Opinie o Volkswagen Motor Polska Sp.z.o.o w Polkowice

Branże: Produkcja silników samochodowych

mason

po 3 miesiacach "rekrutowania" mnie,badaniach,ich gubienia papierów,odsylania na kolejne badania,pozniej okazalo sie ze niby juz pracuje,pozniej zmiana stanowiska niby az wreszcie wyslania mnie miast do Antoninka to do Wrzesni dalem sobie spokuj z nimi szkoda kasy nerwow i urlopów,to jest kpina z ludzi,w workach siedza maja sterte papierow,sami nie wiedza co do czego,obstawiam ze jak spadly z biurka tak lezaly az moze sprzataczka podniosła to sie nimi zainteresowali,im nie szkoda kasy na badanie ludzi?a i pieniadze smieszne sa,wszedzie do pozyskania takie,moze ludzi spoza Poznania kreci 2700 netto

Niejadlemśbiadanianakincerobie

Słyszał kto co o urlopach?

Tkaka

Witam.Jeśli ktoś przeszedł pozytywnie badania i dostał zdolność do pracy na końcu czerwca a jeszcze do mnie nie zadzwonili to mam czekać za telefonem czy już raczej nie zadzwonią . Aplikowałem na lakiernie we Wrześni.

ANNA
@Tkaka

A czekam od wrzesnia 2016 Roku

Jeździ ktoś przez Borzykowo do VW września? Aktualnie 1 zmiana.

Lakiernik

typowo, oczekiwania doswiadczenie itd

kos

Przypomnę: //Temp 09.08.2018 21:57 Ponad 30° na hali, przepływu powietrza zero a o jakiejś dodatkowej przerwie możemy zapomnieć.// Cóż bardzo dobrze mi jest znany ten temat, ponieważ hala na której pracowałem a raczej pod dachem podejrzewam że do dnia dzisiejszego jest nieoddana! Kiedy wezwaliśmy odpowiednich ludzi zza firmy VW-gen okazało się że przepływ powietrza na hali był pięciokrotnie zaniżony! Tak ,taka prawda a nikomu nie chciało si,ę wezwać kontroli więc pofatygowaliśmy się sami i chętnie przyjechali! Mam do dnia dzisiejszego wyniki tej analizy razem z podpisami mądrali którzy twierdzili że wszystko jest ok! Po czasie zamontowano nam klapy uchylne i trochę się poprawiło, ale z tego co słyszę bo kontakt z kolegami mam niemal codziennie, to zamontowali najtańsze badziewie i nie wszystkie działają, zresztą kogo to obchodzi, NAJWAŻNIEJSZA JEST CYFRA A NIE TAM JAKIŚ POLACZEK! Tak czy owak, jeśli kogoś stać na odwagę to zróbcie to, co my zrobiliśmy na 9,5 metra!

Lee
@kos

Klapy działaja i jest ich wiecej,a ze goraca sorry taki mamy klimat, w innejnpracy tez jest gorąca,za ro zimą jast ciepło

@Lee

To się bardzo cieszę że działają!

@Lee

Klapy otwierają tylko na 9,5. Reszta spawalni jest pozamykana.

zgrywus
@kos

No tak bo w niemczech jest wolne od pracy wtedy. I co najlepsze Niemcy mają wtedy mega dodatek 1000EURO za dzień niepracujący kiedy jest upał. W zakładach w skodzie w czechach jest wtedy darmowy browar i to już przed śniadaniem. Dodatkowo z 10 tysiecy koron za kazdy dzien na kacu.

Kompletuje dojazd ze Śremu na Antoninek na chwilę obecną jeżdżę sam . Jedna osoba dołączy od września kontakt : 667404879

On
@Marek

Jaka masz zmianę

@On

Zmiana pierwsza

Witam, jak wygląda praca na spawali we Wrześni na lini M. - finish . Bo kuszą nas zgrzewaczy stawką 3g?

Xyz
@Tomek

Daj sobie spokój, po 5 latach będziesz zajechany strasznie.... Lepiej wypracować sobie stażem, bo po 9 miesiącach to już nie jest aż tak wielka różnica między grupami a zdrowia nikt Ci nie zwróci

Kinga

Szukam osób na wspólne dojazdy do pracy Swarzędz aktualnie zmiana nocną Środa Wlkp. Jarocin okolice 698165945

Patryk

Witam szukam osób dojeżdzajacych do VW wrzesnia ze Środy Wlkp w przyszłym tyg na II zmiane. Kontakt 697662757

Obywatel T
@Patryk

Patryczku mój kochany, nie możemy sobie bez Ciebie poradzić. Brakuje nam Ciebie. Proszę wróć do nas. Po co ty poszedłeś do tej wrzesni.

witam jestem juz po badaniach 2 tygodnie temu jest mozliwoś sie im przypomnienia jak macie jakies namiary to bym poprosił z gory dzieki

kyteryan

Rekrutacje wewnętrzne to ściema i mydlenie oczu czy ktoś zmienił w ten sposób stanowisko (bez znajomości)?

Mr1

Hej jak wygląda praca na zabudowach specjalnych jako mechanik i jakie wynagrodzenie?

vvvvvwwwww
@Mr1

nie licz nawet na stanowisko tam :)

Julita

@Temp, czy w związku z tym, że na dworze panują upały pracodawca zarządza jakieś dłuższe przerwy, aby pracownik mógł odpowiednio się schłodzić i w dalszym ciągu wydajnie pracować na rzecz firmy Volkswagen Motor Polska? W jaki sposób pracodawca reguluje te kwestie? @anonin, dlaczego tak uważasz? Masz jakieś przykre doświadczenia związane z rzekomym wyzyskiem, który według Ciebie panuje w firmie Volkswagen Motor Polska? Uzasadnij swoją wypowiedź, ponieważ na chwilę obecną nie można uznać, że taka sytuacja ma miejsce, gdyż to co napisałeś nie jest w żaden sposób uzasadnione. @Krewny, skąd posiadasz tak szokujące informacje? Skoro dopytujesz, czy to prawda to znaczy, że taką informację przekazała Ci jakaś osoba? @Wit, zamierzasz aplikować na to stanowisko do pracy w firmie Volkswagen Motor Polska? Czy może jesteś w trakcie oczekiwania na zatrudnienie i chciałbyś bliżej poznać to stanowisko?

@Julita

Mamy cały czas dwie przerwy. Pierwsza 20 minut druga 10.czy to lato czy zima. Wiem za tą drugą pracodawca daje z własnej woli. Fajna sprawa ale jeżeli na hali jest ponad 30° to przydalyby się dodatkowe tym bardziej że na hali nie ma żadnej cyrkulacji powietrza. Zaduch taki że szok. A ubranie firmowe też do cienkich i zwiewnych nie należy także naprawdę niektórzy ledwo dają rade

Wit
@Julita

Jestem trakcie rozmow i decyzji i chce poznać to stanowisko w vw poniewaz to 100 km w jedna strone i myślę co i jak

Patryk

Zwolniły się dwa miejsca na trasie od Jarocin do Antoninek VW. Jazada na zmianę autami osobowymi. Kontakt 880638675 (gdybym nie odbierał zostaw smsa) Zmiana 1

IP

Pamiętacie jeszcze tego „bohatera” Andrzeja Soboka co założył inicjatywę drugi związek w VW? Zwolnili go i była sprawa ciekawe kiedy wróci do pracy, wiecie co dzieje się z ta sprawa, był pewien swojego!!!!!!!

anonin
@IP

bo postawil sie jako pracownik ktory dobrze wiedzial co sie dzieje w zakladzie tylko zaloga vv poznan nie chciala go wysluchac teraz musza pracowac jak mrowki jak im zwiazki solidarnosci kaza

@anonin

Ale w końcu wraca jak był tego pewien czy przegrał sprawę, czy może sprzedał kolegow za jakąś ugodę?

@IP

IP bo w tej firmie, żadnego innego związku nie dopuszczą Solidarność jest dla picu i w pełni finansowana przez VW udają, że coś robią i mydlą oczy a tak naprawdę jest im bardzo wiele do zarzucenia. W tej firmie jest związek zawodowy bo musi być, Niemcy głupi nie są, jakby drugi związek był i stał naprawdę za pracownikami to po pierwsze byśmy więcej zarabiali, po drugie traktowano by nas jak ludzi i szanowano nasze zdrowie i życie, nie pracowalibyśmy w temp 41 stopni przy 2 przerwach 20 i 10 minutowej (rdzeniarnia) po prostu masakra bardzo wiele można wypisywać, brawa dla tego Pana za odwagę i trzeźwe myślenie

@Chemtralis

Za co brawa, ze dał się tak szybko i łatwo zwolnić ? Ale może wróci i zrobi porządek, pytanie kiedy i co z jego sprawą, moze ma ktoś z nim jakiś kontakt?

zenek
@IP

spytaj się go jest bardzo aktywny na facebooku

Witam , Mam pytanie ile płacą za nadgodziny ( niedziela nocka) 100 % czy jak w święto 150%

@Tomek

jak w niedziele przychodzisz na nocke to jest liczone jako poniedziałek, jeśli ten dzień jest Twoim wolnym i są to nadgodziny masz płacone 100% + 20% dod nocnego

@Chemtralis

Dzięki

Wit

Praca w kontroli jakosci w Antoninku ktos cos opowie? dzieki

Łukasz

Jak długo trzeba oczekiwać na telefon po pozytywnym przejściu rekrutacji? Niech się wypowie osoba do której już oddzwoniono.

Damian
@Łukasz

8.06 rekrutacja. 12.07 badania, w wyniku komplikacji reszta badań 23.07. próba przypomnienia się 26.07. zadzwoniono do mnie 3.08 na podpisanie umowy w przyszlym tygodniu.

Łukasz
@Damian

W jaki sposób próbowałeś się przypomnieć? Dzwoniłeś do Worku?

macher

dzwońcie!

Damian
@macher

tak dzwoniłem. sam szukałem nr telefonu tutaj po przeczytaniu postu kolegi, który również się przypomniał. 508024601 lub 508024602

Miki
@Damian

I co ci powiedzieli ciekawego?

@Łukasz

Ostatni etap rekrutacji to rozmowa z mistrzem, nie pytałeś od kiedy jest zatrudnienie ? To dziwne..

misiek
@Temp

Zgadzam się z tobą, to karygodne, ale najważniejsze że pracujemy z pasją tam gdzie człowiek jest najważniejszy.

Kaczmaarek
@Temp

Zapraszam na odlewnie 50°

@Kaczmaarek

Ty akurat jako majster to sobie w klimie siedzisz Koczkodanie

@kos

A najciekawsze z tego wszystkiego jest to, że solidarność zakładowa wiele razy była o tym facie informowana i nie zrobiła nic w tej materii ! Gdybyśmy się nie zwarli wspólnie na linii , to byśmy tego nie osiągnęli! Czyli co, można , nie!? I niepotrzebna jest do tego żadna solidarność a jeśli już ma być , to ta zwykła , pracownicza, koleżeńska!

@kos

kos 30 stopni to nic u nas na odlewni/rdzeniarni jest po 41 teraz na popo...

Zostaw merytoryczną opinię o Volkswagen Motor Polska Sp.z.o.o - Polkowice

• Jak się pracuje w Volkswagen Motor Polska Sp.z.o.o?

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Volkswagen Motor Polska Sp.z.o.o?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Volkswagen Motor Polska Sp.z.o.o?

Volkswagen Motor Polska Sp.z.o.o