DRAMERS S.A.

Opinie o DRAMERS S.A.

nnn

to znaczy ?

owijarka z kostki 4

wszyscy szlachetni już odeszli...

w

A jakie place na mistrz zmiany ?

Nie żałuję doświadczenia zdobytego w dramersie. Pracowałem tam w latach 2004/2005 na Hawelańskiej. Zakład dał mi motywację do nauki i rozwoju osobistego na wiele lat.(usunięte przez administratora)

Rozmowa kwalifikacyjna
Rekruter zaprosił Cię na rozmowę do firmy DRAMERS S.A.? Jakie warunki Ci zaproponowano? Jakie wymagania ma pracodawca względem osoby pracującej na stanowisku Główny Operator? Podziel się swoimi doświadczeniami.
kokakabana

a bony będą?

ww

No prosze jednak ktos chce wracac do dramersu niewiadomo tylko czy teraz cie wezma

bla bla

Kiedys pracowałem w Dramersie jeszcze na Hawelańskiej, wiecie może jak teraz mozna się tam dostać? Szukam pracy i chce tam wrócic.

Agnieszka

Prezesów praktycznie nie spotkasz, a już na pewno nie zamienisz z nimi zdania. Czasami chadzają po hali i poobserwują pracowników i to tyle.. Brygadziści nie są tacy źli jak mówią, po prostu jest to zakład pracy dla ludzi, którzy idą tam z myślą pracowania a nie ściemniania, na relaks tam czasu nie ma, przynajmniej ja nie mialam syfu żadnego tam nie zauważyłam w szatniach, być może odnowili, ściany wymalowane, szafki w dobrym stanie, każdy dostaje kluczyk przy wejściu...

baflo

baflo - 2012-06-30 00:19:34 A co sądzicie o zarządzie,prezesach?Nie macie opinii,czy tematu lepiej nie ruszać?

baflo

A co sądzicie o zarządzie,prezesach?

marko

A na jakim dziale pracujesz ?

nowa

Witam ja pracuje w Dramersie od marca na (usunięte przez administratora)przez agencje pracy i bardzo bym sie cieszyla jak by ta firma podpisal ze mna umowe o prace.Nie jest tak zle jak piszecie ja jestem bardzo zadowolona

ja tam pracuję krótko ale robota bardo fajna po pracy czuć że się pracowało ale na tym polega praca. jak w każdej pracy kierownictwo musi pokazać rygor ale po za nią jest każdy jest człowiekiem pamiętajcie o tym że oni nad sobą maja też przełożonych i muszą swoja robotę zrobić. czasem podziękujcie za to co macie. kiedyś pomyślicie o tym STRASZNYM DRAMERSIE !!!!!!!!!!!!

poszukujący?

Powiedzcie mi jak to jest z zarządzającymi...kierownikami zmian,szefami itp.?bo słyszałem rożne opinie?a ostatnio szukałem pracy i natrafiłem właśnie na tą firmę?

Miałem przyjemność pracować w tej firmie, i niestety musiałem zrezygnować. Bardzo tego żałuję, bo będę szczery - żadna firma mnie tyle nie nauczyła co ta. Polecam dla wszystkich ludzi szybko uczących się i ambitnych. Duże możliwości awansu, nie liczą się znajomości, tylko wiedza. Fajni ludzie, trafiają się "dupowłazy" ale jak w każdej firmie... Bardzo podziwiam prezesa za odwagę w nowych inwestycjach które najczęsciej okazują się bardzo trafne. Ogólnie POLECAM

aaa

nie wiem kto teraz jest dyrektorem, ale pracowałem w Dramersie 3 lata i przerobiłem 4 dyrektorów, piękna rotacja, ciągłe zmiany i nowe wizje.

mała

Pracowałam z DRAMERSIE 5 lat i zawsze dobrze mnie traktowano, Zdobyłam doświadczenie ktore teraz bardzo mi sie przydaje, Uwazam ze kazda osoba zdolna, racownita i chetna do nauki znajdzie tam swoje miejsce i jesli tylko wykorzysta szanse moze wiele wyniesc. Trzeba tylko chcieć.

M.K

Wszystko zależy od tego na jakiej pracujesz zmianie i na jakim dziale. Ja pracuję w Dramersie już 7 miesięcy , mam fantastyczną zmianę , świetną brygadzistkę , i żadnych problemów z pracą. Jestem naprawdę doceniana , ponieważ zawsze wyrabiam ponad normę i nigdy nikt złego słowa mi nie powiedział. Natomiast parokrotnie zdarzyło się tak , że szłam na zastępstwo na inną zmianę czy inny dział to tutaj się zgadzam - porażka. Ja mam na tyle szczęścia , że pracuję z miłymi , życzliwymi ludźmi i zespołem zarządzającym. Nie narzekam .

FIRMA Bardzo rozwojowa. Z planami na przyszłość i sporytmi mozliwościami. Stabilna systematyka działania. Polityka pro-pracownicza.

jack

Bardzo fajna firma. Można sie wiele nauczyć, super atmosfera.Ciężko tam się dostać bardzo szczegółowy proces rekrutacji. Profesjonaliści.

Zostaw merytoryczną opinię o DRAMERS S.A. - Swarzędz

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w DRAMERS S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy DRAMERS S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 34.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w DRAMERS S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 18, z czego 0 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 11 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jakie są opinie klientów o firmie DRAMERS S.A.?

Liczba opinii klientów firmy DRAMERS S.A., to 1, z czego 0 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a, 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

DRAMERS S.A.