Opinie o aftermarket.pl - AfterMarket.pl Limited

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy MAGNETI MARELLI AFTERMARKET Sp. z o. o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie MAGNETI MARELLI AFTERMARKET Sp. z o. o. o rekrutacji.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o MAGNETI MARELLI AFTERMARKET Sp. z o. o. w Sosnowiec Plac Pod Lipami 5

zwzwxw

To jak; ona ma na imię?

Ciekawskii
@zwzwxw

O ile wiesz nie można tu podawać takich danych. Jej imię to akurat jest mało istotne, jak i imię tego lidera.

tenden

wezcie spojrzcie na siebie a nie patrzcie kto z kim i dlaczego podniete macie z tego? jak byczek wielo zadnej sztuce nie przepuści to nikt nic nie mówi ale zaraz lidera to ktos oczernia szkoda na was słów.......

lider

wszyscy narzekacie, że wam tak zle w tej firmie, to czemuście sieroty po komunie jeszcze nie poszli to innego zakładu? jeśli wam tak żle to przypomnijcie sobie poprzednią dyrekcje I jak was traktowano. teraz przynajmniej traktuje was jak ludzi, stara się I poprawia warunki na każdym kroku. zamiast to docenic, pracujecie po 7 godzin dziennie I jeszcze szukacie sposobnosci do obijania się po kątach.a na koniec tylko narzekacie. jakie to typowe...

nikt
@lider

Idz się lecz

wkurwiony
@lider

nooo tobie to dobrze team debil łazicie po tym (usunięte przez administratora) wybujani jak wy to ciezko pracujecie musicie sie uzerac z ludzmi przewaznie w soboty i niedziele buahahahahahaha

@wkurwiony

Team lenie powinny robić na produkcji, nie masz człowieka rób sam!

serek topiony

Są różne agencje również te towarzyskie i tam właśnie mogą być najdłuższe umowy. Lola bez złośliwości ale tam mogą też mieć podpisane z bankami i kredycik bardzo możliwy. Lola głowa do góry ja wierze w Ciebie!

Lola
@serek topiony

No podobno nie jest to takie proste ale chyba dobrze tam płacą :-) ja tam się ciężkiej pracy nie boję ważne żeby placili

tulipan
@Lola

wszędzie trzeba pracowac ale kombinujcie żeby nie dostać się na zmiane do takiego frajera o nazwisku KALEJA bokoleś to istny debil, kretyn ,jełop nieudacznik życiowy, prostak ,cham nie zna się na niczym ,a wszędzie sie wpierdziela drze tego ryja ogólnie to totalne dno na innych zmianach jest spoko pozdro.....

aleKICHA
@tulipan

Tak narzekasz to przyjdź do lidera kiszki ten tyran psychopata nas gnębi . uratujcie nas od kiszki tyrana

Robotnik
@aleKICHA

Co za brednie to jeden z najfajniejszych leederow sumiemnny chociaz a nie to co inni ....

@Robotnik

Na pewno jest leniwy!

Alfa

Bałagan jednym słowem niema żadnych przyjęć

Monter

rozmowa przebiegała w bardzo miłej atmosferze wiec nie mogę narzeka, pytania o doświadczenie zawodowe i żadnych pytań podchwytliwych

M

(usunięte przez administratora) i wyzysk pracowników każdego szczebla

Alfa

Nie ma żadnych przyjęć do pracy bo sami nie majom roboty za duży (usunięte przez administratora)

pracownik mm
@Alfa

Pracy jest sporo i co jakiś czas ludzi przyjmuj. Ps.jak już się udzielasz i pisz prawdę i używaj słownika ortograficznego, bo widać że zbytnio inteligentny to Ty nie jeteś

Kura

Cwaniak to (usunięte przez administratora) i nic więcej

Cwaniak

Jest tak (usunięte przez administratora) że hej

eewelina

Cześć, a w jaki sposób można się dostać do magnetti na Zagórze, są jakieś przyjęcia teraz?

eewelina

Cześć , jak się dostać na Zagórze do Magnetti? Jest obecnie jakaś rekrutacja?

łysy

Pracowałem tam i jedno co mogę o tej firmie powiedzieć to - dramat. Kpina z ludzi w żywe oczy i jeden wielki cyrk. W wojsku nie robią takiego prania mózgu jak tam do tego dochodzę fatalne warunki jak zapylenie hałas mobbing. Nadziwigać się trzeba prawie na każdym stanowisku pracy. Ciągły stres bo banda komików tam nazywanych kadrą kierowniczą tylko łazi i patrzy do czego by się przy...pier.. dolić. Ciągłe szukanie dziury w całym i próby podnoszenia norm. Z resztą w firmie tej niby pojęcie "norma" nie obowiązuje gdyż takowyh nie ma jest natomiast nagminne używanie słowa "mało". Ile by czego kto gdzie nie zrobił to jest wiecznie mało i mało. Atmosfera fatalna gdyż duża część trzymanych tam pracowników to tzw. przydatni. To, że nie nadają się do roboty nie stanowi problemu gdyż służą do wypatrywania i donoszenia wszystkiego i na każdego co tylko dopełnia dokręcania śruby i przyp...a się kadry zarządzająej. Konfidenctwo i dwulicowość to przynajmniej 1/4 załogi a kadra kierownicza to ludzie nie mający w ogóle pojęcia o gałęzi przemysłu jakim się zajmuje. Zasada pracując w tej firmie jest jedna: dzień się jeszcze na dobre nie zacznie a Ty już wiesz, że i tak za mało zrobiłeś. Ludzie wychodzący po pracy wyglądają jak banda niedobitków powracjących z frontu po wojnie. Aż żal patrzeć na tą nieszczęsną, zastraszoną, uciemiężoną bandę. Merytoryki w tej firmie uświadczyć nie można. Rację ma zawsze ten kto ma raję bo on ma rację i tyle pogadane. Nie ma mowy o możliwości podjęcia jakiegokolwiek dialogu. O fatalnej sytuacji w tej firmie świadczyć może to, że ma ona (i tu uwaga) problem ze znalezieniem pracowników- spawaczy -operatorów- wózków itd. Tak to nie pomyłka w dobie bezrobocia ludzie wolą nie pracować niż pracować tam a byli pracownicy mówią bez wyjątków jedno: nigdy więcej Magneti Marelli Exhaust(użyłem rzecz jasna eufemizmu).rotacja rotacja i jeszcze raz rotacja Zasłanianie się dobrem pracowników i dbaniem o bezpieczeństwo gdzie pojęcia te są tak notorycznie nadużywane, że straciły jakikolwiek sens a za chwilę widzi się pracowników pracujących przy maszynach zagrażających bezpieczeństwu z uwagi na ich fatalny stan czy sidła w postaci prowizorycznych napraw. Ciekawe czy już doszło do tego, że mówi się tam pracownikom, iż zagraża bezpieczeństwu to, że zrobili za mało. Obiecywanie gruszek na wierzbie w postaci rychłej drogi awansu i rozwoju celem zachęcenia pracowników do podjęcia a później nie porzucania pracy to też praktyka typowa. Najpierw przedstawia się zachęcający potencjalnego pracownika pełen perspektyw plan drogi jego rozwoju a potem na każde pytanie o szkolenie, awans czy podwyżkę odpowieda się jednym: będziemy o tym rozmawiać. Niektórzy po 2-3 lata słyszą to permanentnie stojąc w tym samym punkie co te 2-3 lata wstecz. O firmie tej można by napisać całkiem przyzwoitą tragikomedię ale ja już poprzestanę na tym co napisałem a i tak uważam poświęciłem zbyt dużo czasu na rozpamiętywanie tego przykrego epizodu w moim życiu. Czas swój poświęiłem jedynie dlatego by ostrzec tych, którzy już w życiu swoje wycierpieli by sobie przypadkiem tego nie przedłużali wiążąc się z tą firmą. Nie ubliżając nikomu jest to firma dla ludzi bez ambicji, charakteru, pijoków i ćpunków, których można traktować jak konie pociągowe za przysłowiową strawę.

kupa
@łysy

chyba się popłaczę, ale bełkot

lola

Hej, a czy jest szansa na umowe dłuższą niż miesiac? Zastanawiam się czy tam nie isć ale jak tam tylko umowy śmieciowe to ani kredytu ani nic :(

lola
@lola

i wiem, że ludzie robią pod agencją długo ale czasem też agencje mają jakieś dłuższe umowy i to dla banku też jest jakaś gwarancja :(

rurarz

Ja na Dyrektora nie dam złego słowa powiedzieć. Jak miał ostatnio problem ze zdrowiem to o lasce przez kilka tygodni chodził I kuśtykał po zakładzie ale nas nie zostawił. Pracuję już kilka lat I wiem, że problem ktore teraz mamy są za poprzednich lat I teraz dopiero wychodza

Lider

Podejdź i im to powiedz w twarz a nie zgrywaj kozaka w necie

Joanna

@Ciekawskiii dziękuję za Twoją opinię o pracy w Magneti Marelli. Jednak czy mógłbyś powiedzieć coś więcej? Rozwiń proszę swoja myśl. Co takiego dzieje się w firmie? Pamiętaj, że pozostawiając informację pomagasz osobom, które chcą podjąć tutaj pracę.

Joanna

Firma Magneti Marelli poszukuje pracownika na stanowisko Automatyk. W ofercie napisali, że zapewniają zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy, stabilność zatrudnienia, interesującą pracę w zgranym zespole. Czy ktoś może aplikuje?

Ciekawskiii
@Joanna

Biorąc pod uwagę co się dzieje w tym zakładzie, to ludzie wolą uciekać niż się zatrudniać. Jeśli awans, to lepiej zmienić zakład... No chyba że się ma układy!!! Joanno pamiętaj że źle się dzieje na Mikołajczyka!!!

Joanna

@marekS skąd takie informacje? Niedawno pojawiła się nowa oferta pracy na stanowisko Stażysta w Dziale Technologii. Może ktoś zechce aplikować? @Ciekawskii jakie masz doświadczenia związane z pracą w firmie?

Antoś
@Joanna

Te same pytania zadajesz w kółko.Zmień płytę bo stajesz się męcząca. A jakie Ty masz doświadczenie w dziennikarstwie regionalnym ???

marekS

Czy to prawda że dni tej firmy są już policzone? Podobno zamówień coraz mniej euro6 się powoli kończy co będzie dalej ktos wie?

Dugalabidajla

Z ta małą w długich włosach

Rurasz
@Dugalabidajla

To Dominio chyba tak działa, bo to już kolejny... Jak sobie nie zrobią z takimi elementami porządku to będzie coraz gorzej... Samowolka!!

Mistrz

Mam nadzieję że kierownik produkcji oraz dyrekcja zakładu przeanalizują prace niektórych team,maszyn - liderów. I wyciągną konkretne wnioski, czas na zmiany tzw. liderów niektórych. Do pracy na produkcję panowie, Pzdrawiam

Zostaw merytoryczną opinię o MAGNETI MARELLI AFTERMARKET Sp. z o. o. - Sosnowiec

• Jak się pracuje w MAGNETI MARELLI AFTERMARKET Sp. z o. o.?

Zobacz opinie na temat firmy MAGNETI MARELLI AFTERMARKET Sp. z o. o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 64.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w MAGNETI MARELLI AFTERMARKET Sp. z o. o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 56, z czego 9 to opinie pozytywne, 20 to opinie negatywne, a 27 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy MAGNETI MARELLI AFTERMARKET Sp. z o. o.?

Kandydaci do pracy w MAGNETI MARELLI AFTERMARKET Sp. z o. o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

MAGNETI MARELLI AFTERMARKET Sp. z o. o.
2.6/5 Na podstawie 490 ocen.

MAGNETI MARELLI AFTERMARKET Sp. z o. o.