DRAMERS S.A.

2.7 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o DRAMERS S.A.

On

Osobiście zgadzam się z opinią Pani która pisała że źle się dzieje firma bardzo wykorzystuje pracowników za grosze

xskas;

witam, jestem byłym pracownikiem firmy osobiście mówię wam źle się dzieje od kiedy wróciła pewna pani i zaczęła się panoszyć ja osobiście nie wytrzymałam i się zwolniłam, ludzie we firmie Ci pracujący na produkcji bardzo pozytywni szkoda mi właśnie ich bardzo przyjaźni i brakuje mi ich ale ile mozna hapać za 1400 zł i prosić się rok o podwyżkę i zmianę umowy na operatora skoro od początku zapierdziela się na maszynie !! NIE PO LE CAM !!!!!! :) Pozdrawiam całą kostkę ;)

insidon

W poniedzialek zaczynam prace w dziale konfekcji.. Jak tam wyglada praca, jaka atmosfera? Proszę o opinie! Zatrudnienie przez firme zewnetrzna..

insidon

@mix oferty pracy są przez firmę rekrutacyjną Fallwork... Czy jakiś pracownik wypowie się na temat systemu pracy/ zmian ?

Rozmowa kwalifikacyjna
Rekruter zaprosił Cię na rozmowę do firmy DRAMERS S.A.? Jakie warunki Ci zaproponowano? Jakie wymagania ma pracodawca względem osoby pracującej na stanowisku Główny Operator? Podziel się swoimi doświadczeniami.
Jacol

Wszystkie prawdziwe komentarze o firmie zostają natychmiast usunięte! Dlaczego? Skoro nie są obraźliwe tylko pokazują prawdę o zakładzie. W firmie dzieje się źle i nikt temu nie zaprzeczy,w tym roku mnóstwo osób odeszło i to naprawdę dobrych pracowników. Może jak już nikt nie będzie chciał tam pracować to dopiero oczy się wam otworzą.

czujesz?

podnieście stemy

insidon

hej! jak wygląda czas pracy? pracuje się po 8 godzin czy 12 godz. Jest ogłoszenie na produkcji i pisze, że system zmianowy -2 zmiany?

pawel

Tytus na kostce pracuje na maszynie opalona czarnulka. Ona to lubi z APT :-)

Do Mnicha

Czy jest tam zaj*EB ? Jaka atmosfera czy idzie się dogadać z brygadzistkami żeby chodzić np na jedną zmianę? Pozdrawiam

Patyk juz wcześniej robiłem w dramersie ale nie na dziale kostki. Dlatego pytam bo zastanawiam się nad aplikacją właśnie na kostkę. Pozdrawiam

Co możecie powiedzieć o pracy na kostce? :)

oj sie zacznie

podobno wraca kaluza? koniec sielanki

Tytus

Co za akcje Paweł? Jakies bajery?

Praca

Tylko wiesz mi bardzo by zależało na pracy tylko ze na same nocki bo mam ciężką sytuacje w domu. Dałoby radę na same nocki? Juz mi nie chodzi o te dodatkowe pieniądze za nocki byle żeby mieć tą pracę.

Praca

Witam serdecznie mam pytanie czy ktoś wie jaka agencja szuka pracowników do Dramersa na kostkę?

To ja

@ghost masz rację idzie się przyzwyczaić ale za te pieniądze co tam są to twierdzę że to trochę jest wyzysk

To ja

Na dziale areozoli idzie się zaje... z jednej strony dobrze bo szybko czas leci a z drugiej strony roboty od groma. Także na areozolach jest spokojnie to nie to samo co na kostce bo na kostce jest zaj*b kompletny. Wg mnie najspokojniej jest na konfekcji.

Paula

Tez bym chciała coś wiedzieć. Jutro pierwszy dzień do pracy to się zobaczy.

rafals741

czy ktos cos wie o pracy na wydziale areozoli

Ron

M-Serwis mieści się przy ulicy Mickiewicza 27 w Poznaniu, a nie na ul. Słowackiego, mój błąd.

Zostaw merytoryczną opinię o DRAMERS S.A. - Swarzędz

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w DRAMERS S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy DRAMERS S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 35.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w DRAMERS S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 19, z czego 0 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 11 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jakie są opinie klientów o firmie DRAMERS S.A.?

Liczba opinii klientów firmy DRAMERS S.A., to 1, z czego 0 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a, 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

DRAMERS S.A.