Opinie o AMW Clover Sp. z o.o. sp.k. w Pyrzowice

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie AMW Clover Sp. z o.o. sp.k.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w AMW Clover Sp. z o.o. sp.k. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Wyposażenie domu - sprzedaż tekstyliów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o AMW Clover Sp. z o.o. sp.k. w Pyrzowice

Mateusz

AMW to porządna firma.

Hamlet
@Mateusz

Oczywiście że porządna tylko dlaczego ludzi do pracy brak. Gruzini czy ukraincy nie utrzymają firmy tak jak my. Zresztą już się wycwanili i wiedzą jak się nie narobić. No cóż jaka placa taka praca. Tak do tego podchodzą. Nie ma co się dziwić. Szanujmy się nawzajem a to przyniesie korzyści dla wszystkich. Pracodawco bądź wymagającym ale dobrym szefem. Pracowniku pracuj ciężko ale na godnych warunkach. Ciężka praca powinna być dobrze opłacana . A dobrze oplacana praca to pracownik w 100 % oddany, solidny i dający z siebie wszystko. Szacunek i słuchanie siebie nawzajem to 100 % zysków dla wszystkich. Gramy do jednej bramki i ciągle zakazy i nakazy i kary nic dobrego nie przyniosą.To nie jest motywacja pracownika. Wy chcecie mieć dobrych pracowników. My jesteśmy dobrymi pracownikami więc chcemy też dobrze zarabiać żeby godnie żyć.. Pracodawco szanuj człowieka tak samo jak sam chcesz żeby szanowali ciebie. Rozmawiaj z ludźmi i naucz się ich słuchać. Senior szef to potrafił. Zawsze znalazł czas na rozmowę żarty. Wiedział też że jak jest robota ludzie mają zarobić. Szacunek dla niego bo budował firmę od zera i wie że dzięki ludzia dobrze pracującym i dazacym do celu tak samo jak on daje korzyści dla wszystkich.

Pl

Haha))))

ukrainka
@Hamlet

A ja ukrainka jestem gorszym czlowiekiem od was? Przyjezdzam tutaj tez pracowac po to by cos rodzinie zawiesc. Ze nie jestem z tad to nie daje z siebie wszystkiego? Jedzcie sobie do nas zobaczyc jak ludzie zyja i porownajcie. Wasi tez wyjezdzali i ich tam przyjmuja a wy ze my gorsi. Tak samo gruzin jak i ja przyjechalam tutaj pracowac i ciesze sie ze ta prace mam i mam co zawiesc. Cieszcie sie ze nie pracujecie przez agencje bo przynajmniej macie teraz wyplate a my musimy czekac co u nas wymysla i pokombinuja. Lepiej byc zatrudnionym w amw

Hamlet
@ukrainka

Nie mówię że jesteście gorsi. Tylko że AMW nie stanie się dzięki wam lepszą i bogatsza firmą. Nie wszyscy z was są tacy sami czyli podchodzą z zaangażowaniem do pracy bo wśród nas też tak to nie działa. Lesery są wśród was jak i wśród nas. I o tym mówię. 1 na 5 z was pracuje solidnie i tak samo poważnie traktuje pracę i to samo u nas. Tak masz rację wy to dopiero grosze dostajecie bo firma wasza wam zabiera no a AMW też dużo na godzinę nie płaci. A po drugie wy godzinowi nie jesteście rozliczani z tego ile zrobicie. Wasi rodacy jak dostali propozycje zostania w AMW i pracownia na akord to odmowili dlatego że woleli zostać że swoją firma i pracować na godziny. I pojechali do Łodzi , do Poznania za lepszą stawkę godzinowa Więc nie dziwcie się nam że my chcemy też dobrze zarabiać. Tak samo jak wy. Bo dobrze wiecie że praca w AMW nie jest łatwa, lekka i przyjemna. Wy przyjechaliscie do nas po to żeby zarobić. A my chcemy zarabiać u nas.

@Mateusz

Świetnie, że doceniasz firmę AMW Nawrot. Jednakże Twój powyższy wpis można uznać za trochę zbyt ogólnikowy, bowiem tak naprawdę niewiele Nam mówi o tym pracodawcy. Byłeś kiedykolwiek zatrudniony w wyżej wspomnianej firmie? Jeśli tak, to proszę, opisz Nam mniej więcej, jak wygląda w niej system wynagradzania, a także premiowania.

C. D. N

Hahaha oj tak tak " 99". Zapomniałeś dodać że można nawet awansować jak się będziesz starać. Z pakowacza kolder na pakowacza poduszek i jaskow.. Czyli z dołu na górę... Ot tak to działa w AMW. Więc ludzie widzicie że warto starać się o pracę w AMW haha

Obecny zadowolony pracownik

Pracuję w firmie AMW Nawrot i mogę z czystym sumieniem polecić każdemu tego pracodawcę. Podchodzi z szacunkiem i zrozumieniem do każdego z pracowników. Pieniądze zawsze w terminie wypłacane a atmosfera w firmie serio na 5 z plusem. Pracować trzeba jak zawsze, ale jako firma na prawdę jest solidna.

normalny pracownik99

Polecam tego pracodawce. Bardzo solidny, słony i "ludzki" przede wszystkim. Jeśli chcesz tutaj pracować moja rada staraj się a na pewno zostaniesz doceniony ;)

Pracownik Biurowy

Rozmowa była przeprowadzona w sposób bardzo profesjonalny. Przeprowadzała ją osoba która znała branże od podszewki. Rekrutant traktował mnie z szacunkiem i dużą dozą uprzejmości. Cała rozmowa rekrutacyjna była bardzo rzeczowa i w moim odbiorze profesjonalna. Niestety nie zostałem zaproszony do współpracy, jednak nawet na tym końcowym etapie zostałem w sposób bardzo kulturalny poinformowany o negatywnym zakończeniu rekrutacji mojej osoby.

Pytania o doświadczenie, plany na przyszłość

logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Pracownik remontowo budowlany
Krzysztof Liberadzki Axel
Marianek 67

Ja tam nie narzekam. Bardzo dobrze mi się pracuje. Praca jak praca- w końcu nie płacą za siedzenie i patrzenie w ścianę jak co niektórzy myślą z tego co widzę. Kasa dobra, godziny elastyczne, szefostwo wyrozumiałe. Tyle

jaja79

uczciwy pracodawca. Godne warunki zatrudnienia, socjal, atmosfera na ogromny duży plus

Dino

Mi się bardzo dobrze w tej firmie pracuje. Wypłata na czas, jeszcze nigdy się nie spóźnili. Umowa o pracę. Stawki rynkowe. Zawsze idą na rękę ale trzeba rozmawiać. Święta prawda... wszędzie dobrze, gdzie nas nie ma.

Smerf

Wyzysk człowieka przez człowieka. Nie polecam!

Danio

Czytam i oczom nie wierze! Nie wiem skąd tyle negatywnych komentarzy na temat firmy. Pracuję dla AMW Nawrot juz trochę czasu i złego słowa nie powiem na temat pracy. Ludzie skąd w Was tyle zawiści..

Moniaaaa d

W AMW Nawrot pracuje mi się bardzo dobrze. Wiadomo, że bywają różne dni raz jest więcej raz mniej roboty. Jednak jak to w pracy, wszędzie trzeba pracować.

pracownik84

Pracuje w firmie od 3 miesięcy i złego słowa nie powiem na spółkę oraz szefostwo. Najlepsza praca w jakiej było mi dane pracować. Godne warunki zatrudnienia, wynagrodzenie adekwatne do Twojego zaangażowania w pracę, atmosfera najlepsza z najlepszych. Polecam!!

Leszek

Szef- Narzekacie a macie w tym roku wyższa wypłatę o 20 % Pracownicy - Niż w którym roku? Szef - Przyszłym.

xxxx

Nie ma do czego się przyczepić. Warunki pracy dobre, socjal też ok.

Jaceeek

Wszędzie dobrze gdzie nas nie ma. Na prace w AMW Nawrot złego słowa nie powiem. Terminowi, szefostwo zawsze pomocne, atmosfera spoko

@Jaceeek

Dziękuję Ci za powyższy komentarz. Bylibyśmy Ci jednak jeszcze bardziej wdzięczni, jakbyś opisał Nam w szczegółach to, jak w tej firmie wyglądają warunki zatrudnienia? Myślę, że zainteresuje to innych użytkowników.

Tchórze

Brak słów... ciekawe kto z tych wszystkich tchórzy, którzy piszą takie farmazony miał odwagę iść i porozmawiać o swoich problemach z brygadzistką/szefową produkcji/kierownikiem zakładu lub szefem... pewnie żaden ... umieją tylko pisać bo są anonimowi.. płytkie to.

Paradoks
@Tchórze

Były rozmowy na różne tematy ale Góra obiecuję niestworzone rzeczy jest gorzej niż przed rozmowami a wszystko zamiataja pod dywan. Z nimi nie ma sensu rozmawiać bo mają swoją rację. Nie raz rozmawiałem o różnych sprawach to jak rozmawianie z ściana

@Tchórze

Trzeba przyznać Ci rację - z pewnymi problemami należy od razu zwrócić się do swojego Przełożonego. Ale pamiętaj, że tutaj nie wolno wypowiadać się o nikim w obraźliwy sposób. Jak długo i na jakim stanowisku pracujesz w firmie AMW Nawrot?

Katjusza

Brawa dla tego zakładu ????????????

@Katjusza

Nie do końca jasne jest, do czego mielibyśmy odnieść Twój komentarz. Wnioskuję, że możesz być zatrudniona w AMW Nawrot, a zatem Twój poziom wiedzy na temat tego pracodawcy jest całkiem spory. Zapewne wiesz w związku z tym, czy osoby nie mające żadnego doświadczenia zawodowego, mają szansę na dostanie pracy w tej firmie?

Margarita
@Joanna

Odpowiadam Asiulku na twoje pytanie. Tam wszystkich przyjmują bez doświadczenia, pijaków, Ukraińców i nawet słyszałam, że osoby niepełnosprawne ( takie podobno są w Pyrzowicach). Podobno dla szefa osoby z 10-cio letnim stażem nie mają odpowiednich kwalifikacji ( trzeba mieć szkołe skończona). Każdy ma szansę na prace w tej firmie. Byle kto, byle co, byle jak - Tak to wygląda:) . Jakość jak cholera.

Ruby
@Margarita

Osoby z 10 letnim stazem wg nich nie maja kwalifikacji i ich nie zatrudniaja a potem piszesz, ze biora kazdego. wtf? Jak taki poziom w pracy jak wypowiedzi na go work to chyba tam nie bede pracowac

Beatka
@Margarita

Widać kto pisze takie posty i jak traktuje osoby niepełnosprawne. Takim osobom powinno się pomagać a nie ich wykluczać. Nie mają łatwo w życiu, zazwyczaj to nie ich wina. Tylko życie ich doświadczyło... szkoda że takiego co pozjadał wszystkie rozumy i „wie lepiej” kogo zatrudniać i kto się nadaje nic nie doświadczyło... tylko umie ferment siać. Zawsze można założyć swoją firmę i zatrudnić kilku pracowników. Ciekawe co wtedy powiesz?? Czy tez będziesz umial tylko na forum pisać ... a może się trochę najpierw zastanowisz. Nie wiem czy zatrudniaja w amw niepelnosprawnych czy nie. Jak tak to uwazam ze pomagają ludziom a to się liczy na plus. Bo wielu jest takich jak wyżej piszący post, co ma wszystko głęboko bo liczy się tylko żeby kogoś obsmarować.

Heheszek

Aska ma krok paradny jak francuskie modelki po 3 piwach :D

qwerty

Czytając takie pierdoły jak niektórzy piszą radze najpierw zastanowić się nad sobą.... Pokolenie 500+... Wszytko jest tak jak trzeba tylko trzeba się troche postarac i udowodnić swoim postępowaniem ze warto dać człowiekowi stałe zatrudnienie.

PL
@qwerty

Nie wiem jaką masz wiedzę ale mnie się wydaje że żadnej na temat tego zakładu. Ludzi zatrudniają na umowę zlecenie bo nie trzeba płacić składek i takiej osobie nie należy się chorobowe ani urlop. Ile można udowadniać że komuś należy się umowa (rok, dwa). Ludzie tutaj prawdę piszą bo mają już tego dosyć. Utrzymaj rodzinę za 2000 zł. Drugą sprawa jest taka że nowi ludzie przychodzą lub Ukraińcy i dostaje takie stawki jak starzy pracownicy ( Ukraińcy - 12 . Nowy pracownik 12 - 13 zł, Stary pracownik 13 - 13.50 zł ). Tam nie ma żadnych zasad płacą jak im wygodnie i zmieniają zasady ( raz jest premia raz jej nie ma ). Jak masz problem nikt Ci tam nie pomoże I żadne rozmowy nie pomogą ( lepiej się zwolnić). Pijani łażą po zakładzie i nie reagują bo nie ma ludzi do pracy. Po prostu Cyrk.

@PL

@PL Trochę martwi fakt, że, według Ciebie, w AMW Nawrot nie pracuje się w oparciu o umowę o pracę, tylko zlecenie. Z kolei to, iż niektórzy pracownicy piją w trakcie pracy, powinieneś zgłosić Dyrektorowi firmy. Jak długi masz już tam staż pracy?

DAV

Przepraszam bardzo,mam pytanko,po pierwsze,kto z kierownictwa lub brygadzistek gada po angielsku? Śmiechu warte,oni po polsku kulturalnie nie gadają.Po drugie,znam pare Ukrainek które pracowite i wydajne były,potrafiły sobie radzić na wszystkich stanowiskach.Po trzecie , nie ważne narodowość ludzi, każdy chce pracować i otrzymać dobre piędzy,a na zakładzie jak dobry i uczciwy człowiek,tak i leser,pijak,otrzymuje jednakowo.To pytanko do szefów,jaka sprawiedliwość??? P.S.Umowy dają na chybił trafił.

Joanna

@PiP Bardzo niepokojąco wyglądają rzeczy, o których piszesz w swoim komentarzu. Na jakim stanowisku pracujesz w AMW Nawrot? Skoro nie dostaliście należnej wypłaty, to zgłoście to Zarządowi firmy - to powinno przynieść oczekiwane skutki.

Zostaw merytoryczną opinię o AMW Clover Sp. z o.o. sp.k. - Pyrzowice

• Jak się pracuje w AMW Clover Sp. z o.o. sp.k.?

Zobacz opinie na temat firmy AMW Clover Sp. z o.o. sp.k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy AMW Clover Sp. z o.o. sp.k.?

Kandydaci do pracy w AMW Clover Sp. z o.o. sp.k. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

AMW Clover Sp. z o.o. sp.k.
2.5/5 Na podstawie 143 ocen.

AMW Clover Sp. z o.o. sp.k.