Lambertz Polonia Sp. z.o.o.

Opinie o Lambertz Polonia Sp. z.o.o.

ex pracownik

Zakład pracy ma wiele wad. Największą wadą jest okropna organizacja pracy. Nawet gdy jesteśmy zapisani na konkretną zmianę, mogą Cię odesłać do domu bo zapotrzebowanie na ludzi jednak jest mniejsze niż zakładano, nieważne że jechało się np. 1,5h autobusami... Sama praca nie należy do przyjemnych, zdarzały się osoby które zemdlały, monotonia w tym zakładzie to chleb powszedni, trzeba się na to nastawić. Większość kadry zarządzającej niestety nie zna słowa wyrozumiałość, nie każdy nadaje się do konkretnych prac i zamiast wysłuchać tych osób i dać im coś innego do zrobienia w czym jest duża szansa że lepiej by się sprawdziły, często wolą krzyczeć i drzeć się jak coś poszło nie tak jak miało. Norma jest najważniejsza (premie brygadzistki mają za wyrobienie ponad normy), dlatego widząc że nie idzie, to zamiast zwolnić choć odrobinę, wolą używać krzyku, co jest wręcz demotywujące. Przerwy to kpina, człowiekowi zanim rozbierze, a potem ubierze na nowo fartuch mija połowa ,,przerwy". Główną zaletą jest wypłata tygodniówek, nie spotkałem się z zaległościami z wypłatą w firmie leasingowej Jobsito, w innych nie było sposobności pracować to się nie wypowiadam. W ostatnim roku zakład został zdominowany przez ukraińskich pracowników, pewnie dlatego że brakuje chętnych na tę ,,cudowną" pracę w Polsce. Często niektóre prace w zakładzie zważając na szybkość, są na granicy ludzkich możliwości, nawet gdy dajemy 100 % (przez 12h!) od siebie i tak można dostać niezasłużony opier... Ludzie jak to w życiu, zdarzają się różni, są tacy z którymi można pogadać o wszystkim i miło się pracuje, a są tacy przez których będziemy mieć więcej pracy, gdyż robią nagminnie błędy i ktoś to musi poprawiać. Stawka 8zł/h jest śmieszna, niemalże wszystkie ciastka jadą na eksport do bogatych krajów takie jak Niemcy czy nawet USA, a na pewno nie są one tam tanie, więc firma na pewno odnosi wielkie profity przez fakt niskiej płacy jaką gwarantuje Polska... Podsumowując, zwykły pracownik ma prawo poczuć się tam jak by faktycznie pracował w (usunięte przez administratora) wiele rzeczy należało by tam zmienić. Polecam tylko osobom które nie mają innej alternatywy.

buhahaha

Ale brednie z tym,że w Lambrtz w Katowicach jest dobrze skoro jest tak fajnie to czemu Ukraińcy w pracy nie byli w sobotę ? Bo też mają już dość tego krzyczenia i poniżania pracowników przez brygadzistki i kierowniczki to jest tylko kwestia czasu i nikt tam pracować nie będzie

zadowolona

Nie ma tam źle wypłaty tygodniówki ,żyć się da nie zabijają a to ,że sobie brygadzistki pokrzyczą to niech sobie krzyczą idzie wytrzymać 12h pracują tylko Ci którzy się na to zgodzili a Ci co nie to idą do domu ustalacie sobie sami grafik pytają się czy się przyjdzie do pracy nikt nikogo nie zmusza do pracy jak się podoba to przychodzi się a jak nie to nie - Nikt na siłę nikogo nie trzyma w pracy .Pozdrawiam i życzę wytrwałości i cierpliwości a nieudacznikom życzę opuszczenia zakładu pracy bo leniwców nikt nie chce w pracy :)

Getto

Czy ty wiesz co to getto ci młodzi poznajcie najpierw zycie a pózniej wypowiadajcie sie gdzie jest getto jak to getto to po co tam pracujesz ja pracuje w jobsito wszędzie te same zasady płacy i jest fajnie polecam prace w lambert w Katowicach jest fajnie i szybko mija czas pracy można pracować na rożnych stanowiskach

Księgowa

Aplikowałam na stanowisko księgowej w maju bieżącego roku. Dostałam zaproszenie na rozmowę gdzie wypełniłam test, rozmawiałam z główna księgową itd. Nie wspomnę już o tym że do sali gdzie odbywała się rozmowa co 4 min wchodził inny pracownik pytajac kiedy sala będzie wolna. Firmie zależało na szybkości podjęcia decyzji na już - nowy pracowników potrzeby od zaraz. O tym, że umowa ma być na zastępstwo dowiedziałam się dopiero na miejscu. Nie było takiej informacji w ogłoszeniu. Obiecano podjęcie decyzji do końca tygodnia. Po dwóch tyg otrzymałam telefon że rekrutacja się jednak przedłużyła i do dwóch tyg dostanę odpowiedź (negatywna albo pozytywna) , gdzie wcześniej była informacja że dzień w którym ja miałam rozmowę był ostatnim dniem w którym mają jeszcze rozmowy z kandydatami. Odezwu nie ma do dziś ????

Test z wiedzy księgowej

Julia

Czy ktoś jest w stanie mi powiedzieć, ile zarabia się za godzinę pakowania w Lambertz i czy rzeczywiście można co tydzień ustalać sobie indywidualnie grafik (tak piszą w ogłoszeniach) oraz odbierać tygodniową wypłatę? Na jak długo podpisuje się umowę?

tyn

i 12 i 18 godz się pracuje a wolne obowiązuje raz w tygodniu a jak nie przyjdziesz to pracy to są kary pienieżne od 50 do 300 zł do tego wszystkiego japy wydzierają po tobie jak byłybys ich niewolnikiem @hnmghnmftyn napisał dobrze tylko zapomiano dać im wszystkim bata i byłbyś wtedy bity za to ze dobrze ciastka nie włożyłeś do praski kazdy sie ich wszystkich boi a do pracy ludzie chodza bo musza bo kary zastosowali w umowach banda zlodzi i wyzyskiwaczy ludzi jestes dla nich jak maszyna jak bylem w toalecie to wydarla sie na mnie brygadzistka ze tam bylem cale szczescie ze do konca lipca mam umowe w sierpniu nawet jej nie podpisze bo ten zaklad pracy to istna wykanczalnia fizycznie jak i psychicznie ponizanie i odbieranie goddnosci ludzkiej tam jest oboz i jeszcze raz (usunięte przez administratora) istne getto

Ja nio

Pracują jeszcze tam jacyś Polacy widać :P to dobrze bo myślałem że już sami Ukraińcy :)

Nie powiem
@Ja nio

A ty jesteś rasistą co masz do Ukraińców lepiej pracują od Polaków

zadowolony
@Nie powiem

ja pracuję w Silesia Job Center i jestem zadowolony, stawka 8 zm na rękę (96 za dniówkę), umowa z Zusem i wybieram sobie sam jak chce pracować- min. 3 dni w tygodniu. Mi wystarczy bo jednak 12 godz daje po (usunięte przez administratora) Ponoć wszystkie agencje mają taką samą stawkę ale ta jest na miejscu w Rudzie śl więc nie muszę jeździć do centrali w Piotrowicach by cokolwiek załatwić. Ale agencje to tylko pośrednicy, do Lambertz to powinny wszystkie możliwe służby w zakresie warunków pracy wjechać!

huygyugy

Ile się zarabia netto przez agencję? Od której do której się pracuje?

hnmghnmftyn
@huygyugy

12 na 12 albo dłużej harujesz i jeszcze mordy drą na ciebie przez jedną agencję 8 zł a przez drugą nie wiem chyba tyle samo radze sie nie zatrudniać to (usunięte przez administratora) tylko bicza zapomiano dać brygadzistkom Chyba ze chcesz tego chleba posmakować ale odradzam

Pracuje jak wół tam jak nie 12 godzin to 18 i w tym 1 dzień wolnego też bede się zwalniać bo mam dość i zero podziękowań tylko krzyk i nic więcej ta praca ludzi wykańca zarówno psychicznie jak i fizycznie

dżaga

A ta obojeta01 to kto? Co to za tępa baba ? Kim ona jest ,że całe forum zaśmieca i jakim prawem obraża dziewczyny z naszej pracy i z firm ? Niech lepiej mnie unika bo nie ręcze za siebie

obojetna01

Pawel nie sprzeczaj sie z daunami od takich trzeba byc z daleka

Chiro

Nienawidzę dwulicowych ludzi Ładnie sie uśmiechają najpierw do brygadzistek i kierowniczek żeby jak najlżejsza prace dostać a potem i tak obczernia frajezy Paweł jestes jednym z nich ha ha ha

@Chiro

Frajer nad frajerami się odezwał nie bede gadał z takimi jak są Jola,Ela,Iza i większość z Was bo dupę to liżecie Wy a nie My Frajerze od siedmiu boleści :P

Jola

Hm Ciekawe kto tak obczernia nasza prace. Nie popuścimy znajdziemy Cie i wykopiemy za bramę. Bo psujesz nam wszystkim opinie. Piszesz takie bzdury ze tak naprawde to sie zastanawiam czy wogule tam pracujesz. Taśma pandolino szybka to prawda ale ty jestes chora bo ta tasma leci wolniej od innych. My mamy tam zapiepszac piszesz a może nas tam nie ma??? Wy zarabiacie więcej od nas jakbyś umiała liczyć ale chyba to zatrudne do ciebie. I nigdy nie mamy wyj... Na prace, a wam sie tłumaczy i tłumaczy a robicie z siebie debili ze nie rozumiecie i macie wyj... Na prace! Zbieraj swoją dupę z naszego zakładu bo napewno ci nie popuścimy. Dużo pracownikow z leasingu to tak jak my pracują bo chcą i jesteśmy z nich dumni wszyscy Cie znajdziemy!!!

@Jola

Na głupotę tej obojętnej01 i tego Pawła nie ma lekarstwa odporni są na wiedzę i swoją własną głupotę.....Jola szkoda pisania do Nich szkoda Naszych nerwów na Nich.....Bo ludzie z firm chcą pracować a oni Nas obczerniają ..... Szkoda tylko czas marnować na takich ludzi jak są Paweł i obojętna01..... Pozdrowionka

siwy
@Ela

Święta prawda.jak ktoś nie chce pracować to i leczenie mu przeszkadza.wszędzie trzeba robić,leżeć i brać kasę to u tatusia w firmie.Lamberta jest git firma.

siwy
@siwy

Super napisane.polska mlodziez ze tak powiem,w (usunięte przez administratora) im się przelewa,raz w tygodniu zrzec i wtedy by zapiepszali na chleb.a nie mamunia podstaw i pod nos,kupi Adidasa ,w los na żel i h..j z roboty,pozdro

Załosna niemiecka kreatura jest z Ciebie i z tej Izy zapewne pracownice Lambertz Polonia Sp. z.o.o. i dlatego tak piszecie bo na stołek wyższy chcecie się dostać :P Dwie szmaty na forum Ela i Iza oraz Lambertz i Firmy

Ela

Paweł i obojetna01 napisze krótko i na temat bo mam Was dość !!!!!!! .... Für Dummheit ist kein Kraut gewachsen.!!!!!!!!!!!!!!!!!

Iza

Kobieto ty jestes chyba chora do lekarza idź a nie obczerniasz pożądny zakład pracy! Pampersy tak chyba jak sie było niemowlakiem Teraz to ty musisz pracować ale widać ze ci sie nie chce i szukasz sobie rozrywki obczerniajac wracaj do mamusi lepiej i niech ci papersy właśnie zakłada!!!! Masz jakaś chorobę czy co???

Iza

Nie ważne w jakim zakładzie byś podjęła prace to opinie byś miała taka sama. Widać ze jestes wogole uprzedzona do pracy lubisz sensacje wywoływać idź do uwagi i gdzie tylko chcesz nienormalnych ludzi oni od razu rozpoznają ! Ja pracuje w Katowicach pod firma bardzo długo i wiem jak sie zachowują ci nowi co przychodzą specjalnie podpuszczają przełożonych a pózniej tylko czekają żeby sie zdenerwowali i robią sensacje ze mobbing. Jesteście nie normalni !!!! Ale dobrze ze ktoś przyjedzie niech zobaczy ze praca jest normalna my chcemy pracować a mam nadzieje ze wam sie dostanie za te bzdury które wypisujecie o firmie lambertz. Pozdrawiam wszystkich nadzorujących i życzę wytrwania z tymi idiotami co nie rozumieją jak sie im tłumaczy grzecznie a potem narzekają. Nie wybierajcie sie do lambertz jak wam sie nie chce pracować !!!! Bo tam jadą taśmy i nikt wam ich nie zatrzyma jak będziecie narzekać

@Iza

Też jestem nowa choć nie ukrywam ,iż pracowałam w lambertz kiedyś ale pojechałam za chlebem do Niemiec i wróciłam .W Październiku zaś tam jadę ale w domu nie wysiedziałabym z nudów i postanowiłam z powrotem wrócić do ciasteczek .... Bo praca w gronie ludzi daje mi radość a i sobie zarobię do dnia wyjazdu .... Iza zawsze będą narzekać ale tylko Ci którzy nie mają zamiaru pracować a kasę by chcieli mieć gratis i dlatego te bzdury tu na forum wypisują .... Pozdrawiam serdecznie Ela

@Iza

awanse chyba dostaliscie od nich albo podwyzke nie mam zamiaru byc cicho polska ujrzy swiatlo dzienne na lambertz i firmy czy ty jestes slepa ze one sie dra i wyzywaja nas kaza siadac na linie szybka co ledwo sie kazdy uczy niech posadza na pandolino swoich pracownikow a nie firmy i niech sie nie dra jak oszalale bo to podchodzi pod mobbing.To ty jestes nienormalna i idotka bo normalny czlowiek dlugo nie zniesie ich krzykow i wyzwisk nie popuszcze im dlatego ze nie potrafia powiedziec normalnie do wc nie dadza nawet isc w pampersach do pracy trzeba isc aby sie zalatwic jestes zalosna ty i ta ela

@obojetna01

Przecież mówi się,że się chce iść do toalety i puszczą nie trzymają nikogo co Ty bredzisz chyba upał Tobie zaszkodził.... Chyba masz brak zajęcia.... a Iza ma rację pracować musisz ale nad sobą bo masz coś nie po kolei z głową idź się wylecz do specjalisty dobrego a potem wróć do pracy bo z Tobą jest coś nie tak .... Tylko psujesz i szargasz opinie innym ludziom z firm i z lamberta .... Jestem ciekawa kim Ty jesteś bo nakopałabym ci w cztery litery abyś zmądrzała ..... Pracuj nad sobą i zwracaj uwagę na to co piszesz bo naprawdę żal mi Ciebie jest .... Pozdrawiam i do usłyszenia jutro w pracy .... :)

@obojetna01

Obojętna jestem za Tobą praca firmie Lambertz to jest szkoła życia i przetrwania czyli tak zwany Polski obóz pracy niewolniczej typowe getto Ludzie którzy tam pracują są nikim upokorzeni, odzierani z godności.Tak postępują Brygadzistki i Kierowniczki z Lambertz Polonia Katowice

obojetna01

I TAK SKARGA POSZLA DO INSPEKCJI PRACY DO UWAGA PO UWADZE JESZCZE ZAMIERZAM NAPISAC DO WSZYSTKICH GAZET NA CALYM SLASKU BO WY DZIEWCZYNY TO ZNACZY ELA I PRACOWNICA FIRMY Z KATOWIC NIE WIDZICIE CO SIE DZIEJE W LAMBERTZ CHYBA WY JESTESCIE SLEPE KONIEC MOBBINGEM DOSC PRZESTANA TE ZWYRODNIALE BRYGADZISTKI I KIEROWNICZKI DRZEC SIE PO LUDZIACH JAK PO PSIE BO PSA SIE TERAZ LEPIEJ TRAKTUJE A CO DO ZWOLNIENIA ZWOLNIE SIE PO INTERWENCJI UWAGI I JAK ZOBACZE ARTYKUL W PRASIE BO W OBOZIE NIE BEDE PRACOWAC PO INTERWENCJI

z obozu pracy

Bravo i Popieram

Ela

Niczym mnie nie przekupili ale porostu nie lubię chamstwa i góralskiej muzyki jaką tworzycie sami Bo są fajni ludzie z pod firm które też pracują bo chcą i się nie obiją i nie użalają się na forum jak Wy ci co nic nie robią to zawsze będą bzdury wypisywać na temat pracy jaki ten zakład pracy okropny ojej tylko siedzieć i płakać i użalać się nad Wami ... Szkoda mojego pisania bo i tak zrobicie co Wam serce powie..... Pozdrawiam

Pracownica firmy z Katowic
@Ela

Popieram Ciebie Ela i choć by sam Papież interwencje robił nie podpiszę się pod oskarżeniami Lambertz i Firm bo ludzie którzy chcą pracować to będą pracować a lenie zawsze coś wymyślą :) Nie podoba się w pracy to można się zwolnić nikt na siłę tam nikogo nie trzyma a Wy zaraz do Uwagi piszecie Ela małe pytanko czy Ty jesteś tą osobą co z Niemiec wróciłaś z powodu pleców ? Jak tam to Pozdrawiam Ciebie bo jesteś naprawdę w porządku osoba :)

@Pracownica firmy z Katowic

A Czy to istotne czy jestem z Polski czy z Niemiec czy z Ukrainy ....Bo mi się wydaje,że chyba to związku z forum nie ma :) Pozdrawiam i życzę miłej i spokojnej Niedzieli bez sporów i kłótni tu na forum .... :)

Ela

Ale narzekacie tylko sami sobie jesteście winni.... Byłam świadkiem jak brygadzistka w Katowicach podam przykład powiedziała i to bardzo grzecznie zejdź ze stołu i to trzy razy powiedziała mu o tym z tonem łagodnym aż musiała użyczyć tonu głośnego bo widocznie on był głuchy w pień .... Sami doprowadzacie do tego ,że na Was krzyczą bo skoro trzy razy nie dociera co się mówi do Was to potem wielkie halo i pretensja jest do garbatego co ma proste dzieci ,że na Was się drą Na mnie też krzykneła Brygadzistka i wielkie halo z tego powodu nie robię tylko powiedziałam jej grzecznie ,że proszę na mnie nie krzyczeć tylko wytłumaczyć i skutki były pozytywne .... a pracownicy z spod firm takich jak Ja - Jesteście żałosni bo Lambertz daje nam pracę a My wykorzystać jej nie potrafimy .... Pozdrawiam pracownica z pod firmy jakiej to już nie napiszę bo uważam to za skoro pracuję to tajemnic firmy zdradzać nie będę.... A Lambertzowi i Firmom życzę dużo wytrwałości z nieudocznymi pracownikami którzy nawet jednego ciastka do praski wsadzić nie potrafią ....

obojętna01
@Ela

A Ciebie to chyba przekupili Co ? Ile tobie obiecali? awans ? a może ciastka w nagrodę od nich dostałaś które się nie da jeść a może podwyżka ? Powinnaś z Nami trzymać skoro jesteś z pod firmy a nie z Lambertz :P

Zostaw merytoryczną opinię o Lambertz Polonia Sp. z.o.o. - Katowice

• Jak się pracuje w Lambertz Polonia Sp. z.o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Lambertz Polonia Sp. z.o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 109.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Lambertz Polonia Sp. z.o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 34, z czego 17 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 16 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Lambertz Polonia Sp. z.o.o.?

Kandydaci do pracy w Lambertz Polonia Sp. z.o.o. napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Lambertz Polonia Sp. z.o.o.