Opinie o Volkswagen Motor Polska Sp.z.o.o w Polkowice

Branże: Produkcja silników samochodowych

WaldekSPW

Wiadomo coś co do 15sierpnia jak chodzimy przed/po? Długi weekend i później odrabiamy w soboty?

@WaldekSPW

Jaki długi weekend?nie.masz grafiku?sobota jest normalnym dniem pracybdla nas

Kompletuje dojazd ze Śremu na Antoninek na chwilę obecną jeżdżę sam. Od 6 sierpnia mam zmianę drugą 14.00-22.00. Od przyszłego poniedziałku zmiana pierwsza 6.00-14.00 kontakt : 667404879

Od 13 sierpnia mam pierwszą zmianę w VW we Wrześni. Jeździ ktoś przez Kołaczkowo albo Borzykowo?

Lakiernik

typowo, oczekiwania doswiadczenie itd

logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
Damian

Czy coś oprócz dowodu osobistego, numeru konta, świadectwa poprzedniej pracy , i świadectwa ostatnio ukończonej szkoły jest jeszcze potrzebne przy podpisaniu umowy?

operator
@Damian

na wszelki wypadek nip

kadrowa
@operator

Nip nie jest potrzebny, niezbędny za to będzie nr pesel.

Jarocin

Kompletuje dojazd z Jarocina do Wrześni . Na razie jest nas 3 co zostajemy na tej zmianie. Zmiana od poniedziałku 6-14. Kontakt 793-397-138

Temat

Panowie ;) Czas się przygotować bo słyszałem, że "lekkie" takty powoli przejmują kobiety ;) - Dziękujemy, że nie dacie nam chwilę odpocząć. Zdrówka.

@Temat

Słuchaj to jest tzw polityka niemiecka, swego czasu do podfirmy Panopa która świadczyła usługi logistyczne VW-nowi, przyjmowano w większości mężczyzn kiedy firma zaczęła być coraz gorsza zaczęto przyjmować kobiety, a wiesz dlaczego, bo niemiec wie , że kobieta ma lepszą psychikę od facetów i więcej psychicznie zniesie! Teraz kolej jest na VW-gena który idąc za Panopą będzie zwierał skupiał swe szeregi na kobietach, bo coraz więcej ludzi ma dosyć tej firmy. Sumując, to jest specjalna polityka i widzę w tym wyniszczenie polskiego pracownika!

RosaLuksemburg

A socjalizm zwycięży!

Potrzebuję transportu ze Śremu na Antoninek. Od 6 sierpnia druga zmiana

Norbi

Wiadomo cos kiedy przyjmuja na spawalnie albo lakiernie we wrzesni ?

Max
@Norbi

Caly czas przyjmuja ja wlasnie zaczynam

Witam, Mam pytanie do kogoś doświadczonego Ile w Antoninku na montażu wykonuje się średnio czynności na jednym Aucie? Czy Ciężko jest się wyrobić i czy od razu wrzucają człowieka w proces produkcyjny? Dzięki

@Tomek

Tomek posłuchaj, musisz sam zobaczyć , może trafi się tobie coś innego, coś lepszego! Ja kiedy trafiłem do VW to lider przywitał mnie słowami: ''chłopie gdzieś ty się tu dostał'' ! W wielu przypadkach jest tak, że na początku pracy , ci zasiadający nad tobą, będą dla ciebie mili i będą próbowali przeforsować twoje ego. Z biegiem czasu zobaczysz sam że masz być posłuszny i masz wykonywać swoje obowiązki jak każe lider czy mistrz! Niesubordynacja twoja będzie kiedyś ukarana gdy odmówisz robienia nadgodzin! Masz być na zawołanie i prawie żadne tłumaczenie nic tobie nie pomoże, jesteś tylko zwykłym procencikiem albo numerem jak kto woli, w tym volkswagenowskim kieracie i każde zaniżanie tego procentu, odbije się prędzej czy później na tobie! To było moje odczucie i ja piszę to co ja miałem, może ty trafisz lepiej ale z tego co widzę to VW to firma która z dnia na dzień jest coraz gorsza, dlatego coraz więcej ludzi nie chce w tej firmie pracować! Powtórzę raz jeszcze i będę powtarzał wszystkim tym którzy chcą samounicestwienia swojego: lepiej zarobić 2000 tysiące na spocznij niż 3000 tysiące na baczność! Acha jeszcze jedno, ta firma poniża starszych i ma ich gdzieś, weź to przemyśl, zanim złożysz papiery!

@kos

Dziękuje za odpowiedz A powiedz mi czy tempo lini jest szybkie czy do przyjęcia ? ( idzie się wyrobić)

@Tomek

Odpowiem tobie tak, tempo na linii jest takie same prawie wszędzie, bo robisz 250 aut na 8 godzin, odejmując dwie przerwy , nie ma czasu na nic, mówię o tym gdzie ja robiłem! Po czasie się wyrobisz, nabierzesz wprawy i będziesz musiał się do tego przyzwyczaić, z biegiem czasu firma podniesie normę i tak już do końca twojej egzystencji w tej firmie! Jak będziesz miał znajomości to może gdzieś przejdziesz, jak nie, to skończysz z bólami stawów i nic cię nie zechce, bo będziesz wyeksploatowanym pracownikiem! Nie licz na żadną pomoc bo nikt tobie nie pomoże a ich wielkie hasła promujące tę firmę , traktuj jak groteskę! Będziesz robił tyle aut w jeden dzień co niemiec przez cały tydzień , tacy to my jesteśmy kochani, więc spróbuj, nawet trzeba spróbować bo może trafisz na lepszy dział, lepszą robotę, ale wątpię! Poza tym jeśli masz rodzinę, dzieci, to wybierz co dla ciebie jest ważniejsze, bo spokoju mieć nie będziesz, będziesz gościem w domu, który po przyjściu z wachty, marzyć będziesz o śnie! Co do pieniędzy, to wcale nie dają dużo, gdyż we Wrześni i okolicach są firmy gdzie dają więcej albo to samo, mając przy tym więcej czasu dla siebie, wybierz dobrze, bo nie wszystko złoto co się świeci!

@kos

Kos Dziękuje Ci za odpowiedz na moje pytania... Jeśli chodzi o Mnie to już jestem po badaniach i zaraz ruszam w Antoninku . Trochę się zniechęciłem po Twoich słowach ale myślę że trzeba samemu zobaczyć co tam się święci... na szczęscie w Poznaniu bezrobocie wynosi 1,5 % więc jak stwiedze żę robią tam zemnie niewolnika to grzecznie podziękuje . dzięki

@Tomek

A powiedz jeszcze kolego jak długo tam wytrzymałeś ?

@Tomek

Ja tobie życzę powodzenia ale wydaje mi się że szybko dojdziesz do wniosku że VW-gen to kierat! W sumie robiłem około 16 lat , na terenie VW-gena!

@Tomek

Ja przeszedlem z firmy branzy stolatskiej i w VW(montaz)mam lzej i lepsze warunki pracy o socjalu nie wspomne,wiec zalezy z czym sie porównuje

@Lee

Czyli według Ciebie tempo jest do wytrzymania? Socjal to wiem że jest ok ;-)

@Tomek

Ja daje rade ale wyppwiedam sie co jest na miom obszarze,masz rotacje stanowisk ktore maja rozne obłozenie na niektorych przyginasz na innych masz luzik,

Zurekogorek

Proszę o kontakt osoby z działów logistycznych którzy mogą polecić. Mail: zurowskad@wp.pl Kontakt zadowalający obie strony.

ANNA

Czekam na montaz Wrzesnia 1.5 roku.ANNA czy jest jeszcze możliwosc sie dostac .Jestem po wszystkich badaniach

kos

I nigdzie indziej nie dostaniesz tak w tyłek jak w VW-genie, a na domiar bezpłatnie odbiorą ci czas twego życia i będziesz zaiwaniał na linii aż nie padniesz! Naiwniacy, myślą że jak dostaną kasę to , to już wszystko! Tyrajcie, tyrajcie zobaczymy jak będziecie wyglądać za kilka lat, kiedy mistrz nie spojrzy na was łaskawym okiem kiedy odmówicie nadgodzin! Ja wiem że trzeba pracować, pracować a nie tyrać !!!!

Nowy1

Jedzie ktoś od 6.08 na 14-sta z okolic powidz,witkowa.?

krasnolud

Czy ktoś się w końcu weźmie za uzdrowienie sytuacji w Utrzymaniu Ruchu Lakierni?

No
@krasnolud

Lakiernia zawsze była najgorszym działem zawsze tam byli specificzni ludzie i w Antoninku i teraz w wrzesni

Damian9423

Ma ktoś może numer do Work Service na stanowisko zgrzewacz? Mam iść do Wrześnii, ale nikt się nie odezwał..

protos
@Damian9423

Do mnie się dziś odezwali. 12 dni czekałem.

protos

szkolenie do Swarzędza od 8 do 10 sierpnia? kto z Jaroszyna?

Noowyy

Witam. Jeździ ktoś do Antoninka ze Śremu ?

Pijac
@Noowyy

Pierwsza zmiana. A więc od 6 sierpnia popołudniu

siemka wszystkim ma pytanko długo czekaliscie za telefonem od worka po zrobieniu badan

New
@anonymous

Dwa dni.

ANNA

Zostaw merytoryczną opinię o Volkswagen Motor Polska Sp.z.o.o - Polkowice

• Jak się pracuje w Volkswagen Motor Polska Sp.z.o.o?

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Volkswagen Motor Polska Sp.z.o.o?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Volkswagen Motor Polska Sp.z.o.o?

Volkswagen Motor Polska Sp.z.o.o