Opinie o PMR Ltd. SP. z o. o. w Kraków

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie PMR Ltd. SP. z o. o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w PMR Ltd. SP. z o. o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PMR Ltd. SP. z o. o. w Kraków

PMR to fajna firma zatrudniająca fajnych i kompetentnych ludzi. W ostatnich latach PMR przeżywał problemy, ale obecnie ponownie wychodzi na prostą. Zyskał nowych inwestorów, do firmy zaczynają wracać byli pracownicy, firna jest rentowna i stabilna finansowo, pracuje dla klientów w Polsce i w krajach całego świata. PMR to dobre miejsce pracy dla kogoś, komu zależy na dobrej i inspirującej atmosferze, niekoniecznie w korporacji.

Czy leci z nami pilot?

Renata
@Pikuś

Hej @Pikuś, nie za bardzo rozumiem co miałeś na myśli:) Powiedz proszę, znajomość jakich języków obcych będzie plusem przy aplikowaniu do PMR Ltd?

@Pikuś

Pilot z nami nie leci, -250 tys straty za ubiegły rok. Pytanie: czy piloci mają spadachrony? A załoga?

Czy PMR Ltd. SP. z o. o. zapewnia kartę multisportu?

Tak

@Pikuś jako potencjalna kandydatka chciałabym jednak otrzymać merytoryczne uwagi na temat pracodawcy. Wygląda na to, że Twój komentarz wynika z jakiś prywatnych animozji z zarządem PMR.

Byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie PMR Ltd. SP. z o. o.? Podziel się relacją i opisz swoje wrażenia z rekrutacji na stanowisko Business Development Manager.
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.
logo firmy Przedstawiciel Regionalny ds. pozyskiwania gruntów
Green Volt Konrad Rakowski
logo firmy Operator Tokarek CNC
Piotr Wąsik SpecialTech
Pikuś

Jak się okazuje po wynikach finansowych za 2019 pilot z nami nie leci, firma zalicza circa -850 tys zł straty, zarząd nie potrafi znaleźć formuły biznesowej. Naprawdę nie wiem jak tacy ludzie trafiają na wysokie stołki?

Jork

@Pikuś Tylko, że akurat to forum jest przeznaczona na opinie o pracy, więc taka informacja nie ma związku !

Czy leci z nami pilot?

Karol
@Pikuś

Nie bardzo rozumiem, do czego odnosi się Twoja wypowiedź? Wszedłem do wątku z nadzieją, że dowiem się czegoś o tym pracodawcy, dlatego mam nadzieję, że sprecyzujesz dodany komentarz.

Dorota

@abc dziękuję za Twoją opinie, pomoże ona innym użytkownikom forum. Piszesz o tym, że firma PMR daje możliwości rozwoju. Czy możesz troszkę szerzej opisać myśl? Masz na myśli awans w szczeblach kariery, czy zdobywanie nowych umiejętności?

abc

Nie wiem skąd te negatywne opinie, pracowałam tam do niedawna i nie miałam powodów do narzekań. Praca ciekawa, pozwala się rozwinąć, w przeciwieństwie do klikania i przepisywania danych w którymś z centrów outsourcingowych. Co do warunków, to wydaje mi się, że są porównywalne do tych na podobnych stanowiskach w innych krakowskich firmach. Kiedyś rzeczywiście problemem był brak benefitów, ale to też pod koniec mojego pobytu w PMR zaczęło ulegać zmianie (dopłaty do Multisportu, opieki medycznej itp.).

Dorota

@Anita, a czy Ty jesteś w jakiś sposób związana z PMR Ltd? Pracujesz w tym miejscu? @ms, co możesz jeszcze powiedzieć o tym pracodawcy oraz warunkach, jakie oferuje? Pracujesz w PMR Ltd? Czy ktoś z Was także pracuje lub pracował w tym miejscu?

Anita

Konkurencja chciałaby żeby w firmie było źle ?

ms
@Anita

A to może być jeszcze gorzej niż zwolnienia i odejścia najbardziej doświadczonych pracowników oraz generowanie strat zamiast zysków ?

Dorota

@AI, skąd posiadasz takie informacje? Widzę, że na swojej stronie internetowej firma poszukuje nowych kandydatów do pracy - szczegóły znaleźć można tutaj: http://www.pmrconsulting.com/pl/kariera. Czy ktoś z Was już aplikował i może powiedzieć, jak wygląda proces rekrutacji oraz jakie warunki oferuje pracodawca?

ms
@Dorota

Szkoda czasu. Lepiej poszukać od razu czegoś innego. Na stronie PMR jest rachunek zysków i strat z ostatnich dwóch lat opublikowany w związku z połączeniem się dwóch podmiotów. Wnioski z jego lektury każdy może wyciągnąć sam.

AI

This Is the End. Albo może Game Over ? Ta firma upada.

...
@AI

Skąd takie informacje o upadaniu firmy i zamykaniu badań i consultingu?

ex beauty

PMR jak PMR - strategia ta sama od wielu wielu lat, czyli wyzyskać praktykantów i płacić jak najmniej. Kiedyś było super, potem dramat. Teraz zamykają konsulting i badania... nie wiedzieliście? no to sie dowiecie niebawem :) powodzenia

BS

Kiedyś fajna firma. Obecnie koszmar.

Alto

Nie polecam. Brak szacunku dla pracowników, brak szoleń.

xxx

Nikomu nie polecam. Zero jakichkolwiek benefitów, zero szkoleń, zero inwestycji w pracownika. Jak najwięcej zabrać, a jak najmniej dać. Jedynym plusem są niektórzy pracownicy i na tym kończy się lista

lala

zalezy chyba też jakie stanowisko chcesz u nich mieć. Z tego co wiem to branża nie jest słabo płatna. W Krakowie też mozna sporo zarobić to nie biedne miasto. Jednak wiele zalezy od twych umiejetności.

xxxxxx

Ogólnie nie polecam. Chyba, że kochasz to co robisz i chcesz się poświęcić pracy całymi dniami. "Zadaniowy czas pracy" oznacza tyle, co nadgodziny, które możesz odebrać, ale nie masz kiedy. Poza tym, zdarzają się masowe zwolnienia.

admin

Pomóżcie innym, podzielcie się swoją opinią na temat firmy PMR Ltd. SP. z o. o.! Obecnie prawie każdy przed podjęciem pracy lub rozmową kwalifikacyjną sprawdza opinie na temat przyszłego pracodawcy.

Zostaw merytoryczną opinię o PMR Ltd. SP. z o. o. - Kraków

• Jak się pracuje w PMR Ltd. SP. z o. o.?

Zobacz opinie na temat firmy PMR Ltd. SP. z o. o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 17.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PMR Ltd. SP. z o. o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 12, z czego 7 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

PMR Ltd. SP. z o. o.
3.1/5 Na podstawie 17 ocen.

PMR Ltd. SP. z o. o.