Kresbud Jacek Szyjka

Chełmek

Opinie o Kresbud Jacek Szyjka

Agnieszka T.

Były kliencie Agnieszka to nie rodzina, ale zadowolony klient, za to vader , piker I felo oraz ty były kliencie to jedna i ta sama osoba której chyba w życiu nie idzie i próbuje niszczyć innych. Nie zazdrość Kresbudowi bo to dobra firma i sam o tym wiesz może nie posluguj się pseudonimami tylko bądź łaskaw się podpisać.

MR

LUDZIE NIE DAJCIE SIĘ NABRAĆ tak jak ja! Ta firma to jedna wielka ściema. Miało być pięknie i bezstresowo, tymczasem mam krzywo wymurowane ściany, niewłaściwie wykonaną izolację poddasza ( braki w wacie izolacyjnej) - wszystko na poddaszu się odspaja. Niedawno zgłosiłem usterkę w postaci pojawiających się plam na ścianie kolankowej. Pan właściciel odebrał ode mnie 3 telefony po czym mętnie wytłumaczył się, że nie może z braku czasu sprawdzić jaka jest przyczyna usterki. I tak to "bezstresowo" jestem zmuszony domagać się swoich roszczeń na drodze prawnej. Porażka- odradzam.

luntor

Paweł, czyli wnioskuje, że masz umowe o prace na czas nieokreslony. Powiedz mi czy w firmie zdarza się praca w weekendy i nadgodziny?

Paweł

Ludzie nie piszczcie takich głupot na temat kresbudu. Ja osobiscie pracuje w tej firmie juz ponad 7 lat i szczerze muwiąc nie ma na rynku drugiej takiej firmy która zwraca uwage na każde szczegóły ponieważ firma juz istnieje bardzo długo na rynku i ma wyrobioną bardzo dobrą renome i dlatego my jako pracownicy nie mozemy pozwolic sobie na partactwo w wykonywanej pracy u klijentów Jacka Szyjki

Agnieszka

Całkowicie nie zgadzam się z poprzednimi opiniami, której autorem jest jedna osoba próbująca nieudolnie zniszczyć dobra opinię firmy Kresbud. Osoba ta nie zna nawet dobrze struktury firmy, gdyż w jej skład nie wchodzą ani elektrycy ani malarze. Firma Kresbud to profesjonalne i zgrane ekipy dobrych fachowców. Pan Jacek Szyjka był wykonawcą mojej inwestycji, która polegała na wybudowaniu domu oraz pracach wykończeniowych. Wszystkie prace wykonane były w terminie i z należytą starannością z zachowaniem wysokich standardów budowlanych oraz czystości i porządku na placu budowy. Jestem bardzo zadowolona z profesjonalizmu firmy Kresbud i dzisiaj ich pracę mogę podsumować, że „budują jak dla siebie”. W szczególności mogę docenić Pana Jacka Szyjkę, gdyż jest znakomitym koordynatorem prac, zawsze mogłam liczyć na doradztwo i pomoc, wszystkie prace wykonuje z niesamowitą starannością i zawsze daje z siebie nie 100% ale 110%. Doświadczona kadra oraz potencjał techniczny i organizacyjny gwarantują wysoki poziom wykonania usług przez firmę Kresbud. Na potwierdzenie mojej opinii zapraszam do Chełmu Śląskiego gdzie oprócz mnie znajdzie się wielu zadowolonych klientów.

były klient
@Agnieszka 02.07.2015 22:18

bujda, nie zdziwię się jeśli Agnieszka to nie Agnieszka tylko rodzinka... rada jedna dla obecnych klientów.. najpierw dobrze sprawdź za co chcesz zapłacić.. po zapłaceniu faktur Jacuś przestanie odbierać telefony od Ciebie a jego żonka przedstawi Ci sytuację jaki to on jest zapracowany... Nic dziwnego że jego brat otwarł inną firmę.. Jacuś to czysta żenada... hańba dla obsługi klienta... KRESBUD - KRES BUDowniactwa

felo

moi poprzednicy to piko jak oni wspaniale malują i elektryk który boi się prądu udana rodzinka 4 majstrów a każdy mistrz luzu i nonszalancji byle ciągnąć kaskę

piker

zgadzam się z opinią poprzednika żenada trauma za swoje pieniądze najlepszy był kominek w ich wykonaniu jak przyszedł fachowiec od kominka to powiedział że czegoś takiego nie widział choć jest w interesie od 20 lat nie polecam

vader

tragedia tragedia tragedia nigdy wiecej firma bez ambicji traktujaca klientow jak zlo konieczne jak buduja to dobrze kaska sie zgadza jak przychodzi cos poprawic to koniec wina klienta zero gwarancji niech nikt sie nie da nabrac

Zostaw opinię o Kresbud Jacek Szyjka - Chełmek

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Kresbud Jacek Szyjka