DRAMERS S.A.

Opinie o DRAMERS S.A.

Nie żałuję doświadczenia zdobytego w dramersie. Pracowałem tam w latach 2004/2005 na Hawelańskiej. Zakład dał mi motywację do nauki i rozwoju osobistego na wiele lat.(usunięte przez administratora)

kokakabana

a bony będą?

ww

No prosze jednak ktos chce wracac do dramersu niewiadomo tylko czy teraz cie wezma

bla bla

Kiedys pracowałem w Dramersie jeszcze na Hawelańskiej, wiecie może jak teraz mozna się tam dostać? Szukam pracy i chce tam wrócic.

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie DRAMERS S.A.? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
Agnieszka

Prezesów praktycznie nie spotkasz, a już na pewno nie zamienisz z nimi zdania. Czasami chadzają po hali i poobserwują pracowników i to tyle.. Brygadziści nie są tacy źli jak mówią, po prostu jest to zakład pracy dla ludzi, którzy idą tam z myślą pracowania a nie ściemniania, na relaks tam czasu nie ma, przynajmniej ja nie mialam syfu żadnego tam nie zauważyłam w szatniach, być może odnowili, ściany wymalowane, szafki w dobrym stanie, każdy dostaje kluczyk przy wejściu...

baflo

baflo - 2012-06-30 00:19:34 A co sądzicie o zarządzie,prezesach?Nie macie opinii,czy tematu lepiej nie ruszać?

baflo

A co sądzicie o zarządzie,prezesach?

marko

A na jakim dziale pracujesz ?

nowa

Witam ja pracuje w Dramersie od marca na (usunięte przez administratora)przez agencje pracy i bardzo bym sie cieszyla jak by ta firma podpisal ze mna umowe o prace.Nie jest tak zle jak piszecie ja jestem bardzo zadowolona

ja tam pracuję krótko ale robota bardo fajna po pracy czuć że się pracowało ale na tym polega praca. jak w każdej pracy kierownictwo musi pokazać rygor ale po za nią jest każdy jest człowiekiem pamiętajcie o tym że oni nad sobą maja też przełożonych i muszą swoja robotę zrobić. czasem podziękujcie za to co macie. kiedyś pomyślicie o tym STRASZNYM DRAMERSIE !!!!!!!!!!!!

poszukujący?

Powiedzcie mi jak to jest z zarządzającymi...kierownikami zmian,szefami itp.?bo słyszałem rożne opinie?a ostatnio szukałem pracy i natrafiłem właśnie na tą firmę?

Miałem przyjemność pracować w tej firmie, i niestety musiałem zrezygnować. Bardzo tego żałuję, bo będę szczery - żadna firma mnie tyle nie nauczyła co ta. Polecam dla wszystkich ludzi szybko uczących się i ambitnych. Duże możliwości awansu, nie liczą się znajomości, tylko wiedza. Fajni ludzie, trafiają się "dupowłazy" ale jak w każdej firmie... Bardzo podziwiam prezesa za odwagę w nowych inwestycjach które najczęsciej okazują się bardzo trafne. Ogólnie POLECAM

aaa

nie wiem kto teraz jest dyrektorem, ale pracowałem w Dramersie 3 lata i przerobiłem 4 dyrektorów, piękna rotacja, ciągłe zmiany i nowe wizje.

mała

Pracowałam z DRAMERSIE 5 lat i zawsze dobrze mnie traktowano, Zdobyłam doświadczenie ktore teraz bardzo mi sie przydaje, Uwazam ze kazda osoba zdolna, racownita i chetna do nauki znajdzie tam swoje miejsce i jesli tylko wykorzysta szanse moze wiele wyniesc. Trzeba tylko chcieć.

M.K

Wszystko zależy od tego na jakiej pracujesz zmianie i na jakim dziale. Ja pracuję w Dramersie już 7 miesięcy , mam fantastyczną zmianę , świetną brygadzistkę , i żadnych problemów z pracą. Jestem naprawdę doceniana , ponieważ zawsze wyrabiam ponad normę i nigdy nikt złego słowa mi nie powiedział. Natomiast parokrotnie zdarzyło się tak , że szłam na zastępstwo na inną zmianę czy inny dział to tutaj się zgadzam - porażka. Ja mam na tyle szczęścia , że pracuję z miłymi , życzliwymi ludźmi i zespołem zarządzającym. Nie narzekam .

FIRMA Bardzo rozwojowa. Z planami na przyszłość i sporytmi mozliwościami. Stabilna systematyka działania. Polityka pro-pracownicza.

jack

Bardzo fajna firma. Można sie wiele nauczyć, super atmosfera.Ciężko tam się dostać bardzo szczegółowy proces rekrutacji. Profesjonaliści.

Dodaj opinie o Dramers S.A - Poznań. Twoja ocena może okazać się bezcenna przy procesie rekrutacyjnym, podjęciu decyzji, pracy.

Zostaw merytoryczną opinię o DRAMERS S.A. - Swarzędz

• Jak się pracuje w DRAMERS S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy DRAMERS S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 43.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w DRAMERS S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 21, z czego 0 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 11 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

DRAMERS S.A.