PROPERCO sp. z o.o. sp.k

Opinie o PROPERCO sp. z o.o. sp.k

Tomasz

Dobra opcja dla młodych małżeństw - bezproblemowe szukanie mieszkania z rynku wtórnego.

Konrad

Polecam staż w firmie Properco - można się sporo nauczyć, także językowo - w firmie dużo rozmawia się w języku angielskim z klientami biznesowymi!

Marek Z.

Również pozytywnie ocenia Properco z punktu widzenia klienta. Cieszy mnie ludzkie podejście do przedstawia spraw formalnych związanych z całym obrotem mojej nieruchomości.

Mateusz
@Marek Z.

Zgadzam się z odpowiedzią, to dzięki Properco kupiłem ładnie mieszkanie pod miastem:)

Dominik

Cała transakcja sprzedaży 40 metrowego mieszkania przebiegła bez zarzutów. Polecam biuro Properco.

Brałeś udział w rekrutacji do PROPERCO sp. z o.o. sp.k. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
Tomasz D

Korzystałem z usług biura i jestem zadowolony z szerokiej oferty biur, których szukałem. Interesowały mnie biura od 50 do 80 metrów i firma PROPERCO.pl znalazła je bardzo szybko, w dobrej cenie!

Wika

Jeśli ktoś szuka najtańszej opcji na rynku to może się zawieść... Mając jednak na uwadze, że oszczędności na rynku nieruchomości bywają często pozorne i w pierwszej kolejności (przynajmniej według mnie) warto celować w jakość, mogę z czystym sumieniem polecić biuro Properco. Bardzo dobry kontakt i - przede wszystkim - równie dobra oferta. Pozdrawiam!

Artur

Szczerze odradzam współpracę z tym biurem nieruchomosci, straciłem 8 miesięcy - bo tyle trwała moja "współpraca" z tym biurem.Pośrednik nie czuł się w żaden sposób zobowiązany aby mnie informować na temat zainteresowania mieszkaniem, to ja dzwoniłem raz w tygodniu i pytałem jak ma sie sprawa.Po pewnym czasie zorientowałem się, że "coś" tu jest nie tak... nie otrzymałem żadnej propozycji. Po rezygnacji z usług biura , mieszkanie sprzedałem w ciągu tygodnia.

Joanna

Fachowa obsługa Biura Nieruchomości PROPERCO, a zwłaszcza polecam do wspólpracy panią Lenę Sosnowską, która okazała się dla mnie osobą bardzo pomocną przy kupnie mieszkania. Jest osobą godną polecenia , profesjonalne i szybkie podejście do sprawy. Dziękuję.

pedroz

100% polecenia - tani i solidni, co rzadko się zdarza!

Konrad

Godni polecenia, zdecydowanie profesjonalizm!

Dariusz

Nie mam zastrzeżeń jako blisko współpracownik :) Doskonała organizacja czasu pracy!

Kryjak

Jak najbardziej "in plus"! Firma działa szybko i profesjonalnie. Najbardziej podobało mi się objaśnienie wszelkich moich obaw związanych z kupowaniem mieszkania.

bisk

Korzystam z uslug properco od okolo 3 lat i jestem bardzo zadowolony. Pracownicy biura sa bardzo zaangazowani w swoja prace i uprzejmi. Moge polecic to biuro wszystkim tym co potrzebuja wynajac,sprzedac czy kupic nieruchomosc. Mariusz F.

Tomasz S.
@bisk

To jest najgorsze z biur nieruchomości. Początkowo wydaje się profesjonalne, ale im dłużej się z nim współpracuje jest coraz gorzej. Odradzam

Zostaw merytoryczną opinię o PROPERCO sp. z o.o. sp.k - Kielce

• Jak się pracuje w PROPERCO sp. z o.o. sp.k?

Zobacz opinie na temat firmy PROPERCO sp. z o.o. sp.k tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 14.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PROPERCO sp. z o.o. sp.k?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 13, z czego 13 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

PROPERCO sp. z o.o. sp.k