Opinie o Rafał Krasny Drukarnia Papillon w Kraków

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Rafał Krasny Drukarnia Papillon. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Rafał Krasny Drukarnia Papillon o rekrutacji.

Branże: Introligatorzy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Rafał Krasny Drukarnia Papillon w Kraków

W jaki sposób po takim czasie odniesiecie się to tematu integracji? Mnie akurat dział handlowy by interesował i zastanawiam się jak współpraca z pozostałymi może wyglądać? Pomiędzy działami w ogóle ludzie jakoś bardziej się komunikują czy raczej to czysta formalność? Mało tu bieżących opinii...

bylócoś Nowy wpis

Benefity zapomnij, premia- a cóż to takiego, dyspozycyjność -zawsze, ma rację kot- wiadomo, wsypy-jak wszędzie, jam ci jeest góró poligrafii galicyjskiej. koniec i bomba, kto czytał ten trąba

Jakie są warunki zatrudnienia w Rafał Krasny Drukarnia Papillon?

Jak należy interpretować takie stwierdzenie? Ja to w drukarni jeszcze nie pracowałam, co tu się konkretnie robi? mieszkam nawet nie daleko jak patrzę po adresie (o ile to faktycznie Modlina). Obsługa klienta, sprzedaż i jakiś drobny druk czy to cos bardziej skomplikowanego? Osoba bez doświadczenia ma tu czego szukać?

Ktoś

Nie. Pracodawcy nie zależy na zintegrowanym zespole.

Impreza

A co w gowork COMPANY nie robicie Jumprez? Za mało skoczna firma ? Za smutne towarzystwo ? Czy Szef nieco zbyt Sztywny ? :D

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Rafał Krasny Drukarnia Papillon? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.

Czy w Rafał Krasny Drukarnia Papillon występują paczki/bony świąteczne?

Anioł Stróż

Jeśli Panowie i Panie z firmy GoWork chcą zmienić pracę, to zachęcam do wstawienia się na rozmowę kwalifikacyjną..

Sebastian
@Anioł Stróż

Możesz odpowiedzieć na pytanie, czy nie za bardzo? Inni potencjalni kandydaci na pewno bardziej na tym skorzystają, niż na takich wpisach. ;)

Anioł Stróż
@Sebastian

Ale wydaje mi się że wyraziłem się bardzo jasno Panie Sebastianie GoWork...

Ktoś

Nie. W papillonie nie ma żadnych bonów ani dodatków.

Czy jest możliwość pracy w Rafał Krasny Drukarnia Papillon na część etatu?

Tak

Czy są nadgodziny na produkcji?

Viktoriia

Dzień dobry! Czy jest możliwość zatrudnienia pracowników z Ukrainy?

@Viktoriia

Tak nie ma przeszkód

Pracuję w Drukarnia Papillon od 2014 roku i nie zamierzam na ten moment zmieniać pracodawcy. Wiadomo, że w prywatnej firmie jest więcej obowiązków i to nie jest praca dla każdego (na pewno nie dla tych co lubią siedzieć social mediach w czasie pracy i innych) - ale wszystko do ogarnięcia. Przejrzyste warunki zatrudnienia jak i płacy.

Jan
@Ania

Pisząc o przejrzystych warunkach pracy mógłbyś napisać jakie umowy są proponowane na początek nowym pracownikom? Interesuje mnie to, ponieważ znalazłem na stronie pracodawcy oferty pracy na stanowisko drukarz offsetowy, handlowiec i operator maszyn poligraficznych. Pomóż mi i dodaj takie informacje.

@Jan

Panie Janie, jeśli jest Pan zainteresowany to proszę przyjść i zapytać się osobiście.. a nie za pośrednictwem portalu..

Maciej
@Ania

Dla mnie też wygodniej byłoby dowiedzieć się czegoś na forum niż jeździć i pytać osobiście. Może znajdzie się w wątku osoba, która wie coś na temat ewentualnej pracy w firmie Rafał Krasny Drukarnia Papillon? Są teraz przyjęcia?

Wiktor

Moja najlepsza praca..

alex

Ktoś może mi powiedzieć o co chodzi z ogłoszeniami w tej drukarni? Kilka razy wysyłałem tam CV na tygiel i do działu DTP i nigdy nie dostałem odpowiedzi. kim jest ten rafal? Jak się tam pracuje?

WładekBator

Praca PH na bardzo uczciwych i przejrzystych warunkach. Zgodzę się z Mariuszem, firma się rozwija, maszyn przybywa, nowa lokalizacja dała sporo ciekawych możliwości. Dużym komfortem pracy tutaj jest stabilność finansowa firmy. Klientów i kontraktów przybywa z miesiąca na miesiąc. Polecam!

Mariusz

Drukarnia Papillon to pracodawca godny polecenia.Nastawiony na ciągły rozwój. Elastyczne i dobre podejście do pracownika.Wypłata zawsze na czas. Bardzo dobra atmosfera w firmie i zgrany zespół.

Sylwia M

Pracowałam w kilku drukarniach i polecam prace w Drukarni Papillon gdzie jestem do dziś. Firma rozwojowa, otwarta na pracownika i nowe rozwiązania, atmosfera przyjazna, pensja zawsze na czas. Polecam serdecznie.

Artur

Witam, Praca jak każda, trzeba się starać a pieniądze ma czas...

oszukany

Szkoda gadać.Patrzą jak tu ino człowieka(usunięte przez administratora)i tyle. Nie polecam. Omijajcie z daleka.

Zostaw merytoryczną opinię o Rafał Krasny Drukarnia Papillon - Kraków

• Jak się pracuje w Rafał Krasny Drukarnia Papillon?

Zobacz opinie na temat firmy Rafał Krasny Drukarnia Papillon tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

Rafał Krasny Drukarnia Papillon