Opinie o Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe Elektromont Leszek Gorol sp.j. w Woźniki

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe Elektromont Leszek Gorol sp.j.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe Elektromont Leszek Gorol sp.j. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Wykonywanie instalacji energetycznych i telekomunikacyjnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe Elektromont Leszek Gorol sp.j. w Woźniki

Administrator Nowy wpis

Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe Elektromont Leszek Gorol sp.j. poszukuje pracownika na stanowisko Koordynator. Aplikowałeś na ofertę i wiesz, jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna? Napisz, co sądzisz o spotkaniu z przedstawicielami firmy. Przekazane przez Ciebie informacje mogą ułatwić decyzję osobom, rozważającym pracę w przedsiębiorstwie.

Noname

Fragless
@Noname

ten komentarz napisał chyba Oszołom

Kamil Nowy wpis
@Noname

"Jedynie do czego albo kogo można się przyczepić w tej firmie to ludzie pracujący w brygadach. Ludzie nie mający ambicji,zawistni, fałszywi i utrudniający prace :) wszystko poza jest super a najbardziej osoby pracujące w biurze- bardzo sympatyczni" Zawistni i fałszywi to absolutnie 100 % prawdy. Minęły 4 lata i nic się nie zmieniło.

Zwolniony

Nie znam żadnego powtarzam żadnego człowieka który tam pracował i miło wspomina pracę powód kierownik teraz wice detektor !Wszystkich których spotykam chwalą się że teraz maja lepiej finansowo i mniej stresu.Pozdrawiam i włączcie myślenie

Honorata
@Zwolniony

Nie zrozum mnie źle, ale to, że nie znasz nikogo takiego nie oznacza przecież, że takich osób nie ma. Być może nie podzielili się po prostu z Tobą swoimi spostrzeżeniami. Czy aby na pewno nie można powiedzieć nic choćby neutralnego na temat pracy w tym miejscu? Może atmosfera w Elektromoncie była przyjazna?

Zwolniony
@Honorata

Nie była przyjazna.Jedynie ludzie nie wszyscy byli ok

Almond
@Zwolniony

Można wiedzieć kiedy pracowałeś? W czasie mojego pobytu raczej nie słyszałem negatywnych opinii, ani od teraźniejszych (wtedy) pracowników, ani od byłych. Sam też nie za bardzo miałem na co narzekać.

hanysek Nowy wpis
@Zwolniony

zgadzam się w 100% z twoją opinią też pracowałem (usunięte przez administratora) tyle ze odszedłem sam powód jedna osoba OSZI

Batman Nowy wpis

Warunki pracy OK.

Czy w trakcie Twojej rozmowy kwalifikacyjnej w Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe Elektromont Leszek Gorol sp.j. rekruter przedstawił Ci możliwą kwotę wynagrodzenia? Jakie warunki zatrudnienia oferowane są na stanowisku Kierownik robót elektrycznych (Kierownik Budowy)?
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
Siemianowice Śląskie
MERAENG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
Convict

Normalna robota, nie wiem co Wy macie z tymi komentarzami, firma zapewnia rozwój i czuć że w jakimś kierunku się rozwija, a to dość istotne.

Radek

Żeby mieć opinię dobrego pracodawcy a taką ma firma to trzeba sobie na to zapracować.

Simple man

Pełne zadowolenie po kilku latach pracy, nie miałem na co narzekać. Ogólnie polecam, jest w firmie jakaś dynamika i rozwój, które sprawiły, że siedziałem tam przez jakiś czas.

domestos
@Simple man

ty tam siedziałeś , a to dlatego cię zwolnili wcale się nie dziwie , bo tam trzeba (usunięte przez administratora) !!!

Z niektórych opinii to śmiać się chce :) Ludzie weźcie się do roboty, a nie non stop wam coś nie pasuje, zrozumcie, ze Dyrektor musi wami kierować on tez tam pracuje i tego od niego wymaga szef. Jak wy robicie pod górkę mu to on i wam. Dyrektor jest spoko, da się z facetem pogadać na luzie i dogadać tylko trzeba chcieć. Jestescie zawistni bo każdy chcialby mieć taka posadę i mieć pod sobą ludzi, praca jest super, atmosfera to samo, pracuje już długo i nie pamietam żadnej przykre sytuacji z tamtego miejsca :) gorąco polecam. Ps. Zarobki zadowalające

Thanos

Profesjonalna firma dbająca o swoich pracowników, tyle ode mnie. Jeśli narzekacie na robotę tutaj to musielibyście sprawdzić moje byłe zakłady jak tam to wygląda :P

sezar

ta firma to dobra opcja dla ludzi niemających pomysłu na życie . żyjesz by pracować a nie pracujesz by żyć , ulubione hasło dyrektora niema urlopów jest praca. Obłęd

Nicolas
@sezar

Nie mogę się zgodzić, w czasie mojego pobytu nie było takich sytuacji. W miarę luźno z urlopami.

Fakir
@Nicolas

U mnie podobnie, nie tylko z urlopami git ale ogólnie ze wszystkim szło się dogadać ; ) tylko trzeba być miłym!

Tymon

Elektromont to firma z opinią dobrego pracodawcy. Mam wątpliwości czy @twoja stara jest/była dobrym pracownikiem.

Bożydar
@Tymon

Elektromont to szanująca się firma ??? idz popracuj trochę to pogadamy a przyjmą z miłą chęciom bo już niema komu robic.

twoja stara

to widze ladny (usunięte przez administratora) sie zrobil jak robilem tam 4 lata do 2014 nie bylo tak zle ale tak czasem z l4 i mniej godzin mialem lepsza wyplate niz przez miesiac jebaki .... nigdy nie wiesz na ile masz sie ustawic z kasa roznice czasem nawet byly po 800 zl... te nadgodziny to jeden wielki (usunięte przez administratora) u mnie we firmie w piatek wyplacaja nadgodziny i soboty odrazu i nie ma ze ciebie (usunięte przez administratora) bo tutaj czy masz 1 czy 4 soboty to masz (usunięte przez administratora) na wyplate jak miesiac wczesniej bez nich w (usunięte przez administratora) leca strasznie a kierownik z woznik oszolom jak nie wiem co idiota roku by mu (usunięte przez administratora) buzi dal i stara jeza urodzila

OSZOłOM
@twoja stara

Oszołom pochodzi z Starczy zasraniec.

@OSZOłOM

Może trochę grzeczniej ? ;)

Luzak

Ja dość długo pracuje w tej firmie i dla mnie jest ok. Mam zapewnione należne mi świadczenia a wypłata jest zawsze na czas. Pracowałem wcześniej w innych miejscach i tam dopiero był (usunięte przez administratora) wszyscy byli na najnizszej krajowej, a ile masz urlopu nigdy nie było wiadomo. W elektromoncie jest jak należy bo wszystko jasne i to mi się podoba, zawsze zarobki mogą być lepsze, ale tragedi nie ma.

tolek

Gienek, no nie brzmi to zbyt dobrze. Może niech ktos jeszcze się wypowie. Rozumiem, ze nadgodziny w takim razie do odbioru i zdarza się wolne w tygodniu, skoro pracujecie po 12h.

Gienek

Praca po 12 h, niewypłacane ndgodziny, stosunek do pracowników-tragedia jak toś napisał wczśniej " (usunięte przez administratora) quot;. Nie każe pracować nadgodzin sami planują tak pracę ze wykonanie zajeło by "26 h" na dobę.Naprawde niewykonalne w 8 h. Premię od przerobu/nadgodziny dla kierownictwa nie dla zwykłego pracowni. Wypłat to widzimisię czy przerobię 200 h czy 300 h taką samą wypłtę. Wpisy od Jacka i Ruperta do dla (usunięte przez administratora)

100 % prawdy tak jest chamstwo, buractwo, praca po 12, 16 godzin dziennie. Pracowników mają za debili. Nadgodziny nie wypłacane, dziennie wymagany podpis 8 godzinnego dnia pracy. Poprzedni wpis szacun, jaka czytam wynagrodzenie z efekty mojej pracy to wole słowa musimy oszczędzać na zimę jak nie będzie roboty i będzie - 20. Pracujmy pod 26 godziny na dobę to poprawimy efektywność pracy, a premię i tak dostanie ktoś (przeważnie ten kto uprzejmie donosi, nic nie robi cały miesiąc) - no przecież nie jakiś zwykły debil,a przepraszam pracownik. Obecnie jak widać na stronie niektórzy pracują w Niemczech, ale mamy swoje Auschwitz na miejscu. Przydał się firmie PIP, Skarbówka.

Jacek

Ja pracowałem u Pana Leszka zawsze będę wspominał tą pracę bardzo dobrze. W stosunku do mnie był zawsze w porządku. Co innych pracowników również oczywiście piszę o sytuacjach których byłem świadkiem. A co do zarobków też zawsze były ok tylko nie rozliczał mnie z godzin tylko z efektów mojej pracy po prostu miałem premie za wykonane zadanie a czy zajęło mi to 8 godzin czy 12 to był mój problem nigdy nie odczułem żebym był stratny wypłata zawsze na czas, premia na święta itd.

Kutanoid

CHORY(usunięte przez administratora) ..12 godzin pracy dzinnie nie wypacaja nadgodzin i robia z ludzi debili a raczej mysla ze wszyscy to debile

suzuki
@Kutanoid

100% prawdy tak jest chamstwo i buractwo praca po 12 a nawet 16 godzin a podpisujesz od 7 do 15 tej .

Zostaw merytoryczną opinię o Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe Elektromont Leszek Gorol sp.j. - Woźniki

• Jak się pracuje w Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe Elektromont Leszek Gorol sp.j.?

Zobacz opinie na temat firmy Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe Elektromont Leszek Gorol sp.j. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe Elektromont Leszek Gorol sp.j.
3.5/5 Na podstawie 17 ocen.

Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe Elektromont Leszek Gorol sp.j.