DRAMERS S.A.

2.7 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o DRAMERS S.A.

Ron

Jak ktoś jest zainteresowany pracą w dramersie, to wczoraj 02.04.2015 ukazało się ogłoszenie na olx, rekrutację prowadzi agencja pracy M-Serwis ul. Słowackiego w Poznaniu, wysłałem CV, może oddzwonią.Albo zawsze można zadzwonić do nich, pozdrawiam.

XXX

Ja obecnie pracuje w tej firmie, powiem szczerze, że nie jest źle, faktycznie napracujesz się tam bardzo ale to praca jak każda inna nie ma ściemniania co do zarobków to nie są b. duże około 2000 brutto +premie a za nocki dodatek w wys. ok 20 zl za 8h, soboty są płacone 100%. Ja osobiście mam super brygadzistkę bardzo dobrze się z nią dogaduje. Ja osobiście POLECAM na pierwszy rzut oka wydaje się (przynajmniej mi się tak wydawało) że to praca nie dla mnie ale jest ok zostałam i jestem zadowolona!

ja,

co wy tu(usunięte przez administratora), firma jest na poziomie, która pilnuje swojej roboty, zdarzają się wzloty i upadki, czasami jest napięcię między ludźmi, ale to jest normalne, sam jestem pracownikiem tej firmy i nie narzekam, a co do zarobków, to każdy zarabia tyle ile potrafi, za samym początku średnia krajowa, ale jak ktoś sie postara to można zarobić, wystarczą chęci i zapał do pracy!

easy
@ja,

Średnia krajowa to ponad 3,5 tys. Tutaj pracując w pełnym wymiarze godzin zarabia się płacę minimalną 1400 zł.

werni

kasa na czas , płace na produkcji zaczynają się od ok. 1400netto , wszystko zgodnie z kodeksem pracy , możliwość pracy w nadgodzinach ale bez takiego obowiązku, praca monotonna ale stabilna , zakład zatrudnia osoby niepełnosprawne.Jednym się podoba innym nie jak wszędzie. Bezpłatny dojazd z Poznania . Ogólny zarys dla zatrudnionych przez Dramers

Rozmowa kwalifikacyjna
Rekruter zaprosił Cię na rozmowę do firmy DRAMERS S.A.? Jakie warunki Ci zaproponowano? Jakie wymagania ma pracodawca względem osoby pracującej na stanowisku Główny Operator? Podziel się swoimi doświadczeniami.
salik

widzę, że niestety nie można tutaj na nikogo liczyć. coz my polacy to chyba mamy w genach cos takiego ze odzywamy sie tylko jak jest beznadziejnie i mozemy sobie ponarzekac a jak jest cos fajnie i przyjemne to neistety milczymy, nie mam pewnosci ze tutaj tak jest ale to jest jedna z wesji ktora przyjmuje, coz pozostaje szukac dalej

słabo strona działą

Widzicie, ja szukam pracy mówie wejdę na ich stronę internetową, a tam neistety jak już znalazłem że jest ogłoszenie i w nie klikam to się okazuje, ze nie ma takiej storny. Może mi podpowiecie jak można aplikować na pracownika produkcyjnego (produkcji) bo niestetty rozwinięcia na stronie nie widzę, a praca jest potrzebna.

stary illig

nie żartuj, to co z Ciebie za narzędziowiec jak w takiej koopie szukasz pracy?

mała
@stary illig

Hejka!!!! Powiedzcie gdzie aplikować na pracownika produkcji...????? Przyjmują wogóle...?

gość

Wiem, ze szukają głównego technologa i zastanawiam się czy warto. Jak wygląda rotacja na takich stanowiskach?

Ania a dlaczego ?

ania

praca w dramersie to porażka. nie polecam ich nawet najgorszemu wrogowi.

marcin

ja osobiscie zaczynam prace od jutra na Olszynowej dostalem ta prace od zaraz dzieki firme m-serwis co do zarobkow to mam miec 8,20 brutto za h ale m-serwis odprowadza podatek za mnie wiec mam 7 za h na reke :) estem ciekawy czy mi sie ta praca spodoba :D

Sam chce pracować w Dramersie

Nikt nic nie pisze :(

Miłosz

Ile można zarobić na produkcji??? I kiedy beda przyjmować ? Proszę o info :)

arek

Sam nie wiem co juz myslec o Dramers, myslałem, że jest troche lepiej, ale wasze opinie trochę mnie przeraziły.

mc

gratulacje - odstąpię swój etat ; firma zamiast motywować tylko mówi, że motywuje

@mc

zamiast odstąpic etat ... zwolnij sie ktoś inny skorzysta

fds

Jakie doswiadczenie w czym?? w pakowaniu?? smiech na sali:D:D ta placa(usunięte przez administratora):D

xxx

Witam skoroDramers to spółka akcyjna to gdzie można znaleśc jej notowanie i pod jaką nazwą Pozdrawiam Kolegów

Poz
@xxx

Cepie spółka akcyjna nie oznacza że jest gdzieś notowana. Dzieje się tak tylko jeśli wchodzi na Giełdę Papierów Wartościowych. Spółka akcyjna oznaczą że masz 100% akcji spółki i możesz je sprzedać itd. Proste?

maluch

firma jak firma, ale mógłby ktoś ujawnić zarobki w niej. To mogłoby bardzo ułatwić decyzję o aplikowaniu do Dramers

ea

czy warto a czy sie oplaca to dwie rozne rzeczy... na oba pytania odpowiedz brzmi NIE!

Zostaw merytoryczną opinię o DRAMERS S.A. - Swarzędz

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w DRAMERS S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy DRAMERS S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 35.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w DRAMERS S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 19, z czego 0 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 11 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jakie są opinie klientów o firmie DRAMERS S.A.?

Liczba opinii klientów firmy DRAMERS S.A., to 1, z czego 0 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a, 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

DRAMERS S.A.