Polsce.Prawda nie będzie jednak pozytywną wiadomością.

Nos

wiele osób pisze, że Unicell to zła firma, ale jak napisał @twardy. Sam nie widzę konkretnych argumentów. Dlatego się nie sugeruję, poczekam aż znowu zaczną szukać sprzedawców.

to juz historia na szczescie
@Nos 28.02.2016 21:01

to cofnij się do starszych postów - lub sam się przekonaj :-(

mister x

Chętnie odpowiem na zapytania, proszę pisać a dowiesz się prawdy

tom

Najgorsza firma w jakiej pracowalem. Tyle

twardy
@tom 27.02.2016 13:35
Najgorsza firma w jakiej pracowalem. Tyle

Kolego, a może coś więcej? Jakieś konkretne argumenty?

bes

Tak ja bylam rozmowa luźna o doświadczeniach zawodowych wady zalety

All

Czy byl ktos moze juz na rozmowie na asystenta sprzedazy? Moze sie podzieli jakims info:)

Munio

Asystent/ka działu sprzedaży - czy mógłby ktoś przybliżyć na czym ta praca by polegała? Jakie programy sprzedażowe trzeba znać. W dziale "accountimg" widzę same koboiety. Czy to umowa o pracę? 2000 na rękę dostanę?

Andrzej

A nie prawda, awans możliwy jest w strukturach całej firmy, każdy zaczyna od jakiegoś stanowiska.... :-)

Andrzej

prosze aplikować, przede wszystkim kobiety, praca rozwojowa, z możliwością awansu :-)

Munio
@Andrzej 19.01.2016 18:10

Hej. Czy ktoś może mi przybliżyć na czym ma polegać praca Asystenta SPrzedaży w tej firmie? O jakie programy sprzedażowe chodzi? Czy to łatwa praca czy stresująca? Trzeba dzwonić namawiać na sprzedaż, czy tylko odbierać telefony od kontrahentów.

Gonzo

Znowu pojawiło się ogłoszenie. Czyżby nowy handlowiec zrezygnował po miesiącu, czy szukają już na jego miejsce następce nie informując go o tym?

Kandydat na PH

Byłem ostatnio na rozmowie. Czysty standard, czyli pytanie o prawie wszystkie miejsca pracy, co w nich robiłem i dlaczego tam nie pracuję. Była też scenka do odegrania na sprawdzenie moich umiejętności. W sprawie oczekiwań finansowych jak krzyknąłem swoją kwotę zaczynającą się na 3 to powiedzieli, że dadzą mi znacznie więcej, chyba mieli na myśli tą 4 z przodu jak ktoś tu wcześniej pisał. Sprytnie powiedzieli, że za dzierżawy, za podatki, ZUS-y będę musiał płacić sam, ale właśnie dlatego dostanę te 4 z przodu i na taką kwotę muszę wystawiać fakturę, bym miał z czego to opłacić. Mam mieszane uczucia. Zobaczymy, czy się dostanę na II etap i wtedy ewentualnie bardziej podpytam jak to z tym wszystkim jest.

@Kandydat na PH 08.08.2015 09:17

Kolego, jak uzgodnisz kaotę netto, to będzie kwota netto, na wszystkie pozostałe koszty otrzymasz zwrot, tym się nie przejmuj, ale nie warto negocjowac podstawy, lepiej negocjuj wielkosc premii, wtedy bedziesz zarbaił, 4, 5 a może i więcej tys, ale nie za siedzenie w domu i pracę 8-16, tego w Unicell-u nie oczekuj

przedstawiciel

A dlaczego Tobie kolego tak na tej podstawie zalezy? Ja samej premii mam dzis pare tys zl, to mam plakac ze moja podstawa wynosi tyle czy tyle zl? Chyba za robote sie placi, tak? A za dobra robote Unicell placi.

@przedstawiciel 05.08.2015 07:28

Wybacz kolego, ale jestem dzieckiem PRL-u i czy się stoi, czy się leży 2000zł się należy :D

nolan
@Olo 05.08.2015 12:00

To gratuluje postawy Panie "Olo". Czy się stoi, czy się leży - takim podejściem nie zarobisz u samego Papieża, a co już mówić o normalnych firmach...

przedstawiciel

Oj Panowie Panowie, ja pracuje już w tej firmie wiele lat i wiele widziałem, powiem tylko w skrócie - tych co nie ma z nami, zwolniłbym po miesiacu pracy! To oni prezentują dno i wodorosty! Najlepiej brać kasę, kraść i oszukiwać! Szkoda gadać! Panowie - uczciwie zapraszam do ciężkiej pracy za dobrą kasę, ale tylko najlepszych! krętacze i oszuści trzymać się z dala od Unicella!

@przedstawiciel 04.08.2015 08:19

To kolega "Przedstawiciel" niech powie jaka w końcu jest ta podstawa? Ja tam pracy się nie boję i nie zbijam bąków, ale sorry jeśli za 1500zł mam pracować to wolę poszukać czegoś innego i darować sobie spotkanie. Nie czarujmy się nawet najlepszy handlowiec nie będzie pracował dla fantazji tylko dla kasy!!! Jak się w portfelu zgadza to i można się w danej firmie rozwijać. A jak bida i nędza to każdy normalny człowiek będzie myślał o ucieczce z takiej firmy.

Olo

Ma ktoś rozmowę 07.08.15 w hotelu w Markach? Ciekawe ilu ludzi, przez jeden dzień przemaglują? :) Powiedzcie raz i definitywnie ile w końcu tej podstawy dają na początek? 1500zł czy 2500zł netto? No bo jak 1500zł netto i z tego odjąć 1100zł na ZUS to 400zł to ja na budowie zarobię przez 4 dni :P Wiem, wiem prowizja do tego dochodzi tam te 2-5 koła jak ktoś pisał :P ale nie opowiadajcie bajek, że przez pierwsze 2 miesiące ktoś wyrobi powyżej 65% planu. Jak najpierw trzeba będzie ponaprawiać błędy poprzedników i poprzyjmować przeterminowany towar to za ciekawie to nie wygląda. Ja tam pracy się nie boję, ale za 1500zł pracować i jeździć od punktu do punktu, gdzie Ci mówią Dzień Dobry i Do Widzenia i zabierz przeterminówki to ja chyba podziękuję :D

cyper

Czy to prawda że dziś osoby zatrudnione przez agencję pracy zostały zwolnione

atrakcyjny

Jak będziesz chciał 1500 nett cie wezmą i powiedzą, ze na atrakcyjnych warunkach z możliwością awansu i otrzymania dużej premii oczywiście jak si3 wykazesz.

wolf

Nie masz pracy idz i szukaj dalej Masz zapomnij o Unicell i szukaj dalej Nic więcej

kpwu

"Krówko" chyba przez cały uniwerek doiłaś, bo gramatyka szwankuje. Tak, tam na takich jak Ty czekają, niedouczonych...

PH

z tego co wiem, to szukamy teraz i na rynek tradycyjny i na sieci, zachodniopomorskie, pomorskie, kujawsko-pomorskie, małopolskie, wszystko w ramach rozwoju sieci, kto jest zainteresowany niech wysyła, ja z pracy w Unicell-u jestem zadowolony bardzo!

ddddd

Oczywiście że są dowody. Teraz już te kradzieże się skończyły, bo samochody mają zainstalowany GPS z funkcją pomiaru paliwa. Ale w pierwszych miesiącach po montażu, były zjawiska "wyparowania" 20 litrów. Oczywiście nikt z wyżej wpisanych się nie pochwalił, podobnie jak się nie chwalą o innych rzeczach, np. że po roku pracy nie znają asortymentu, czy innych szczegółach. Łatwiej napisać gówniana firma. Najwyraźniej dobra firma to taka, która da się oszukać. Oczywiście nie mówię o wszystkich handlowcach. Dla osób z chęcią do rzetelnej pracy i z zaangażowaniem jest miejsce i są możliwości zarobienia naprawdę rozsądnych pieniędzy. Dla osób które chcą tylko "przeczekać zimę" i jak najmniejszym nakładem pracy zarobić tylko podstawę, chyba lepiej szukać gdzie indziej.

Szukaj gdzie indziej
@ddddd 23.12.2014 14:10

I niech tak zostanie - SZUKAJ GDZIE INDZIEJ - jak pisze na końcu powyżej ddddd - bo w Unicelu cokolwiek nie zrobisz i tak będziesz [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] bo nie będziesz chciał pracować za te śmieszne pieniądze które Ci zaproponują po 3 miesiącach przy przedłużeniu umowy mak- bardzo fajny wpis i prawdziwy - faktycznie jeśli potencjalni PH macie taką możliwość to sprawdźcie na waszym terenie - gdzie można kupić produkty Unicela jak nie masz możliwości pojechać to zadzwoń do sklepu, hurtowni namiary liczących się graczy są w necie.

cierpliwy

poczekaj 3 miesiące a będziesz miał ofert - dopiero co zatrudnili nowych

ktos

Po 4-5 miesięcznej nieobecności PH w niektórych punktach słyszysz..nic nie potrzeba ale zabierz te przeterminowane produkty. Pizgasz 400 km dziennie odwiedzając 5-6 punktów. Masz jedną max 2 półki na których kurzy się towar od zawsze. Oprócz trendy nie schodzi praktycznie nic. Asortyment przeogromny zainteresowanie znikome. Marka praktycznie nie znana w hurtowaniach a markety radzą sobie jak czegoś nie mają. Nic za co przywitali by Cię o dobrze ze jesteś bo mam pustki.

mak

Byli RPH - w Unicell banda obiboków, złodziei paliwa, kłamców i itd. W nowych firmach - wyróżniający się ph, kierownicy regionów, a i są dyrektorzy - nie zmieniający pracy od odejścia od Unicell. Ta firma stoi na jednej nodze - na sieciach. Kanał tradycyjny jest od lat niszczony decyzjami jednej osoby. "Nie ma mnie, nie będzie firmy" - prosty sposób na utrzymanie stanowiska?! Asortyment jest naprawdę ok i firma powinna być wiodącą na rynku, ale jeśli przez kolejne lata będzie zatrudniać tylko obiboków i złodziei paliwa... Szok jakiego można mieć pecha do pracowników... Potencjalny ph - przed zaaplikowaniem skonsultuj się z jakimkolwiek pracownikiem pobliskiego marketu, hurtowni budowlanej, on Ci powie co myśli o firmie i Twoich poprzednikach obibokach.

Pracodawca

szkoda, że nie ma forum pracodawców, gdzie z imienia i nazwiska można byłoby zmieszac z błotem nic nie wartych pracowników, obiboków, złodziei paliwa, kłamców itd, itd...

Rita Depestel
@Pracodawca 19.12.2014 09:53

Tony Brems /Charel Weyme en de Venusmannen LOL

ph2

Jak Cię interesuje praca, to aplikuj kolego, bo tu jak widzisz sami poszkodowani sie udzielają, na pewno nie dowiesz sie tu prawdy! A pamietaj, dobrych pracownikow nikt nie zwalnia, tylko ich wynagradza! Dobrze wynagradza! Ja pracuje tutaj już 10 lat i nie narzekam!!!!!!! To chyba o czymś swiadczy...

jasju
@ph2 09.12.2014 08:46

Witam czy opłaca się przyjść na rozmowę jeżeli mam pracę ale w mojej obecnej pracy nie widzę perspektyw na przyszłość chodzi o coraz mniejszą płynność finansowa ...powiem tak Jako PH mam 2 tyś netto podstawy na umowę o prace + 1,5-3 tyś netto premii jeżdże skodą octavią z 2011 roku pracę zaczynam od godz 8 a kończę u ostatniego klienta około 16 tej w domu przed 17 ta Ale sytuacja w mojej firmie stale się pogarsza i tutaj mam bo nie chcę trafić z deszczu pod rynnę proszę o odp..

pracujący

ooo widzę, że jakiś leniwy pracownik się odezwał? Były pracownik zapewne, który liczy na darmową manne z nieba?????? Za darmo to nikt już wam nie zapłaci, ale za robotę to i owszem

Zostaw opinię o UNICELL Poland sp. z o.o. - Wasilków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie UNICELL Poland sp. z o.o.