Opinie o Elektromont w Woźniki

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Elektromont. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Elektromont o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Elektromont w Woźniki

Czesław Nowy wpis

Wcześniej szukali tu elektryka z uprawnieniami do 1 kV i widziałem ze proponowali prócz podstawy premie. Ile można wyciągnąć na takim stanowisku? Już docelowo razem z dodatkami.

Witkac Nowy wpis
@Czesław

3-4 tys

tomek

Świetnie że zarobki są tutaj na poziomie 5 tysięcy złotych @albert. Przecież o takie stawki teraz dość trudno.

pracuj pracuj pracuj Nowy wpis
@tomek

5 tysięcy? Tak, ale za dwa miesiące z hakiem.

picasso

Wszyscy narzekają, a nikt się nie zwalnia! Wypłata zawsze w terminie, warunki dobre, a żadna praca fizyczna nie jest łatwa. Ja tam sobie chwalę. A jak komuś nie pasuje, zawsze może poszukać czegoś lepszego...

maly
@picasso

Nikt się nie zwalnia? Ty tam pracujesz? niebardzo...

Lopatolog Nowy wpis
@picasso

"Pracuje więcej dostaniecie wiecej "obiecanki żeby kierownicy mieli więcej a ty wiesz co dostaniesz to samo albo minimalnie więcej .A o tej 5 na miesiąc to jednostki może tyle mają a reszta ok 3 no 2.5 Przyszlosc jest jasna przyszlosc to drogi!

elektromont

tak szkolenia i owszem z typu łopatologia ziemia powietrze na początek. na łopate też trzeba mieć przeszkolenie.

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Elektromont? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?

Praca po 10-12 i więcej godzin dziennie. Często w weeckendy a nawet święta. Naliczanie godzin zawsze zaokrąglane korzyść pracodawcy w dół. Wypłata za nadgodziny ukryta w wypłacie w formie premii, premia uzależniona od widzimisię kierownika, który rozdaje ją głównie swoim starym pracownikom. To co już Ci naliczą po obcięciu wszystkiego co się da wypłacane na czas. Pracownika ma się za nic, praca jak w obozie koncentracyjnym. Bardzo niski poziom wiedzy kadry technicznej kierowników, inżynierów budowy, poza nielicznymi wyjątkami, wszędobylskie cwaniactwo. Nie ma z kim porozmawiać na poziomie. Szkoda gadać. Jak nie masz żadnej pracy to tu ją znajdziesz, lepiej jednak szukać innej.

oszołom

Kolego temu damy tyle ,a temu tyle nikt nie wie ile dostanie wypłaty.Płaca niby od przerobu.(pracownik fizyczny)

oszołom

W tej firmie niema czegoś takiego jak dzień wolnego za nadgodziny,dlatego nie kłam .

Oszołom

100% prawdy tak jest w tej firmie szkoda pisać czyste oszołomstwo. Szczerze odradzam . s

Ratujcie się

praca na zasadach pan każe- sługa musi ..... praca po 12 h na dobe i nie wypłacaja nadgodzin ...człowiek jak śmieć

admin

Wiele osób jest zainteresowanych zatrudnieniem w firmie Elektromont. Ich decyzja może zależeć od ciebie. Komentuj na naszym forum.

Zostaw merytoryczną opinię o Elektromont - Woźniki

Elektromont