Opinie o Volkswagen Motor Polska Sp.z.o.o w Polkowice

Branże: Produkcja silników samochodowych

Witam możecie doradzić jak lider nie wywiązuje się z obowiązków i nie pomaga chłopakom co mamy zrobić.

Analny Marian
@124

Zacisnąć zęby i napie...lać dalej....

Na początku było ok teraz powoli zaczynam dostrzegac wyzysk.... linka idzie tak szybko że zapiepszam jak robot... I kiedyś po prostu wyjdę jak Pazura w filmie " NIC SMIESZNEGO" z planu filmowego .

Ciekawy pracownik

Podobno dzisiaj w solidarności w Antoninku była cały dzień policja, brali odciski palców i były przesłuchania, wie ktoś co się dzieje?

Policja
@Ciekawy pracownik

Aresztowali tez kogoś?

@Ciekawy pracownik

Jakaś zwykła kradzież była. Nic poważnego.

Ciekaw
@Siux

A co ukradli?

Czyli nie będzie przejść z worka na vwp września??

Lakiernik

typowo, oczekiwania doswiadczenie itd

Transit

Coś będą budować w VW września? Jakąś delegacja z Forda chodziła po zakładzie

Ffffff
@Transit

Nowa hala, nowy model. Rok budowy nie wiem

,,,,
@Transit

Nie będą budować tylko Ford łączy się z Vw i podpisanie umowy było

Mat
@,,,,

Po pierwsze Ford nie łączy się z Volkswagenem tylko będą współpracować. Po drugie umowy już były podpisane i napewno nie we Wrześni.

Gabriela
@Transit

Na pewno wypowiadasz się jako pracownik Volkswagen Motor Polska. Zdradzisz nam zatem, czym dokładnie się zajmujesz w strukturach tej firmy? Wyczytałam, że oferują tam konkurencyjne wynagrodzenie z tabeli wynagrodzeń oraz premię kwartalną uzależnioną od produktywności i jakości pracy zakładu oraz zależną od osobistego zaangażowania w powierzone zadania tzw. premia indywidualna. Może zechcesz zatem dopowiedzieć coś na temat wspomnianej premii? Na jakich dokładnie zasadach jest ona przyznawana?

Tomeek

Panowie P co chodzi z tymi zwolnieniami? Święta idą I jak tu się cieszyć?Może mi ktoś powiedzieć o co chodzi?

@Tomeek

Przecie nie było mowy oadnych zwolnieniach... ktos glupi napisał tutaj durny komentarz a wy tylko to podbijacie

@matyjas

Czy będą jeszcze przejścia na vwp września???

Transit
@Marek

Daj sobie spokuj z ta września nic tam lepiej nie jest

winix

Majstrowie i liderzy chcą się buntować... Ci, którzy cały dzień tylko siedzą i piją kawe. Uważam, że pracownicy powinni się zebrać sami i postawić na swoim, bez liderów. Kto jest ze mną niech da znać!

89zero
@winix

a przeciw czemu Ty chcesz sie buntowac? ludziom jest dobrze w tej pracy, nikt za toba nie pojdziee....

@89zero

a przeci wyzyskowi, którego ty nie widzisz!

Heniu
@winix

Dokładnie liderzy cały czas siedzą w majstrowce na popkach i nockach i sobie kawkę popijają jak jacyś prezesi, to wszystko to jest chore jakieś, pracownik zostaje sam na linii a jak prosi o pomoc to wielka łaska jest, że czegoś nie wiesz. BHP 0 w tej firmie, pracuje juz 11 miesiecy i ani razu nie widziałem bhpowca na hali, brak kamer na hali to też dno w XXIw może wtedy by wyszły brudy kto co robi

Halo ludzie będą przejściaz worka na vwp września???

KaROOo
@Marek

Czy ktoś wie jakie biura pracy przyjmują do Wrześni ?

xxx

Co tam dzisiaj ciekawego było na spotkaniu? Jakieś nowości?Czy kolejny raz lanie wody...

Michal
@xxx

Zwolnienia.... 1/6 wywalą na pysk

Qwa
@Michal

Możesz powiedzieć coś więcej?

Jan

Co???A skąd takie wiesci

@Jan

Bzdury piszesz! Kto ci płaci za takie pierdoły, za strasznie ludzi?!

Michal
@Qwa

Dowiedz sie w swoim czasie

Jerzy
@Michal

Żałosny jesteś @Michał co dowiesz się w swoim czasu?

anderww
@Michal

Jesteś siejącym dezinformację zwykłym trollem na usługach ruskiej agentury.

Roman

Ciebi pierwszego

@Michal

o żadnych zolnieniach nic nie było, nie wypisuj pierdół

dddddddd_anonim

Nie polecam nikomu, kto chce zatrzymać zdrowie i mieć czas zeby zpedzić go z rodziną. Harujemy jak woły w tygodniu, do tego nam dowalają nadgodziny, całe weekendy. No suuuper, ze więcej płącą, ale to ich obowiązak!!!!!! Do tego te przeniesienia, na własną reke ludzie muszą dojezdzac do wrzesni a zatrudniali sie przecież w poznaniu i jeszcze mówi się o zwolnianiach. Ludzie, nie zarabiamy aż tyle, żeby poświęcać swoje życie i zdrowie!! Jakbyśmy się wszyscy zebrali i zbuntowali to może coś by z tego wyszło, ale do tego kilka osób nie starczy

tomek
@dddddddd_anonim

Nie pasuje ci ta praca TO Się ZWOLNIJ> NIE TRUJ LUDZIOM (usunięte przez administratora)

Abcd
@dddddddd_anonim

Zgadza się ludzie powinni się zbudować tutaj takie cwaniaczki wypisują że się zwolnij bo wcześniej gnój na polu przewracal a teraz myśli że zarabia nie wiadomo ile nie myśląc o tym ze pracuje praktycznie w każdy weekend 7 dni w tygodniu .

talkit
@dddddddd_anonim

Ja wole dojeżdzać ten kawałek do wrześni niż szukać nowej pracy. Gdzieś indziej dali by Cie wywalili i nara. Jak sie wygrzebiemy z tych zamówień to sa szansa, że wrócimy znowu do siebieJak masz problem z dojazdem to dogadaj się z kimś, my już mamy komplet, ale wiem, że ludzie szukają, nawet tu sie możesz z kimś zgadać

Zdołowany

Mam już dość pracy tam... najchętniej bym się zwolnił, ale kasa mnie trzyma. Cóż za niewolniczy los... pozdrawiam was

89zero
@Zdołowany

Ludzie macie w tej pracy wszystko… Dobra kasa, dobry social, wypłata zawsze na czas, imprezy jakieś dla pracowników. Jak nie pasuje to droga wolna, idzćcie i zobaczcie jak jest w mniejszych firmach i jak tam wam bedzie w porównaniu z vw

Xcv

Pracowac trzeba i lekko nie jest, ale jako 24 latek jestem w stanie robic 5 dni z rzedu po 13h, wiec chyba tragedii nie ma. Po 7 miesiacach 4250 brutto podstawy, z paroma nadgodzinami da sie wyciagac po 5-6 brutto. Na najzizszej stawce(monter) w 2019 roku zaczynacie od 3500 brutto i w 1.5 roku macie zagwarantowane 3 podwyżki na finalne 4800 brutto podstawy.

Fffff
@Xcv

Zarobki spoko, praca do przeżycia. Ale! Natrętne proszenie się o nadgodziny, w tym straszenie przez lidera majstrem to już jest coś nie halo...

Zxc
@Fffff

Słyszałem, ze w niektorych teamach tak jest choć u mniej kompletnie na odwrot. To raczej pracownicy chodzą do lidera i wypytuja sie o nadgodziny, bo to wlasnie glownie z nich jest spoko kasa. Podstawa nie powala, ale jak juz sie widzi z 45zl/h brutto na nadgodzinach to spoko sumka.

@Zxc

U mnie tak samo, ludzie chodzą prosić się o nadgodziny i jak nie dostaną po narzekają.

tytan
@Xcv

Najlepsza kasae mam z nadgodzin, wiecej ludzi rowna sie mniejsza kasa jak zamówień bedzie mniej. Wole zacisnac zeby kiedy jest robota kilka dni wiecej i nie martwic sie o swoj etat, kiedy roboty bedzie mniej.

mit o vw

dajcie sobie spokój z tą firmą tam się haruje a nie prac uje

Kulka
@mit o vw

Przynajmniej dobre pieniądze da się zarobić

@mit o vw

Niby jest to 100% na wakacje i 70% na swieta + do tego 1500 zł za dni elastyczności ale zarobić da sie dopiero jak juz po tych 3 latach dojdzie sie do 4G wtedy to juz sa jakies pieniadze a nowy pracownik raczej słabo

5G

Zwykli pracownicy nie dojdą do 4G w 3 lata.

Kulka
@5G

W ciągu 3 lat masz gwarantowane 4podwyżki czyki 4 grupy zaczynasz od 1 g kończysz na 4g +3.2 % co roku w marcu albo kwietniu koniec końców stajesz na 5200 brutto potem już uznananiowe od lidera.

5G
@Kulka

Zapomniałeś o podgrupach... 1G, 1A, 1B, 1C, 2G, 2A, 2B, 2C, 3G, 3A, 3B, 3C itd... Jeśli ktoś zaczyna od 1G, to 3G osiągnie po niecałych (albo i całych, nie pamiętam dokładnie) trzech latach. Dalsze, ewentualne podwyżki zależą od majstrów. Niektórzy po kilkanaście lat robią, żeby doczołgać się do czwartej grupy.

Analny Marian
@5G

14 lat pracy 4b...pozdrawiam VW Wrześni a

NXO

Po 3 latach masz 3 G. 4 G to nawet nie mają tacy co robia 8-9 lat W tej firmie

Monter
@Kulka

Panowie ja w 2018 stawka 3 G od sierpnia że 186 nadgodzinami zarobilem 52 tys netto sami powiedzcie czy mało czy dużo . osobiście uważam że zapłata dobra

IQ

Ja po 15 latach mam 4G więc chyba za szybko do tej grupy nie dojdziesz choć Ci tego życzę

mit o vw
@IQ

Jaka ta młodzież głupiutka i naiwna , oni sądzą że dostaną za już niedługo podwyżki jaka naiwna. Oni wyssają z was wszytko co macie, kosztem srebrników, to tyle.

@mit o vw

Niektórzy maja rodziny , kredyty swieta i inne wydatki. Wiekszosci ludzi VW ratuje życie dzieki takim dobrym zarobka oczywiscie kosztem wolnego czasu chociaz i tak na sam koniec miesiaca wychodzisz 168 godz

marco

Mój status życia znacznie wzrósł od czasu rozpoczecia pracy w VW.

Mar
@Monter

Za tyle to mogę na kanapie w domu siedzieć :)

Tonek
@mit o vw

Wszędzie trzeba pracować nigdzie cię nie posądza.

Julita
@mit o vw

Odbiegając trochę od tematu, to możecie napisać, czy firma Volkswagen Motor Polska organizowała dla zatrudnionych pracowników wigilię pracowniczą? Jeżeli tak to, czy całość organizacji spadła na firmę, czy może każdy z pracowników sam coś przynosił? Proszę o przedstawienie, jak to wyglądało.

fffff
@Julita

Nie, nic takiego nie było.

9090_ted
@NXO

Ja np. na zarobki nie nrzekam, pracuje od kilku lat i podwyżki były. Trzeba niestety pamiętać, że nawet jak siedzisz tu 10 lat, to kasa jest zależna od tego co robisz. W pewnym momencie podwyżki się kończą, na produkcji nigdy nie będziesz zarabiać tyle co (usunięte przez administratora). Popytaj znajomych, ile zarabiają w innych zakładach to się zdziwisz i przestaniesz narzekać na wypłate tutaj.

dark
@9090_ted

Masz calkowita racje

tytan
@mit o vw

Co jak co ale na zarobki w vw narzekać nie można. Wiesz ile sie zarabia w mniejszych firmach na podobnych stanowiskach?

Gucio

Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: chcę spędzać weekendy z rodziną!!!

klh

albo chce sie zarobić 40006 albo miec wolne i zarabiac 2000

@Gucio

O atmosferę musimy zadbać sami i nie dać się prowokatorom.

and_
@Gucio

Jak są nadgodziny - źle, jak nie ma to jeszcze gorzej! Ile razy słyszałem jak pracownicy sami pytali czy będą nadgodziny. Wszyscy wiemy, że z tego jest najlepsza kasa i każdy chce dorobić

Jery

O co chodzi z zwolnieniami?

@Jery

nie ma żadnych zwolneń

and_
@Siux

o jakich zwolnieniach niby mowa? po co rozsiewać takie nieprawdziwe plotki?

sebix

nie będzie Niemiec pluł nam w twarz!

Arek
@sebix

Prawdziwy sebix... I jego podsklepowy patriotyzm spod budki z piwem....hehe

@sebix

właśnie, sam sobie pluje w twarz takim zachowaniem

Latamnalince
@sebix

Gdzie jest nasz przemysł?

sebix
@Latamnalince

Nie ma polskiego przemysłu, są dymiące zgliszcza.

A czy ktoś mógł by powiedzieć ile się czeka na kontakt po wysłaniu cv?

@Nowy

Widzę że komuś by ręką uschła gdyby napisał ile czekam

Pracuje od 2 mies
@Nowy

Mozesz czekac tydzien, dwa, miesiac . Nie ma reguly.

Wow
@Pracuje od 2 mies

Dokładnie. Nigdy nie wiadomo. Zależy na jakim etapie jest rekrutacja.

Julita
@Wow

Wiesz, jak obecnie wygląda sytuacja kadrowa w firmie Volkswagen Motor Polska? W dalszym ciągu potrzebują pracowników, czy od nowego roku wstrzymano przyjmowanie nowych osób? Jeżeli możesz, to przedstaw, jak to wygląda w praktyce, ponieważ będzie to ważna informacja dla wszystkich potencjalnych pracowników.

1.0
@Julita

Będą przyjęcia i to w dużych ilościach

Wrzesnia czy Poznań?

1.1
@Zainteresowany

Już nie przyjmują maja cała obsadę.

1.0
@1.1

Będą przyjęcia i Września i Poznań

@1.0

W jakim czasie można się ich spodziewać? Będą to stanowiska na produkcji?

Leszek

Kiedy?

No

Haloo

@No

Halooo

Vw1000

Fajna praca dużo uczy ???? Moje sugestie dla Volkswagen Motor Polska Sp.z.o.o: Tak dalej Lubię atmosferę w Volkswagen Motor Polska Sp.z.o.o za: Spoko

Witam. Jak z pracą we VW we Wrześni? Przyjmują czy już przestali lub czy może będą przyjmować? I jak wygląda sytuacja płacowa? I na jakim stanowisku zaczyna "nowy" odrazy na głęboką wodę czy najpierw jakieś szkolenie i tak dalej???

mucha

R20 bardzo ciekawe założenia. Tylko co chcecie osiagnąc? wieksza liczbe palarni moze z przyciemnionymi szybami i dostepem Tylko dla liderów zebyśmy sie widzieli ile czasu tam siedzicie. a moze elektryczne rowery zebyście nie meczyli sie jak jedziecie do majstrów (usunięte przez administratora) nas o byle co. lider powinien spedzać 70% (5.5 godziny)czasu na lini i pracować razem z nami jaki lider to robi :-)

Prawda
@mucha

To liderzy i majstrowie bez wykształcenia kierunkowego oraz kompletnemu brakowi kontroli nad tym co robią są największym problemem. To wy jesteście rakiem, który trawi tr firmę. Nazwijmy się R21 i zbierajmy informacje i dowody na niekompetencje liderów i mistrzów i dostarczajmy te informacje do kierownictwa. Gwarantuje, że ilość załogi chętnej na dołączenie była by zaskakująca.

zendo
@mucha

Ktoś wkłada kij w mrowisko tymi postami.

Hulahop
@mucha

Dokładnie liderow wcale nie widac na lini, siedza w majstrowce i pija kawe, a jak maja cos pomoc to jest foch i zlosc

Zostaw merytoryczną opinię o Volkswagen Motor Polska Sp.z.o.o - Polkowice

• Jak się pracuje w Volkswagen Motor Polska Sp.z.o.o?

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Volkswagen Motor Polska Sp.z.o.o?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Volkswagen Motor Polska Sp.z.o.o?

Volkswagen Motor Polska Sp.z.o.o