PPUH Elektromont Leszek Gorol Sp. j.

Woźniki

Opinie o PPUH Elektromont Leszek Gorol Sp. j.

tolek
użytkownik zarejestrowany

Gienek, no nie brzmi to zbyt dobrze. Może niech ktos jeszcze się wypowie. Rozumiem, ze nadgodziny w takim razie do odbioru i zdarza się wolne w tygodniu, skoro pracujecie po 12h.

Gienek

Praca po 12 h, niewypłacane ndgodziny, stosunek do pracowników-tragedia jak toś napisał wczśniej &quot [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] quot;. Nie każe pracować nadgodzin sami planują tak pracę ze wykonanie zajeło by "26 h" na dobę.Naprawde niewykonalne w 8 h. Premię od przerobu/nadgodziny dla kierownictwa nie dla zwykłego pracowni. Wypłat to widzimisię czy przerobię 200 h czy 300 h taką samą wypłtę. Wpisy od Jacka i Ruperta do dla [usunięte przez admina słowo niecenzuralne]

100 % prawdy tak jest chamstwo, buractwo, praca po 12, 16 godzin dziennie. Pracowników mają za debili. Nadgodziny nie wypłacane, dziennie wymagany podpis 8 godzinnego dnia pracy. Poprzedni wpis szacun, jaka czytam wynagrodzenie z efekty mojej pracy to wole słowa musimy oszczędzać na zimę jak nie będzie roboty i będzie - 20. Pracujmy pod 26 godziny na dobę to poprawimy efektywność pracy, a premię i tak dostanie ktoś (przeważnie ten kto uprzejmie donosi, nic nie robi cały miesiąc) - no przecież nie jakiś zwykły debil,a przepraszam pracownik. Obecnie jak widać na stronie niektórzy pracują w Niemczech, ale mamy swoje Auschwitz na miejscu. Przydał się firmie PIP, Skarbówka.

Jacek

Ja pracowałem u Pana Leszka zawsze będę wspominał tą pracę bardzo dobrze. W stosunku do mnie był zawsze w porządku. Co innych pracowników również oczywiście piszę o sytuacjach których byłem świadkiem. A co do zarobków też zawsze były ok tylko nie rozliczał mnie z godzin tylko z efektów mojej pracy po prostu miałem premie za wykonane zadanie a czy zajęło mi to 8 godzin czy 12 to był mój problem nigdy nie odczułem żebym był stratny wypłata zawsze na czas, premia na święta itd.

Kutanoid

CHORY(usunięte przez administratora) ..12 godzin pracy dzinnie nie wypacaja nadgodzin i robia z ludzi debili a raczej mysla ze wszyscy to debile

suzuki
@Kutanoid 12.10.2015, 20:44

100% prawdy tak jest chamstwo i buractwo praca po 12 a nawet 16 godzin a podpisujesz od 7 do 15 tej .

Zostaw opinię o PPUH Elektromont Leszek Gorol Sp. j. - Woźniki

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PPUH Elektromont Leszek Gorol Sp. j.