AMW Nawrot

Pyrzowice

Opinie o AMW Nawrot

Obserwator

"@Nigdy więcej AMW" a kto by chciał Cie zatrzymać ? skoro z ortografia masz duże problemy i braki ze szkoły podstawowej. "zasówać" piszemy zasuwać , a " zasówaja" piszemy zasuwają czasami lepiej się nie odzywać niż robić z siebie pośmiewisko. idąc dalej tropem Twojej wypowiedzi - "Być zakablowanym przez brygadzistke która sie chce podlizać" możesz rozwinąć watek ? Kolejny magik Dafo " Nazekac" Ludzie tak ciężko użyć słownika? NARZEKAĆ !!

Joanna

@Gabi masz oczywiście racja. Każdy ma prawo do własnego zdania również i w tej kwestii. @Nigdy więcej AMW socjal jest naprawdę obszernym pojęciem. To co wymieniasz również się mieści w ramach tego pojęcia. Rozumiem, że dla Ciebie tylko taki jego wymiar ma sens?

Dzień dobry Polsko ;)

Nie wiem kto to piszę/czyta, ale pozdrawiam całą ekipę magazynu ;) Pracowałem tam kilka ładnych lat i wielu starych pracowników wprowadzałem w swoje szeregi. Może kiedyś przyjdzie jeszcze czas, żeby razem popracować :)

Nigdy więcej AMW

Oj ludzie co wy gadacie ?! Socjal jaki socjal??? Socjal to pomoc pracownikowi typy wczasy pod gruszą wyjazdy dla dzieci jakieś dofinansowania. To jest socjal!!! A tutaj co można dostać??? Być zakablowanym przez brygadzistke która sie chce podlizać. Zarobić to zarabiają nieliczni. Wiele rzeczy bez sensu robione. Wiele pieniedzy w błoto wyrzucone. Czasami to tak jakby nikt tego nie kontrolował . Poco jak na 4 rano przychodzimy przychodzą do biura dwie? co jedna by nie wystarczyła ? i tak siedzą i pierdoły pociskają ,śmiechy chichy i nic więcej . No ale kto by kawe zaparzył ?! nowi przychodzą i odchodzą i nie beda tu pracować . Tylko starzy przyzwyczajeni i o nic sie nie upominaja i tak zasówaja a nas nikt nie zatrzyma na takich warunkach. jak tamtych braknie to zamkną bo nie bedzie miał kto zasówać. i nikt tego nie potrafi zrozumieć.

Joanna

@Gabi czyli jak rozumiem ten tzw. "socjal" w przypadku AMW Nawrot jest niewielki. A ta świąteczna paczka jak wydawana tylko na Boże Narodzenie? Inne święta (np. Wielkanoc) nie jest brana pod uwagę?

@Joanna 19.09.2017 19:16

Dla jednych to tylko paczka a dla innych to aż. Wszystkim sie nie dogodzi.

Joanna

@gabi, przyznaje racje, niestety często teraz spotyka sie osoby, które są zatrudnione bardzo krótko i często zmieniają pracę. Skoro pracujesz w AMW Nawrot, co powiesz o warunkach socjalnych aktualnie? To dość istotna wiedza dla zainteresowanych pracą.

@Joanna 06.09.2017 10:24

Pani Joanno zastanawiając się nad Pani zapytaniem szukałam po internecie co dokladnie oznacza stwierdzenie warunki socjalne. Znalazłam coś takiego: ,,Z punktu widzenia pojedynczego pracownika ważnym zagadnieniem jest działalność socjalna zakładu pracy. Prowadzenie takiej działalności uświadamia osobom zatrudnionym, że dany pracodawca troszczy się nie tylko o osiągnięcie zysku, ale też uwzględnia i realizuje potrzeby pracowników, którzy widząc większą dbałość firmy o zaspokojenie ich potrzeb, bardziej starają się o efektywność swojej pracy. Ewentualność utraty pewnych przywilejów i jednocześnie zaspokojenia swoich potrzeb socjalnych wpływa z reguły mobilizująco na postawy, zachowania oraz wyniki w pracy. Przedmiotowy zakres usług, świadczeń i pomocy z działalności socjalnej może być szeroki i obejmować: udzielanie pomocy materialnej lub finansowej na leczenie bądź rehabilitację zapomogi i pomoc dla osób znajdujących się w trudnej sytuacji życiowej, rodzinnej i materialnej oraz dotkniętych wypadkami losowymi finansowanie i dofinansowanie pobytu na koloniach, obozach i wczasach imprezy okolicznościowe, upominki i poczęstunki z okazji różnych świąt branżowych, zawodowych typu Dzień Dziecka, Dzień Kobiet, Dzień Emeryta, Nowy Rok itp.,, Czy u nas coś takiego funkcjonuje??? Poza paczką na Boże Narodzenie .

Joanna

@Gabi a Ty jesteś pracownikiem AMW Nawrot? Możesz napisać coś z twojego punktu widzenia - jak oceniasz zatrudnienie w tej firmie?

@Joanna 29.08.2017 21:42
@Gabi a Ty jesteś pracownikiem AMW Nawrot? Możesz napisać coś z twojego punktu widzenia - jak oceniasz zatrudnienie w tej firmi...

Oczywiscie ze jestem . Pracuje tu od 2002 roku . Są i dobre i złe strony tej pracy. Ja lubie swoją prace wprawdzie nie tak jak kiedys ale jeszcze ....Co mam powiedzieć najważniejsze pieniądze sa zawsze na czas. Sama Pani dobrze wie jak jest. Jak sie chce pracować to sie pracuje. a teraz nastała moda na opierdalaczy którym nic nie pasuje . Osoba wyżej która podpisała się ,, ;} ,, sporo prawdy napisała.

Gabi

Mam prośbę , jeżeli ktoś już chce coś napisać i obrobić komu [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] to niech ma odwage się podpisać bo efekt jego wywodów spada czasami na niewinnych. i mimo iż czsami dosyć do rzeczy pisze to inni ponoszą konsekwencje bo użyć słów co ktoś uzywa jest bardzo prosto żeby oddalić podejrzenia od siebie.

Joanna

@;) każdy z pracowników inaczej odbiera organizację miejsca pracy, jednemu będzie to odpowiadać, drugiemu nie, to bardzo indywidualna sprawa. Ale warunki pracy, typu pensja, dodatki, ubezpieczenie, socjal to konkrety, o których nikt nie mówi, a poszukujący pracy na pewno chcieliby je poznać.

Dafo

Skoro tak zle tam tak jest, do dlaczego nie zglosicie tego do pipu lub rzecznika praw pracownika? Nazekac kazdy potrafi tylko robic nie ma komu.

Joanna

@,,stary pracownik,, rozumiem, że nie zgadzasz się ze wskazanym przez Ciebie komentarzem. Jak w takim razie wygląda sytuacja w firmie według Ciebie?

:}
@Joanna 21.06.2017 16:08

Jak wygląda sytułacja w firmie? Ja chętnie odpowiem .Pracuje tu już bardzo długo wiedz moge cos powiedzieć na ten temat. najlepszy czas w firmie to był czas jak nie było brygadzistek tylko jedna p.Asia. wtedy nie było faworyzacji , zwalania błędów brygadzistek na pracowników. Wiele osób odchodzi przez nie. Mała B. jak ja ktos ochrzani to wyżywa sie na innych niewinnych ,nadgorliwa. Natomiast p.D sama nic nie potrafi a innych gnoi. Reszta jest ok. Ale i tak Anka jak była brygadzistką była najlepsza! Po za tym podział pracy zle jast z tym ze niemoga ludzie pracować w miejscach w których dobrze sie czują praca im po prostu idzie. Tyko na siłe wciskani jesteśmy tam gdzie wam pasuje . A wtedy by praca lepiej szla. Na sile nic sie nie da. Kolejna sprawa nikt nie przywiązuje wagi do tego jaką kto szkołe skończył . Dlaczego na maszyny nie maja pierwszeństwa dziewczyny z wykształceniem w tym kierunku tylko byle kto. My jak zaczynałyśmy byłyśmy włuczone po całym zakładzie a teraz przyjdzie siksa i jak malowana lala w jednym miejscu stoi a ty jak ta k...po całam zakładzie. Żadnego szacunku do przcownika nie ma. Wiadomo jest robota trzeba zostać czy przyjść wczesniej ale takie rzeczy to sie przychodzi i mówi słuchajcie jest tak i tak musimy to jakoś rozwiązać .... i jesteśmy zadowolone ze sie z nami liczycie . A nie przyleci jedne z czarownic brygadzistek i ,,jutro od 4 czy jutro do 16 bez gadani obowiązkowo,, Ludzie przecież my też mamy domy , mamy rodziny ,dzieci ,plany. Człowiek nie żyje tylko praca. To nie czasy w których mówiliście nam na twoje miejsce za brama stoi 10-ciu. bo teraz nawet jednego niema. Jak nie zaczniecie starych pracowników szanować to za chwile nie bedzie miał kto pracować. Niepowiem że wszyscy zasługuja na dobre traktowanie bo są rózni i obiboki w tych sie znajduja. Ale ludzi należy słuchać i z nimi współpracować. Nie zawsze ,jezeli ktoś powie ze nie moze pracowac czy na pierzu czy mamucie to nie koniecznie musi oznaczac ze sie miga. Tylko naprawde moze to miejsce nie dla niego i w innym bedzie wydajniejszy. Jeszcze jakieś pytania P. Joanno ??? Chetnie odpowiem . Pozdrawiam.

Gość
@:} 25.07.2017 21:03

Czy ktoś może się wypowiedzieć na temat zarobków?

Niki

Ujrzał Pan pracę naszą i był zadowolony,potem zapytawszy o zarobki usiadł i gorzko zapłakał... (...) Ludzie chcą mieć świetnych pracowników,ale płacić im tylko tyle,żeby ledwo wiązali koniec z końcem,i nie ufają im na tyle,żeby mogli wykonywać pracę,do której zostali zatrudnieni.Płać ludziom dobrze,kiedy osiągają odpowiednie rezultaty.Nie staniesz się bogaty kosztem innych ludzi.Dziel się bogactwem.Jeśli się staniesz znany jako osoba,która dobrze płaci,przyciągniesz do siebie lepszych pracowników.A dobrze opłacani pracownicy nie szukają innej pracy przy każdej okazji.Płacąc swoim ludziom dobrze,budujesz ich lojalność. ( fragmenty książki Larry Winget)

Joanna

Jak obecnie wyglądają warunki zatrudnienia w firmie? Pracujesz w AMW Nawrot? Chętnie poznamy bliżej Twoją opinię na temat firmy.

Ktoś

Spora część tego to prawda o zapieprzaniu, o tym ,że wiele kobiet pracuje ciężęj niż nie jeden facet oni z regóły to ( usunięte przez administratora ) Pracuje sporo czasu i na pewno nie zgodze się z tym że starzy pracownicy poniżają nowych. Nam nie wolno nawet uwagi nowemu zwrócić, czy robi dobrze czy żle mamy być mili i tyle. Nowi mają sie lepiej niż starzy pracownicy A dlaczego? dlatego, że nikt już nie chce tu pracować a jak już przyjdzie do pracy to mało kto zostaje na dłużej a my starzy z przyzwyczajenia jak woły ( usunięte przez administratora )..!!! Przed ostatni wpis pisał ktoś kto nie bardzo miał chęci do pracy. Osoba która raczej za nic chciała by kase brać . Gołym okiem widać który dział jest opisany ale tak faktycznie nikt nie lubi pracować

anonimowo

Pracownicy , którzy pracują tam od wielu lat poniżają tymi nowymi , młodymi ludźmi ale i nie tylko młodymi chodzi mi tu głównie o starsze Panie tam pracujące szwaczki czy obsługujące maszyny , na początku pracownicy produkcji są dla Ciebie mili bo jesteś nowa uczysz się chcą się o Ciebie wszystkiego dowiedzieć po paru dniach , tygodniach zaczynają wykorzystywać to jaka jesteś , co powiedziałaś wyśmiewają się z Ciebie za plecami , obgadują czepiają się byle czego. Wszystko co robisz a chcoiaż tak pokazywały jest źle nie tak zaraz skarżą brzygadzistce.Przerwa trwa 15 minut jeżeli nie pójdziesz na czas Twój problem , gdy chcesz wyjść do toalety wielka zbrodnia nie możesz musisz robić . Ludzie tam zazdroszczą Ci wszystkiego lepszej szafki , fartucha , płacy , nadgodzin a kończąc na awansie . ( usunięte przez administratora ). Traktowanie pracownika jest żadne wiele osób płacze , zwalnia się . Jeżeli podpadniesz jakiemuś pracownikowi słusznie czy też nie nie ma to żadnego znaczenia nie masz wytłumaczenia , brzygadzistki uważają się za wielkie Panie generalnie każdy tam chce rządzić . Oby dotarło do właścicieli to co sie tam dzieje niech nie ostrzegaja przed przyjazdem swoim na hale innych , a pani która kontroluje całą produkcje niech też w końcu zobaczy co sie tam dzieje.Ten zakład szarpie Ci nerwy , możliwa jest nawet depresja , płacz . Dopóki się tam nic nie zmieni to nie polecam tam iść./

,,stary pracownik,,
@anonimowo 04.01.2017 16:46

Czytam i nie wierzę.....co za bzdury!!!że niby do toalety nie można wyjść że ludzie obgaduja to trzeba było swoją pracę wykonywać a nie o sobie opowiadać teraz wielkie zdziwienie!

Ciekawy

Witam mam pytańie słyszałem ze w firmie cieżko z umowami o prace ze dają zlecenia albo o dzieło i na najniższej krajowej mógłby ktoś sie wypowiedzieć na ten temat z góry dzięki

ajujjaja
@Ciekawy 03.01.2017 18:37

Na początek dostajesz 3 umowy o dzieło , pote, zlecenie i tak przedłużają żebys nie dostał umowy o pracę

hgc

Słyszałam @ nbab iuch, ze można zarobic około 1900 złotych netto - tak mi przekazał znajomy swego czasu

babiuch

nie wiecie ile zarabia tam pracownik biurowy? A konkretnie handlowiec?

babiuch

nie wiecie ile zarabia tam pracownik biurowy? A konkretnie handlowiec?

pracownik wielu działów

Kończy się sezon i umowa, żegnaj, nawet nie powiedzą dziękujemy; niby masz obowiązek pracowania 5 dni w tyg. ale nagle przychodzi w piątek o 12:00 brygoadzistka: "musicie przyjść w sobotę" albo w tyg.: "jutro musicie przyjść na 4", "musicie dziś zostać do 16", możesz się nie zgodzić ale 99% zgadza się więc sami wybieraja swój los. ( usunięte przez administratora ) Urlop dostajesz kiedy im się podoba np w piętek ok 12:00 od przyszłego poniedziałku. Jak chcesz wziąźć dzeń wolnego patrzą na ciebie jak na przestępce i złodzieja. Faceci /nie mówie tu o aspekcie finansowym/ nie mają się tak źle, przewżnie jeżdźą sobie wózeczkami, ale babki [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] jak robociki, ortopedzi się wzbogacą dzięki nim!!! Są różne stanowiska za różne pieniądze, na godziny i na akord /do poprzednego posta/ obniżane były stawki akordowe kiedy babki zapierdzielały jak małe chińskie robociki i do wypłaty wyszło im za dużo /tu same sobie winne bo I zmiana z II się ścigały a ucierpieli wszyscy pracownicy/ a pracują za stawki godzinne premia 10% to żenada!!! Nie polecam chyba że ktoś nie ma co jeść :(

Obecny pracownik

W domu tez mozesz sie poslizgnac.Bezpiecznie jak na kazdym zakladzie.A jesli chodzi o opieke to tak jak wszedzie tyle co ubepieczenie zdrowotne i zus.Obecnie trzeba sie tez liczyc ze bedziesz musiec tez pracowac w soboty.Zarobki podstawa krajowa. Osobiscie nie polecam. No ale jak sie nie masz gdzie zalapac to na przetrwanie ok.

Zostaw opinię o AMW Nawrot - Pyrzowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie AMW Nawrot