Opinie o Volkswagen Motor Polska Sp.z.o.o w Polkowice

Branże: Produkcja silników samochodowych

kos

//Temp 09.08.2018 21:57 Ponad 30° na hali, przepływu powietrza zero a o jakiejś dodatkowej przerwie możemy zapomnieć.// Cóż bardzo dobrze mi jest znany ten temat, ponieważ hala na której pracowałem a raczej pod dachem podejrzewam że do dnia dzisiejszego jest nieoddana! Kiedy wezwaliśmy odpowiednich ludzi zza firmy VW-gen okazało się że przepływ powietrza na hali był pięciokrotnie zaniżony! Tak ,taka prawda a nikomu nie chciało si,ę wezwać kontroli więc pofatygowaliśmy się sami i chętnie przyjechali! Mam do dnia dzisiejszego wyniki tej analizy razem z podpisami mądrali którzy twierdzili że wszystko jest ok! Po czasie zamontowano nam klapy uchylne i trochę się poprawiło, ale z tego co słyszę bo kontakt z kolegami mam niemal codziennie, to zamontowali najtańsze badziewie i nie wszystkie działają, zresztą kogo to obchodzi, NAJWAŻNIEJSZA JEST CYFRA A NIE TAM JAKIŚ POLACZEK! Tak czy owak, jeśli kogoś stać na odwagę to zróbcie to, co my zrobiliśmy na 9,5 metra!

kos
@kos

A najciekawsze z tego wszystkiego jest to, że solidarność zakładowa wiele razy była o tym facie informowana i nie zrobiła nic w tej materii ! Gdybyśmy się nie zwarli wspólnie na linii , to byśmy tego nie osiągnęli! Czyli co, można , nie!? I niepotrzebna jest do tego żadna solidarność a jeśli już ma być , to ta zwykła , pracownicza, koleżeńska!

Chemtralis
@kos

kos 30 stopni to nic u nas na odlewni/rdzeniarni jest po 41 teraz na popo...

Cześć! Gdzie są organizowane szkolenia na suwnice? Pozdrawiam!

Gościu

Szukam ludzi na dojazdy z Gniezna do Wrzesni. 1 zmiana

Wit

Czy jakies busy sa trasa konin-antoninek?

Lakiernik

typowo, oczekiwania doswiadczenie itd

Szukam dojazdu z Borzykowa. Od poniedziałku 1 zmiana.

Patryk

Witam szukam osób dojeżdzajacych do VW wrzesnia ze Środy Wlkp w przyszłym tyg na II zmiane. Kontakt 697662757

kris

Jest tu ktoś co mi powie co z ta kontrolą jakosci będą zatrudniać czy nie?z góry dziękuję za odpowiedź

@kris

Dzwonili do mnie ze ponoc w Wrzesni nie ma miejsc do kontroli zaoferowali Antoninek

i co zgodziles sie

@kris

Kris -Bylem na badaniach i czekam na odezwe z konkretna propozycja niby mialo byc 2-3 tyg ale cisza

saykoza

dzwon do workow

@saykoza

Masz jakies namiary

@Wit

to jak coś będziesz wiedział to daj znać

ceruti
@kris

jest okres ulropowy oni maja taką niemicką tradycje ze wtedy nic nie zalatwisz szukaja ludzi sam bylem i tez czekam kumpel powiedzial by jeszcze czekac

@ceruti

i co tam panowie cisza na kontrole?

@kris

Cisza cos chyba leca w ciula...

Odezwali sie propozycja pracy od 17 wrzesnia

Jan4

Witam dostałem na rozmowe 10 sierpnia na Zgrzewacza . czy warto czy ciezko ? Na poczatek ile dostane ? Jezdzi ktos z stron z leszna kosciana ? Pozdrawiam

Max

warto

Jak Ci pasuje dojazd przez Mosine na 3 zmiane

Podaj nr tel

@Xpek

Xpek -782409526

@Jan4

Tylko ze do Poznania do pracy

@Jan4

A na początek ile dostane kaski ? Bo narazie trójke zarabiam i nie wiem czy mi sie to opłaca aby sie zwalniac i tak daleko dojezdzac

Colombo
@Xpek

Xpek ja dojeżdżam też z tych okolic podaj numer się dogadamy

Lee

Lekko ponad 2600 bez nadgodzin,na antoninku

@Lee

Na montażu tak samo przez pierwsze 3 miesiące ?

@Colombo

Ja wrzesnia niestety

Lee
@Tomek

Tak,zaczynasznod 1G

Nowyy

Witam.dostałem sie na zgrzewanie wrzesnia,niby obiecuja po kilka miesiecy podwyżki,moze ktos potwierdzi?Po 18 miesiacach z pośrednika przechodzi sie na vw.czy tak jest rzeczywiscie?Pracuje sie od pon do pt czy to tez prawda czy soboty i niedziele tez sa pracujace a potem daja wolne w tyg?Moze si e wypowiedziec ktos w tym temacie co wie pracuje i zna ten temat?Czy praca ciezka?Poprostu niewiem czy się opyla zmieniac robote..pozdrawiam

Daw96

Witam jaka dostają grupę pracownicy jako mechanik w dziale zabudowa specjalna lub monter w zabudowach specjalnych?i jaka umowa ?

cczx
@Daw96

i tak tej roboty nie dostaniesz więc po co pytasz :)

denno
@Daw96

wszystko g1 chyba?

Patryk

Zwolniły się dwa miejsca na trasie od Klęka do Antoninek VW. Jazada na zmianę autami osobowymi. Kontakt 880638675 (gdybym nie odbierał zostaw smsa)

@Patryk

Zapomniałem dodac dojazd na zmianę 1

Kompletuje dojazd ze Śremu na Antoninek na chwilę obecną jeżdżę sam . Jedna osoba dołączy od września. Od przyszłego poniedziałku 13/08/2018 zmiana pierwsza 6.00-14.00 kontakt : 667404879

Dżekiczan

Wspólny dojazd Vw Września ze ŚrodyWlkp obecnie 2 zm. Kontakt diary31@onet.pl

Sebastian

Wspólne dojazdy do Wrzesni od września na trzecią zmianę lakiernia okolice Słupcy Cienina its 725 077 007

Toprzeciezja

To prawda że się chlopaki pochorowali we wrześni od pewnej pani?

Maniek

Prawda ponad 30 chłopa ???? obrotna kobietka ciekawe co na to żony

GTV
@Toprzeciezja

a dlaczego od pani? Może to pewien pan był? Albo przebrany pan? he he he

aleplottttaaaaaaaaa

co za plota

Julita

W większości Waszych wpisów odnośnie firmy Volkswagen Motor Polska można wywnioskować, iż pracownik, który został już zatrudniony w tym miejscu pracy może liczyć na ciekawy poziom socjalny, który jest dodatkiem do wynagrodzenia. Ktoś z Was może opisać szczegółowo jakiego rodzaju są to świadczenia socjalne?

Szukam osoby z którą mógłbym zabierac sie z Poznania do Swarzędza zmiana 1 grupa 1. schotch125@gmail.com

Patryk

Witam poszukuje osób ze Środy Wlkp co dojeżdzajacych do VW wrzesnia w tym tygodniu na pierwszą zmiane, kontakt 697662757

Miki

Czy wie ktoś kiedy znowia rekrutację do Wrześni na montera?

Zostaw merytoryczną opinię o Volkswagen Motor Polska Sp.z.o.o - Polkowice

• Jak się pracuje w Volkswagen Motor Polska Sp.z.o.o?

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Volkswagen Motor Polska Sp.z.o.o?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Volkswagen Motor Polska Sp.z.o.o?

Volkswagen Motor Polska Sp.z.o.o