PMR Ltd. SP. z o. o.

Kraków

Opinie o PMR Ltd. SP. z o. o.

BS

Kiedyś fajna firma. Obecnie koszmar.

Alto

Nie polecam. Brak szacunku dla pracowników, brak szoleń.

xxx

Nikomu nie polecam. Zero jakichkolwiek benefitów, zero szkoleń, zero inwestycji w pracownika. Jak najwięcej zabrać, a jak najmniej dać. Jedynym plusem są niektórzy pracownicy i na tym kończy się lista

lala

zalezy chyba też jakie stanowisko chcesz u nich mieć. Z tego co wiem to branża nie jest słabo płatna. W Krakowie też mozna sporo zarobić to nie biedne miasto. Jednak wiele zalezy od twych umiejetności.

xxxxxx

Ogólnie nie polecam. Chyba, że kochasz to co robisz i chcesz się poświęcić pracy całymi dniami. "Zadaniowy czas pracy" oznacza tyle, co nadgodziny, które możesz odebrać, ale nie masz kiedy. Poza tym, zdarzają się masowe zwolnienia.

Pomóżcie innym, podzielcie się swoją opinią na temat firmy PMR Ltd. SP. z o. o.! Obecnie prawie każdy przed podjęciem pracy lub rozmową kwalifikacyjną sprawdza opinie na temat przyszłego pracodawcy.

Zostaw opinię o PMR Ltd. SP. z o. o. - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PMR Ltd. SP. z o. o.